استانداری: تردد در ۹ خروجی اصلی استان تهران تحت کنترل است

گروه اجتماعی الف،   3990108139

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران با بیان اینکه به غیر از محور تهران به البرز، تردد در ۹ خروجی اصلی استان تهران تحت کنترل است، گفت: انتخاب مسیرهای فرعی به صلاح دید فرمانداران به طرح فاصله گذاری اجتماعی کمک می‌کند.  

محمد تقی زاده معاون هماهنگی‌ امور عمرانی استانداری تهران امروز در حاشیه بازدید از سه راهی مهرآباد رودهن که یکی از خروجی‌های استان تهران محسوب می‌شود، در گفت‌وگو با فارس اظهار کرد: در راستای طرح فاصله گذاری اجتماعی که از ساعت ۲۴ شب گذشته در استان تهران ابلاغ شد با تصمیم در استانداری به استثنای محور استان البرز ۹ محور اصلی خروجی استان تهران تحت کنترل قرار گرفت.

وی ادامه داد: در جلسه هم اعلام شد علاوه بر این ۹ خروجی اصلی، فرمانداران می‌توانند راه‌های فرعی را با همکاری نیروی انتظامی تحت کنترل تردد قرار دهند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران اضافه کرد: شهرستان دماوند دو مسیر فرعی دارد که سه راهی مهرآباد رودهن و ایوانکی به سمت گیلان این شهرستان تحت کنترل تردد قرار گرفته است.

تقی زاده افزود: بار محدودیتی در پردیس بیشتر خواهد شد اما تمامی شرایطی که وجود داشت، مشکل خاصی در شهرستان دماوند وجود ندارد و به نحوه مطلوبی ساماندهی شده است و با تأکید رئیس جمهور در خصوص این طرح، با کمال مطلوب و رضایتمندی مردم در حال انجام است.

وی با اشاره به این که در طی بازدیدها یک سری مشکلات مشاهده شد، تصریح کرد: قرار شد با هماهنگی فرماندار شهرستان دماوند و شهردار رودهن یک لاین مجزا برای خودروهای سنگین یا خودروهایی که مجاز به تردد هستند در سه راهی مهرآباد باز شود تا شاهد کم شدن بار ترافیکی باشیم.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران با اشاره به انسداد سه راهی مهرآباد رودهن خاطرنشان کرد: شهرستان دماوند دارای موقعیت خاصی به لحاظ نقش گردشگری است و طبعاً بعضی از افراد برای دسترسی به امکانات طبیعی و محیطی دوست دارند به شهرستان دماوند سفر کنند که می‌تواند آسیب پذیر باشد.

تقی زاده در پایان یادآور شد: خروجی سه راهی مهرآباد رودهن یکی از نقاط فرعی بود که به خوبی طرح کنترل تردد در آن انجام شد و این طرح تا ۱۵ فروردین ماه سال جاری ادامه خواهد داشت و ممکن است تا آخر فروردین ماه تمدید شود.

پربحث‌های هفته

 1. قانون، قاتل رومینا!؟

 2. رای قاطع نمایندگان به ریاست قالیباف/ اعضای هئیت رئیسه مجلس یازدهم مشخص شدند

 3. اقدام عجیب احمدی‌نژاد در محله نارمک!

 4. گشت و گذاری در آپارتمان‌های شمال شهر تهران با اجاره‌های نجومی

 5. پلیس آمریکا شهروند سیاه‌پوست را خفه کرد/ شهر به آتش کشیده شد

 6. پرسشي تأمل‌برانگیز از مراجع عظام تقليد

 7. آقایان؛ قانون، تابوت عدالت نیست!..

 8. جزئیاتی کامل از مرگ «آسیه پناهی»/ شهرداری: ما به وظیفه قانونی خود عمل کردیم!

 9. پرداخت هدیه به نمایندگان؛ چراغ اول شفافیت روشن می‌شود؟!

 10. چاره نکنیم، ایران پیر می‌شود و قدرتش از بین می‌رود

 11. چند پرسش از وزیر کشور درباره حوادث آبان‌ماه

 12. من رویایی دارم؛ بازگشت روح مارتین لوترکینگ به آمریکا

 13. اعتراضات داخلی آمریکا ادامه جنبش وال استریت است

 14. لطفا فراکسیون‌های قومی و منطقه‌ای را تعطیل کنید

 15. اعتراض ۳ نماینده مجلس یازدهم به اعتبارنامه تاجگردون

 16. پاسخ به هشت سوال درباره آینده بازار مسکن

 17. درخواست احمد توکلی از رئیسی: مجوزهای اعطایی به نمایندگان ادوار مجلس را بررسی کنید

 18. تهدید مسلحانه مخالفان تاجگردون/پیشنهادی برای قالیباف/چرا احمدی‌نژاد دیگر برنمی‌گردد/ روحانی در پاستور و اصلاح‌طلبان در بهارستان مردم را عصبانی کردند

 19. موج اعتراض به اعتبارنامه تاجگردون/انتقاد سلیمی‌نمین از پیشنهاد ختم قرآن در مجلس/نماینده‌ای که نقش مهمی در پیروزی قالیباف داشت/ عارف: بسیاری از اقدامات فراکسیون امید نادیده گرفته شد

 20. عارف، اصلاح‌طلبان و معضلات این روزها

 21. اعتبارنامه‌ها و انتظار از مجلس انقلابی

 22. نماینده مجلس: تخلفات تاجگردون به ۱۰ محور رسیده است/ تهدیدها را هنوز به تخلفات اضافه نکرده‌ایم

 23. اعتراض به برخی اعتبارنامه ها/ آغاز گروکشی برخی منتخبان

 24. موتلفه به دنبال چیست؟

 25. دست کارگران کوتاه و سبد معیشت بر نخیل !

آخرین عناوین