سناريويی احتمالی درباره سقوط هواپیمای اوکراینی/ ارائه پیشنهاد به حسام‌الدين آشنا برای استعفا/ توصیه علم‌الهدی به اخراج سفیر انگلیس/ کدام روسای کمیسیون‌های مجلس تایید یا رد صلاحیت شدند؟

گروه سیاسی الف،   3981024113 ۲۰ نظر، ۰ در صف انتشار و ۱۶ تکراری یا غیرقابل انتشار

هر روز اخبار مهمی در رسانه ها در حوزه های مختلف منتشر می شود. بعضاً این اخبار توسط خبرگزاری ها و رسانه ها مورد توجه قرار می گیرد و تحلیل می شود اما ممکن است برخی از اخبار چندان دیده نشود. الف در نظر دارد بسته خبری ویژه ای را منتشر نماید که اخبار مهم آن روز به صورت خلاصه جمع آوری شده و مخاطبان می توانند برای اطلاع کامل تر درباره آن موضوع به اصل خبر مراجعه کنند.

سناريويی احتمالی درباره سقوط هواپیمای اوکراینی/ ارائه پیشنهاد به حسام‌الدين آشنا برای استعفا/ توصیه علم‌الهدی به اخراج سفیر انگلیس/ کدام روسای کمیسیون‌های مجلس تایید یا رد صلاحیت شدند؟

کدام روسای کمیسیون‌های مجلس تایید یا رد صلاحیت شدند؟

فارس نوشت: از روسای کمیسیون‌های تخصصی مجلس، ۶ رئیس تایید صلاحیت و ۶ رئیس دیگر هم ردصلاحیت شدند، ۲ رئیس نیز داوطلب انتخابات مجلس یازدهم نشده‌اند.

 غلامحسین اسماعیلی،سخنگوی قوه قضائیه در پاسخ به سوالی درباره رد صلاحیت برخی افراد توسط شورای نگهبان برای انتخابات مجلس شورای اسلامی و ارتباط آن با محکومیت مالی آنها گفت: مرجع تأیید صلاحیت داوطلبان در مجلس شورای نگهبان است.

وی افزود: هنوز فرایند رسیدگی به اتمام نرسیده و فرصت اعتراض وجود دارد و چه بسا تغییراتی هم ایجاد شود اما اینکه پرونده دارند، بله تعدادی از این افراد پرونده دارند که البته عددش بالا نیست. سخنگوی قوه قضائیه اضافه کرد: البته تعدادی از نمایندگان رد صلاحیت شده پرونده قضایی ندارند.

قاسم میرزایی‌نیکو، نماینده دماوند در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین با اشاره به اظهارات اخیر کدخدایی مبنی بر مسائل مالی حدود 90 درصد از نمایندگان رد صلاحیت‌شده گفت: نماینده‌های مجلس دهم تا خردادماه نماینده هستند و در منطقه‌شان رفت‌وآمد دارند. زمانی که گفته می‌شود این افراد مساله اقتصادی دارند یا باید این موضوع را به شخص ارائه کنند یا در دادگاه صالحه‌ای برای فرد حکم صادر کنند.

او ادامه داد: اینکه تنها بگویند نماینده‌های رد صلاحیت‌شده مساله مالی دارند تهمت جمعی است. من اگر به جای دوستانی بودم که می‌گویند به جرم مسائل مالی رد صلاحیت شده‌اند، حتماً علیه آقای کدخدایی اعلام جرم می‌کردم و در دادگاه می‌خواستم که این حرف را ثابت کند.

این نماینده مجلس با بیان اینکه اعمال سلیقه، عمده گرفتاری کشور است تاکید کرد: گرفتاری‌های امروز کشور این است که هر کسی در هر جایگاهی می‌نشیند و هر حکمی دلش می‌خواهد می‌دهد. اگر بخواهیم گرفتاری‌های کشور را حل کنیم، عمده‌ترین آن برمی‌گردد به اعمال سلیقه‌هایی که برخی از دوستان دارند. اعمال سلیقه، تشویش اذهان عمومی، نشر اکاذیب و... موجب شده چنین شرایطی در کشور حاکم شود. مسائل اقتصادی‌ای که می‌گویند باید ابتدا ثابت شود و سپس اعلام کنند. درست نیست که وقتی هنوز جرمی ثابت نشده نمایندگان را این‌گونه خطاب قرار می‌دهند.

این عضو فراکسیون امید گفت: کسانی که گفته می‌شود به جرم اقتصادی رد صلاحیت شده‌اند باید شکایت کنند. اینکه به صورت کلی گفته می‌شود 90 درصد از رد صلاحیت‌شدگان مسائل مالی داشته‌اند یعنی تشویش اذهان عمومی.

ناصر ایمانی، فعال و تحلیلگر سیاسی باور دارد که در این دوره انتخابات نباید ردصلاحیت‌ها را صرفا به دلیل مسائل سیاسی دانست. او در تحلیل شرایط انتخاباتی کنونی کشور به نامه نیوز گفت: یک نکته مهم را باید در تایید صلاحیت‌ها و ردصلاحیت‌ها لحاظ کرد و آن موضوعی است که سخنگوی شورای نگهبان گفته است. بر اساس سخنان آقای کدخدایی ردصلاحیت‌های این دوره به دلایل مالی رخ داده و مسائل سیاسی در میان نبوده است. بنابراین صرفا نباید ردصلاحیت‌های هر دو جبهه سیاسی یعنی اصولگرایی و اصلاح‌طلبی را سیاسی دانست. نمی‌گویم که مطلقا ردصلاحیت‌های سیاسی در کار نبوده اما بخش قابل توجهی از ردصلاحیت‌ها به مسائل مالی نامزدها مربوط است؛ به‌نحوی که برخی از نامزدهای اصلاح‌طلب و اصولگرا پرونده‌هایی دارند یا گزارش‌هایی از آنها به شورای نگهبان رسیده است که تأیید صلاحیتشان را ناممکن کرده است.

ایمانی درباره چیدمان جبهه اصولگرایی در مجلس آینده باتوجه به ردصلاحیت‌هایی که در این دوره رخ داده است و احتمال ارائه لیست مستقل از سوی جبهه پایداری، تصریح کرد: من درباره رویکرد انتخاباتی جبهه پایداری از چندماه پیش گفتم که احتمالا اعضای این جبهه حاضر به ائتلاف با مجموعه جریان اصولگرایی نخواهند شد و لیست مستقل خواهند داد.  امروز هم می‌گویم که اگر لیست مستقل بدهند با اقبال مردمی روبه‌رو نمی‌شوند و لیست ائتلافی رأی می‌آورد.

اسحاق جهانگیری درباره رد صلاحیت‌های داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: داوطلبانی که رد صلاحیت شده و احساس می‌کنند این رد صلاحیت حق آن‌ها نبوده است، باید در فرصت و زمان تعیین شده اعتراضات خود را به شورای نگهبان مطرح کنند چرا که گاهی با مذاکره و توضیح، برخی ابهامات ایجاد شده برطرف می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه انتخابات مجلس شورای اسلامی پیش رو هر چه باشکوه‌تر برگزار شود و مشارکت مردم گسترده‌تر باشد، قطعاً به منافع ملی و انسجام ملی کشور کمک خواهد کرد، گفت: همه ما وظیفه داریم برای برگزاری هر چه باشکوه‌تر انتخابات پیش رو تلاش کنیم.

جهانگیری ادامه داد: انتخابات باید حتماً رقابتی باشد به گونه‌ای که همه مردم احساس کنند که کاندیدای جریان و تفکر مورد نظر آن‌ها نیز در انتخابات حضور دارد.

بیشتر بخوانید:

کدام روسای کمیسیون‌های مجلس تایید یا ردصلاحیت شدند؟

واکنش‌ها به اعلام نتایج بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات مجلس/ چهره های شاخص اصلاح طلب و اصولگرایی که تایید یا رد شدند

اسماعیلی: در پرونده فاجعه سقوط هواپیمای اوکراینی افرادی بازداشت شدند/ سفیر انگلیس «عنصر نامطلوب» است

***

برای بررسی سانحه سقوط هواپیما باید دادگاه ویژه تشکیل شود

حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی امروز در همایش تجلیل از نمونه های ملی بخش کشاورزی اظهار داشت: من از لحظه ای که احتمال دادم سقوط این هواپیما به صورت طبیعی و عادی نباشد، تلاش فراوانی کردم که دوران بررسی و تحقیق کوتاه شود و ما به دقت بدانیم که این هواپیما چگونه سقوط کرده است.

رییس جمهوری یادآورشد: قوه قضاییه باید یک دادگاه ویژه با یک قاضی عالی رتبه و ده ها کارشناس تشکیل دهد. این پرونده عادی و معمولی نیست تمام دنیا به این دادگاه ما نگاه خواهند کرد.

رییس جمهوری بیان کرد: من به دلیل کم و بیش آشنایی که با مساله پدافند هوایی دارم، این را می‌گویم که در این داستان نمی‌تواند فقط یک فرد مقصر باشد. نه اینکه یک نفر که دکمه را فشار داده مقصر بوده است. دیگرانی هم هستند و من می‌خواهم که این مساله با صداقت برای مردم بیان بشود.

روحانی گفت: سوال دیگری که برای مردم مطرح است این است که آیا از زمان روشن شدن این حادثه تا اعلام زمان طولانی بوده یعنی یک یا دو روز طول کشیده یا فقط چند ساعت بوده است. من از مسئولین می‌خواهم که این مساله را هم برای مردم توضیح بدهند. از صبح چهارشنبه‌ای که این حادثه پیش آمده تا این پروسه‌ای که جمعه شب به جلسه اضطراری شورای عالی امنیت ملی رسیده. همه این پروسه را برای مردم توضیح بدهند.

بیشتر بخوانید:

روحانی: مسئولان مرتبط در پرونده سقوط هواپیما، همه پروسه را از چهارشنبه تا جمعه، برای مردم توضیح دهند

***

سناريويي احتمالي درباره سقوط هواپیمای اوکراینی

عباس عبدي در روزنامه اعتماد درباره سقوط هواپیمای اوکراینی نوشت: ... وجود فيلم در ساعات تاريكي صبحگاهي از آسماني كه هيچ چيزي براي فيلمبرداري نداشته است جز اينكه تصويربردار اطلاع قبلي از آن نقطه تصادم داشته باشد، توجيه ديگري ندارد و جالب اينكه فيلم به سرعت در خارج منتشر شده و مورد تاييد رسانه‌هاي امريكايي قرار مي‌گيرد. ولي قراين سياسي مهمي نيز در اين ماجرا وجود دارد. يكي از آنها اظهارنظر لطيف و عجيب ترامپ است كه حتي اعلام كرد ايراني‌ها به اشتباه اين كار را كرده‌اند، در حالي كه او كارهاي نكرده را هم به ايران منتسب مي‌كرد، چگونه اين اقدام را اشتباه دانست؟ معناي آن چيست؟ موضع پمپئو كه خيلي سريع و با قاطعيت اين سقوط را با موشك اعلام كرد و هر دو نفر از اولين افرادي بودند كه اين ادعا را اعلام كردند. عدم پاسخگويي به حمله ايران به پايگاه‌هاي امريكا نيز مي‌تواند قرينه‌اي بر آنچه در ادامه گفته مي‌شود باشد. به ويژه آنكه در حمله امريكا به عراق نيز چنين اتفاقي رخ داده است. كدام اتفاق؟ اينكه ايالات متحده از طريق جنگ الكترونيك، در سيستم ارتباطي هواپيمايي غيرنظامي ايران اختلال ايجاد كرده باشد.

بیشتر بخوانید:

دانشگاه تهران: بیانیه منتشرشده، فرضیه یکی از اساتید است

ادعای نیویورک تایمز : هواپیمای اوکراینی ۳۰ ثانیه قبل از اصابت موشک ارسال سیگنال را متوقف کرده بود

***

حلقه نزديكان رييس‌جمهوري نگاه امنيتي دارند، نه رسانه‌اي/حسام‌الدين آشنا براي حفظ آبروي دولت استعفا بدهد

ماجراي سقوط هواپيماي اوكرايني باعث آسيب‌ ديدن اعتماد عمومي به رسانه‌هاي داخلي شد كه احياي آن هم كار آساني نيست؛ «اعتماد» در همين زمينه با جواد امام، مديرعامل بنياد باران و رييس كميته استان‌هاي شوراي عالي سياست‌گذاري اصلاح‌طلبان گفت‌وگو كرده است. امام معتقد است، نگاه امنيتي بر نگاه رسانه‌اي در دولت غالب است؛ ضمن آنكه برخي رسانه‌هاي نزديك به جريان‌هاي قدرت نه ‌تنها رسانه‌ نيستند؛ بلكه به گفته او، اداره كل‌هاي خبري بخشي از حكومتند.

جواد امام گفت: مسلما هر چه كنترل‌ بر رسانه‌ها را كمتر و رسانه‌ها فرصت پيدا كنند كه حرف و نگاه مردم را منعكس كنند، اعتماد عمومي نيز به رسانه‌هاي داخلي احيا و در صورت تداوم اين مسير تقويت مي‌شود... اگر آقاي آشنا مشاور‌ه‌اي رسانه‌اي مي‌داد و به اين فضا آشنا بود كه كارگزاران رسانه‌اي را تهديد نمي‌كرد. براي حفظ آبروي دولت هم كه شده بايد خودش پيشقدم شده و دولت را ترك كند و استعفا دهد... به هر حال شخص رييس‌جمهوري سال‌ها دبير شوراي عالي امنيت ملي بوده و شخصيت حقوقي‌اش در فضايي امنيتي شكل گرفته است. اغلب كساني هم كه مي‌شناخته در همين فضا حضور داشته‌اند. در واقع دوستان و حلقه بسته اطراف روحاني نيز اغلب سابقه حضور در پست‌هاي امنيتي داشته‌اند. همين موضوع باعث مي‌شود كه نگاه رسانه‌اي نداشته ‌باشند و در نتيجه عملكرد رسانه‌اي آنها نيز تحت تاثير عقبه سياسي‌شان قرار مي‌گيرد.

حرف‌هایش خصوصی بود

ایسنا نوشت: رئیس شورای شهر اسلامی تهران درباره سخنان خواهرش که توسط یکی از رسانه‌های بیگانه منتشر شد، بر لزوم حمایت از مقام معظم رهبری تاکید کرد.

 محسن هاشمی ظهر امروز در حاشیه جلسه شورای شهر با حضور در جمع خبرنگاران گفت: تضعیف رهبری به صلاح کشور نیست و مرحوم آیت الله هاشمی هم سعی‌شان این بود که باید در داخل کشور با حضور مقام معظم رهبری و رهبری ایشان موضوعات و مشکلات کشور را حل و فصل کنیم.

وی این را هم گفت که خواهرم با هیچ رسانه خارجی مصاحبه نکرده و صحبت‌هایی که از فائزه منتشر شد یک مصاحبه نیست بلکه در یک مهمانی، خواهرم صحبت خصوصی کرده و به نظر می‌رسد کسی صدای او را ضبط کرده باشد.

بیشتر بخوانید:

واکنش محسن هاشمی به سخنان فائزه هاشمی

توصیه علم‌الهدی: سفیر انگلیس را اخراج کنید

تسنیم نوشت: آیت‌الله سیداحمد علم‌الهدی، امام جمعه مشهد با انتقاد از حرکت سفیر‌ انگلیس گفت: سفیر انگلیس اخراج شود بالاترین محبت در حق اوست چرا که اگر این عنصر ناپاک دست نیروهای خط حاج قاسم سلیمانی می‌افتاد تکه بزرگش، گوشش بود...

علم‌الهدی ادامه داد: مقام معظم رهبری محکم ایستادند و فرمودند نباید صداقت با مردم را بهم بزنیم؛ آن وقت یک عده ستون پنجم دشمن با مدیریت سفیر ناپاک انگلیس می‌خواهند اصول ما را بهم بزنند و ما بایستیم و تماشا کنیم؟ هنوز هفت روز از شهادت شهید سلیمانی نگذشته؛ در شهری که 15 کیلومتر تشییع پیکر شهید سلیمانی بوده عکس ایشان پاره شود و ما زنده باشیم و نفس بکشیم؟

تعلیق عضویت محمود احمدی‌نژاد در مجمع تشخیص مصلحت صحت ندارد

شایعه تعلیق عضویت محمود احمدی‌نژاد در مجمع تکذیب شد.

یک منبع آگاه در مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفت‌و‌گو باشگاه خبرنگاران جوان، شایعه تعلیق عضویت محمود احمدی‌نژاد در این مجمع را تکذیب کرد و گفت: این خبر صحت ندارد.

گفتنی است صبح امروز سه‌شنبه شایعه تعلیق عضویت احمدی‌نژاد در برخی کانال‌های تلگرامی منتشر شده بود.

عناوین مرتبط

۲۸ اسفند ۱۳۹۸واکنش آیت‌الله علم‌الهدی به بسته شدن درهای حرم رضوی/معذرت‌خواهی بازیگر معروف از اظهاراتش/ انتقاد عباس عبدی از پارادوکس کرونایی و افتتاح اتوبان همت
۲۷ اسفند ۱۳۹۸گلایه وزیر بهداشت از حضور یک سلبریتی در تلویزیون/ تهرانی‌ها به استقبال مرگ می روند/ انتقاد تند آیت الله خاتمی از هتاکان اماکن زیارتی
۲۶ اسفند ۱۳۹۸پشت پرده شایعات تلگرامی عليه سپاه /دليل برگزاری جلسات روحانی در مجموعه سعدآباد/پاسخ به خیال پردازی‌ها درباره سيد احمد خمينی
۲۵ اسفند ۱۳۹۸ماجرای کرونای محمود صادقی/رونمایی ربیعی از دروغ بزرگ در روزهای کرونایی/دولت روحانی؛ یک چالش تئوریک برای نئولیبرالیسم
۲۴ اسفند ۱۳۹۸از دیدار سرزده قدیمی پوتین از يك داروخانه تا در «این وانفسا روحانی کجاست؟»/خون نمایندگان رنگین‌تر از خون ديگران است/تشویق مردم برای خروج از منزل از سوی تلویزیون!
۲۱ اسفند ۱۳۹۸پاسخ رئیسی به روحانی درباره ستاد مقابله با کرونا/ وزارت بهداشت آمار افراد مشکوک به کرونا را  اعلام کند/ برای مشکلات درخانه ماندن هم فکری کنید
۲۰ اسفند ۱۳۹۸نگاه پوپولیستی به كرونا/ تهران دوباره شلوغ شد/ آقای روحانی شما در جلسات با فاصله از همدیگر می نشینید...

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۲۹۲۱۹۳۲۰:۳۹:۱۶ ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
سفیر انگل ستان باید بعنوان عنصر نامطلوب از کشور اخراج بشود.
ناشناس۱۲۹۲۱۹۴۲۰:۳۹:۱۹ ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
با وجود واقعیت قطعی اینهمه سناریو که در این مدت طرح کردید میشه ۲۰ تا فیلم هندی ساخت
ناشناس۱۲۹۲۲۰۰۲۰:۴۲:۲۷ ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
نمایندگان مفسد رد صلاحیت شده باید به دادگاه و مردم معرفی بشوند.
ناشناس۱۲۹۲۲۰۷۲۰:۴۴:۳۹ ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
روحانی بعنوان رئیس شورایعالی امنیت ملی باید در مورد لغو نشدن پروازهای مسافربری در شرایط حساس و جنگی پاسخگوی افکار عمومی باشد.
ناشناس۱۲۹۲۲۱۵۲۰:۴۸:۲۱ ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
احتمال اینکه امریکا شیطان بزرگ از طریق جنگ الکترونیک در سیستم ارتباطی هواپیمای اوکراین اختلال ایجاد کرده باشد زیاد است.
ناشناس۱۲۹۲۲۳۵۲۱:۰۱:۱۲ ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
دولت تروریست و جنایتکار و آدمکش امریکا مسئول حوادث اخیر بوجود آمده در کشور است.
ناشناس۱۲۹۲۲۳۹۲۱:۰۳:۳۷ ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
سفیر انگلیس قصد تفرقه افکنی و تهییج مردم به بلوا و آشوب داشته است و باید به جرم تهدید امنیت ملی از کشور اخراج بشود.
ناشناس۱۲۹۲۲۸۵۲۱:۳۹:۳۹ ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
احتمال خرابکاری و جنگ الکترونیک دشمن در سقوط هواپیمای اوکراین بسیار بالاست.
ناشناس۱۲۹۲۲۸۹۲۱:۴۱:۱۲ ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
هیئت وزیران و دولت باید در مورد بسته نشدن آسمان بر روی پروازهای مسافری جوابگو باشند.
ناشناس۱۲۹۲۳۰۵۲۱:۵۷:۳۰ ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
آقای رئیس حمهور در مورد مفسدان اقتصادی. خالی شدن خزانه .وچگونگی هزینه 18 میلیارد دلار .حقوقی های نجومی ووعده های که در زمان انتخابات داده بود که سایه جنگ را از سر ملت برطرف کند. درست بر عکس آن شد همان سقوط هواپیما عوارض جنگ است که رئیس قول داده بود جنگی نمیشود. اینهارا هم با این جدیت پیگیری کند ممنون هستیم
ناشناس۱۲۹۲۳۵۶۲۲:۳۷:۵۳ ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
مقام دولتی و استعفا!؟! شوخی بی مزه ای بود!!
ناشناس۱۲۹۲۳۷۰۲۲:۴۸:۴۳ ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
چطور قالیباف تأیید صلاحیت شده؟ مسئله مالی نداشته؟
ناشناس۱۲۹۲۹۰۴۰۹:۵۳:۱۰ ۱۳۹۸/۱۰/۲۵
این دروغ ها درباره قالیباف در هیچ محکمه ای اثبات نشده
ناشناس۱۲۹۲۳۹۱۲۳:۱۶:۱۱ ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
به اعتراف ظریف اروپاییها حتی یکی از تعهدات برجام را اجرا نکردند و الان هم تهدید به تحریم میکنند!
ناشناس۱۲۹۲۴۰۷۲۳:۲۷:۱۲ ۱۳۹۸/۱۰/۲۴
سناريويي احتمالي در باره سقوط هواپيماي اوكرايني ... تيتر -------- البته قضيه اين هواپيما دو بعدي است : اول : سقوط هواپيما !! دوم : سكوت هواپيما !! كه اميد است به دو ابعاد آن با دقت رسيدگي شود ! ... آمين !!
ناشناس۱۲۹۲۴۷۴۰۰:۳۶:۵۷ ۱۳۹۸/۱۰/۲۵
محمد جواد ظریف سه‌شنبه گذشته (۱۲ آذر ۹۲/ ۳ دسامبر) در سخنرانی خود در دانشگاه تهران گفت: «غربی‌ها از چهار تا تانک و موشک ما نمی‌ترسند. از این مردم می‌ترسند. آیا شما فکر کرده‌اید که آمریکا که با یک بمبش می‌تواند تمام سیستم‌های نظامی ما را از کار بیندازد، از سیستم نظامی ما می‌ترسد؟»
ناشناس۱۲۹۲۵۲۸۰۱:۲۷:۲۹ ۱۳۹۸/۱۰/۲۵
محسن هاشمی خواهرت خیلی اشتباه کرد که چنین حرفی رو زد چه در عمومی چه در خصوصی
ناشناس۱۲۹۲۶۲۶۰۶:۵۵:۲۴ ۱۳۹۸/۱۰/۲۵
آقای نماینده دماوند! الحمدالله در مملکت ما هیچ چیز محرمانه ای وجود ندارد. بنده مستندات مسائل مالی برخی نمایندگان را دیده ام، بعضی از نمایندگان حتی حکم محکومیت قضایی دارند! بنابراین شما خودتان را نگران نکنید.
امیر حسین سلطان/تهران۱۲۹۲۶۷۷۰۷:۴۹:۳۱ ۱۳۹۸/۱۰/۲۵
سفیر یک کشور خارجی اخراج شود یا نشود یک امری است قابل تامل و بررسی و پاسخگویی اما با زبان تهدید آمیزدرباره سفیر صحبت کردن قابل پذیرش نیست.
ناشناس۱۲۹۲۷۶۴۰۸:۴۱:۴۲ ۱۳۹۸/۱۰/۲۵
در مورد تصویر دوم باید بگم که ایشون از موشک دوم فیلم گرفته. موشک اول رو دیده بعد فرصت داشته از موشک دوم فیلم بگیره. خیلی ساده هست الکی سناریو سازی نکنید

پربحث‌های اخیر

  پربحث‌های دیروز

  1. فرصت طلبی ترامپ در عراق به بهانه کرونا

  2. در عراق چه خبر است: کودتا، تهاجم نظامی یا عملیات فریب؟

  3. لطفا برای جهش تولید دنبال "راهکار" نروید، فقط موانع را بردارید !

  4. نیوزویک: تعداد قربانیان کرونا در آمریکا، از جنگ افغانستان فراتر رفت

  5. سیروس مقدم: قسمت‌های آخر پایتخت۶ بعد از کرونا تولید و پخش می‌شود

  6. نمایندگان خواستار همسان سازی حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران کارگران شدند

  7. بازدید رئیسی از نقاهتگاه ارتش برای بیماران کرونایی

  8. ۴ سناریوی احتمالی از پایان شیوعِ ویروس کرونا و بازگشتِ زندگی به شرایط عادی

  9. سپاه پاسداران: کوچکترین خطای دشمن آخرین خطای آنان خواهد بود

  10. جزئیات تازه از افزایش حقوق بازنشستگان در سال ۹۹

  11. کرونا و مشکل اجاره‌نشین‌ها/ مستأجرانی که نمی‌توانند خانه پیدا کنند

  12. روحانی: ورودی بیمارستان‌ها کمتر شده است/ محدودیت‌ها تا ۲۰ فروردین ادامه دارد

  13. بهار تبریز

  14. تصویری باورنکردنی از آزادراه تهران - کرج

  15. تمدید معافیت‌های هسته‌ای ایران توسط آمریکا برای ۶۰ روز دیگر

  16. حمله به پایگاه عین الاسد عراق و رهگیری توسط پاترویت آمریکا

  17. اطلاعات ۴۲ میلیون کاربر تلگرام لو رفت

  18. ادامه تعطیلی مدارس و دانشگاه‌ها تا ۲۰ فروردین/فوت ۳۲۰ نفردر کشور به دلیل مصرف فرآورده‌های الکلی

  19. آخرین آمار کرونا در کشور/ شناسایی ۳۱۱۱ مورد جدید و فوت ۱۴۱ نفر در ۲۴ ساعت گذشته

  20. روزی روزگاری تهران

  21. چهره نزدیک به چلبی نامزد نخست وزیری عراق شد

  22. پیش بینی بازار مسکن در سال جاری

  23. آخرین تحولات میدانی استان الانبار عراق؛ جزئیات دفع حملات سنگین عناصر مخفی داعش در منطقه مهم و راهبردی « عکاشات» + نقشه میدانی و عکس

  پربحث‌های هفته

  1. «پایتخت ۶» و شوخی‌های مبتذل با ارزش‌های اساسی جامعه

  2. انتقادات تند مسیح مهاجری از سریال پایتخت

  3. قالیباف: با خوش‌بینی کرونا کنترل نمی‌شود/ قرنطینه شدید تنها راه مقابله با کروناست

  4. طرح فاصله گذاری اجتماعی؛ لازم اما دیرهنگام

  5. حضور پزشکان بدون مرز در اصفهان منتفی شد/ نمکی در جریان نبود

  6. کرونا و برخوردهای جناحی

  7. طلاب ایرانی، پرستار سالمندان آمریکایی و اروپایی

  8. بی‌هراس از کرونا در جستجوی زندگی در سطل‌های زباله

  9. "سخنان فریبنده" کافی است / دو روزنامه مهم آمریکایی خواستار رفع تحریم های ایران برای مقابله کرونا شدند

  10. ترامپ برای مبارزه با کرونا دست به دامن کره جنوبی شد/ دست رد کره به ترامپ

  11. کرونا و اشک کباب! ...

  12. ایران و آمریکا در پیچ کرونا

  13. تکذیب ساخت داروی کرونا/ تحقیق روی درمان کرونا با «سلول بنیادی»

  14. زیر پوست پایتخت...

  15. گرامیداشت روز جمهوری اسلامی، آن هم وسط بحران کرونا !؟

  16. وزیر بهداشت: به نقطه روشنی از کنترل بیماری‌های ویروسی رسیده‌ایم/ دستاوردی جدید به‌زودی ایران را در رتبه نخست دنیا قرار می‌دهد

  17. طبخ و توزیع غذای متبرک رضوی برای بیماران کرونایی

  18. اتهام زنی پمپئو به ایران در خصوص اهداف کشورمان برای رفع تحریم‌ها

  19. ماجرای شبیه‌سازی پاندمی بیماری شبه کرونا در سال ۲۰۱۹ میلادی چه بود؟

  20. ارتش کاری کرد،کارستان/افتتاح نقاهتگاه بی‌نظیر ارتش

  21. روحانی: طرح فاصله‌گذاری تا ۲۰ فروردین است/اختصاص ۱۰۰هزار میلیارد به کرونا

  22. کرونا چگونه ممکن است نظم جهانی را تغییر دهد؟ / چین جای آمریکا را می گیرد؟

  23. فرصت طلبی ترامپ در عراق به بهانه کرونا

  24. وزیر کار؛ حقوق بازنشستگان ۱۵ تا ۷۷ درصد افزایش می‌یابد

  25. برادر علیرضا فغانی پناهنده شد

  پربحث‌های اخیر

   پربحث‌های هفته

   1. قالیباف: با خوش‌بینی کرونا کنترل نمی‌شود/ قرنطینه شدید تنها راه مقابله با کروناست

   2. حضور پزشکان بدون مرز در اصفهان منتفی شد/ نمکی در جریان نبود

   3. کرونا و برخوردهای جناحی

   4. "سخنان فریبنده" کافی است / دو روزنامه مهم آمریکایی خواستار رفع تحریم های ایران برای مقابله کرونا شدند

   5. کرونا و اشک کباب! ...

   6. ایران و آمریکا در پیچ کرونا

   7. گرامیداشت روز جمهوری اسلامی، آن هم وسط بحران کرونا !؟

   8. ماجرای شبیه‌سازی پاندمی بیماری شبه کرونا در سال ۲۰۱۹ میلادی چه بود؟

   9. اولین اقدامی که مجلس یازدهم باید انجام دهد

   10. تصمیمات سخت برای حفاظت از جان مردم است/ مردم از فردا آمادگی سختگیری‌ها را داشته باشند

   11. آمریکا ، کرونا؛ از اتهام تا خوش بینی

   12. تعطیلی مجلس و بدعت‌هایی اجتناب پذیر  

   13. روایت کریمی قدوسی از اهداف پزشکان بدون مرز در ایران

   14. نمایندگان خواستار همسان سازی حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران کارگران شدند

   15. سپاه پاسداران: کوچکترین خطای دشمن آخرین خطای آنان خواهد بود

   16. ممانعت آمریکا از ارسال دارو به ایران ترور بیولوژیک و جنایت جنگی است

   17. روحانی: ورودی بیمارستان‌ها کمتر شده است/ محدودیت‌ها تا ۲۰ فروردین ادامه دارد

   18. روحانی: هیچ مشکلی برای تامین بنزین وجود ندارد / از اقدامات سهل‌گیرانه و سختگیرانه پرهیز شود

   19. موسوی: آقای روحانی! پیگیری منافع مردم و مصالح کشور، جنگ سیاسی نیست

   20. قالیباف: تلاش کنیم کارگران و کارمندان در مشاغل خود حفظ شوند

   21. هاشمی: اصلاح طلبان توهم قدرت و مهره چینی را کنار بگذارند/ عدم مشارکت در انتخابات با هدف آبروداری بود

   22. درس های آموختنی از سال سخت ۹۸

   23. واعظی: این روزهای سرنوشت‌ساز زمان مناسبی برای تسویه حساب‌های کهنه سیاسی نیست

   24. علیرضا رحیمی: بخش قابل توجهی از درخواست ۵ میلیارددلاری ایران از صندوق بین المللی پول موافقت شد

   25. ظریف: آیا آمریکا به دنبال یک «همه‌گیری بی‌پایان» است؟

   آخرین عناوین