جشن میلاد امام زمان در مسجد جمکران

گروه اجتماعی الف،   3990119154

به مناسبت نیمه شعبان مراسم جشن میلاد حضرت بقیة الله الاعظم (عج) در مسجد مقدس جمکران روزهای چهارشنبه و پنج شنبه (۲۰ و ۲۱ فرودین ماه) در فضای مجازی برگزار می شود.

 به گزارش مهر، جشن میلاد حضرت ولیعصر امام زمان (عج) تحت عنوان " بهار مردمان و خرمی روزگاران" در مسجد مقدس جمکران چهارشنبه ۲۰ فروردین ساعت ۲۳ و پنج شنبه نیمه شعبان ساعت ۱۹ در فضای مجازی برگزارمی شود.

در این مراسم حجج الاسلام والمسلمین ناصر رفیعی و علی سرلک سخنرانی و حاج مهدی رسولی و حاج حسن شالبافان مداحان اهل بیت عصمت و طهارت مولودی خوانی خواهند کرد که در فضای مجازی به آدرس http://live.alarbaeen.ir و اینستاگرام insta.arbaeen@ به صورت زنده پخش می‌شود.

مناجات و روایتگری راویان سیره اهل بیت علیهم السلام از دیگر بخش‌های این برنامه است که به همت کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین برگزار می‌شود.

همچنین عاشقان و دلباختگان حضرت ولیعصر (عج) می‌توانند در مسابقه پیامکی "بهار دلها" که به مناسبت نیمه شعبان تدارک دیده شده است؛ شرکت کنند.

سوالات این مسابقه در پایگاه اطلاع رسانی کمیته فرهنگی اربعین (الاربعین) و پایگاه اطلاع رسانی بلاغ دفتر تبلیغات اسلامی و صفحات مجازی این دو پایگاه به آدرس www.alarbaeen.ir و www.balagh.ir قابل دریافت است و شرکت کنندگان تا ۲۵ فروردین ماه مهلت دارند در این مسابقه شرکت کنند.

اسامی برندگان همزمان با میلاد با سعادت امام حسن مجتبی (ع) از طریق پایگاه اطلاعرسانی الاربعین اعلام و به برندگان جوایز نقدی و معنوی اهدا خواهد شد.

حجت الاسلام یاسین حسین آبادی معاون فرهنگی مسجد مقدس جمکران قبلاً درباره برنامه‌های مسجد مقدس جمکران برای نیمه شعبان اعلام کرده بود با توجه به تعطیلی میعادگاه منتظران در پی شیوع ویروس کرونا، برنامه‌های مسجد جمکران بدون حضور مخاطب برگزار خواهد شد.