تاکید جهانگیری بر ضرورت رسیدگی به مصدومین مراسم تشییع سردار سرتیپ شهید سلیمانی

گروه اجتماعی الف،   3981017196

معاون اول رییس جمهور بر ضرورت رسیدگی به وضعیت مصدومین مراسم تشییع و وداع با پیکر سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی تاکید کرد.

به گزارش مهر، اسحاق جهانگیری پس از اطلاع از جان باختن و مصدوم شدن تعدادی از هموطنان در مراسم باشکوه تشییع سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در کرمان، ضمن حضور در استانداری کرمان در جریان آخرین وضعیت اتفاق ناگوار جانباختن و مصدومیت تعدادی از هموطنان که در اثر ازدحام جمعیت رخ داد، قرار گرفت. در این نشست، دکتر فدایی استاندار کرمان ضمن تشریح اقدامات صورت گرفته برای انتقال مصدومان حادثه به بیمارستان و اقدامات انجام شده برای شناسایی هویت جان باختگان، معاون اول رییس جمهور را در جریان آخرین تصمیمات گرفته شده برای انجام مراسم خاکسپاری پیکر پاک سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی قرار داد.

جهانگیری نیز با ابراز تأسف و تأثر عمیق از جان باختن و مصدوم شدن تعدادی از هموطنان و تسلیت به خانواده های جان باختگان، از استاندار کرمان و مسئولین استان خواست تدابیر و برنامه ریزی های لازم برای مراسم تدفین شهید حاج قاسم سلیمانی به گونه ای صورت پذیرد که بدون کمترین حادثه ای انجام شود. معاون اول رییس جمهور همچنین از استاندار کرمان خواست به فوریت ضمن حضور در گلزار شهدای کرمان و با بکارگیری و بسیج کلیه امکانات و نیروها، مراسم را به نحو مطلوب مدیریت کرده تا خاکسپاری پیکرهای پاک شهیدان حاج قاسم سلیمانی و حسین پورجعفری بدون حادثه انجام شود.