جریمه نیم میلیونی برای ۸ هزار خودرو

گروه اجتماعی الف،   3990112049 ۰ نظر، ۰ در صف انتشار و ۲ تکراری یا غیرقابل انتشار

رئیس پلیس ترافیک شهری راهور ناجا گفت: در روز طبیعت طرح ویژه‌ای داریم و از ساعت ۵ صبح تعداد ۳۵۰۰ تیم گشتی، ۱۳۰۰ تیم موتورسوار و ۴۵۰۰ عامل پیاده در کل کشور وظیفه مراقبت از پارکها و تفرجگاه ها را دارند و از ترددها و توقف ها در مکان‌هایی که احتمال حضور مردم داده شود پیشگیری خواهند کرد.

 به گزارش فارس، سرهنگ سلیمی رئیس پلیس ترافیک شهری پلیس راهور ناجا که در محل ورودی شهر کرج حضور داشت گفت: در راستای اجرای تصمیمات ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا که از بامداد هشتم فروردین آغاز شد همکاران ما در تمامی مبادی ورودی و خروجی شهرهای کشور حاضر هستد.

وی ادامه داد: جای تقدیر دارد که بخش عمده هموطنان به این توصیه ها توجه کردند و سفرها نسبت به گذشته کاهش محسوسی داشته است اما هستند افرادی هم که سفر رفتند و سفرهای شان غیرضروری بود.

رئیس پلیس ترافیک شهری پلیس راهور ناجا گفت: همکاران من مجدانه تصمیمات و مقررات را اجرا خواهند کرد و تا امروز هم 969 خودرو را توقیف کرده اند که اینها حتما یک ماه در پارکینگ خواهند ماند.

سرهنگ سلیمی افزود: این در حالی است که حدود هشت هزار خودرو هم که سفرشان غیرضروری تشخیص داده شده بود به میزان  500 هزار تومان جریمه شدند البته ما از این جریمه ها خوشحال نمی شویم اما باید قانون رعایت شود تا مردم در سلامت بمانند.

وی تصریح کرد: در روز طبیعت هم طرح ویژه‌ای داریم و از ساعت 5 صبح تعداد 3500 تیم گشتی، 1300 تیم موتورسوار و 4500 عامل پیاده در کل کشور وظیفه مراقبت از پارکها و تفرجگاه ها را دارند و از ترددها و توقف ها در مکان‌هایی که احتمال حضور مردم داده شود پیشگیری خواهند کرد.

رئیس پلیس ترافیک شهری گفت: انتظار هم داریم که مردم توصیه ها را جدی بگیرند تا این روزها هم با سلامت از این بیماری عبور کینم و بر این بیماری فائق بیاییم.