گزارش اختصاصی الف / آیا نظامیان تروریست آمریکایی در خاک سوریه هدف قرار می گیرند؟ مروری بر پایگاه های نظام تروریستی آمریکا در خاک سوریه + نقشه میدانی

گروه جهان الف،   3981017106 ۶ نظر، ۰ در صف انتشار و ۵ تکراری یا غیرقابل انتشار
آیا نظامیان تروریست آمریکایی در خاک سوریه هدف قرار می گیرند؟ مروری بر پایگاه های نظام تروریستی آمریکا در خاک سوریه + نقشه میدانی

به گزارش گروه بین الملل الف، مبارزه با گروه تروریستی داعش بهانه ای بود که رژیم تروریستی آمریکا حضور غیرقانونی و تجاوزکارانه خود را در شمال و شمال شرق سوریه توجیه کند و چند پایگاه نظامی را با هدف تجزیه این کشور احداث کند.

از سال 2014 آمریکایی ها 10 پایگاه نظامی را در استان های حسکه، رقه، حلب و رقه در شمال و شمال شرق سوریه ایجاد کردند و صدها تن از نظامیان تروریست خود را به همراه تجهیزات سبک و سنگین نظامی در این پایگاه ها مستقر کردند.

مهرماه امسال زمانی که ارتش ترکیه و گروهک های تروریستی با چراغ سبز کاخ سفید به مواضع تحت تصرف شبه نظامیان کُرد در شمال سوریه حمله کردند، نظامیان تروریست آمریکایی شماری از پایگاه های خود را تخلیه کردند.  

رژیم تروریستی آمریکا پایگاه های نظامی خود را در محور شمال شرق استان حلب، مرکز و شمال استان رقه و شمال غرب استان حسکه تخلیه یا منهدم کردند و نیروها و تجهیزات نظامی را به سایر پایگاه ها در خاک سوریه یا کشور عراق انتقال دادند.

پایگاه های نظامی «سیرین، عین دادا، اوساری و میستانور» در شمال شرق استان حلب و پایگاه های نظامی « خرب عشق و  عین عیسی» در استان رقه که محل حضور صدها تن از نظامیان تروریست آمریکایی بودند اوایل پاییز امسال تخلیه یا منهدم شدند. 

به گزارش گروه بین الملل الف، پس از شهادت «سپهبد حاج قاسم سلیمانی»، «ابومهدی مهندس» و همرزمان شهید، همه در انتظار انتقام سخت هستند و پایگاه های رژیم تروریستی آمریکا در مناطق اشغالی سوریه احتمال دارد در لیست اهداف تعیین شده انتقام باشند. 

موقعیت پایگاه های رژیم تروریستی آمریکا در مناطق اشغالی سوریه ( استان های حسکه و دیرالزور) در نقشه میدانی ذیل به صورت مشخص شده که هر کدام از آنان می توانند از سوی جبهه مقاومت هدف قرار بگیرند.

پایگاه های نظامی رژیم تروریستی آمریکا در استان حسکه

پایگاه نظامی «المالکیه» در شمال شرق استان حسکه ( در نزدیکی محور شرقی و جنوب شرقی منطقه نفتی «رمیلان) یکی از بزرگترین این پایگاه ها به شمار می آید که به اتاق عملیات نیروهای تروریستی آمریکا تبدیل شده و تعداد زیادی از عملیات های هوایی آمریکایی ها در مناطق مختلف سوریه از طریق این مقر صورت می گیرد.

پایگاه نظامی « تل بیدر» یکی دیگر از پایگاه های رژیم تروریستی آمریکا در شمال استان حسکه سوریه محسوب می شود و این پایگاه نیز به باند فرود و پرواز برای بالگردهای نظامی مجهز  شده است.

« الشدادی» نیز سومین پایگاه نظامی رژیم تروریستی آمریکا در جنوب استان حسکه سوریه  ( شرق منطقه نفتی الشدادی) است؛ آمریکایی ها در تلاش هستند تعداد نظامیان خود را در این پایگاه افزایش دهند چرا که نمی خواهند میادین نفتی را در این منطقه از دست دهند.

پایگاه های نظامی رژیم تروریستی آمریکا در استان دیرالزور

به گزارش گروه بین الملل الف، رژیم تروریستی آمریکا پایگاه های نظامی را در مناطق نفتی شرق استان دیرالزور حفظ کرده چون ماهانه میلیون ها دلار از غارت منابع نفتی در این مناطق به دست می آورد.

براساس اطلاعات به دست آمده، آمریکایی ها تصمیم گرفته اند تعداد نیروهای خود را در پایگاه های نظامی در نزدیکی میادین نفتی شرق استان دیرالزور از جمله «العمر، التنک، غواری، سیجان، ازرق، ابوحردان، شعیطات و...» بیشتر کنند.

منطقه التنف در جنوب استان حمص در (جنوب شرق) سوریه نیز یکی دیگر از نقاطی به شمار می آید که بزرگترین پایگاه و محل حضور نیروهای تروریست اشغالگر آمریکایی است و هزاران تن از گروهک های تروریستی در این منطقه حضور دارند.

رژیم تروریستی آمریکا در استان های حسکه و دیرالزور حداقل 6 پایگاه نظامی دارد و در روزهای آینده باید منتظر ماند و دید این پایگاه های نظامی و نظامیان تروریست آمریکایی هدف قرار خواهند گرفت یا عملیان انتقام در منطقه ای دیگر با خاک یکسان خواهند شد.

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

علی۱۲۷۴۲۲۹۱۳:۲۸:۰۳ ۱۳۹۸/۱۰/۱۷
منظور از آیا چیه؟ فقط باید زد همین روز. بزدلی بس است
ناشناس۱۲۷۴۳۹۲۱۴:۱۱:۰۸ ۱۳۹۸/۱۰/۱۷
نه انتقامي در كار نيست
ناشناس۱۲۷۴۶۶۵۱۶:۰۳:۵۹ ۱۳۹۸/۱۰/۱۷
طراحی ترور توسط اسرائیل و انجام عملیات ترور به وسیله ترامپ و عوامل او باعث شهادت سردار بزرگ حاج قاسم سلیمانی شدند و با این مهم مرتکب جنایتی بسیار بزرگ و ضد بشری و غیر انسانی شدند. متاسفانه ترامپ و عوامل او هنوز در حال گستاخی و بی ادبی و بیان خرسندی خود از انجام این جنایت بسیار بزرگ هستند... ما خواهان خون ریزی هیچ بی گناهی در دنیا نبوده و نیستیم ... امیدوارم اوّل از همه: خداوند (به صورت آشکار برای همگان)؛ ترامپ و عوامل انجام دهنده این جنایت بزرگ را مجازات بسیار سخت نماید.... دیگر اینکه آمریکایی ها سر عقل بیایند و با خروج نیروهای آمریکا از خاورمیانه؛ و استقلال سیاسی، نظامی و اقتصادی ملت ها خاورمیانه را به رسمیت بشناسند... در غیر این صورت با خشم آتشین و با دروازه های جهنم ایجاد شده توسط ملت بزرگ ایران مواجه خواهند شد... خدایا! خودت شاهد این همه جنایت های آمریکا در حق مردم ایران و ملت های مظلوم خاورمیانه باش... خدایا! وقت ادب کردن دولت جنایت کار و استثمارگر آمریکا است... مهرداد رادمهر
ناشناس۱۲۷۵۰۹۹۲۰:۱۱:۲۵ ۱۳۹۸/۱۰/۱۷
پايگاه نظاميان امريكايي بايد دركشورهاي عربستان،امارات وبحرين در مرحله اول مورد حمله قرار گيرد پايگاه عراق وسوريه كه توسط دوستان ايران براحتي كن فيكون ميشود
علی۱۲۷۵۳۰۳۲۲:۱۸:۴۹ ۱۳۹۸/۱۰/۱۷
( رژیم تروریستی آمریکا ) چه نام با مسمایی...
ناشناس۱۲۷۵۹۸۵۱۰:۲۱:۴۲ ۱۳۹۸/۱۰/۱۸
پایگا های آمریکا در خاک عربستان و قطر امارات بحرین کویت از نظر ما خاک آمریکا محسوب میشود .‌ کشورهای عرب همسایه در جریان باشن نگن نگفتی!

پربحث‌های دیروز

 1. عباس عبدی: دلیل میزان اندک مشارکت، فقط وجود رد صلاحیت‌ها نیست

 2. دست ها یا دستکش ها؛ کدام را باید بشوییم؟!

 3. نظرات برگزیده مخاطبین الف: کاهش مشارکت مردم در انتخابات یک هشدار بود/ باید ببینیم کرونا چه تاثیری بر جنگ آمریکا و چین می‌‌گذارد/ مردم از بازی اصلاح‌طلب و اصولگرا خسته شده‌اند

 4. وزیر بهداشت: هفته آینده با پیک بیماری کرونا مواجه هستیم

 5. ۳۸۸ مبتلا و ۳۴ فوتی کرونا در کشور/ درخواست والدین؛ تعطیلی مدارس است

 6. روسیه: سربازهای کشته شده ترکیه در صفوف تروریست‌ها بودند

 7. تعداد بیماران کرونا در گیلان رو به افزایش است /بیمارستا‌های استان از حداقل امکانات هم برخوردار نیست

 8. اعتراف ترامپ به احتمال وخامت اوضاع ناشی از ویروس کرونا در آمریکا

 9. العربی الجدید خطاب به کشور‌های عربی: اختلافات سیاسی را کنار بگذاریم و به ایران کمک کنیم

 10. چمران: شکست ژنرال‌های اصلاح طلب ناشی از عملکرد این جریان بود

 11. ۲۰ هزار کیت تشخیص کرونا از چین وارد ایران شد

 12. صدور دستورالعمل تعیین نحوه افزایش حقوق و مزایای کارمندان قراردادی + جزئیات

 13. تکذیب خبر درگذشت دختر فوتسالیست براثر کرونا / الهام شیخی: من زنده ام +عکس

 14. اتحادیه میوه و سبزی تهران: قیمت‌ها افسار گسیخته‌اند

پربحث‌های هفته

 1. درباره کاهش مشارکت مردم در انتخابات مجلس

 2. کمترین میزان مشارکت در انتخابات مجلس مربوط به کدام دولت‌هاست؟

 3. چه کسانی در انتخابات مجلس شرکت نکردند 

 4. نتایج رسمی اولیه از شمارش آرای تهران / صدرنشینی قالیباف؛ با بیش از ۱۱۴۵۳۵۰ رای

 5. چرا می‌گویند ویروس کرونا سلاح بیولوژیک آمریکا است؟!

 6. یک بازنده مطلق و یک برنده با نمره ناپلئونی در تهران

 7. عباس عبدی: دلیل میزان اندک مشارکت، فقط وجود رد صلاحیت‌ها نیست

 8. عصبانیت فتاح از سوال مجری تلویزیون درباره آزادراه تهران-شمال

 9. لطفا از پرسش‌های مردم عصبانی نشوید...

 10. رژیم‌های منطقه با کرونا ویروس چه می‌کنند؟!

 11. کرونا و سرانجام اختلاف درباره اعمال محدودیت در بقاع متبرکه

 12. چرا به چنین نامزدهایی رای می‌دهیم؟

 13. اعلام میزان آرای نامزدهای انتخابات مجلس از تهران +جدول

 14. تاجگردون برای سومین بار به مجلس راه یافت

 15. آخرین اخبار از کرونا/گزینه‌های ریاست مجلس یازدهم/ تحلیل فیاض از تفاوت مجلس لاریجانی با قالیباف/ توکلی: نمایندگان هدف دام شبکه‌های سازمان یافته فساد و تباهی‌اند

 16. احمد توکلی خطاب به نمایندگان منتخب: با پیوستن به پویش مجلس ضدفساد و شفاف از بروز فسادهای احتمالی جلوگیری کنید

 17. یک پیشنهاد به وزارت بهداشت درباره آمار فوتی‌های کرونا 

 18. روزنه‌های روابط ایران و غرب و افسانه پتروس فداکار هلندی‌ها !

 19. پیروزی فهرست وحدت با سرلیستی قالیباف در تهران/ انتقاد تند قوچانی از عارف/كرونا سياسی نيست

 20. عضو هیئت‌علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی: قرنطینه را شروع نکنیم این ویروس سونامی‌وار پیش می‌رود

 21. حریرچی (معاون وزیر بهداشت) کرونا گرفت

 22. وزیر بهداشت: از ۲۸۵ مورد مشکوک به کرونا فقط نتیجه آزمایش ۱۸ نفر مثبت بوده است

 23. علل کاهش مشارکت مردم در انتخابات/ منشا کرونا در ایران مشخص شد/ از اصولگرایان در مجلس چه انتظاری می‌رود؟

 24. سخنگوی وزارت بهداشت: کرونا در کشور در حال مهار و مدیریت است/ افزایش مراکز تشخیص بیماری در کشور

 25. اف ای تی اف و همه پرسی کوچه بازاری

پربحث‌های اخیر

  آخرین عناوین