جعفر دهقان: حرکت احساسی برخی هنرمندان را اصلا نمی‌پسندم

گروه فرهنگی الف،   3981023067

بازیگر سریال «یوسف پیامبر(ع)» گفت: من فکر می کنم سپاه پاسدارن در این چهل سال پس از انقلاب اسلامی آنقدر برای ما ملت ایران ارج و قرب ایجاد کرده و افتخار آفرینی کرده است که وقتی خودش عذرخواهی می‌کند به پاس این همه سال زحمات از این اشتباه بگذریم.

جعفر دهقان بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون در گفت‌وگو با میزان، پیرامون واکنش‌های تامل‌برانگیز برخی از هنرمندان در پی سقوط هواپیمای اکراینی گفت: به اعتقاد من این حرکات به طور کلی درست نیست، اگر قرار باشد هر اتفاقی بیفتد و آن هم این اتفاق که اصلا به عمد نبوده و بر اثر یک اشتباه بوجود آمده کل مملکت را تعطیل کنیم که نمی‌شود.

وی در همین راستا ادامه داد: من اصلا نمیفهمم چرا برخی از هنرمندان در این شرایط دست به چنین واکنش‌هایی می‌زنند، چرا بعد از وحدت و همدلی گسترده‌ای که پس از وداع باشکوه ملت ایران با پیکر «سپهبد شهید قاسم سلیمانی» بوجود آمد حالا به دلیل یک اشتباهی که تمامی مسئولین خودشان هم ار آن ناراحت و غمگین هستند و عذرخواهی کردند و اعلام کردند که به دلیل شرایط بحرانی کشور این اتفاق افتاده است و ممکن است در تمام کشورها بوجود بیاید ما هنرمندان چنین واکنش هایی نشان دهیم، من به شخصه اصلا چنین واکنش‌هایی را نمی‌پسندم چراکه اصلا راهش این نیست.

بازیگر سریال «یوسف پیامبر(ع)» پیرامون این گونه واکنش‌ها و تاثیر آن بر جامعه اظهار کرد: از طرفی این را هم بگویم که مطمئن باشید چنین واکنش‌هایی هیچ تاثیری بر کشور نمی‌گذارد این گونه واکنش‌ها احساسی بوده و گذار است و خیلی زود هم آرام خواهد شد و بعد از چند روز تمامی این دوستان به اشتباه خود پی می برند.


دهقان تصریح کرد: من همچنان محکم پای همکاری خود با تلویزیون و سینما و حضور در جشنواره‌های فجر انقلاب اسلامی هستم و هرگز چنین رفتارهایی از خود نشان نمی‌دهم چرا که هیچ وقت کارم را با دیگر مسائل قاطی نمی‌کنم.

این بازیگر سینما و تلویزیون به ضرورت در نظر گرفتن فعالیت‌ها و زحمات بی دریغ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در طول این چهل سال پس از انقلاب اسلامی ایران تاکید و بیان کرد: من فکر می کنمسپاه پاسدارن انقلاب اسلامی در این چهل سال پس از انقلاب اسلامی آنقدر برای ما ملت ایران ارج و قرب ایجاد کرده و افتخار آفرینی کرده است که وقتی خودش اعلام می‌کند ما این کار را به اشتباه انجام دادیم و عذرخواهی می‌کنیم، ما ملت ایران باید اینقدر معرفت داشته باشیم که به پاس این همه سال زحمات آنها خیلی راحت از این اشتباه بگذریم.

دهقان در همین راستا تاکید کرد: نمی‌توان گفت که این حادثه کم بوده، اینگونه نیست بلکه بسیار دلخراش و ناراحت کننده بوده است و هیچ کدام از ما حتی یک لحظه نیز نمی‌توانیم خود را جای خانواده این عزیزان بگذاریم چراکه بسیار سخت و دشوار است اما به هر حال وقتی که خود مسئولین به حرکت خود معترض هستند و عذرخواهی می‌کنند باید ما نیز در برار آنها گذشت داشته باشیم و همه چیز را نادیده نگیریم.

بازیگر سریال «یوسف پیامبر(ع)» خاطرنشان کرد: بیایید زود قضاوت نکنیم و احساساتی تصمیم نگیریم و درست تصمیم گرفته و گذشته‌های بسیار خوبی که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برایمان رقم زده است را در نظر بگیریم.

عناوین مرتبط

پربحث‌های هفته

 1. آقای رئیس‌جمهور، اندکی سنجیده تر!..

 2. «پایتخت ۶» و شوخی‌های مبتذل با ارزش‌های اساسی جامعه

 3. کرونا اثبات کرد خدا فقط "رخنه پوش" نیست

 4. نمایندگان خواستار همسان سازی حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران کارگران شدند

 5. خوش بود گر محک کرونا آید به میان سلبریتی ها

 6. طرح فاصله گذاری اجتماعی؛ لازم اما دیرهنگام

 7. پشت پرده مخالفت برخی مسئولین وزارت بهداشت با توزیع داروی موثر در درمان کرونا

 8. کرونا و برخوردهای جناحی

 9. سی ان ان: ترامپِ دروغ گو و مسئولیت ناپذیر، حریف کرونا نمی شود

 10. گرامیداشت روز جمهوری اسلامی، آن هم وسط بحران کرونا !؟

 11. طلاب ایرانی، پرستار سالمندان آمریکایی و اروپایی

 12. بی‌هراس از کرونا در جستجوی زندگی در سطل‌های زباله

 13. کرونا و اشک کباب! ...

 14. تکذیب ساخت داروی کرونا/ تحقیق روی درمان کرونا با «سلول بنیادی»

 15. وزیر بهداشت: به نقطه روشنی از کنترل بیماری‌های ویروسی رسیده‌ایم/ دستاوردی جدید به‌زودی ایران را در رتبه نخست دنیا قرار می‌دهد

 16. طبخ و توزیع غذای متبرک رضوی برای بیماران کرونایی

 17. پزشکی که تا آخرین لحظه عمر، خودش را وقف مردم کرد

 18. لطفا برای جهش تولید دنبال "راهکار" نروید، فقط موانع را بردارید !

 19. اتهام زنی پمپئو به ایران در خصوص اهداف کشورمان برای رفع تحریم‌ها

 20. ماجرای شبیه‌سازی پاندمی بیماری شبه کرونا در سال ۲۰۱۹ میلادی چه بود؟

 21. در عراق چه خبر است: کودتا، تهاجم نظامی یا عملیات فریب؟

 22. روحانی: طرح فاصله‌گذاری تا ۲۰ فروردین است/اختصاص ۱۰۰هزار میلیارد به کرونا

 23. فرصت طلبی ترامپ در عراق به بهانه کرونا

 24. وزیر کار؛ حقوق بازنشستگان ۱۵ تا ۷۷ درصد افزایش می‌یابد

 25. تهدید ترامپ علیه ایران تکرار شد

آخرین عناوین