نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری، جادوی هزاره سوم

گزارش بازرگانی،   3981205120

نرم افزار مدیریت مشتریان یا CRM، مخفف عبارت Customer Relationship Management Software است. پس قبل از هر چیزی باید بدانید، CRM چیست؟

CRM یا نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان ارتباط سازنده‌ای را میزان کسب و کارها و مشتریان بالقوه و احتمالی به وجود می‌آورد. در حقیقت CRM به هر ابزاری گفته می‌شود که رابطه میان تجارت و مشتریان را بهبود ببخشد.

نرم افزارهای مدیریت مشتریان، جدیدترین استراتژی مورداستفاده در تجارت‌ها است که مشتریان متفاوت را گرد هم می‌آورند. این استراتژی مشتریان وفادار و جان برکفی را برای تجارت شما به همراه خواهد داشت.

در حقیقت دست یافتن به مشتریانی که تحت هیچ شرایطی، حاضر به کنار گذاشتن خدمات و محصولات تجارت شما نباشند، رویایی است که به سادگی در کسب و کارها محقق نمی‌شود. اما نرم افزار CRM اوج کسب و کارها را به رؤیای دیرینه خود نزدیک کرده است.

نرم افزار CRM اوج در عین حال که نگرانی تجارت‌ها را درک می‌کند، دغدغه مشتریانی که به دنبال یک تأمین‌کننده مطمئن هستند را نیز در نظر گرفته است. به منظور آشنایی با Customer Relationship Management Software به مطالعه این مقاله ادامه دهید. این مقاله اصلی‌ترین سرمایه‌های تجارت را به آغوش شما باز می‌گرداند.

 

Customer Relationship Management Software یعنی چه؟

از دیدن این عبارت بلندبالا وحشت نکنید. این عبارت در واقع همان CRM است که این روزها در تمام تجارت‌ها سر و صدای زیادی به پا کرده است. حتما می پرسید: خب این عبارت یعنی چه؟

این عبارت یعنی دیگر نگران مشتریان خود نباشید. دیگر لازم نیست مدام برای جلب مشتریان بالقوه و احتمالی برنامه‌ریزی‌های متفاوتی را به کار بگیرید و شاهد شکست آنها باشید.

CRM، تمام اطلاعات حیاتی در تجارت را به بخش‌های مختلف انتقال می‌دهد. به این ترتیب تمام کارکنان و صاحبان تجارت‌ها درک درستی از نیازها و انتظارات کاربران خواهند داشت. این به این معناست که دیگر برنامه ریزی ها در خلأ اتفاق نمی‌افتد. بلکه شما به دامنه گسترده ای از اطلاعات دسترسی خواهید داشت که کیفیت مدیریت روابط مشتریان را به کلی متحول می‌کند.

این نرم افزار تمام اطلاعات مربوط به قسمت فروش، بایگانی اطلاعات مشتریان، گزارش‌گیر‌ی را در اختیار مدیران روابط مشتریان قرار می‌دهد. به این ترتیب صاحبان تجارت‌ها با در دست داشتن این اطلاعات، کیفیت خدمات و محصولات خود را ارتقا می‌دهد.

مزایای CRM را دست کم نگیرید

سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان در واقع همان تیم روابط عمومی قوی و سازماندهی شده‌ای است که در تجارت‌های سنتی به چشم دیده می‌شد. امروزه اما بسیاری از مشتریان وفادار که سالیان سال تمام نیازهای خود را از یک تجارت واحد تأمین کرده‌اند نیز، به موقعیت فیزیکی تجارت مراجعه نمی کنند.

 در این فضا، مدیریت مشتریان به شکل دیگری انجام می‌شود. زمانی که از نرم افزار CRM اوج استفاده می‌کنید، به اطلاعات دسترسی خواهید داشت که تا پیش از این از چشم شما دور بوده است. نرم افزار CRM اوج را به عنوان بهترین نرم افزار سی آر ام کشور می شناسند. این عنوان بیهوده به دست نیامده است.

این نرم‌افزار تمام اطلاعات مربوط به تعاملات مشتریان و تجارت را در به صورت کاملا منسجم و منظم در اختیار شما قرار می‌دهد. اوج مسیر به اوج رسیدن را به درستی شناسایی کرده است و این راه را با مشتریان خود نیز به اشتراک می‌گذارد.

مسیر موفقیت و دستیابی به سودی سرشار در دنیای تجاری امروز از دل‌ها و قلب‌های مشتریان عبور می‌کند. مشتریان امروزی به دنبال یافتن تجارتی هستند که رنگ و بوی خانه را داشته باشد. چنین تجارت هایی هرگز به دست فراموشی سپرده نمی شوند.

Customer Relationship Management Software با درک این حقیقت به گردآوری اطلاعات حیاتی می‌پردازد. سی آر ام تمام اطلاعات مربوط به فعالیت‌ها مشتریان را در اختیار تجارت‌ها قرار می‌دهد.

مشتریان به دنبال یافتن تجارت مورد نظر خود سفری را آغاز می‌کنند. حال و هوای این سفر با توجه به خصوصیات فردی و نیازهای مشتریان متفاوت است. با طراحی و پیاده سازی نرم افزار CRM به نیازها و خصوصیات منحصر به فرد هر یک مشتریان خود دست پیدا می‌کنید. این اطلاعات گران‌بها ترین دارای یک تجارت به شمار می‌روند. چرا که با استفاده از این اطلاعات، نیازهای مشتریان را به بهترین شکل ممکن برطرف خواهید کرد.

 

نرم افزار CRM اوج عقاب تیزبین تجارت شما

این نرم افزار با چشمان تیزبین خود، تمام رفتارهای مشتریان را زیر نظر می‌گیرد. مشتریان امروزی همواره در حال بر جای گذاشتن رد پاهایی در سراسر فضای اینترنت هستند. CRM SOFTWARE این رد پاها را به بهترین شکل ممکن تعقیب و بررسی می‌کند. در این راه، هیچ‌یک از واکنش‌های کاربران از چشم این نرم افزار دور نمی ماند.

به عنوان مثال مشتریان در شبکه‌های اجتماعی همواره در حال در میان گذاشتن دغدغه‌ها و علایق خود با جهان پیرامون هستند. نرم افزار CRM اوج نیز این فرصت را غنیمت شمرده است. این نرم افزار با نگاهی به نظرات و میزان رضایت کاربران از یک محصول یا خدمات، به نیازها و انتظارات مشتریان پی می برد.

این یعنی، شما همواره از آن چیزی که مشتری تصور می‌کند، به او نزدیک‌تر هستید. لایک‌ها و یا دیس لایک‌های مشتریان از چشمان تیزبین نرم افزار اوج دور نخواهد ماند. از این گذشته تمام تعاملات مشتری با تجارت شما نیز به دقت در نظر گرفته می‌شود. نرم افزار CRM اوج به این منظور از تاریخچه حضور مشتری در تجارت نیز به نحو احسنت استفاده می‌کند.

به عنوان مثال این موضوع که مشتری در چه بازه زمانی، محصولی را از تجارت شما تهیه‌کرده است یا مشتری بیشتر از کدام یک از محصولات شما استقبال کرده است. تمام این اطلاعات رابطه شما با مشتریان را به شدت بهبود می بخشد.

 

نرم افزار CRM اوج بهترین هدیه شما به تجارت

این نرم افزار با ارزش ترین و گران‌بها ترین یار تجارت شما به شمار می‌رود. CRM فارسی اوج اطلاعاتی را در اختیار شما می‌گذارد که از چشم هر انسانی دور خواهد ماند. با استفاده از این نرم افزار سرمایه‌گذاری بلند مدت و ارزشمندی را در تجارت خود پیاده‌سازی کرده‌اید.

شما بدون در نظر گرفتن اطلاعات موجود در تجارت، قادر به شناسایی نیازها و تمایلات مشتریان خود نخواهید بود. در حقیقت بدون در اختیار داشتن بهترین سی آر ام کشور، چنین کاری امکان پذیر نیست

زیرا تعداد مشتریان شما در طول زمان به شدت افزایش پیدا می‌کنند و جمع‌آوری جزئیات مربوط به هر یک از مشتریان نیازمند صرف نیروی انسانی و هزینه بسیار بالایی است، حال آنکه نرم افزار CRM اوج، به بهترین شکل ممکن اطلاعات ضروری در راستای تامین رضایت و نیازهای مشتریان را در اختیار تیم‌های مدیریت مشتریان قرار می‌دهد.

این اطلاعات، رگ‌های خونی تجارت شما هستند که در تمام قسمت‌های فروش، تولید، خدمات مشتریان، ایمیل مارکتینگ و غیره به جریان می‌افتد. جریان اطلاعات جان دوباره‌ای را به تجارت شما می‌بخشد. این اطلاعات صدای مشتریان هستند که در سرتاسر تجارت شما به گوش می‌رسند. به این ترتیب هیچ اقدامی بدون در نظر گرفتن منافع و انتظارات مشتریان در تجارت انجام نمی‌شود.برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت www.owj.io مراجعه نمایید.

عناوین مرتبط

پربحث‌های دیروز

 1. خرید کردن بوریس جانسون از سوپرمارکت ایرانی با دوچرخه

 2. واکنش‌ها به «وامی که اگر به بچه ها بدهید قهر می‌کنند»!...

 3. بازگشت روحانی به پاستور/نقطه داغ کرونا در کشور/ زاکانی: تجربه ناموفق مجلس دهم، برای نابودی هر مجلسی کافی است

 4. وزیر بهداشت: مژده رسید که گشایشی حاصل می شود

 5. گزارش پولیتیکو از تراژدی مرگ گروهی در خانه های سالمندان آمریکا

 6. طرح تعطیلی یک ماهه کشور از دستور کار مجلس خارج شد/ یک نماینده مخالف: قرنطینه یعنی خودکشی بخاطر ترس از مرگ

 7. روایت سیروس مقدم از سکانس جنجالی«پایتخت۶»/ادای دین نبود شوخی بود!

 8. انتقاد تند نایب رئیس مجلس از تاخیر وزیر بهداشت

 9. پیام رهبر جنبش استقلال ایالت کالیفرنیا آمریکا به مردم ایران

 10. وزیر بهداشت: امیدواریم تا پایان اردیبهشت به یک مرحله مهم در مقابله با کرونا برسیم/ به مرحله مهار و کنترل کرونا نرسیده‌ایم

 11. بیمارستان های آمریکا مملو از اجساد قربانیان کرونا

 12. کادر درمانی خسته و احتمال شیوع موج دوم ویروس کرونا

 13. نوبخت: دولت در حساس‌ترین مرحله‌ی مدیریت منابع خود است

 14. دکتر زالی: هنوز به نقطه اوج کرونا در تهران نرسیده‌ایم/ پایتخت برای مقابله با کرونا باید الگوی متفاوت‌تری را دنبال کند

 15. چرا پلیس فتا از کوزه شکسته آب می‌خورد؟

 16. ترامپ: انتظار داشتیم تلفات کرونا به ۱۵۰ هزار نفر برسد اما کمتر خواهد شد/ کرونا را شکست خواهیم داد

 17. رکورد ۴۱.۲ درصدی نرخ تورم در سال ۹۸ + جدول

 18. فرانسه خواستار «بازگشت ایران» به تعهدات برجامی شد

 19. وام یک میلیونی را به بچه‌ خودتان بدهید قهر نمی‌کند؟!

 20. رفع شبهاتی درباره مشاهده امام زمان (عج)

 21. سوگ‌های خاموش با بغض‌های در گلو مانده

 22. تست کرونای ۱۱ نماینده مثبت شد

پربحث‌های هفته

 1. آقای رئیس‌جمهور، اندکی سنجیده تر!..

 2. شوخی تلخ سخنگو با روابط خارجی کشور

 3. آقای مطهری، «دست الهی مجلس را تعطیل کرد»؟!

 4. کرونا اثبات کرد خدا فقط "رخنه پوش" نیست

 5. خرید کردن بوریس جانسون از سوپرمارکت ایرانی با دوچرخه

 6. خوش بود گر محک کرونا آید به میان سلبریتی ها

 7. دستور ویژه رئیس سازمان صداوسیما برای بررسی حواشی قسمت آخر «پایتخت۶»

 8. آیا اشتباهات «معمولی» هم به «ستون پنجم نفوذی» ربط دارد؟

 9. چرا مردم بايد قرباني منافع فعالان ارز شوند؟! 

 10. انگشتر حاج قاسم در اختیار شرکت کننده عصرجدید

 11. دارویی که توزیع هر چه زودترش درمان بسیاری از شایعه‌هاست!..

 12. خیر‌خواهان خوب _ خیر‌خواهان بد/چه کسی دچار سندرم توهم توطئه است؟

 13. واکنش‌ها به «وامی که اگر به بچه ها بدهید قهر می‌کنند»!...

 14. زمان خلاصی از شر كرونا/ طرح سه فوریتی تعطیلی کامل کشور/قرنطینه در تهران شکسته شد!

 15. سی ان ان: ترامپِ دروغ گو و مسئولیت ناپذیر، حریف کرونا نمی شود

 16. اژدهای رسانه‌ها و پادشاه فیلترشکن‌ها: کرونا ! ...

 17. زائری: این نقی دیگر «معمولی» نیست/ نظارت‌های صداوسیما حداقلی و ظاهری است/ رواج حجم بالایی از «دروغ» در میان خانواده

 18. تناقض‌های کرونائی دولت تدبیر و امید

 19. روحانی خطاب به وزیر بهداشت: تمامی فعالیت‌های اقتصادی از ۲۰ فروردین باید با پروتکل آغاز شود

 20. فارین پالیسی: کمک های کرونایی روسیه و چین، خیرخواهانه نیست

 21. بازگشت روحانی به پاستور/نقطه داغ کرونا در کشور/ زاکانی: تجربه ناموفق مجلس دهم، برای نابودی هر مجلسی کافی است

 22. روحانی مدعی طب اسلامی بازداشت شد + عکس

 23. گرامیداشت روز جمهوری اسلامی، آن هم وسط بحران کرونا !؟

 24. تهران در وضعیت قرمز کرونایی/ادامه جنجال حواشی پایتخت ۶/استقبال مطهری از عفو و آزادی زندانیان/ بعد از یک ماه ژست نمایندگی گرفته اند!

 25. وزیر بهداشت: مژده رسید که گشایشی حاصل می شود

آخرین عناوین