درمان و پزشکی فردمحور درانواع آسیب‌ها و بیماری‌ها

گزارش بازرگانی،   3981101035

مهندس شروین حمزه لو، 39 ساله ساکن کشور آلمان می باشد که از سن 16 سالگی در کشور آلمان مستقر می باشد. که بنا به گفته خود از بدو ورود تا امروز با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم کرده ولی همیشه به خودش اعتماد داشته است. به این موضوع ایمان دارد که هیچ اتفاقی، اتفاقی نیست و روز آشنایی با پروفسور نیرنیا را نقطه عطف زندگی خود می داند و تاسیس کلینیک فوق تخصصی سرطان در شهر دوسلدورف آلمان را در سال 2017 بهترین روز زندگی خود می داند، بعد از استقبال چشمگیر از این کیلینیک به این فکر می افتد که چگونه بیماران می توانند از تمام دنیا از این علم، بدون حضور در آلمان بهره بگیرند. از این رو با همفکری پروفسور نیرینا به فکر ایجاد سایت Med 2 life می افتد و بعد از یکسال زحمت مدام توانستند این سایت را ایجاد نمایند و در اختیار بیماران در تمامی دنیا به خصوص بیماران ایرانی قرار بدهند.

بعد از اینکه از شروین حمزه لو پرسیده می شود که این ایده را خیلی از اقتصاددانان به عنوان ایده برتر سال 2020 نامگذاری می کنند و خیلی فراتر از این ایده های دیگر اینترنتی می دانند، می گوید:

از ابتدای روند فکری ما به این صورت بوده و ما با وسواس فکری خاصی از صفر تا صد این سایت توسط مهندسین ایرانی برنامه ریزی و طراحی شده است. تجمیع پزشکان نخبه از عمومی تا متخصصین و در راس آنها پروفسور کریم پیرنیا کار ساده ای نبود ولی ما توانستیم با یکدلی این سهم را به سرانجام برسانیم.

بنابه گفته این نخبه ایرانی،علم تله مدسین،آینده اینترنت میباشد وهمچنین علم پزشکی فردمحور نیز ّآینده پزشکی میباشد و تلفیق علم و تکنولوژی باعث شد تا اقتصاددانان از این ایده بعنوان بهترین ایده 2020 یاد کنند.

هدف سایت Med 2 life مشاوره بیماران و آشنایی آنان با بهترین متدروز دنیا و همچنین مشاوره درمانی بصورت پزشکی فردمحور میباشد که در سریعترین زمان ممکن و با کمترین هزینه اتفاق بیافتد. وی افزود: درمان بیماران چه در ایران و چه در خارج از ایران در آینده نه چندان دور، پزشکی به صورت فردمحور ارائه می گردد.

همانطور که ما برای کارهای حقوقی نیاز به مشاور حقوقی داریم و یا برای فعالیت های اقتصادی، نیاز به مشاور اقتصادی داریم، برای بهتر زندگی کردن و سلامت که مهمترین هدف زندگی هست احتیاج به مشاور سلامت داریم، تصور بیشتر افراد بر این است که ابتدا باید بیماری گریبانگیر شخص شود و سپس به مراجعه کنیم ولی اصول اساسی سلامت مشاوره با پزشک برای سلامت ماندن است و ما سعی می کنیم با Med 2 life بتوانیم مشاوره سلامت باشیم که با علم پیشرفته پزشکی فردمحور افراد را با سلامتی هر چی بیشتر آشنا کنیم.

پربحث‌های هفته

 1. قانون، قاتل رومینا!؟

 2. رای قاطع نمایندگان به ریاست قالیباف/ اعضای هئیت رئیسه مجلس یازدهم مشخص شدند

 3. اقدام عجیب احمدی‌نژاد در محله نارمک!

 4. نامه احمد توکلی به روحانی: برای نجات کشور پیروی از اقتصاد آزاد را کنار بگذارید

 5. گشت و گذاری در آپارتمان‌های شمال شهر تهران با اجاره‌های نجومی

 6. پلیس آمریکا شهروند سیاه‌پوست را خفه کرد/ شهر به آتش کشیده شد

 7. پرسشي تأمل‌برانگیز از مراجع عظام تقليد

 8. آقایان؛ قانون، تابوت عدالت نیست!..

 9. جزئیاتی کامل از مرگ «آسیه پناهی»/ شهرداری: ما به وظیفه قانونی خود عمل کردیم!

 10. شاخ «غول» هم شکستنی است...

 11. پرداخت هدیه به نمایندگان؛ چراغ اول شفافیت روشن می‌شود؟!

 12. چاره نکنیم، ایران پیر می‌شود و قدرتش از بین می‌رود

 13. چند پرسش از وزیر کشور درباره حوادث آبان‌ماه

 14. من رویایی دارم؛ بازگشت روح مارتین لوترکینگ به آمریکا

 15. اعتراضات داخلی آمریکا ادامه جنبش وال استریت است

 16. لطفا فراکسیون‌های قومی و منطقه‌ای را تعطیل کنید

 17. مجلس تراز انقلاب و حق مسکن یازده میلیونی؟!

 18. اعتراض ۳ نماینده مجلس یازدهم به اعتبارنامه تاجگردون

 19. پاسخ به هشت سوال درباره آینده بازار مسکن

 20. درخواست احمد توکلی از رئیسی: مجوزهای اعطایی به نمایندگان ادوار مجلس را بررسی کنید

 21. رهبر انقلاب: در عدالت نمره مطلوب به دست نیاورده‌ایم/ مجلس متعهد به وظایف، نقطه امید مردم و اتکاء مجریان است

 22. تهدید مسلحانه مخالفان تاجگردون/پیشنهادی برای قالیباف/چرا احمدی‌نژاد دیگر برنمی‌گردد/ روحانی در پاستور و اصلاح‌طلبان در بهارستان مردم را عصبانی کردند

 23. موج اعتراض به اعتبارنامه تاجگردون/انتقاد سلیمی‌نمین از پیشنهاد ختم قرآن در مجلس/نماینده‌ای که نقش مهمی در پیروزی قالیباف داشت/ عارف: بسیاری از اقدامات فراکسیون امید نادیده گرفته شد

 24. اعترافات پدر «رومینا» دختر ۱۴ ساله تالشی

 25. توضیح میرسلیم درباره مصاحبه با بی‌بی‌سی

آخرین عناوین