عقب‌نشینی بزرگ ترامپ از تهدیدات بعد از ضربه موشکی ایران/آماده به آغوش کشیدن صلح هستیم!!

گروه جهان الف،   3981018174 ۷۱ نظر، ۰ در صف انتشار و ۱۶ تکراری یا غیرقابل انتشار

رئیس‌جمهور آمریکا در سخنانی روز سه‌شنبه گفت تحریم‌های اقتصادی علیه ایران تشدید می‌شود.  

عقب‌نشینی بزرگ ترامپ از تهدیدات بعد از ضربه موشکی ایران/آماده به آغوش کشیدن صلح هستیم!!

به گزارش فارس، «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا که تا پیش از این از هدف قرار دادن نقاط متعدد در ایران صحبت می‌کرد، در نطق خود بعد از ضربه موشکی جمهوری اسلامی، از هرگونه تهدید نظامی علیه ایران عقب‌نشینی کرد و با صدایی لرزان از لزوم صلح با ایران، لزوم کاهش حضور آمریکا در منطقه غرب آسیا و منفعت مشترک آمریکا و ایران در مبارزه با داعش سخن گفت.

ترامپ سخنانش را اینطور آغاز کرد: «تا وقتی که من رئیس‌جمهور ایالات متحده هستم به ایران هرگز اجازه داده نخواهد شد به سلاح هسته‌ای دست پیدا کند؛ صبح بخیر.»

او سپس در حالی که صدایش به وضوح می‌لرزید و با حالت نفس‌نفس‌زنان، درباره پاسخ موشکی ایران اظهارنظر کرد و مدعی شد این حمله خسارتی به آمریکا وارد نکرده و تلفاتی به جا نگذاشته است. 

 

ترامپ گفت: «خرسندم به اطلاع شما برسانم، مردم آمریکا باید بسیار خوشحال و مسرور باشند: هیچ آمریکایی در حمله شب گذشته رژیم ایران آسیب ندید. تلفاتی نداشتیم، همه سربازهایمان ایمن هستند.»

وی در ادامه گفت: «به نظر می‌رسد ایران قصد دارد اقداماتش را تعدیل کند که این برای همه طرف‌های دخیل و دنیا خوب است.»

رئیس‌جمهور آمریکا در سخنانش گفت که تحریم‌های اقتصادی علیه ایران تشدید می‌شود.  اودر بخش دیگری از سخنانش به عملیات تروریستی آمریکا علیه سردار قاسم سلیمانی اشاره و ادعاهایی واهی قبلی را علیه ایشان تکرار کرد. 

ترامپ گفت: «ایالات متحده همزمان با آنکه گزینه‌های خود را برای پاسخ دادن به تجاوزگری‌های ایران مورد ارزیابی قرار می‌دهد، تحریم‌های تنبیهی بیشتری را علیه رژیم ایران اعمال خواهد کرد.»

وی اضافه کرد: «این تحریم‌های قدرتمند تا زمانی که ایران رفتارش را عوض کند ادامه خواهد داشت.»

رئیس‌جمهور آمریکا در ادامه ادعاهای خود ایران را به انجام اقداماتی از جمله حمله به عربستان سعودی متهم کرد. 

او ادعا کرد: «تنها در ماه‌های گذشته ایران کشتی‌ها را در آب‌های بین‌المللی توقیف کرده است. حمله‌ای بدون تحریک قبلی علیه عربستان سعودی انجام داده است و دو پهپاد آمریکا را ساقط کرده است.»

وی اضافه کرد: «خصومت‌های ایران به طرز محسوسی بعد از امضای توافق هسته‌ای احمقانه در سال ۲۰۱۳ افزایش یافت و به آنها ۱۵۰ میلیارد دلار، غیر از ۱.۸ میلیارد دلار پول نقد داده شد. آنها به جای تشکر از آمریکا شعار مرگ بر آمریکا سر دادند.»

ترامپ مدعی شد که ایران بعد از آن در یمن، سوریه، لبنان، افغانستان و عراق «جهنم» آفریده است.

 رئیس‌جمهور آمریکا مدعی شد پول مربوط به موشک‌هایی که شب گذشته به سمت پایگاه‌های آمریکا شلیک کرد توسط دولت قبلی او در اختیار ایران قرار گرفته است.

او گفت: «پول موشک‌هایی که شب گذشته به سمت ما شلیک شد توسط دولت قبل تأمین شده بود.»

ترامپ تصریح کرد: «توافق بسیار معیوب برجام به زودی منقضی می‌شود و مسیری روشن و سریع برای دستیابی ایران به گریز هسته‌ای فراهم می‌آورد. ایران باید از بلندپروازی‌های هسته‌ای خود دست برداشته و به حمایت از تروریسم پایان دهد.»

وی اضافه کرد: «وقت آن رسیده تا پادشاهی متحده (انگلیس)، آلمان، فرانسه، روسیه و چین این واقعیت را درک کنند. آها الان باید از بقایای توافق هسته‌ای یا برجام جدا شوند و همه ما باید با یکدیگر برای رسیدن به توافقی که دنیا را به مکانی امن‌تر و صلح‌آمیزتر حرکت می‌کند، همکاری کنیم.»

ترامپ اضافه کرد: «ما باید به توافقی دست پیدا کنیم که به ایران اجازه دهد به رونق و رفاه دست یافته و از قابلیت‌های عظیم و بکر خودش بهره‌مند شود. ایران می‌تواند به کشوری بزرگ تبدیل شود.»

وی در ادامه گفت: «تا زمانی که ایران به تحریک به خشونت، ناآرامی نفرت و جنگ ادامه دهد، صلح و ثبات نمی‌تواند حاکم شود.»

ترامپ در بخش دیگری از سخنانش از ائتلاف ناتو خواست نقش بیشتری در خاورمیانه ایفا کند. او گفت: «امروز من از ناتو می‌خواهم نقش بیشتری در روند خاورمیانه ایفا کند. ظرف سه سال گذشته،  تحت رهبری من، اقتصادمان از هر زمان دیگری قوی‌تر است و آمریکا به استقلال انرژی دست پیدا کرده‌ است.»

رئیس‌جمهور آمریکا در ادامه به تمجید از نیروهای مسلح آمریکا پرداخت اما گفت این به معنی آن نیست که قصد استفاده از آنها را دارد. 

او گفت: «نیروهای مسلح آمریکا قدرتمندتر از هر زمان دیگر است. موشک‌های ما بزرگ، قدرتمند، دقیق، مرگبار و سریع است. موشک‌های فوق فراصوت ما در حال ساخت هستند. با این حال، اینکه ما این ارتش و تجهیزات عظیم را داریم به معنی آن نیست که مجبوریم از آن استفاده کنیم؛ ما نمی‌خواهیم از آن استفاده کنیم. قدرت آمریکا، هم در زمینه نظامی و هم در زمینه اقتصادی، بهترین بازدارنده است.»

 

ترامپ در پایان سخنانش به دشمنی داعش با ایران اشاره کرده و خواستار همکاری ایران برای مقابله با این گروه تروریستی شد. 

رئیس‌جمهور آمریکا گفت: «ده‌ها هزار نفر از پیکارجویان داعش در دولت من کشته یا اسیر شده‌اند. داعش، دشمن طبیعی ایران است. نابودی داعش برای ایران خوب است و ما باید با یکدیگر در این خصوص و سایر اولویت‌های مشترکمان همکاری کنیم. در نهایت خطاب به مردم و مسئولان ایران می‌گویم ما می‌خواهیم شما آینده داشته باشید؛ آینده‌ای بزرگ که شایسته شما باشد؛ آینده‌ای که همگام با ملل دنیا، رفاه در داخل را برای شما به ارمغان بیاورد.»

رئیس‌جمهور آمریکا در پایان گفت: «ایالات متحده آماده به آغوش کشیدن صلح همراه با تمام کسانی است که در جستجوی آن باشند.» 

 • اقدام تروریستی آمریکا و پاسخ ایران 

بامداد چهارشنبه نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پاسخ به ترور سردار «قاسم سلیمانی» توسط آمریکا پایگاه «عین‌الاسد» در عراق را هدف حمله موشکی قرار داد.

عین الاسد در ۱۰۸ کیلومتری غرب «الرمادی» قرار دارد. در سال ۲۰۰۳، تفنگداران آمریکایی این پایگاه را اشغال کردند و تا سال ۲۰۱۱ در آن باقی ماندند. عین الاسد دومین پایگاه هوایی بزرگ عراق است. در پایان سال ٢٠١٤، به بهانه مبارزه با داعش، بار دیگر این پایگاه تحت اختیار نظامیان آمریکایی حاضر در  ائتلاف بین‌المللی ضد داعش قرار گرفت.

منابع مطلع می‌گویند عین الاسد از مهم‌ترین پایگاه‌های آمریکا در عراق است و سیزده موشک بر سر آن فرود آمد. ارتش عراق اعلام کرده هفده موشک به آن اصابت کرده است.

آنچه موشک‌های ایران در این پایگاه زدند، «مقر عملیات مرکزی» آمریکاست که سامانه‌های ارتباطی و سامانه مخصوص پهپادها و همچنین زیرساخت‌هایی مهم را در خود جا داده است.

همچنین پایگاه اربیل نیز که جدیدترین و مهم‌ترین سامانه‌های جاسوسی آمریکا در منطقه را در خود جای داده و به نوعی «مرکز فعالیت‌های اطلاعاتی و جاسوسی» آمریکاست، هدف دست کم پنج موشک قرار گرفته است. نقاط انتخاب شده از نقاط حساس آمریکایی‌ها در عراق است.

بامداد جمعه سیزدهم دی ماه (سوم ژانویه) ساعاتی پس از انتشار اخباری از انفجار و اصابت موشک به دو خودرو در نزدیکی فرودگاه بغداد، الحشد الشعبی عراق از شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی و «ابومهدی المهندس» معاون سازمان الحشد الشعبی عراق در حمله هوایی آمریکا خبر داد؛ خبری که ساعتی بعد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی آن را تأیید کرد.

سپاه پاسداران در اطلاعیه‌ای که در این خصوص منتشر کرد، آورد: «سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی پس از عمری مجاهدت بامداد امروز در حمله بالگردهای آمریکایی به شهادت رسید».

در پی این خبر، وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) مسئولیت ترور شهید سلیمانی و ابومهدی المهندس را بر عهده گرفت و در بیانیه‌ای اذعان کرد که این ترور به دستور رئیس جمهور آمریکا صورت گرفته است.

 

 

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۲۷۶۸۲۳۲۰:۲۱:۴۲ ۱۳۹۸/۱۰/۱۸
هیمنه آمریکا شکست . از هارت و پورت خبری نیست . وقتی جلوی یه آدم لازف اینجوری بایستی مجبور میشه کوتاه بیاد . دستمریزاد به پاسداران وطن
ناشناس۱۲۷۶۸۲۷۲۰:۲۳:۱۷ ۱۳۹۸/۱۰/۱۸
یک نفر هم کشته نشده؟!یعنی چی؟امکان نداره.خبرش بالاخره درز پزدا مزکنه
علی یانگ۱۲۷۶۸۲۹۲۰:۲۳:۴۶ ۱۳۹۸/۱۰/۱۸
خیلی باحالی عزیزم
ناشناس۱۲۷۶۸۳۲۲۰:۲۵:۱۰ ۱۳۹۸/۱۰/۱۸
خخخخخه چه قمار باز قهاری است که راحت حرف عوض می کند و دروغ حداقل یواشکی افراد زخمی را به اسراییل بفرستید که کسی متوجه نشود و کشته شده ها که بماند
ناشناس۱۲۷۶۸۳۳۲۰:۲۵:۲۲ ۱۳۹۸/۱۰/۱۸
ترامپ حالیش نیست ! اگر حالیش بود میفهمید که حمله صبح ؛ یه حمله سخت ، شدید ، پشیمان کننده و تمام کننده بوده است .
ناشناس۱۲۷۶۸۳۶۲۰:۲۶:۰۱ ۱۳۹۸/۱۰/۱۸
معلومه میگه تلفات نداشت چون ترسیده اگه بگه تلفات داشت هم نمیتونه پاسخ بده و اگه بخاد هم پاسخ بده تلفاتش در نابودی پایگاهای دیگرش هزار برابر می شود و اسرائیل نابود خواهد شد و تمامی آمریکاییها در منطقه کشته می شوند و جنگ داخلی در خود آمریکا به راه خواهد افتاد الله اکبر این نمونه کوچکی از هیمنه و رعب حضرت ولیعصر(عج) بر دل دشمنان خدا است
ناشناس۱۲۷۶۸۳۸۲۰:۲۶:۴۳ ۱۳۹۸/۱۰/۱۸
پس جنگ نمیشود صلوات ختم کن
محمد۱۲۷۷۰۶۵۲۲:۳۵:۲۵ ۱۳۹۸/۱۰/۱۸
یادتونه یک عده میگفتن برجام سایه جنگ رو از روی ایران برداشت. یکم فکر کنید ببینید چی واقعا سایه جنگ رو از روی ایران برداشت.
انتقام سخت۱۲۷۶۸۴۱۲۰:۲۷:۴۰ ۱۳۹۸/۱۰/۱۸
درست میگه ...به نسبت اون بلاهایی که ان شاءالله قراره سرشون بیاد این سیلی هیچ به حساب میاد.
ناشناس۱۲۷۶۸۴۵۲۰:۲۹:۱۸ ۱۳۹۸/۱۰/۱۸
دلم آروم نگرفته، حالا از اونا انکار و از ما اصرار.....کاش به نوعی انتقام میگرفتیم که خسارات و تلفاتش واضح نمایان می شد
ناشناس۱۲۷۶۸۴۷۲۰:۲۹:۳۳ ۱۳۹۸/۱۰/۱۸
پس چرا اینجوری شد ؟؟؟؟؟
حسینی۱۲۷۶۸۴۸۲۰:۲۹:۳۵ ۱۳۹۸/۱۰/۱۸
ادامه داره خوشحال نباش. خوبه که به سیلی راضی هستی. معلومه خیلی ترسیده بودی!
ابوالقاسم۱۲۷۶۸۴۹۲۰:۳۰:۰۱ ۱۳۹۸/۱۰/۱۸
ترامپ:من که اصلا دردم نیومد
ناشناس۱۲۷۶۸۵۱۲۰:۳۰:۳۰ ۱۳۹۸/۱۰/۱۸
یه بار دیگه نظامیاشو بشماره 80 تا کم شده ازش
ناشناس۱۲۷۶۸۵۶۲۰:۳۳:۳۱ ۱۳۹۸/۱۰/۱۸
خسته نباشی عرض میکنیم خدمت همه دست اندر کاران
ناشناس۱۲۷۶۸۶۳۲۰:۳۵:۵۲ ۱۳۹۸/۱۰/۱۸
خوب همه چی به خوبی و خوشی تموم شد
مشهدی۱۲۷۶۸۶۶۲۰:۳۶:۲۴ ۱۳۹۸/۱۰/۱۸
نه خانی آمد و نه خانی رفت... تمام
ناشناس۱۲۷۷۳۹۲۰۸:۵۵:۱۶ ۱۳۹۸/۱۰/۱۹
عینکتان را عوض کنید، می بینید که خیلی چیزها انجام شده و هنوز هم تمام نشده است! .از بین رفتن هیمنه آمریکا که هیچ کس تصور این را نمی کرد تا کشوری مستقیما به نیروهایش حمله کند. .اثبات عملی آسیب پذیری آمریکا و عدم توانایی رهگیری موشک ها .و از همه مهمتر بیداری و درس بزرگی که مردم منطقه و جهان از این حوادث گرفتند از همه ارزشمند تر است. به این نکته توجه کنید که مردم مظلوم و ملت های منطقه ، هیچکدام به تنهایی قادر به درافتادن با ابرقدرتها نیستند. و همین تنها بودن و ضعف باعث می شود هیچوقت نتوانند در مقابل زورگویی و باجخواهی ابرقدرتها کاری انجام دهند. ولی اگر همه بیدار و متحد شوند تبدیل به قدرتی میشوند که هرکاری از دستشان بر می آید. ایران اگر 100 برابر موشک هم به دشمن بزند به نتیجه نهایی نمی رسد. آن چیزی که دشمن را واقعا عقب می راند ، بیداری ملت ها و اقدام عملی آنها در کنار هم ،برای غلبه بر استکبار و زورگویی است.
ابوالقاسم۱۲۷۶۸۶۹۲۰:۳۶:۳۸ ۱۳۹۸/۱۰/۱۸
شب زیاد خوابید خواب های زیادی دیده صبح تا حالا منتظریم امریکا صبح بشه این ترامپک از خواب بیدار بشه حالا هم که بیدار شده خواب هایی که دیده را تعریف میکنه
ناشناس۱۲۷۶۸۷۶۲۰:۳۷:۵۸ ۱۳۹۸/۱۰/۱۸
خوب خدارو شکر
ابوالقاسم۱۲۷۶۸۷۸۲۰:۳۸:۳۱ ۱۳۹۸/۱۰/۱۸
عزیزممممم!!! خوب میشی!!! . فشار روحی زیادی بهش اومده چرا یه روانپزشک استخدام نمیکنن تو کاخ سیاه
ناشناس۱۲۷۶۸۸۴۲۰:۴۰:۵۲ ۱۳۹۸/۱۰/۱۸
ما باید دوباره انتقام بگیریم
ناشناس۱۲۷۶۸۸۶۲۰:۴۱:۲۲ ۱۳۹۸/۱۰/۱۸
همه در این پایگاه در صحت سلامتی و کامل مشغول کارند و اصلا موشکی زده نشده و فیلم این اتش بازی هایی هم که دیدیم که منفجر های پی در پی برای کوچه محله ما بوده!!!!!! بگو ترسیدم لو بدهم کسی مرده و نمی توانم جواب بدهم چون دوباره پاسخ می شنوم خخخخخه
ناشناس۱۲۷۶۸۸۷۲۰:۴۱:۴۷ ۱۳۹۸/۱۰/۱۸
هر کسی دلار خرید ضرر کرد این هست ارزش داشتن قدرت و با عزت بودن انشاالله تحریم ها را هم کم کم حذف خواهیم کرد باید به عربستان و امارات بگوییم هر روز باخود تکرار کنند که ایران پایگاه های امریکا را موشک باران کرد و امریکا از صلح صحبت کرد
ناشناس۱۲۷۶۸۹۴۲۰:۴۳:۴۶ ۱۳۹۸/۱۰/۱۸
دلقک بزدل
ناشناس۱۲۷۶۸۹۵۲۰:۴۴:۰۵ ۱۳۹۸/۱۰/۱۸
آمریکا زارت
ناشناس۱۲۷۶۸۹۶۲۰:۴۴:۲۴ ۱۳۹۸/۱۰/۱۸
کدخدا کدخدا که می کردن این بود؟
ناشناس۱۲۷۶۸۹۷۲۰:۴۴:۳۵ ۱۳۹۸/۱۰/۱۸
الان 80 رو قبول کنیم یا 0 رو ؟
ابوالقاسم۱۲۷۶۸۹۸۲۰:۴۴:۴۳ ۱۳۹۸/۱۰/۱۸
ترامپ: کی این گزینه ها روی میز را برداشته؟؟ اااا پس لیست اون ۵۲ تا نقطه را کی از رو میز من برداشت؟؟ کدومتون بودید گفتید ما با اختلاف بهترینیم؟؟ عجب ! بیخیال!اصلا حالا میگم کسی کشته نشده.
ناشناس۱۲۷۶۸۹۹۲۰:۴۵:۲۸ ۱۳۹۸/۱۰/۱۸
نخود نخود هر کی رود خانه خود
ناشناس۱۲۷۶۹۰۰۲۰:۴۵:۳۹ ۱۳۹۸/۱۰/۱۸
این روز تاریخی رو که آمریکا اینگونه تحقیر شد در تاریخ ثبت کنید
ناشناس۱۲۷۷۰۷۱۲۲:۳۷:۳۵ ۱۳۹۸/۱۰/۱۸
اونایی که منفی دادند خیلی حقیرند.
ناشناس۱۲۷۶۹۰۲۲۰:۴۵:۵۰ ۱۳۹۸/۱۰/۱۸
اصلا نترسیده ها ، نامردید اگه فکر کنید ترسیدند.
ناشناس۱۲۷۶۹۰۴۲۰:۴۶:۱۶ ۱۳۹۸/۱۰/۱۸
فکر نمی کردم انقدر بزدل باشه خاکبرسرت
ناشناس۱۲۷۶۹۰۷۲۰:۴۷:۲۸ ۱۳۹۸/۱۰/۱۸
عقب نشینی و ترس ترامپ قمار باز نشانه اقتدار فرمانده معظم کل قوا و نیروهای مخلص مسلح کشور است
ناشناس۱۲۷۶۹۱۴۲۰:۴۸:۵۳ ۱۳۹۸/۱۰/۱۸
زبان مذاکره با امریکا زور و موشکه
ناشناس۱۲۷۶۹۱۵۲۰:۴۹:۲۹ ۱۳۹۸/۱۰/۱۸
خوب این از آمریکا که لوله شد حالا می ریم سراغ مزدوراش
ناشناس۱۲۷۶۹۱۷۲۰:۴۹:۵۲ ۱۳۹۸/۱۰/۱۸
آمریکا تو ابر قدرتی. یه کشور ضعیف و پر مدعا بهت حمله کرده. چرا این طوری انفعال. وای دارم دق می کنم. شرح حال بعضیااااا
ناشناس۱۲۷۶۹۲۴۲۰:۵۴:۱۵ ۱۳۹۸/۱۰/۱۸
آمریکا بعد از این انتقام تموم شده
ناشناس۱۲۷۶۹۲۵۲۰:۵۴:۲۳ ۱۳۹۸/۱۰/۱۸
خاکبرسر کسانی که مزدور و دلبسته این بزدل هستن
Ali۱۲۷۶۹۳۳۲۰:۵۷:۲۴ ۱۳۹۸/۱۰/۱۸
آقا ببینید، الان میشه رفت بسمت کاهش تنش چون در عمل نشان دادیم که هرگز یک ایرانی را نباید تهدید کرد. حالا دو راه داریم: یا به همین دعواهایی که منافع ملی در آن قربانی منافع جناحی میشه ادامه بدیم و دوباره بریم تو موضع ضعف یا یک اتاق فکر ملی متشکل از تمام گروهها تشکیل بشه و بره با دست پر برای مذاکره و رفع تحریم و حمایت از عزت ملی. فقط با آمریکا، نه با اروپا، نه با عربها...
ناشناس۱۲۷۷۱۱۵۲۳:۰۷:۰۱ ۱۳۹۸/۱۰/۱۸
واقعا چه تحلیل آبکیی
ناشناس۱۲۷۶۹۳۴۲۰:۵۷:۴۷ ۱۳۹۸/۱۰/۱۸
چقدر زود جازدی یانکی
امیر۱۲۷۶۹۳۶۲۰:۵۸:۵۴ ۱۳۹۸/۱۰/۱۸
چی شد اینکه گفت کسی کشته نشده ؟
ناشناس۱۲۷۶۹۳۸۲۰:۵۹:۲۹ ۱۳۹۸/۱۰/۱۸
تلفات نداشتن که هیچ با برخورد موشک ها چند سرباز هم متولد شده
ناشناس۱۲۷۶۹۴۹۲۱:۰۴:۱۵ ۱۳۹۸/۱۰/۱۸
شبه جنگ رخت بربست
ناشناس۱۲۷۶۹۵۴۲۱:۰۷:۵۸ ۱۳۹۸/۱۰/۱۸
اطلاعاتی که به ترامپ دادن غلطه 80 نفر کشته شدن من مطمئنم
ناشناس۱۲۷۶۹۵۶۲۱:۰۸:۰۹ ۱۳۹۸/۱۰/۱۸
1-فقط میخواهد یکبار دیگر رئیس جمهور شود(این یک برگ برنده بزرگ برای او بود.در کارزار انتخاباتی میگوید من دو دشمن امریکا را به قتل رساندم.و در مقابل جنگ افروزی های ایران خویشتن داری میکردم ).2- چون از اسرائیل دستور میگیرد اسرائیل به او فهمانده که انتقام مردم ایران از اسرائیل جدی است.3-میخواهد در ایران تفرقه بیندازد(یکی بگوید انتقام بیشتر یکی دم از مذاکره بزند)4-تا ابد میتواند این به اصطلاح خویشتنداری را به رخ جهان بکشد. واقعا" هم ترسویی ترامپ هم شیطان را درس میدهی ترامپ
ابوالقاسم۱۲۷۷۴۵۱۰۹:۳۶:۳۶ ۱۳۹۸/۱۰/۱۹
تحلیل بسیار زیبایی
ناشناس۱۲۷۶۹۵۸۲۱:۰۹:۳۴ ۱۳۹۸/۱۰/۱۸
خدایا خارج کن ما را از تاریکی های نادانی
ناشناس۱۲۷۶۹۶۰۲۱:۱۰:۴۵ ۱۳۹۸/۱۰/۱۸
عقب نشینی به سمت عقلانیت
ناشناس۱۲۷۶۹۶۴۲۱:۱۲:۳۸ ۱۳۹۸/۱۰/۱۸
همین الان دلار ارزون شد طلا ارزون شد خودرو ارزون شد فردا ارزش و شاخص بورسمون میره بالا خوب خوبه دیگه . ما چی میخواهیم ؟
ناشناس۱۲۷۶۹۶۹۲۱:۱۴:۵۴ ۱۳۹۸/۱۰/۱۸
الله اکبر!!!!!
ناشناس۱۲۷۶۹۷۱۲۱:۱۵:۴۰ ۱۳۹۸/۱۰/۱۸
کاش تعدادی موشک دیگر هم میزدیم تا ترسش بیشتر میشد و تحریم ها را بر میداشت....
ناشناس۱۲۷۶۹۷۳۲۱:۱۶:۲۲ ۱۳۹۸/۱۰/۱۸
20 تمام
ناشناس۱۲۷۶۹۷۶۲۱:۲۰:۴۴ ۱۳۹۸/۱۰/۱۸
کسی کشته نشد ترامپ هم ادامه نداد. به همبن سادگی !
ناشناس۱۲۷۶۹۷۹۲۱:۲۲:۱۷ ۱۳۹۸/۱۰/۱۸
خسارت جانی نباشه مالی قابل جبرانه
ناشناس۱۲۷۶۹۸۰۲۱:۲۴:۱۶ ۱۳۹۸/۱۰/۱۸
شاید یک دام و تله برای ایران باشه تا ایران فکر کنه همه چی ارومه
ناشناس۱۲۷۶۹۸۴۲۱:۲۶:۴۹ ۱۳۹۸/۱۰/۱۸
ای شهید عزیز سردار سلیمانی. شهادتت هم مانند زندگیت پربار بود و چه بسا با برکت تر. خوشحالم از این که خون تو اثبات کرد، راهی را که قرآن برای صلح پیشنهاد میدهد و رهبرمان پیگیری میکند. و ناراحتم از این که باید خون بدهیم تا بعضی از دوستان بفهمند! صلح برپایه قدرت است و ایمان. و جنگ ثمره ترس است. بیاییم دیگر نترسیم و یا لااقل از واژه صلح برای ترسمان استفاده نکنیم
ناشناس۱۲۷۶۹۸۶۲۱:۲۷:۴۰ ۱۳۹۸/۱۰/۱۸
تو که راست میگی !!!!!
ناشناس۱۲۷۶۹۸۹۲۱:۳۰:۴۰ ۱۳۹۸/۱۰/۱۸
به این میگن اطلاع رسانی
ناشناس۱۲۷۶۹۹۷۲۱:۳۳:۴۳ ۱۳۹۸/۱۰/۱۸
کار هر کس نیست خرمن کوفتن
ناشناس۱۲۷۶۹۹۹۲۱:۳۴:۰۹ ۱۳۹۸/۱۰/۱۸
مگه تحریمی مونده که نکرده باشید ؟!
ناشناس۱۲۷۷۰۰۱۲۱:۳۵:۳۸ ۱۳۹۸/۱۰/۱۸
بستن تنگه هرمز تنها راهکار مقابله با تحریم هاست حمله به پایگاههای نظامی امریکا نشان داد که اقدام از موضع قدرت دشمن را پشیمان می کند.
ناشناس۱۲۷۷۰۰۲۲۱:۳۵:۴۱ ۱۳۹۸/۱۰/۱۸
خوب توی کنفرانس خبری که 370 میلیون نفر جمعیت کشورش دارن میبیننش که نمیتونه راجع به تلفات دروغ بگه
متنفر از دروغگو۱۲۷۷۰۰۶۲۱:۳۸:۰۷ ۱۳۹۸/۱۰/۱۸
تا سیه روی شود هر که در او غش باشد .
ناشناس۱۲۷۷۰۱۰۲۱:۳۹:۴۹ ۱۳۹۸/۱۰/۱۸
اینو نگه چی بگه، واقعا آبروی آمریکا رو برده
ناشناس۱۲۷۷۰۲۶۲۱:۵۸:۵۳ ۱۳۹۸/۱۰/۱۸
زمان و مکان انتقام مناسب نبود
ناشناس۱۲۷۷۰۲۸۲۲:۰۰:۰۰ ۱۳۹۸/۱۰/۱۸
دوباره باید انتقام بگیریم از اول
ناشناس۱۲۷۷۰۶۳۲۲:۳۴:۲۵ ۱۳۹۸/۱۰/۱۸
آمریکا قدرت پوشالی
ناشناس۱۲۷۷۶۳۰۱۱:۱۹:۵۶ ۱۳۹۸/۱۰/۱۹
موضوع ساده است : ماهواره های جاسوسی و هواپیماهای تجسسی کاملا روی ایران زوم کرده اند. از تحرکات موشکهای ایران مطلع شده و زمان شلیک و مسیر حرکت موشک ها را شناسایی کرده اند ( موشکهای بالستیک ارتفاع اوج بسیار زیادی دارند) و به پایگاه عین الاسد اطلاع داده اند. ضمن اینکه همان گونه که در تمام رسانه های داخل در روز سه شنبه منعکس شده بود 24 تا 36 ساعت آینده ایران پاسخ میداد و ظریف و سردار دهقان هم که گفته بودند به پایگاههای نظامی حمله خواهد شد. به عراق هم که اطلاع داده بودید. امریکا اصلا غافلگیر نشد.

پربحث‌های دیروز

 1. وعده سربسته روحاني درباره گشايش اقتصادي/ گرهي گشوده مي شود؟!

 2. دستورالعمل اخذ مالیات بر خانه‌های خالی یکماهه تدوین می شود + جزئیات

 3. خبر خوش واعظی درباره پایان تحریم ها و سیگنال مثبت کشورهای اروپایی و آسیایی

 4. گوژپشت نوتردام، زيباترين زن پاريس و دشنه ظريف عروس خاورميانه

 5. حكايت ناقلان خاموش؛ هزینه تست کرونا با جیب مردم نمی‌خواند

 6. نماینده مجلس: دولت از عمل به قانون اساسی تخطی کرده است/" آخوندی" باید بازخواست شود

 7. نوبخت: ما ارز خودمان را فروختیم، اگر بانک مرکزی نگه داشته عرضه کند / افزایش قیمت ها را به فروش ارز صندوق ربط ندهید

 8. پیشنهاد معنادار حسام الدین آشنا به مردم: برای هر تصمیم اقتصادی یک هفته صبر کنید

 9. گمانه زنی‌ها از "گشایش اقتصادی" رئیس جمهور/ پای عرضه اوراق سلف نفتی در میان است؟

 10. تل آویو و انفجار بیروت؛ دلیل خشم اسرائیلی‌ها از اظهارات ترامپ چیست؟

 11. نخستین تظاهرات ضددولتی پس از انفجار بیروت/ معترضان و نیروهای امنیتی زخمی شدند

 12. وزارت دفاع روسیه: به هرگونه حمله موشکی، پاسخ اتمی خواهیم داد

 13. ماه‌چهره خلیلی درگذشت

 14. افزایش آمار کشته‌های انفجار بیروت به ۱۴۵ تن/ ماکرون: کمک‌ها به دست‌های فاسد نخواهد رسید

 15. زیباترین عکس جهان

 16. نظرات برگزیده مخاطبین الف: تهیه مسکن وظیفه نماینده است و تا این کار نشود درکی از زجر مردم ندارد/ وقتی از مردم مالیات می گیرید آنها تعیین می‌کنند صرف چه می‌شود/ کرونا را نباید سیاسی کرد

 17. جدیدترین خبر از تبدیل ریال به تومان/ ۲.۵ میلیارد دلار ارز برگشت

پربحث‌های هفته

 1. با فتح کجا جنگ برای ما تمام می‌شود؟

 2. ماجرای یک قاضی که علیه خودش حکم صادر کرد

 3. خانه‌های خالی در محاصره مالیاتی / سامانه ملی املاک را دریابید!

 4. وعده سربسته روحاني درباره گشايش اقتصادي/ گرهي گشوده مي شود؟!

 5. وقوع انفجار مهیب در بندر بیروت لبنان با صدها کشته و هزاران زخمی + فیلم | پیام همدردی کشورهای مسلمان با لبنان

 6. نمایندگانی که خانه سازمانی ۳۸۰ متری مجلس را از آنِ خود کردند!

 7. شايعات مربوط به آذری جهرمی به روایت روزنامه اصلاح‌طلب/ مانور تجمل در خاطرات آیت‌الله هاشمی/ احمدی‌نژاد، مهره سوخته عرصه سیاست/وزارت اطلاعات: فساد بشدت امنیت ملی را تهدید می‌کند

 8. خداحافظی دکتر احمد توکلی از صاحب‌ ‌امتیازی الف

 9. ترامپ بازنده انتخابات رياست جمهوری می‌شود؟

 10. دستورالعمل اخذ مالیات بر خانه‌های خالی یکماهه تدوین می شود + جزئیات

 11. درخواست قالیباف برای تعویق کنکور/توکلی: مردم اشکنه هم نمی‌توانند بخورند/رویای ریاست جمهوری؛ از جهانگیری و لاریجانی تا سیدحسن خمینی

 12. پاساژگردها معترض برگزاری محرم

 13. رئیس‌جمهور دستکم موافقان سیاسی خود را تحمل کند!

 14. پشت پرده تجمع طالبان در تهران/احتمال خط خوردن لاریجانی و ناطق نوری از فهرست اصلاح‌طلبان/وضعیت وخیم بیماران کرونایی در پایتخت/تابلویی از تصویر رهبری که به قالیباف هدیه داده شد

 15. آیا تعویق کنکور سراسری امکان‌پذیر است؟

 16. جهانگیری: مخالف کالابرگ هستیم

 17. تحریف در روایت تاریخی مشروطه

 18. چرا آمریکا "تیک‌تاک" را فیلتر می‌کند؟

 19. تصویری کمتر دیده شده از رهبر انقلاب

 20. خبر خوش واعظی درباره پایان تحریم ها و سیگنال مثبت کشورهای اروپایی و آسیایی

 21. روحانی: هدف دشمنان ایجاد هیجان‌زدگی و بی‌برنامه‌گی در مدیریت کشور است

 22. پایانی بر یک مجادله درباره عزاداری محرم امسال

 23. روحانی: با وجود جنگ اقتصادی، دولت کشور را مدیریت کرده/ از تعطیل شدن تولید و تشدید بیکاری جلوگیری کرده‌ایم

 24. توکلی: برخی دولتمردان مشکل معیشتی ندارند/ کوپن بدتر از نابودی پول ملی نیست

 25. واقفین دماوند و جنگل‌های هیرکانی چه کسانی هستند؟

ابر آروان

پربحث‌های هفته

 1. وقوع انفجار مهیب در بندر بیروت لبنان با صدها کشته و هزاران زخمی + فیلم | پیام همدردی کشورهای مسلمان با لبنان

 2. ترامپ بازنده انتخابات رياست جمهوری می‌شود؟

 3. آبروریزی جدید پسر ترامپ

 4. دستور پادشاه عربستان برای کمک فوری به لبنان

 5. کارشناسان زنگ خطر رآکتورهای هسته‌ای امارات را به صدا درآوردند...

 6. هوک: به انجام توافقی جدید با ایران تمایل داریم

 7. جزئیات انفجار عظیم بیروت، موارد مشابه در جهان و واقعیت‌سنجی گازهای سمی

 8. ظریف: اشتباهات محاسباتی ابرقدرتها تبعات فاجعه‌بار بدنبال داشته است

 9. کشوری که به اندازه تاریخش سابقه سوت زنی دارد

 10. یک رسانه کره جنوبی: تهران و سئول کارگروه تجارت کالاهای پزشکی تشکیل می‌دهند

 11. شرایط مصیبت بار نتانیاهو در سایه فساد کابینه و اعتراضات شهرک‌نشینان

 12. کرونا فقط یک بیماری نیست، نوعی «بحران» است/ وزارت بهداشت نمی تواند به تنهایی فرمانده ستاد ملی کرونا باشد/ کسانی که ماسک نمی زنند باید جریمه شوند

 13. آمریکا: نباید بگذاریم ایران ثروتمند شود

 14. چه کسانی از انفجار بیروت سود می‌برند؟

 15. افشای کمک چین به عربستان در ساخت یک سایت اتمی محرمانه

 16. دو فرضیه درباره انفجار بیروت

 17. تل آویو و انفجار بیروت؛ دلیل خشم اسرائیلی‌ها از اظهارات ترامپ چیست؟

 18. پمپئو: هفته آینده پیش نویس قطعنامه تحریم تسلیحاتی ایران را به شورای امنیت می‌بریم

 19. یک شرکت عراقی به دست داشتن در ترور شهید سلیمانی متهم شد

 20. ایران دستیار سابق جان بولتون را تحریم کرد

 21. نخستین تظاهرات ضددولتی پس از انفجار بیروت/ معترضان و نیروهای امنیتی زخمی شدند

 22. امارات و پروژه‌های اتمی و فضایی با اصالت آمریکایی

 23. بخش‌های مهم گزارش سازمان ملل درباره ترور سردار سلیمانی

 24. کرونا کمر ایرباس را شکست

 25. وزارت دفاع روسیه: به هرگونه حمله موشکی، پاسخ اتمی خواهیم داد

آخرین عناوین