توصیه های انتخاباتی سعید جلیلی

گروه سیاسی الف،   3981123169

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: غربی‌ها می‌خواهند ملت ایران را از پای در بیاورند اما ملت ایران همیشه با حضور و انتخاب دقیق خود دشمنان را از اهداف خود دور می‌کنند.

به گزارش تسنیم، سعید جلیلی، امشب در دیدار با جوانان مشهدی در مسجد امام صادق (ع) گفت: باید افراد باصلاحیت در جامعه فعال باشند و سایرین نیز باید در رأی خود دقت کنند. برای درمان یک بیماری باید ابتدا در ارتباط با بیماری اطلاع داشته باشیم و پس از آن راه علاج آن را بیابیم، برای درمان قلب کسی به چشم پزشک مراجعه نمی‌کند، در ایام انتخابات برای انتخاب صحیح باید ابتدا بدانیم که خود چه چیزی می‌خواهیم و به دنبال چه چیزی هستیم.

عضو مجموع تشخیص مصلحت نظام ادامه داد: امروزه در جامعه در صحبت با آحاد مردم مشکلاتی مطرح می‌شود که برطرف سازی آنها نیاز به برنامه ریزی مطلوب و مفید است، به عنوان مثال مشکلات برخی از افراد به عدم اشتغال فرزندان برمی‌گردد و جامعه باید به برطرف‌سازی آنها کمک کند، البته مسائل و مشکلات عموم تنها در حوزه اقتصادی نیست.

جلیلی تصریح کرد: انتخاب ما باید در راستای برطرف سازی مسائل مورد اهمیت‌مان باشد، البته باید انتخاب‌های مهم‌تر در اولویت ذهن ما قرار گیرد، چرا که در صورت برطرف شدن موضوعات مهم به تبع سایر موضوعات نیز مرتفع می‌شوند، البته باید در فاصله انتخاب یک فرد تا نفر بعدی مسائل حائز اهمیت در نظر گرفته شود.

عضو مجموع تشخیص مصلحت نظام بیان کرد: در این صورت می‌توان ابداعات ناب و مطلوبی داشت، افراد منتخب باید مطالعه کافی داشته باشند، علاوه بر مطالعه لایحه‌ها و قوانین مختلف باید ظرافت آنها را در نظر گیرد و برخی را چندین مرتبه بخواند، کسی که نمی‌تواند لایحه‌ها را حتی یک مرتبه مطالعه کند صلاحیت انتخاب را ندارد.

وی اظهار داشت: غربی‌ها می‌خواهند ملت ایران را از پای در بیاورند اما ملت ایران همیشه با حضور و انتخاب دقیق خود دشمنان را از اهداف خود دور می‌کنند، باید دست به عمل جبهه‌ای بزنیم، هر فرد نمی‌تواند هر زمان دو کار را انجام دهد و باید همگی پای کار باشیم تا بتوانیم به موفقیت دست یابیم.

جلیلی خاطرنشان کرد: در فاصله میان دو انتخابات باید همگی سعی بر شناخت مسائل و راه‌حل‌ها داشته باشند، باید با آگاهی به هرکسی رأی دهیم و بدانیم در صورت انتخاب شدن فرد شرایط تغییر می‌یابد، به فرموده مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم، ما در گام نخست در کنار خوبی‌ها ایرادی نیز داشته‌ایم، ما رتبه نخست را در عدم استفاده صحیح از موقعیت‌ها داریم.

وی عنوان کرد: انتخابات فرصت بسیار خوبی برای نظام جمهوری اسلامی ایران است و مردم می‌توانند نفع خود را انتخاب کنند، پس از انتخابات نیز باید مردم فعال باشند و برای هدایت بهتر جامعه به سمت و سوی مناسب کمک کنند، انتخاب مردم باید مجلسی را تشکیل دهد که اولویت‌ها را بشناسد و دنبال کند تا محقق شوند.

پربحث‌های اخیر

  پربحث‌های هفته

  1. قانون، قاتل رومینا!؟

  2. اقدام عجیب احمدی‌نژاد در محله نارمک!

  3. گشت و گذاری در آپارتمان‌های شمال شهر تهران با اجاره‌های نجومی

  4. پلیس آمریکا شهروند سیاه‌پوست را خفه کرد/ شهر به آتش کشیده شد

  5. پرسشي تأمل‌برانگیز از مراجع عظام تقليد

  6. آقایان؛ قانون، تابوت عدالت نیست!..

  7. اغتشاشات آبانماه با آشوب‌های آمریکا چه فرقی دارد

  8. جزئیاتی کامل از مرگ «آسیه پناهی»/ شهرداری: ما به وظیفه قانونی خود عمل کردیم!

  9. پرداخت هدیه به نمایندگان؛ چراغ اول شفافیت روشن می‌شود؟!

  10. چاره نکنیم، ایران پیر می‌شود و قدرتش از بین می‌رود

  11. چند پرسش از وزیر کشور درباره حوادث آبان‌ماه

  12. من رویایی دارم؛ بازگشت روح مارتین لوترکینگ به آمریکا

  13. اعتراضات داخلی آمریکا ادامه جنبش وال استریت است

  14. لطفا فراکسیون‌های قومی و منطقه‌ای را تعطیل کنید

  15. اعتراض ۳ نماینده مجلس یازدهم به اعتبارنامه تاجگردون

  16. پاسخ به هشت سوال درباره آینده بازار مسکن

  17. درخواست احمد توکلی از رئیسی: مجوزهای اعطایی به نمایندگان ادوار مجلس را بررسی کنید

  18. تهدید مسلحانه مخالفان تاجگردون/پیشنهادی برای قالیباف/چرا احمدی‌نژاد دیگر برنمی‌گردد/ روحانی در پاستور و اصلاح‌طلبان در بهارستان مردم را عصبانی کردند

  19. موج اعتراض به اعتبارنامه تاجگردون/انتقاد سلیمی‌نمین از پیشنهاد ختم قرآن در مجلس/نماینده‌ای که نقش مهمی در پیروزی قالیباف داشت/ عارف: بسیاری از اقدامات فراکسیون امید نادیده گرفته شد

  20. عارف، اصلاح‌طلبان و معضلات این روزها

  21. اعتبارنامه‌ها و انتظار از مجلس انقلابی

  22. نماینده مجلس: تخلفات تاجگردون به ۱۰ محور رسیده است/ تهدیدها را هنوز به تخلفات اضافه نکرده‌ایم

  23. فارین پالیسی: "چراغ راهنمای آمریکا" در جهان خاموش شده است

  24. اعتراض به برخی اعتبارنامه ها/ آغاز گروکشی برخی منتخبان

  25. موتلفه به دنبال چیست؟

  آخرین عناوین