اظهارات جنجالی کارشناس ایران اینترنشنال

گروه ویدئو الف،   3981226083 ۹ نظر، ۰ در صف انتشار و ۷ تکراری یا غیرقابل انتشار

کارشناس شبکه سعودی ایران‌اینترنشنال: دولت دروغگوی آمریکا از رسیدن دارو به ایران جلوگیری می‌کند. ایران بهترین شاخص‌ها را در حوزه بهداشت عمومی دارد.

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۳۷۵۹۳۸۱۳:۴۹:۱۸ ۱۳۹۸/۱۲/۲۶
دولت امریکا خیلی خبیث است اما واضح است که در مقابل مردم خودش مسوول است نه ما. ما باید جلو مسوولین خودمان را بگیریم که در مقابل ما مسوول هستند.
ناشناس۱۳۷۵۹۴۲۱۳:۵۰:۱۹ ۱۳۹۸/۱۲/۲۶
بی شرم ها تحریم ها رو بردارید.
ناشناس۱۳۷۵۹۷۶۱۴:۱۸:۱۳ ۱۳۹۸/۱۲/۲۶
خوب حالا چی کار کنیم؟
ناشناس۱۳۷۵۹۸۰۱۴:۱۹:۵۷ ۱۳۹۸/۱۲/۲۶
مثلا از هزار تا حرف منفی درباره ایران که این شبکه میزند چند تا نکات مثبت میگوید تا فضای علیه خودشان را تغییر بدهند و بگویند ما همه چیز را میگوییم مگر برای ما مهم است؟ اینقدر این شبکه را تبلیغ نکنید
ناشناس۱۳۷۶۰۰۲۱۴:۳۶:۰۸ ۱۳۹۸/۱۲/۲۶
البته حرفهای دیگه هم زد ..یا همه حرفهاش درسته و یا هیچکدومش !!!!
ناشناس۱۳۷۶۱۲۰۱۵:۵۹:۵۲ ۱۳۹۸/۱۲/۲۶
دارو به هیچ وجه تحریم نیست و به راحتی از ترکیه قابل تامین هست . علت گرانی دارو مافیای دارو .. هست . دارویی که در ترکیه 50 هزار تومان هست در ایران یک میلیون به فروش میرسد و اجازه وارد کردنش به کسی داده نمیشود ..
ناشناس۱۳۷۶۱۵۳۱۶:۱۴:۰۲ ۱۳۹۸/۱۲/۲۶
این اتفاقات سالی ماهی یکبار میفته، از فردا طرف رو دیگه دعوت نمیکنند اینم از دستشون در رفته، در زمان پهلوی امید به زندگی ایرانیان در مکان 100 و خرده ایم جهان بوده(و در مکانی بسیار نازل در منطقه خودمون) در حالی که الان 64 ام هستیم،نرخ مرگ و میر اطفال و نوزادان هم از عراق !! بدتر بوده همچنین 76 درصد زنان بالای 15 سال ایرانی بیسواد مطلق بوده اند، متاسفانه مردم ما خودشون پیگیر مطالب نیستند و رسانه های اونوری هم هرچی خبر جهت دار رو میدن به خوردشون
ناشناس۱۳۷۶۲۰۱۱۶:۴۳:۲۷ ۱۳۹۸/۱۲/۲۶
فعلا این شبکه سعودی بلطف شبکه های ملی وطنی منبع کسب خبر مردم شده .
حامد۱۳۷۶۲۷۹۱۷:۵۱:۱۲ ۱۳۹۸/۱۲/۲۶
تحریم ها کاغذپاره است.
ابر آروان

آخرین عناوین