واکنش شریعتمداری به مسدود کردن دامنه بین‌المللی فارس

گروه سیاسی الف،   3981105170

مدیرمسئول روزنامه کیهان در نامه‌ای به مدیرعامل خبرگزاری فارس و در واکنش به مسدود کردن دامنه بین‌المللی این خبرگزاری، تاکید کرد: عصبانیت آمریکا از خبرگزاری فارس به وضوح حکایت از آن دارد که در گزارش‌ها و خبرهای خود پاشنه آشیل دشمن را نشانه رفته است.

به گزارش فارس، حسین شریعتمداری مدیرمسئول روزنامه کیهان در نامه‌ای به مدیرعامل خبرگزاری فارس و در واکنش به مسدود کردن دامنه بین‌المللی این خبرگزاری، تاکید کرد: عصبانیت آمریکا از خبرگزاری فارس به وضوح حکایت از آن دارد که در گزارش‌ها و خبرهای خود پاشنه آشیل دشمن را نشانه رفته است.

متن نامه شریعتمداری به شرح زیر است:

بسمه تعالی

برادر عزیزم جناب آقای تیرانداز

مدیر محترم خبرگزاری فارس

با عرض سلام و تجدید ارادت، اقدام آمریکا در  مسدود کردن دامنه‌های بین المللی وبسایت خبرگزاری فارس (farsnews.com و farsnews.net) مرا به یاد این کلام  می‌اندازد که نمی‌دانم از کیست ولی حکیمانه است: «ما را با سیره امیرالمومنین علیه‌السلام بسنجند و عتاب کنند برایمان خوشتر است تا با سیره لیبرال‌ها بسنجند و تشویقمان کنند“.

اگر خبرگزاری فارس به سیره اسلام و انقلاب پایبند نبود، نه فقط  وبسایت بین‌المللی آن مسدود نمی‌شد، بلکه از تشویق دشمن نیز برخوردار بود. چه افتخاری بالاتر از این که دشمن از شما و یارانتان عصبانی باشد؟ عصبانیت آمریکا از خبرگزاری فارس به وضوح حکایت از آن دارد که در گزارش‌ها و خبرهای خود پاشنه آشیل دشمن را نشانه رفته‌اید و صد البته از «تیرانداز» غیر از این هم انتظار نمی‌رفت.

التماس دعا

حسین شریعتمداری