سردار اشتری: آمریکایی‌ها تقاص سختی پس خواهند داد

گروه سیاسی الف،   3981017119

فرمانده نیروی انتظامی گفت: انتقام سختی در انتظار آمریکایی‌ها خواهد بود و ضمن مطالبه همه آزادی‌خواهان جهان، آمریکایی‌ها تقاص سختی پس خواهند داد.

سردار اشتری: آمریکایی‌ها تقاص سختی پس خواهند داد

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار حسین اشتری در دومین همایش سراسری هادیان و مدیران سیاسی ناجا افزود: سپهبد قاسم سلیمانی فرمانده ارزشمند، بزرگوار و پرافتخاری امروز دیگر در میان ما نیست. وی مجاهد فی سبیل الله و یک انقلابی تمام عیار بود، فرمانده‌ای شجاع، مقتدر، استراتژیست، بی بدیل، بی نظیر، دلسوز مردم، نظام  و خانواده شهدا و فرزندانشان بود.

وی ادامه داد: سردار سلیمانی تمام عمر با برکت خود را صرف خدمت به مردم کرد، او سردار بزرگ و پرافتخار اسلام و مسلمانان بود که سال ها مجاهدت مخلصانه و شجاعانه ای داشت و به آرزویش که شهادت بود رسید.

عالی ترین مقام انتظامی کشور با بیان اینکه آمریکا مدعی مبارزه با تروریسم است، افزود: آمریکا خود تروریست پرور است و با این حرکت خبیثانه بار دیگر نشان داد که خوی و ذات تروریستی دارد. سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی اجر مجاهدت های خود را با شهادت گرفت و به دست شقی ترین افراد شهید شد، به طوری که آمریکا تمام قوای خود را به خط کرد تا فرمانده مجاهد ما را شهید کند.

وی گفت: حضور سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی در جبهه مقاومت باعث نگرانی و وحشت شدید دشمن بود به طوری که این فرمانده مبارز و مجاهد تمام استراتژی های دشمن را بر هم می زد.

سردار اشتری در بخش دیگری از سخنان خود ادامه داد: دشمن همواره در صدد جدایی مردم از نظام و انقلاب بود و از ایجاد یاس و ناامیدی در میان مردم کوتاهی نمی کرد اما همه ما حضور میلیونی دوستداران حاج قاسم سلیمانی را در مراسم تشییع او را دیدیم و شعار علیه استکبار و حمایت از رهبری در مراسم وداع با این شهید بزرگوار طنین انداز شد.

عالی ترین مقام انتظامی کشور با بیان اینکه مردم، رهبری و نظام خود را دوست دارند، افزود: اجازه نمی دهیم خون پاک حاج قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش پایمال شود، اخلاص و ولایت مداری حاج قاسم سلیمانی در کنار همه ویژگی های مثبت و بی نظیرش، از شاخص ترین ویژگی های این شهید بزرگوار بود.

وی با تشریح ویژگی های مجاهد شهید ابومهدی المهندس ادامه داد: او یک حاج قاسم دیگر برای کشور و ملت عراق بود و مجاهدت های بسیاری را خالصانه انجام داد.

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه امروز همه وظیفه داریم که راه شهیدان را ادامه دهیم، گفت: سیدحسن نصرالله سخنان ارزشمندی درباره حاج قاسم داشتند، به وجود چنین فرماندهان مجاهد و دلاوری افتخار می کنیم و راه شهید سلیمانی و همرزمانش را ادامه خواهیم داد.

سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی به همراه ابومهدی مهندس از فرماندهان مقاومت پس از عمری مجاهدت بامداد جمعه ۱۳ دی ماه در حمله بالگردهای آمریکایی در فرودگاه بغداد به شهادت رسید.  

بر اساس اعلام پنتاگون، وزارت دفاع آمریکا، دستور این حمله هوایی را دونالد ترامپ رییس جمهوری و فرمانده کل قوای این کشور صادر کرده بود.

درمورد سهمیه بندی بنزین

اشتری با اشاره به حوادث آبان ماه و اجرای طرح سهمیه بندی بنزین افزود: موضوع سهمیه بندی بنزین از مدت ها قبل (اردیبهشت ماه) مطرح بود اما در آبان ماه تصمیمات جدی برای اجرایی شدن این طرح اتخاذ شد، هر چند که در تصمیم گیری ها در خصوص این موضوع آرا مخالف و موافقی وجود داشت اما در نهایت بنا بود هر تصمیمی که گرفته شود، به خوبی اجرایی شود.

فرمانده نیروی انتظامی ادامه داد: همزمان با اجرای طرح سهمیه بندی بنزین، نیروی انتظامی در آماده باش کامل بود، به طوری که دقایقی قبل ازعملیاتی شدن این طرح، اکیپ های چند نفره پلیس در پمپ بنزین ها حاضر شدند.

وی با اشاره به اجرای آرام این طرح در ساعات اولیه خاطر نشان کرد: در ساعات اولیه اجرای طرح سهمیه بندی بنزین مشکلی وجود نداشت اما از بعدازظهر روز جمعه حوادثی در سیرجان و خوزستان به وقوع پیوست که اگر همکارانم به موقع به صحنه ورود پیدا نمی کردند شاهد مشکلات و خسارات جبران ناپذیری بودیم.

اشتری ادامه داد: با شروع برخی ناآرامی ها در نقاطی از کشور، صبح روز یکشنبه شاهد بیانات حکیمانه و مدبرانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) درباره این طرح بودیم به طوری که پس از سخنان داهیانه رهبری، مردم صف خود را از اغتشاشگران جدا کردند.

این مقام عالی انتظامی با اشاره به پراکندگی اعتراضات و آشوب ها در آبان ماه ادامه داد: هر چند دشمنان همواره مترصد ضربه به نظام و انقلاب اسلامی هستند و از هر موقعیتی برای آسیب رساندن به ما بهره می برند، اما در جریان حوادث اخیر با بهره مندی از فضای مجازی به دنبال افزایش تحرکات بودند.

اشتری با تاکید بر اینکه مدیریت فضای مجازی یک ضرورت است، گفت: مقام معظم رهبری (مدظله العالی) همواره بر راه اندازی اینترنت ملی تاکید و توصیه داشتند و در این برهه از زمان بر اهمیت این موضوع واقف شدیم.

ضرورت مدیریت فضای مجازی 

وی ادامه داد: زمانی که از مدیریت فضای مجازی سخن می گوییم برخی اینگونه برداشت می کنند که یعنی فضای مجازی بسته شود؟ نه منظورمان این نیست، آنجایی که عده ای کسب و کار می کنند منظور ما نیست، اما اگر این فضا به امنیت، اقتصاد کشور ضربه بزند و کانون خانواده ها را هدف بگیرد قطعا باید یک فکر اساسی کنیم.

وی ادامه داد: چندین سال است که از مدیریت فضای مجازی سخن گفته می شود اما به نظر می رسد مسئولان امر، در مدیریت این فضا کوتاهی می کنند.

عالی ترین مقام انتظامی کشور با اشاره به بیانات حکیمانه رهبری در جریان حوادث اخیر تاکید کرد: سخنان رهبری باعث جدا سازی صف مردم از ا غتشاشگران شد و این سخنان حکیمانه معظم له برای حفظ نظام، امنیت تک تک مردم، و جان و مال و ناموس مردم بود.

اشتری گفت: سخنان فرماندهی معزز کل قوا همچون آبی بر آتش بود و فتنه و جنگ امنیتی دشمن را خنثی و خاموش کرد.

پلیس صف مردم را از غتشاشگران جدا کرد 

وی در بخش دیگری از سخنان خود با تشریح عملکرد نیروی انتظامی در حوادث اخیر افزود: نیروهای پلیس به خوبی توانستند صف مردم را از اغتشاشگران جدا و صحنه را هوشمندانه و مقتدرانه مدیریت کنند.

فرمانده نیروی انتظامی تاکید کرد: مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، حضور مردم در پشتیبانی از نظام و ولایت و ایفای نقش به موقع و درست توسط نیروهای عمل کننده از مهم ترین عوامل در خنثی سازی توطئه شوم دشمنان بود.

دشمن درصدد مایوس کردن مردم است 

عالی ترین مقام انتظامی کشور در بخش دیگری از سخنان خود، افزود: دشمن تمام سعی خود را کرد که ما به سازش وادار شویم و دست از مقاومت برداریم، در این میان دشمنان می  دانند که با عملیات نظامی نمی توانند علیه ما کاری کنند بنابراین به توطئه ها و فتنه های دیگری دستاویز می شوند و در صددند در میان مردم یاس و ناامیدی و تنش های داخلی ایجاد کنند اما باید بدانند که راه به جایی نخواهند برد.

اشتری اضافه کرد: دشمنان به دنبال برهم زدن امنیت پایدار و باثبات ما هستند و هر اقدامی که از دستشان برآید کوتاهی نمی کنند، آمریکا، رژیم جعلی صهیونیسم، عربستان، منافقین و سلطنت طلب ها شبانه روز در فکر ضربه زدن به نظام و انقلاب هستند و از راهبردهایی چون، شکاف مردم و مسئولان، پیاده سازی مدل های جدید برای آشوب سازی، دو قطبی سازی جامعه به ویژه در آستانه انتخابات بهره می برند.

وی با اشاره به اعمال تحریم های خصمانه از سوی دشمنان افزود: امروز دشمنان درصددند که راه نجات ما را برجام نشان دهند و به مردم بگویند که این مسیر، سعادت شما را در پی دارد غافل از اینکه می دانند مردم ما فریب دسیسه هایشان را نمی خورند، امروز چنین دشمنی از اقتصاد بدون نفت ما نگران است.

امنیت انتخابات برعهده نیروی انتظامی است

فرمانده نیروی انتظامی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه در آستانه انتخابات هستیم، گفت: انتخابات بسیار مهم و امنیت آن برعهده نیروی انتظامی است، بنابراین باید تلاش کنیم که انتخابات در نظم و امنیت کامل برگزار شود، البته از هم اکنون در حال برنامه ریزی برای امنیت آن هستیم.

 اشتری اضافه کرد: مجلس نقش تاثیرگذاری در سرنوشت کشور به عهده دارد و باید با مشارکت حداکثری، افراد انقلابی، پرکار، با برنامه و دلسوز منافع ملی و مردمی به مجلس راه یابند.

به گفته وی، منتخبان مردم باید کسانی باشند که به توانمندی دانشمندان ایرانی و ظرفیت جوانان غیور کشور اعتقاد داشته باشند، نماینده ای که دل در گرو مذاکره برجام داشته باشد حتما و قطعا نمی تواند به کشور کمک کند.

پربحث‌های دیروز

 1. چند نکته درباره تحویل «دناپلاس» به نمایندگان مجلس

 2. محصولات مدیران‌خودرو ۶۳ تا ۱۷۰ میلیون تومان گران شد + قیمت‌ها

 3. انقلابی‌گری و دنا پلاس

 4. توکلی به نمایندگان: خودروهای ارزان تر را جایگزین خودروهای لوکس تحویلی کنید/ تصمیم مجلس در تامین خودرو اشتباه بود

 5. نماینده مجلس: شاسی بلند می‌خواهم/ چرا باید به مردم توضیح دهیم!

 6. آتش‌سوزی گسترده در شهر لبنیات میهن

 7. واکنش سخنگوی هیات رئیسه مجلس به تحویل خودروی دناپلاس: برخی نمایندگان خودروی مناسبی برای سرکشی ندارند

 8. تذکر شدیداللحن رهبر انقلاب به مسئولین درباره عدم استفاده از خودروی دولتی

 9. تخم‌مرغ ارزان از شنبه به بازار می‌آید

 10. سقوط لیر ترکیه رکورد زد

 11. کاهش جمعیت در ایران توطئه خطرناکی است

 12. قیمت لپ‌تاپ از پراید هم گران‌تر شد!

 13. رسوایی شبکه سلطنت‌طلب/ پاسخ ظریف به سوالی درباره قصاص نوید افکاری/ دلیل ادامه جنگ بعد از فتح خرمشهر به روایت سردار کوثری/ روحانی بعد از پایان ریاست جمهوری کجا می‌رود؟

 14. جهانگیری: وزرا و دستگاه‌های اجرایی شجاعانه نسبت به حذف مقررات دست و پاگیر اقدام کنند

 15. قهرمانان کتابم حقیقی­‌اند

پربحث‌های هفته

 1. دعوا در ماجرای الزام قانونی حجاب بر سر چیست؟

 2. حمله با قمه به یک مغازه‌دار در تهران

 3. چند نکته درباره تحویل «دناپلاس» به نمایندگان مجلس

 4. محصولات مدیران‌خودرو ۶۳ تا ۱۷۰ میلیون تومان گران شد + قیمت‌ها

 5. ترامپ برای به نتیجه رسیدن تحریم‌ عجله ندارد/ هیچ دموکراتی به دستاورد او دست نمی‌زند

 6. «آیا واشنگتن کر است»؟!/ واکنش منفی جهانی به ادعای بازگشت تحریم های سازمان ملل/ روسیاهی دوباره برای کاخ سفید

 7. روحانی: شنبه و یکشنبه روز پیروزی ایران و شکست آمریکا است/ نباید اجازه دهیم مردم در رنج قرار گیرند

 8. هشدار فرمانده سپاه به رئیس جمهور آمریکا: انتقام ما قطعی است/ اهل شرف و جوانمردی هستیم و سفیر زن را هدف قرار نمی‌دهیم

 9. نامه قرارگاه خاتم‌الانبیاء به رئیس جمهور درباره انتقال پایتخت

 10. چرا نمایندگان مجلس خودروی دناپلاس گرفته‌اند؟/ عضو هیئت رئیسه: به مردم حق می‌دهیم حساس باشند، اما چه باید ‌کرد

 11. گرانی خودرو تا کجا!؟

 12. قیمت سکه به ۱۳,۲۰۰,۰۰۰ تومان رسید/ دلار ۲۶,۹۰۰ تومان شد + جدول

 13. انقلابی‌گری و دنا پلاس

 14. برادر من! انقلابی‌گری با سیاست زدگی بیگانه است

 15. توکلی به نمایندگان: خودروهای ارزان تر را جایگزین خودروهای لوکس تحویلی کنید/ تصمیم مجلس در تامین خودرو اشتباه بود

 16. نماینده مجلس: شاسی بلند می‌خواهم/ چرا باید به مردم توضیح دهیم!

 17. نیویورک تایمز: آمریکا نتوانست ایرانی ها را به زانو درآورد

 18. ماجرای تحویل خودروی «دناپلاس» به «نمایندگان مجلس» چیست؟

 19. بلاتکلیفی وزارت صمت/ روحانی وزیر جدید را معرفی می‌کند؟

 20. واکنش یک امام جمعه به خودروی دناپلاس نماینده مجلس

 21. جهانگیری: امیدوارم آثار مثبت مقابله با گرانی روزهای آینده روشن شود

 22. آتش‌سوزی گسترده در شهر لبنیات میهن

 23. ضرب و شتم یک کارشناس در استودیویِ شبکه«من و تو» به جرم بیان نظر مخالف + فیلم

 24. واکنش سخنگوی هیات رئیسه مجلس به تحویل خودروی دناپلاس: برخی نمایندگان خودروی مناسبی برای سرکشی ندارند

 25. افزایش ۳ برابری دلار طی ۲ سال 

ابر آروان

پربحث‌های هفته

 1. دعوا در ماجرای الزام قانونی حجاب بر سر چیست؟

 2. چند نکته درباره تحویل «دناپلاس» به نمایندگان مجلس

 3. «آیا واشنگتن کر است»؟!/ واکنش منفی جهانی به ادعای بازگشت تحریم های سازمان ملل/ روسیاهی دوباره برای کاخ سفید

 4. روحانی: شنبه و یکشنبه روز پیروزی ایران و شکست آمریکا است/ نباید اجازه دهیم مردم در رنج قرار گیرند

 5. هشدار فرمانده سپاه به رئیس جمهور آمریکا: انتقام ما قطعی است/ اهل شرف و جوانمردی هستیم و سفیر زن را هدف قرار نمی‌دهیم

 6. چرا نمایندگان مجلس خودروی دناپلاس گرفته‌اند؟/ عضو هیئت رئیسه: به مردم حق می‌دهیم حساس باشند، اما چه باید ‌کرد

 7. برادر من! انقلابی‌گری با سیاست زدگی بیگانه است

 8. توکلی به نمایندگان: خودروهای ارزان تر را جایگزین خودروهای لوکس تحویلی کنید/ تصمیم مجلس در تامین خودرو اشتباه بود

 9. نماینده مجلس: شاسی بلند می‌خواهم/ چرا باید به مردم توضیح دهیم!

 10. بلاتکلیفی وزارت صمت/ روحانی وزیر جدید را معرفی می‌کند؟

 11. واکنش یک امام جمعه به خودروی دناپلاس نماینده مجلس

 12. ضرب و شتم یک کارشناس در استودیویِ شبکه«من و تو» به جرم بیان نظر مخالف + فیلم

 13. واکنش سخنگوی هیات رئیسه مجلس به تحویل خودروی دناپلاس: برخی نمایندگان خودروی مناسبی برای سرکشی ندارند

 14. مطالبه از مجلس انقلابی...

 15. پیروز جدال اخیر برجامی بین آمریکا و ایران

 16. نماینده مجلس از دریافت خودرو انصراف داد

 17. بخشی از دستاوردهای دولت تدبیر و امید در یک نگاه + جدول

 18. ایزدی: واکنش صحیح به فعال‌شدن مکانیسم ماشه، خروج از NPT است/ خروج از برجام برای ما سودی ندارد

 19. جزئیات تازه از پرونده نوید افکاری/ماموریت جدید جهانگیری/روایت زیباکلام از دلیل حمایت کارگزاران از لاریجانی/روحانی: چرا مردم در فشار قرار می‌گیرند؟ 

 20. افزایش نگران‌کننده مبتلایان به کرونا/حرکت زیرپوستی یار دیرین احمدی‌نژاد به سمت پاستور/لاریجانی ناطق‌ ۷۶ می‌شود؟/ روحانی: امروز آمریکا شکست خورد

 21. جزییات تازه از اقدام ایران برای پیش‌خرید واکسن کرونا/ روایت رفیق ۴۰ ساله از قاسم سلیمانی/ دلایل عجیب زیباکلام برای حمایت از بایدن/ احتمال حضور نزدیکان روحانی در انتخابات وجود دارد

 22. حسین شریعتمداری: دست‌مریزاد سردار سلامی

 23. قوی تر از سالهای دفاع مقدسیم

 24. رسوایی شبکه سلطنت‌طلب/ پاسخ ظریف به سوالی درباره قصاص نوید افکاری/ دلیل ادامه جنگ بعد از فتح خرمشهر به روایت سردار کوثری/ روحانی بعد از پایان ریاست جمهوری کجا می‌رود؟

 25. باید ابرقدرت شویم ؛ امپراتوری مستضعفین

آخرین عناوین