توزیع‌ ماسک در داروخانه های قم

گروه عکس الف،   3981206085 ۶ نظر، ۰ در صف انتشار و ۰ تکراری یا غیرقابل انتشار

بر اساس اعلام معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی استان قم لیست داروخانه‌های توزیع‌کننده ماسک در قم مشخص شدند و شهروندان میتوانند ماسک و مواد ضدعفونی کننده خود را از این داروخانه ها تهیه نمایند/فارس

توزیع‌ ماسک در داروخانه های قمتوزیع‌ ماسک در داروخانه های قمتوزیع‌ ماسک در داروخانه های قمتوزیع‌ ماسک در داروخانه های قمتوزیع‌ ماسک در داروخانه های قمتوزیع‌ ماسک در داروخانه های قمتوزیع‌ ماسک در داروخانه های قمتوزیع‌ ماسک در داروخانه های قمتوزیع‌ ماسک در داروخانه های قمتوزیع‌ ماسک در داروخانه های قمتوزیع‌ ماسک در داروخانه های قمتوزیع‌ ماسک در داروخانه های قمتوزیع‌ ماسک در داروخانه های قمتوزیع‌ ماسک در داروخانه های قمتوزیع‌ ماسک در داروخانه های قمتوزیع‌ ماسک در داروخانه های قمتوزیع‌ ماسک در داروخانه های قم

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۳۴۷۶۱۹۱۳:۳۹:۵۰ ۱۳۹۸/۱۲/۶
اگر واقعا افراد سالم نیازی به ماسک ندارند پس چرا دولت به پخش ماسک با قیمت معمول اینقدر اصرار دارد؟؟؟ کدام را باور کنیم
ناشناس۱۳۴۷۶۳۸۱۳:۴۶:۲۵ ۱۳۹۸/۱۲/۶
ماسکها باید دارای بسته بندی آک باشه ، از تو داروخانه داره جدا میشه
ناشناس۱۳۴۷۷۷۸۱۴:۵۷:۰۹ ۱۳۹۸/۱۲/۶
رسیدن نوشدارو پس از انجام مراسم کفن و دفن و ختم و ..
محمد۱۳۴۸۲۹۵۱۹:۴۲:۵۶ ۱۳۹۸/۱۲/۶
در استان زنجان شهرستان ابهر هیچ گونه ماسکی پیدا نمیشود. لطفا برای این شهرستان هم داروخانه منتخب جهت توزیع ماسک تعیین شود.
محمدی۱۳۴۸۴۴۱۲۱:۲۶:۰۸ ۱۳۹۸/۱۲/۶
اولا- دولت که گفت در قم خانه به خانه رایگانمی دهیم، پس چی شد؟، دوما- ماسک فیلتردار تا قبل این بیماری ۱۵۰۰ تومان بود، چطور ۵۰۰۰ تومان شد؟ دوما- ماسکی که هر چند روز یک بار باید تعویض شود، چطور مردم ۵۰۰۰ تومان بخرند؟ این قضیه حکایت ضرب المثلی است که می گوید به مرگ می گیرند که به تب راضی شوند. خیلی بی انصاف هستید که در هر شرایطی دست از کاسبی و منفعت خود بر نمی دارید.
ناشناس۱۳۴۸۴۶۳۲۱:۴۴:۳۸ ۱۳۹۸/۱۲/۶
من قم زندگی میکنم. شهرک پردیسان. دیروز سه تا داروخانه رفتم در نهایت تونستم سه جفت دستکش یکبار مصرف، و پنج عدد پد الکلی بگیرم!
ابر آروان

آخرین عناوین