روایت سردار فدوی از حضور سردار سلیمانی در نیروی قدس سپاه

گروه سیاسی الف،   3981123128

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران با اشاره به خدمات سردار شهید سلیمانی در نیروی قدس سپاه گفت: روند نیروی قدس سپاه با آمدن شهید سلیمانی متحول شده بود.

به گزارش مهر، سردار علی فدوی عصر امروز چهارشنبه در مراسم اربعین شهادت سردار سلیمانی در تبریز گفت: بیش از ۴۱ سال است که انقلاب اسلامی در سرتاسر کشور و دل‌های مردمان مسلمان منطقه سایه افکنده و برکات بی انتهای خود را گسترده است.

وی گفت: انقلاب اسلامی یک کلمه بیشتر و یک کلمه کمتر از اسلام نیست. یکی از مشخصه‌های خاص انقلاب اسلامی و امام (ره) این بود که دل‌های بیشماری را بیدار کرد و دلدادگان انقلاب اسلامی پرورش داده شده و عظمت یافته و خود مکتب شدند.

فدوی در خصوص دشمنان انقلاب اسلامی نیز گفت: خبیثان عالم و شیطان بزرگ برای دشمنی با انقلاب اسلامی حتی یک لحظه را هم از دست نداده اند اما به دلیل نیرویی که در جوانان و ملت ما به وجود آمده، نتوانستند حتی در یک مورد پیروز شوند.

وی ابراز داشت: در این راه ستارگان درخشانی از جمله شهیدان باکری‌ها و تجلایی ها نقش بازی کرده و عظمت آفریده اند. اگر در مسیر حرکت به تکالیف الهی خود عمل کنیم، وعده الهی برای پیروزی تخلف ناپذیر است و این قاعده در طول ۴۱ سال از انقلاب اسلامی جاری بوده است.

امروز جنگ را به خانه دشمن کشیده ایم

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران با اشاره به جنگ در خانه دشمن گفت: روزی در خرمشهر و در خانه خود با دشمن می‌جنگیدیم، امروز خیلی سریع جنگیدن در خانه خود را به جنگیدن در خانه دشمن تبدیل کردیم.

وی در خصوص شهید قاسم سلیمانی نیز گفت: ۴۰ روز بعد از شهادت شهید سلیمانی، او برتارک دل‌ها می‌درخشد، او دلداده شهدای قبل از خود بود، دل او با شنیدن نام شهید باکری و شهید کاظمی، منقلب می‌شد.

وی ادامه داد: آخرین دست نوشته شهید سردار سلیمانی نیم ساعت قبل از پرواز به بغداد، همان دست نوشته آخر شهید باکری در عملیات بدر بود که نوشته بود "خدایا مرا پاکیزه بپذیر" شهدای ما به مثابه یک روح در چند بدن بودند.

فدوی با اشاره به اینکه روند نیروی قدس سپاه با آمدن شهید سلیمانی متحول شده بود، افزود: همه مجامع بین الملل، به شهادت رساندن سردار سلیمانی را حماقت بزرگ دانستند.

وی ادامه داد: آمریکایی‌ها عددی نیستند که کسانی مثل سردار سلیمانی و شهید رضوان را به شهادت برسانند، وقتی دل سردار سلیمانی مشتاق معبود بود، آمریکا اسباب و ابزار شهادت می‌شود.

‌شهید سلیمانی پرورش یافته مکتب امام (ره) بود

فدوی با اشاره به مکتب شهید سلیمانی اظهار داشت: شهید سلیمانی پرورش یافته مکتب امام (ره) بود که خود به مکتب تبدیل شد، باید مشخصه‌های این مکتب را شناخت و اصلیترین مشخصه، انجام تکالیف الهی است. می‌شود مثل شهید سلیمانی و شهید باکری به تکلیف الهی خود عمل کرد و مثل آنها شد حتی بالاتر، حضرت سلمان به مرتبه‌ای رسید که جز اهل بیت (ع) شد.

وی ابراز داشت: در اثر عدم انجام تکالیف خود گرفتار می‌شویم، گرفتاری‌های امروز کشور در شأن ملت رشید ایران نیست که برخی مواقع "کاسه چه کنم چه کنم" دست می‌گیریم.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: ما در انجام برخی تکالیف خود جان‌ها داده ایم و شهید تقدیم کردیم اما در برخی تکالیف که نیاز به جان دادن نیست به تکلیف الهی عمل نکردیم، در مسائلی چون اقتصاد بر اساس قاعده دشمنان عمل کردیم. اگر همگی مثل شهید سلیمانی عمل کنند، عنایت بی حد خداوند شامل همه می‌شود.

شرکت در انتخابات تجلی عینی انجام تکالیف الهی است

وی با اشاره به در پیش بودن انتخابات مجلس نیز گفت: شرکت در انتخابات دوم اسفند، تجلی عینی انجام تکالیف الهی است که امام (ره) و امام حاضر بر آن تاکید دارند.

فدوی ادامه داد: امام علی (ع) مشروعیت خود را از خدا گرفته بودند، اما ۲۵ سال صبر کردند تا مردم سراغ ایشان آمدند. دشمنان و خبیثان عالم نمی‌خواهند این تجلی تکلیف در دوم اسفند انجام شود و با محاسبه غلط، عدم حضور مردم پای صندوق رأی را تصویرسازی می‌کنند. دشمنان این روزها خباثت کرده، و ناامیدی را بین مردم ترویج و تلقی می‌کنند.

عناوین مرتبط

پربحث‌های اخیر

  پربحث‌های هفته

  1. شوخی تلخ سخنگو با روابط خارجی کشور

  2. آقای مطهری، «دست الهی مجلس را تعطیل کرد»؟!

  3. خرید کردن بوریس جانسون از سوپرمارکت ایرانی با دوچرخه

  4. عشق تلویزیون به سلبریتی‌ها کی پایان می‌پذیرد؟

  5. واکنش‌ها به «وامی که اگر به بچه ها بدهید قهر می‌کنند»!...

  6. دستور ویژه رئیس سازمان صداوسیما برای بررسی حواشی قسمت آخر «پایتخت۶»

  7. آیا اشتباهات «معمولی» هم به «ستون پنجم نفوذی» ربط دارد؟

  8. چرا مردم بايد قرباني منافع فعالان ارز شوند؟! 

  9. انگشتر حاج قاسم در اختیار شرکت کننده عصرجدید

  10. تعدیل‌تان کردیم ؛ اشک ما بدرقه راهتان!..

  11. دارویی که توزیع هر چه زودترش درمان بسیاری از شایعه‌هاست!..

  12. خیر‌خواهان خوب _ خیر‌خواهان بد/چه کسی دچار سندرم توهم توطئه است؟

  13. گزارش پولیتیکو از تراژدی مرگ گروهی در خانه های سالمندان آمریکا

  14. زمان خلاصی از شر كرونا/ طرح سه فوریتی تعطیلی کامل کشور/قرنطینه در تهران شکسته شد!

  15. اژدهای رسانه‌ها و پادشاه فیلترشکن‌ها: کرونا ! ...

  16. زائری: این نقی دیگر «معمولی» نیست/ نظارت‌های صداوسیما حداقلی و ظاهری است/ رواج حجم بالایی از «دروغ» در میان خانواده

  17. تناقض‌های کرونائی دولت تدبیر و امید

  18. بازگشت روحانی به پاستور/نقطه داغ کرونا در کشور/ زاکانی: تجربه ناموفق مجلس دهم، برای نابودی هر مجلسی کافی است

  19. روحانی خطاب به وزیر بهداشت: تمامی فعالیت‌های اقتصادی از ۲۰ فروردین باید با پروتکل آغاز شود

  20. فارین پالیسی: کمک های کرونایی روسیه و چین، خیرخواهانه نیست

  21. روحانی مدعی طب اسلامی بازداشت شد + عکس

  22. تهران در وضعیت قرمز کرونایی/ادامه جنجال حواشی پایتخت ۶/استقبال مطهری از عفو و آزادی زندانیان/ بعد از یک ماه ژست نمایندگی گرفته اند!

  23. وزیر بهداشت: مژده رسید که گشایشی حاصل می شود

  24. سفیر چین خطاب به جهانپور: اخبار وزارت بهداشت چین را با دقت بخوانید

  25. ضدعفونی‌کردن قم توسط حشدالشعبی

  آخرین عناوین