درمان و پزشکی فردمحور درانواع آسیب‌ها و بیماری‌ها

گزارش بازرگانی،   3981101035

مهندس شروین حمزه لو، 39 ساله ساکن کشور آلمان می باشد که از سن 16 سالگی در کشور آلمان مستقر می باشد. که بنا به گفته خود از بدو ورود تا امروز با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم کرده ولی همیشه به خودش اعتماد داشته است. به این موضوع ایمان دارد که هیچ اتفاقی، اتفاقی نیست و روز آشنایی با پروفسور نیرنیا را نقطه عطف زندگی خود می داند و تاسیس کلینیک فوق تخصصی سرطان در شهر دوسلدورف آلمان را در سال 2017 بهترین روز زندگی خود می داند، بعد از استقبال چشمگیر از این کیلینیک به این فکر می افتد که چگونه بیماران می توانند از تمام دنیا از این علم، بدون حضور در آلمان بهره بگیرند. از این رو با همفکری پروفسور نیرینا به فکر ایجاد سایت Med 2 life می افتد و بعد از یکسال زحمت مدام توانستند این سایت را ایجاد نمایند و در اختیار بیماران در تمامی دنیا به خصوص بیماران ایرانی قرار بدهند.

بعد از اینکه از شروین حمزه لو پرسیده می شود که این ایده را خیلی از اقتصاددانان به عنوان ایده برتر سال 2020 نامگذاری می کنند و خیلی فراتر از این ایده های دیگر اینترنتی می دانند، می گوید:

از ابتدای روند فکری ما به این صورت بوده و ما با وسواس فکری خاصی از صفر تا صد این سایت توسط مهندسین ایرانی برنامه ریزی و طراحی شده است. تجمیع پزشکان نخبه از عمومی تا متخصصین و در راس آنها پروفسور کریم پیرنیا کار ساده ای نبود ولی ما توانستیم با یکدلی این سهم را به سرانجام برسانیم.

بنابه گفته این نخبه ایرانی،علم تله مدسین،آینده اینترنت میباشد وهمچنین علم پزشکی فردمحور نیز ّآینده پزشکی میباشد و تلفیق علم و تکنولوژی باعث شد تا اقتصاددانان از این ایده بعنوان بهترین ایده 2020 یاد کنند.

هدف سایت Med 2 life مشاوره بیماران و آشنایی آنان با بهترین متدروز دنیا و همچنین مشاوره درمانی بصورت پزشکی فردمحور میباشد که در سریعترین زمان ممکن و با کمترین هزینه اتفاق بیافتد. وی افزود: درمان بیماران چه در ایران و چه در خارج از ایران در آینده نه چندان دور، پزشکی به صورت فردمحور ارائه می گردد.

همانطور که ما برای کارهای حقوقی نیاز به مشاور حقوقی داریم و یا برای فعالیت های اقتصادی، نیاز به مشاور اقتصادی داریم، برای بهتر زندگی کردن و سلامت که مهمترین هدف زندگی هست احتیاج به مشاور سلامت داریم، تصور بیشتر افراد بر این است که ابتدا باید بیماری گریبانگیر شخص شود و سپس به مراجعه کنیم ولی اصول اساسی سلامت مشاوره با پزشک برای سلامت ماندن است و ما سعی می کنیم با Med 2 life بتوانیم مشاوره سلامت باشیم که با علم پیشرفته پزشکی فردمحور افراد را با سلامتی هر چی بیشتر آشنا کنیم.

پربحث‌های اخیر

  پربحث‌های دیروز

   پربحث‌های هفته

   1. «پناهیان» و راه سومی در میانه تخریب و تطهیر 

   2. نپذیرفتن FATF تأثیری در روابط چین با ایران نمی گذارد

   3. حکم قصاص نوید افکاری اجرا شد

   4. خواجه در بند نقش ایوان است!..

   5. پناهیان: مسؤولانی که آب و نان به مردم نرسانند باید محاکمه شوند

   6. قوه قضائیه و پرسش‌ها از حکم دادگاه طبری

   7. آیت‌الله صانعی دارفانی را وداع گفت

   8. روحانی: شنبه و یکشنبه روز پیروزی ایران و شکست آمریکا است/ نباید اجازه دهیم مردم در رنج قرار گیرند

   9. سپاه پاسداران: اقدام آل‌خلیفه پاسخ‌ درخور را دریافت خواهد کرد

   10. توافق‌های سریالی با تل‌آویو؛ به نام اعراب به کام ترامپ و نتانیاهو

   11. فرود دیدنی F۳۵ روی یک ناو در دریا

   12. یک عکس خاص از حاج محمود کریمی که ماندگار شد

   13. رای پرونده اکبر طبری صادر شد/ ۳۱ سال زندان و رد اموال

   14. همتی: مصمم به کنترل تورم هستیم/اگر برخی اقدامات نمی‌شد، وضع امروز بدتر بود

   15. قیمت سکه به ۱۳,۲۰۰,۰۰۰ تومان رسید/ دلار ۲۶,۹۰۰ تومان شد + جدول

   16. برادر من! انقلابی‌گری با سیاست زدگی بیگانه است

   17. همه پسران سید حسن نصرالله در یک قاب

   18. تورم امارات برای نوزدهمین ماه متوالی منفی ماند!

   19. سکه از ۱۲ میلیون تومان رد شد/ افزایش قیمت دلار

   20. آمریکای آشفته؛ میراث ترامپ برای رئیس جمهور بعدی

   21. آیت‌الله رئیسی: دشمن با جنگ اقتصادی به دنبال اخلال در جامعه است

   22. استراتژی ظریف برای رسیدن به پاستور/فهرست اموال ضبط‌شده از طبری/فعالیت کدام نامزدهای انتخاباتی شروع شده است؟/روحانی: امسال می‌تواند سال بدی باشد

   23. شیخ حسین انصاریان پس از ابتلا به کرونا بستری شد

   24. چرا دلار ۲۶ هزار تومان شد؟

   25. قفل فعلی بازار خودرو به یک کلید نیاز دارد؟

   ابر آروان

   آخرین عناوین