انتقاد شهردار لندن از مورینیو: به شیوع کرونا کمک کردی!

گروه ورزشی الف،   3990121128

شهردار پایتخت انگلیس از اقدام اخیر سرمربی تیم فوتبال تاتنهام برای تمرین دادن سه بازیکنش در یکی از فضاهای سبز این شهر انتقاد کرد.

انتقاد شهردار لندن از مورینیو: به شیوع کرونا کمک کردی!

به گزارش تسنیم، با وجود عذرخواهی ژوزه مورینیو بابت نقض مقررات مربوط به فاصله گذاری اجتماعی در انگلیس، شهردار لندن از کنار اشتباه این مرد پرتغالی نگذشت و او را به خاطر حرکتی که انجام داد سرزنش کرد.

مورینیو دو روز پیش در حال تمرین دادن سه بازیکنش، از جمله تانگوی اندومبله در یکی از فضاهای سبز شهر لندن رؤیت شد آن هم در شرایطی که فاصله او با این بازیکنان کمتر از 2 متر بود، فاصله‌ای که طبق مقررات فاصله گذاری اجتماعی در انگلیس برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا باید میان تمام افراد (به استثنای اعضای یک خانواده رعایت شود. مورینیو ساعاتی بعد از انتشار این خبر عذرخواهی کرد.

با این حال صادق خان شهردار لندن در یک برنامه زنده تلویزیونی آقای خاص را شرمنده کرد و بعد از او هم کاترین وست، یکی از نمایندگان مجلس در لندن از سرمربی پرتغالی ایراد گرفت.

ژوزه مورینیو , فوتبال انگلیس , تیم فوتبال تاتنهام انگلیس , ویروس کرونا ,

صادق خان گفت: افراد زیادی به اهالی دنیای فوتبال به چشم یک الگو نگاه می‌کنند و به همین دلیل وقتی آنها می‌بینند که توصیه حیاتی دولت برای ماندن در خانه به این آشکاری نادیده گرفته می‌شود، خودمان ضرر می‌کنیم. مردم و به خصوص کودکانی که طرفدار تاتنهام هستند این صحنه را می‌بینند و با خودشان می‌گویند اگر شرایط برای بازیکنان تاتنهام بی‌خطر است، پس ما را هم خطری تهدید نمی‌کند. با این کار شما بدون اینکه خودتان متوجه باشید، به شیوع ویروس در شهر کمک کرده‌اید.

شهردار لندن ادامه داد: از خودتان بپرسید که آیا کاری که من دارم انجام می‌دهم واقعاً ضروری است و می‌بینید که جوابش منفی است.

مورینیو تنها عضو باشگاه تاتنهام نبوده که به خاطر نادیده گرفتن مقررات مربوط به فاصله گذاری اجتماعی برای مهار کرونا مورد انتقاد واقع شده چرا که فیلمی منتشر شده که دو بازیکن او داوینسون سانچس و رایان سسنیون را در حال شانه‌به‌شانه دویدن نشان می‌دهد. دفاع راست تاتنهام سرژ اوریر هم فیلمی از خودش در اینستاگرام منتشر کرده که او را در حال نرمش در کنار یک فرد دیگر بدون رعایت فاصله ایمنی لازم نشان می‌دهد.

پربحث‌های هفته

 1. ایران به سرعت پیر می‌شود و مسوولان فقط نگاه می‌کنند !

 2. قانون، قاتل رومینا!؟

 3. اغتشاشات آبانماه با آشوب‌های آمریکا چه فرقی دارد

 4. اقدام عجیب احمدی‌نژاد در محله نارمک!

 5. چاره نکنیم، ایران پیر می‌شود و قدرتش از بین می‌رود

 6. موج دوم کرونا؟ چرا دوباره به جای اولمان بازگشتیم...

 7. پرداخت هدیه به نمایندگان؛ چراغ اول شفافیت روشن می‌شود؟!

 8. از لواسان به جماران بازگردید !

 9. چند پرسش از وزیر کشور درباره حوادث آبان‌ماه

 10. من رویایی دارم؛ بازگشت روح مارتین لوترکینگ به آمریکا

 11. اعتراضات داخلی آمریکا ادامه جنبش وال استریت است

 12. درخواست احمد توکلی از رئیسی: مجوزهای اعطایی به نمایندگان ادوار مجلس را بررسی کنید

 13. مرندی: بی عدالتی و نارضایتی های اجتماعی دلیل اعتراضات آمریکاست

 14. نکند امام هم «التقاطی» بود؟!

 15. واکنش قالیباف به اظهارات تازه ترامپ

 16. درباره مسئولی که «آخر آسفالت» زندگی می‌کند

 17. قرعه‌کشی خودرو یک شوخی تلخ با مردم است

 18. پیروز بازی شطرنج خودروسازان با بازار کیست؟

 19. در آمریکا چه می‌گذرد؟!

 20. یک عکس؛ یک شرح | اسب نجیب ایران خودرو !

 21. احتمال حضور احمدی‌نژاد در انتخابات ۱۴۰۰/ چرا وزیر کشور همزمان با اعتراضات آمریکا به یاد حوادث آبان افتاد؟/ افروغ: مردم هرچه فساد ببینند به پای کل نظام می‌نویسند

 22. تهدید مسلحانه مخالفان تاجگردون/پیشنهادی برای قالیباف/چرا احمدی‌نژاد دیگر برنمی‌گردد/ روحانی در پاستور و اصلاح‌طلبان در بهارستان مردم را عصبانی کردند

 23. فارین پالیسی: "چراغ راهنمای آمریکا" در جهان خاموش شده است

 24. عارف، اصلاح‌طلبان و معضلات این روزها

 25. اعتبارنامه‌ها و انتظار از مجلس انقلابی

آخرین عناوین