گزارش اختصاصی الف / جدیدترین تحولات میدانی شمال سوریه؛ جزئیات دفع حملات سنگین تروریست ها در شمال غرب استان‌ حلب + نقشه میدانی

گروه جهان الف،   3981216002

از شمال غرب استان حلب خبر می رسد، نیروهای ویژه گروهک های تروریستی جبهه النصره و... به همراه شماری از نیروهای نخبه تروریست های ترکستانی حملات گسترده و سنگینی را علیه مواضع رزمندگان جبهه مقاومت ترتیب دادند.

جدیدترین تحولات میدانی شمال سوریه؛ جزئیات دفع حملات سنگین تروریست ها در شمال غرب استان‌ حلب + نقشه میدانی

به گزارش گروه بین الملل الف، براساس اطلاعات به دست آمده، عناصر تروریستی حملات را با پشتیبانی یگان های موشکی و توپخانه ای ارتش ترکیه از محور شرقی شهرک کفرلاتین علیه مواضع رزمندگان جبهه مقاومت در حومه شهرک های قبتان جبل و الشیخ عقیل انجام دادند.

به گفته منابع میدانی، در ابتدا مواضع رزمندگان جبهه مقاومت در این دو شهرک توسط یگان های موشکی و خمپاره ای ارتش ترکیه هدف قرار گرفت و در ادامه عناصر تروریستی حملات گسترده ای را برای اشغال مناطق انجام دادند اما تحرکات آنان در همان گام نخست رصد شد.

درگیری های سنگین با عناصر گروهک تروریستی تا پاسی از شب ادامه داشت اما با اضافه شدن نیروهای بسیج مردمی نبل و الزهرا به میدان نبرد، معادلات میدانی تغییر کرد و نقاط اشغال شده در این دو شهرک باز پس گرفته شدند و به کنترل رزمندگان جبهه مقاومت درآمدند.

به گزارش گروه بین الملل الف، تا صبح  دیروز  دو نقطه در شهرک های قبتان جبل و الشیخ رزمندگان در اشغال تروریست ها بود و رزمندگان جبهه مقاومت عملیات جدیدی را ترتیب دادند و پس از درگیری های سنگین موفق شدند این مناطق را هم از اشغال خارج و بازپس بگیرند.