سردار اشتری: آمریکایی‌ها تقاص سختی پس خواهند داد

گروه سیاسی الف،   3981017119

فرمانده نیروی انتظامی گفت: انتقام سختی در انتظار آمریکایی‌ها خواهد بود و ضمن مطالبه همه آزادی‌خواهان جهان، آمریکایی‌ها تقاص سختی پس خواهند داد.

سردار اشتری: آمریکایی‌ها تقاص سختی پس خواهند داد

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار حسین اشتری در دومین همایش سراسری هادیان و مدیران سیاسی ناجا افزود: سپهبد قاسم سلیمانی فرمانده ارزشمند، بزرگوار و پرافتخاری امروز دیگر در میان ما نیست. وی مجاهد فی سبیل الله و یک انقلابی تمام عیار بود، فرمانده‌ای شجاع، مقتدر، استراتژیست، بی بدیل، بی نظیر، دلسوز مردم، نظام  و خانواده شهدا و فرزندانشان بود.

وی ادامه داد: سردار سلیمانی تمام عمر با برکت خود را صرف خدمت به مردم کرد، او سردار بزرگ و پرافتخار اسلام و مسلمانان بود که سال ها مجاهدت مخلصانه و شجاعانه ای داشت و به آرزویش که شهادت بود رسید.

عالی ترین مقام انتظامی کشور با بیان اینکه آمریکا مدعی مبارزه با تروریسم است، افزود: آمریکا خود تروریست پرور است و با این حرکت خبیثانه بار دیگر نشان داد که خوی و ذات تروریستی دارد. سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی اجر مجاهدت های خود را با شهادت گرفت و به دست شقی ترین افراد شهید شد، به طوری که آمریکا تمام قوای خود را به خط کرد تا فرمانده مجاهد ما را شهید کند.

وی گفت: حضور سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی در جبهه مقاومت باعث نگرانی و وحشت شدید دشمن بود به طوری که این فرمانده مبارز و مجاهد تمام استراتژی های دشمن را بر هم می زد.

سردار اشتری در بخش دیگری از سخنان خود ادامه داد: دشمن همواره در صدد جدایی مردم از نظام و انقلاب بود و از ایجاد یاس و ناامیدی در میان مردم کوتاهی نمی کرد اما همه ما حضور میلیونی دوستداران حاج قاسم سلیمانی را در مراسم تشییع او را دیدیم و شعار علیه استکبار و حمایت از رهبری در مراسم وداع با این شهید بزرگوار طنین انداز شد.

عالی ترین مقام انتظامی کشور با بیان اینکه مردم، رهبری و نظام خود را دوست دارند، افزود: اجازه نمی دهیم خون پاک حاج قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش پایمال شود، اخلاص و ولایت مداری حاج قاسم سلیمانی در کنار همه ویژگی های مثبت و بی نظیرش، از شاخص ترین ویژگی های این شهید بزرگوار بود.

وی با تشریح ویژگی های مجاهد شهید ابومهدی المهندس ادامه داد: او یک حاج قاسم دیگر برای کشور و ملت عراق بود و مجاهدت های بسیاری را خالصانه انجام داد.

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه امروز همه وظیفه داریم که راه شهیدان را ادامه دهیم، گفت: سیدحسن نصرالله سخنان ارزشمندی درباره حاج قاسم داشتند، به وجود چنین فرماندهان مجاهد و دلاوری افتخار می کنیم و راه شهید سلیمانی و همرزمانش را ادامه خواهیم داد.

سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی به همراه ابومهدی مهندس از فرماندهان مقاومت پس از عمری مجاهدت بامداد جمعه ۱۳ دی ماه در حمله بالگردهای آمریکایی در فرودگاه بغداد به شهادت رسید.  

بر اساس اعلام پنتاگون، وزارت دفاع آمریکا، دستور این حمله هوایی را دونالد ترامپ رییس جمهوری و فرمانده کل قوای این کشور صادر کرده بود.

درمورد سهمیه بندی بنزین

اشتری با اشاره به حوادث آبان ماه و اجرای طرح سهمیه بندی بنزین افزود: موضوع سهمیه بندی بنزین از مدت ها قبل (اردیبهشت ماه) مطرح بود اما در آبان ماه تصمیمات جدی برای اجرایی شدن این طرح اتخاذ شد، هر چند که در تصمیم گیری ها در خصوص این موضوع آرا مخالف و موافقی وجود داشت اما در نهایت بنا بود هر تصمیمی که گرفته شود، به خوبی اجرایی شود.

فرمانده نیروی انتظامی ادامه داد: همزمان با اجرای طرح سهمیه بندی بنزین، نیروی انتظامی در آماده باش کامل بود، به طوری که دقایقی قبل ازعملیاتی شدن این طرح، اکیپ های چند نفره پلیس در پمپ بنزین ها حاضر شدند.

وی با اشاره به اجرای آرام این طرح در ساعات اولیه خاطر نشان کرد: در ساعات اولیه اجرای طرح سهمیه بندی بنزین مشکلی وجود نداشت اما از بعدازظهر روز جمعه حوادثی در سیرجان و خوزستان به وقوع پیوست که اگر همکارانم به موقع به صحنه ورود پیدا نمی کردند شاهد مشکلات و خسارات جبران ناپذیری بودیم.

اشتری ادامه داد: با شروع برخی ناآرامی ها در نقاطی از کشور، صبح روز یکشنبه شاهد بیانات حکیمانه و مدبرانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) درباره این طرح بودیم به طوری که پس از سخنان داهیانه رهبری، مردم صف خود را از اغتشاشگران جدا کردند.

این مقام عالی انتظامی با اشاره به پراکندگی اعتراضات و آشوب ها در آبان ماه ادامه داد: هر چند دشمنان همواره مترصد ضربه به نظام و انقلاب اسلامی هستند و از هر موقعیتی برای آسیب رساندن به ما بهره می برند، اما در جریان حوادث اخیر با بهره مندی از فضای مجازی به دنبال افزایش تحرکات بودند.

اشتری با تاکید بر اینکه مدیریت فضای مجازی یک ضرورت است، گفت: مقام معظم رهبری (مدظله العالی) همواره بر راه اندازی اینترنت ملی تاکید و توصیه داشتند و در این برهه از زمان بر اهمیت این موضوع واقف شدیم.

ضرورت مدیریت فضای مجازی 

وی ادامه داد: زمانی که از مدیریت فضای مجازی سخن می گوییم برخی اینگونه برداشت می کنند که یعنی فضای مجازی بسته شود؟ نه منظورمان این نیست، آنجایی که عده ای کسب و کار می کنند منظور ما نیست، اما اگر این فضا به امنیت، اقتصاد کشور ضربه بزند و کانون خانواده ها را هدف بگیرد قطعا باید یک فکر اساسی کنیم.

وی ادامه داد: چندین سال است که از مدیریت فضای مجازی سخن گفته می شود اما به نظر می رسد مسئولان امر، در مدیریت این فضا کوتاهی می کنند.

عالی ترین مقام انتظامی کشور با اشاره به بیانات حکیمانه رهبری در جریان حوادث اخیر تاکید کرد: سخنان رهبری باعث جدا سازی صف مردم از ا غتشاشگران شد و این سخنان حکیمانه معظم له برای حفظ نظام، امنیت تک تک مردم، و جان و مال و ناموس مردم بود.

اشتری گفت: سخنان فرماندهی معزز کل قوا همچون آبی بر آتش بود و فتنه و جنگ امنیتی دشمن را خنثی و خاموش کرد.

پلیس صف مردم را از غتشاشگران جدا کرد 

وی در بخش دیگری از سخنان خود با تشریح عملکرد نیروی انتظامی در حوادث اخیر افزود: نیروهای پلیس به خوبی توانستند صف مردم را از اغتشاشگران جدا و صحنه را هوشمندانه و مقتدرانه مدیریت کنند.

فرمانده نیروی انتظامی تاکید کرد: مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، حضور مردم در پشتیبانی از نظام و ولایت و ایفای نقش به موقع و درست توسط نیروهای عمل کننده از مهم ترین عوامل در خنثی سازی توطئه شوم دشمنان بود.

دشمن درصدد مایوس کردن مردم است 

عالی ترین مقام انتظامی کشور در بخش دیگری از سخنان خود، افزود: دشمن تمام سعی خود را کرد که ما به سازش وادار شویم و دست از مقاومت برداریم، در این میان دشمنان می  دانند که با عملیات نظامی نمی توانند علیه ما کاری کنند بنابراین به توطئه ها و فتنه های دیگری دستاویز می شوند و در صددند در میان مردم یاس و ناامیدی و تنش های داخلی ایجاد کنند اما باید بدانند که راه به جایی نخواهند برد.

اشتری اضافه کرد: دشمنان به دنبال برهم زدن امنیت پایدار و باثبات ما هستند و هر اقدامی که از دستشان برآید کوتاهی نمی کنند، آمریکا، رژیم جعلی صهیونیسم، عربستان، منافقین و سلطنت طلب ها شبانه روز در فکر ضربه زدن به نظام و انقلاب هستند و از راهبردهایی چون، شکاف مردم و مسئولان، پیاده سازی مدل های جدید برای آشوب سازی، دو قطبی سازی جامعه به ویژه در آستانه انتخابات بهره می برند.

وی با اشاره به اعمال تحریم های خصمانه از سوی دشمنان افزود: امروز دشمنان درصددند که راه نجات ما را برجام نشان دهند و به مردم بگویند که این مسیر، سعادت شما را در پی دارد غافل از اینکه می دانند مردم ما فریب دسیسه هایشان را نمی خورند، امروز چنین دشمنی از اقتصاد بدون نفت ما نگران است.

امنیت انتخابات برعهده نیروی انتظامی است

فرمانده نیروی انتظامی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه در آستانه انتخابات هستیم، گفت: انتخابات بسیار مهم و امنیت آن برعهده نیروی انتظامی است، بنابراین باید تلاش کنیم که انتخابات در نظم و امنیت کامل برگزار شود، البته از هم اکنون در حال برنامه ریزی برای امنیت آن هستیم.

 اشتری اضافه کرد: مجلس نقش تاثیرگذاری در سرنوشت کشور به عهده دارد و باید با مشارکت حداکثری، افراد انقلابی، پرکار، با برنامه و دلسوز منافع ملی و مردمی به مجلس راه یابند.

به گفته وی، منتخبان مردم باید کسانی باشند که به توانمندی دانشمندان ایرانی و ظرفیت جوانان غیور کشور اعتقاد داشته باشند، نماینده ای که دل در گرو مذاکره برجام داشته باشد حتما و قطعا نمی تواند به کشور کمک کند.

عناوین مرتبط

پربحث‌های هفته

 1. چرا زن امروزی با فاطمه (س) بیگانه است؟

 2. نیروگاه هسته‌ای امارات

 3. توکلی: شورای نگهبان چرا درباره تاجگردون سکوت کرده است؟

 4. آزمایش مثبت دو مورد کرونا ویروس در ایران

 5. آغاز یک حرکت بزرگ/ به پویش مجلس شفاف و ضدفساد بپیوندید

 6. جنجال افتتاح پرحاشیه ستاد انتخاباتی تاجگردون/درخواست مطهری از آیت الله جنتی/ روایت ابطحی از لیست‌های اصلاح‌طلبان

 7. مساله نه چندان دشوار پرتقال‌های سیاسی !

 8. فوت دو نفر به دلیل ابتلا به کرونا در قم

 9. نظر شما درباره این عکس چیست؟!

 10. همتی: تورم سال۹۹ کمتر از ۲۰درصد خواهد بود/ ایران به لیست سیاه FATF باز نمی‌گردد

 11. تایید ابتلای سه مورد جدید به کروناویروس در کشور

 12. داعشی‌ها از سراسر دنیا در زندان سوریه

 13. زخم‌های پهلوی بر آبروی ایران

 14. سناتور «کریس مورفی» دیدار با ظریف را تایید کرد+توضیحات وزارت امور خارجه

 15. زهره الهیان: مهم‌ترین اقدام مجلس بعدی باید حل مشکلات اقتصادی مردم باشد/ نقطه ضعف مجلس فعلی عدم نظارت بر دولت است

 16. پویش انصراف به نفع «لیست وحدت» کلید خورد

 17. شورای ائتلاف نیروهای انقلاب به «فهرست وحدت» رسید + اسامی

 18. بازدید ایوانکا ترامپ از مسجد شیخ زاید ابوظبی

 19. وحدت اصولگرایان و اعتراض یامین‌پور به جبهه پایداری/ احتمال دومرحله‌ای شدن انتخابات/ خاتمی از لیست‌ اصلاح‌طلبان حمایت می‌کند؟

 20. مالک شریعتی: مجلس دهم ضعیف‌ترین مجلس تاریخ جمهوری اسلامی بود

 21. وقتی نامزد ریاست‌جمهوری آمریکا به همجنس‌بازی خود افتخار می‌کند/ پیت بوته‌جج: عاشق همسرم هستم!

 22. سید محمد خاتمی در انتخابات شرکت کرد

 23. تاجگردون برای سومین بار به مجلس راه یافت

 24. نسخه اصلاح‌طلبانه بهزاد نبوی برای انتخابات/ نامزدهای ریاست مجلس به روایت مرعشی/ درخواست عاجزانه عارف از مردم

 25. وزیر اقتصاد: افزایش قیمت ارز ارتباطی با FATF ندارد/ دولت به دنبال افزایش نرخ ارز نیست

پربحث‌های هفته

 1. توکلی: شورای نگهبان چرا درباره تاجگردون سکوت کرده است؟

 2. آغاز یک حرکت بزرگ/ به پویش مجلس شفاف و ضدفساد بپیوندید

 3. جنجال افتتاح پرحاشیه ستاد انتخاباتی تاجگردون/درخواست مطهری از آیت الله جنتی/ روایت ابطحی از لیست‌های اصلاح‌طلبان

 4. مساله نه چندان دشوار پرتقال‌های سیاسی !

 5. زخم‌های پهلوی بر آبروی ایران

 6. زهره الهیان: مهم‌ترین اقدام مجلس بعدی باید حل مشکلات اقتصادی مردم باشد/ نقطه ضعف مجلس فعلی عدم نظارت بر دولت است

 7. پویش انصراف به نفع «لیست وحدت» کلید خورد

 8. شورای ائتلاف نیروهای انقلاب به «فهرست وحدت» رسید + اسامی

 9. وحدت اصولگرایان و اعتراض یامین‌پور به جبهه پایداری/ احتمال دومرحله‌ای شدن انتخابات/ خاتمی از لیست‌ اصلاح‌طلبان حمایت می‌کند؟

 10. مالک شریعتی: مجلس دهم ضعیف‌ترین مجلس تاریخ جمهوری اسلامی بود

 11. تاجگردون برای سومین بار به مجلس راه یافت

 12. نسخه اصلاح‌طلبانه بهزاد نبوی برای انتخابات/ نامزدهای ریاست مجلس به روایت مرعشی/ درخواست عاجزانه عارف از مردم

 13. نظارت و رفع مشکلات معیشتی مهمترین اولویت های مجلس یازدهم/ مجلس دهم زبان و تریبون ملت نبود

 14. ربیعی: حتی با رفتن به لیست سیاه FATF اتفاق خاصی برای اقتصاد رخ نخواهد داد/ اختصاص سهمیه بنزین نوروزی با مشکل روبرو است

 15. سکوت شورای نگهبان در قبال تاجگردون/ دعوت اصلاح طلبان از مردم برای شرکت در انتخابات/ انتقاد صادق زیباکلام از حزب کارگزاران، خاتمی، عارف و موسوی لاری

 16. انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری در سراسر کشور/موسوی در پاسخ به الف: پس از پایان انتخابات و آغاز شمارش، میزان مشارکت به تدریج اعلام میشود/در حال بروز رسانی+ تصاویر و حاشیه ها

 17. ناگفته‌هایی از زندگی سردار سلیمانی/درخواست قالیباف از مردم تهران/شفاف‌سازی زاکانی درباره حقوق و هزینه‌های انتخاباتی 

 18. خبرنگار صداوسیما به ایران اینترنشنال پیوست!

 19. نامه مشترک حدادعادل و آقاتهرانی به مردم تهران پس از وحدت نیروهای انقلاب

 20. جلواتی: وکیل الدوله بودن مهمترین نقطه ضعف مجلس دهم

 21. چرا لیست کامل؟

 22. امیرآبادی فراهانی: تخریب را ادامه دهید افشاگری می‌کنم

 23. توافق شورای ائتلاف نیروهای انقلاب و جبهه پایداری بر روی انتشار یک لیست مشترک

 24. روحانی: قول می‌دهم شعاری را که روز اول مطرح کردم تا روز آخر پیگیری کنم

 25. کوتاهی وزارت کشور در اعلام نام انصرافی‌ها

آخرین عناوین