«ملانیا» نخستین بانوی اول کمونیست آمریکا/ شاگرد پوتین در«اشتازی»

گروه جهان الف،   3981003015

ملانیا در سن کمتر از ۱۲ سالگی شناسایی و به نهاد امنیتی آلمان شرقی موسوم به «اشتازی» فروخته شد و نهایتاً توسط «جفری اپستاین» دلال جهان سکس به ترامپ معرفی شد.

به گزارش مهر، «دونالد ترامپ» اخیراً در بخشی از نامه ۶ صفحه‌ای خود خطاب به «نانسی پلوسی» و نمایندگان حزب دمکرات تاکید کرده که پروژه استیضاح، صدمات و آسیب‌های جدی را به اعضای خانواده‌اش وارد کرده، اما روشن نکرده که کدام یک از سه خانواده‌اش که تاکنون در میان قمارخانه‌ها، فاحشه‌خانه‌ها، فحاشی‌ها و بداخلاقی‌های ترامپ بزرگ شده‌اند، با آسیب‌های جدی ناشی از استیضاح مواجه هستند؟!

چندی پیش و پس از مرگ مشکوک «جفری اپستاین» دلال مشهور جهان در صنعت سکس، وبسایت ایتالیایی «ایلفاروسولموندو» گزارش مفصلی پیرامون رابطه گسترده این قاچاقچی بزرگ دختران زیبارو با «دونالد ترامپ» منتشر کرد.

در این گزارش، چنانچه در ادامه می‌آید، به چگونگی آشنایی ترامپ با «ملانیا» و نقش ویژه «ولادیمیر پوتین» از یک سو و جفری اپستاین از سوی دیگر در این آشنایی پرداخته شده است:

نخستین همسر ترامپ «ایوانا مری زلنیچکوا» یک مانکن کمونیست اهل چکسلواکی بود که حاصل آن «دونالد جونیور»، «اریک» و «ایوانکا» ترامپ است.

پدر ایوانا زلنیچکوا عضو سرویس اطلاعاتی چکسلواکی بود و توانست ایوانا را با هدایت این نهاد امنیتی وارد بازار مدلینگ آمریکا نماید. ایوانا در ۱۹۷۶ در نیویورک با ترامپ آشنا شد و یک سال بعد با او ازدواج کرد، اما در ۱۹۹۰ بعد از آنکه مشخص شد که ایوانا اطلاعات مربوط به انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را به پدرش منتقل کرده، با فشار رسانه‌ها از ترامپ جدا شد.

ترامپ بعد از جدایی از ایوانا، در سال ۱۹۹۳ با «مارلا مپلس» خواننده‌ای که ۱۷ سال از خودش جوان‌تر بود، ازدواج کرد. این پیوند زناشویی تا سال ۱۹۹۹ ادامه یافت و حاصل آن یک دختر به نام «تیفانی» است.

ترامپ بعد از جدایی از همسر دوم اش، «کارلا برونی» را که از خواننده‌ها و مانکن‌های موفق جهان بود، به عنوان یکی از معشوقه‌های خود برگزید. کارلا برونی از طریق پدر بیولوژیک (به صورت آزمایشگاهی) به دنیا آمده بود و «آلبرتو برونی» هنرپیشه و پیانیست ایتالیایی او را به عنوان فرزند خوانده برگزیده بود.

کارلا برونی بعد از خوش گذرانی هایش با ترامپ، نهایتاً در ۲ فوریه ۲۰۰۸ در کاخ الیزه با «نیکولا سارکوزی» رئیس جمهور سابق فرانسه ازدواج کرد.

داستان «ملانیا» همسر سوم ترامپ هم به نوعی تکرار همان داستان همسر اول او است. ملانیا در سن کمتر از ۱۲ سال شناسایی و به نهاد امنیتی آلمان شرقی موسوم به «اشتازی» فروخته و نهایتاً توسط «جفری اپستاین» به ترامپ معرفی شد. معرفی ملانیا به ترامپ مهمترین شاهکار اپستاین در زندگی حرفه‌ای‌اش بود.

«ایستگاه اشتازی» در شهر «لایپزیک» آلمان شرقی سابق که مقر اصلی این نهاد امنیتی بود، زیر نظر مستقیم «ولادیمیر پوتین» و KGB فعالیت داشت. این ایستگاه، آموزش ملانیا را بر عهده گرفت و تحت نظر آنها زبان آلمانی را آموخت.

ملانیا بعد از موفقیت چشمگیر در آموزش‌ها، با هدایت اشتازی در سال ۱۹۸۶ نام خود را از «کناووس» به نام آلمانی «ملانیا کناووس» تغییر داد و از همین سال کار مدلینگ را در ۱۶ سالگی با یک عکاس اسلونیایی به نام «استن جرکو» آغاز کرد.

ملانیا بعد از ثبت نام صوری در دانشگاه لوبلیانا بلافاصله ترک تحصیل کرد و با نام آلمانی به ایتالیا فرستاده شد و کار مدلینگ را در میلان و بعد پاریس ادامه داد. او در ۱۹۸۸ در میلان با یک مجله مد قرارداد بست. در سال ۱۹۹۲ مجله «جانا مگزین» عکس‌های ملانیا را چاپ کرد که به عنوان سه مدل برتر سال انتخاب شد. ملانیا البته در مسابقه مدل سال نشریه «یانا» در مرحله نهایی ناکام ماند و دچار افسردگی شد.

طی این دوران «استفان روح»، مالک دانشگاه لینک کمپوس در ایتالیا، کارگزار پنهان ملانیا در ایتالیا و پاریس بود و در نهایت او را به «پائولو زامپولی» و از طریق وی به جفری اپستاین معرفی کرد و با کمک این افراد ملانیا نهایتاً راهی آمریکا شد.

زامپولی یک فشن مد در نیویورک با نام «آیدی مدلز» داشت و در ۲۰۰۸ وارد تجارت فشن و همکاری با ترامپ شد.

«جفری اپستاین» و «جوزف میفسود» در همکاری با زامپولی، ملانیا را در پوشش جامعه مدلینگ، در سال ۱۹۹۶ وارد نیویورک کرده و برای او درخواست گرین کارت مخصوص نخبگان نمودند!

«استفان روح» که از دوستان نزدیک «جوزف میفسود» بود، از طریق او که روابط نزدیکی با ترامپ، جفری اپستاین و زامپولی داشت، توانست ملانیا را به عنوان یک پروژه با عنوان الماس درخشان در سال ۱۹۹۸ به ترامپ معرفی کند.

استفان البته در همین حین و طی سال‌های ۱۹۹۸ تا ۱۹۹۹، یعنی تا قبل از جدایی از همسر خود در سال ۱۹۹۹، با «مارلا مپلس» و «ایوانکا» رابطه داشت.

جالب اینکه ترامپ در اولین روز آشنایی با ملانیا، به او گفته بود که زن دارد و ملانیا نیز پذیرفته بود که در کنار مارلا مپلس همسر او باشد. البته ملانیا قبل از ازدواج با ترامپ با هواپیمای شخصی وی پرواز داشته و عکس‌های تبلیغاتی متعددی در کنار ترامپ و اپستاین دارد.

در مورد همکاری‌های قدیمی میان ملانیا و «اشتازی و کا گ ب»، واقعیت عجیبی وجود دارد و آن اینکه او از شهر لایپزیک آلمان، پوتین را که در آن زمان مسئول ایستگاه «کا گ ب» در آلمان شرقی بود، می‌شناخت. شاید به همین دلیل هم بود که ملانیا در اولین دیداری که ترامپ با پوتین در هلسینکی فنلاند داشت، پس از دست دادن با پوتین، وحشت‌اش سوژه رسانه‌ها شد و فیلم این وحشت در اخبار و شبکه‌های مجازی منتشر شد.

ملانیا در حالی که به شش زبان زنده دنیا مسلط است، اما زبان روسی خود را کتمان می‌کند و این در حالی است که در اولین دیدار ترامپ و پوتین که مترجم رسمی ترامپ به مدت ۲۰ دقیقه همراهش نبود، ملانیا کار ترجمه را به عهده داشت!

در حاشیه اجلاس جی ۲۰ در آلمان نیز ملانیا مدتی به تنهایی و بدون حضور مترجم، با پوتین مشغول گفتگو بود. البته پوتین، آلمانی هم صحبت می‌کند.

باید این نکته را برجسته نمود که آخرین همسر ترامپ، یعنی ملانیا از سوی جفری اپستاین، قاچاقچی انسان و دلال سکس به ترامپ معرفی شده است. اپستاین تیمی از قاچاقچیان انسان را برای شناسایی دختران کم سن زیبا روی حتی کمتر از ۱۲ سال در اختیار داشت و با کمک معشوقه سابق خود «گیسلاین مکسول» (Ghislaine Maxwell)، با استعدادترین دختران طعمه شده را به سرویس‌های امنیتی در کشورهای مختلف می‌فروخت و زیباترین آنها را برای خوشگذرانی های سیاستمداران آمریکا، اروپا، روسیه و برخی کشورهای عربی انتخاب و معرفی می‌کرد.

اپستاین در ملک شخصی اش در جزایر «ویرجین» آمریکا، موسوم به «جزیره سکس گروهی»، دختران ۱۲ ساله را برای سیاستمداران سرشناس و دوستان قدرتمند خود که معروف ترین آنها «بیل کلینتون»، «شاهزاده اندرو» پسر ملکه بریتانیا و برخی شاهزاده‌های سعودی بودند، ارائه می‌کرد.

زیباترین‌ها و با استعدادترین دختران اپستاین بعد از آموزش‌های لازم به دست اندرکاران مد برای ستاره شدن با این هدف معرفی می‌شدند که در صنعت سکس، قیمت و اعتبار جهانی برای تجارت در فاحشه خانه‌های سیاستمداران پیدا کنند.

برخی از باهوش‌ترین و جذابترین دختران هم سهم رؤسای جمهور در اروپا بودند. «سسیلیا» و «کارلا برونی» همسران «نیکولا سارکوزی» و «ژولی گیمه» همسر «فرانسوا اولاند»، رؤسای جمهور سابق فرانسه از میان همین مدل‌ها انتخاب شده بودند.

حال بر این اساس؛ به نظر می‌رسد برای شفافیت بیشتر و روشن شدن افکار عمومی ضرورت داشته باشد که در جلسه استیضاح از ترامپ سوال شود که دقیقاً کدام خانواده اش در روند تحولات اخیر دچار آسیب شده‌اند!

عناوین مرتبط

پربحث‌های دیروز

 1. عباس عبدی: دلیل میزان اندک مشارکت، فقط وجود رد صلاحیت‌ها نیست

 2. دست ها یا دستکش ها؛ کدام را باید بشوییم؟!

 3. نظرات برگزیده مخاطبین الف: کاهش مشارکت مردم در انتخابات یک هشدار بود/ باید ببینیم کرونا چه تاثیری بر جنگ آمریکا و چین می‌‌گذارد/ مردم از بازی اصلاح‌طلب و اصولگرا خسته شده‌اند

 4. وزیر بهداشت: هفته آینده با پیک بیماری کرونا مواجه هستیم

 5. ۳۸۸ مبتلا و ۳۴ فوتی کرونا در کشور/ درخواست والدین؛ تعطیلی مدارس است

 6. روسیه: سربازهای کشته شده ترکیه در صفوف تروریست‌ها بودند

 7. تعداد بیماران کرونا در گیلان رو به افزایش است /بیمارستا‌های استان از حداقل امکانات هم برخوردار نیست

 8. اعتراف ترامپ به احتمال وخامت اوضاع ناشی از ویروس کرونا در آمریکا

 9. العربی الجدید خطاب به کشور‌های عربی: اختلافات سیاسی را کنار بگذاریم و به ایران کمک کنیم

 10. چمران: شکست ژنرال‌های اصلاح طلب ناشی از عملکرد این جریان بود

 11. ۲۰ هزار کیت تشخیص کرونا از چین وارد ایران شد

 12. صدور دستورالعمل تعیین نحوه افزایش حقوق و مزایای کارمندان قراردادی + جزئیات

 13. تکذیب خبر درگذشت دختر فوتسالیست براثر کرونا / الهام شیخی: من زنده ام +عکس

 14. اتحادیه میوه و سبزی تهران: قیمت‌ها افسار گسیخته‌اند

پربحث‌های هفته

 1. درباره کاهش مشارکت مردم در انتخابات مجلس

 2. کمترین میزان مشارکت در انتخابات مجلس مربوط به کدام دولت‌هاست؟

 3. چه کسانی در انتخابات مجلس شرکت نکردند 

 4. نتایج رسمی اولیه از شمارش آرای تهران / صدرنشینی قالیباف؛ با بیش از ۱۱۴۵۳۵۰ رای

 5. چرا می‌گویند ویروس کرونا سلاح بیولوژیک آمریکا است؟!

 6. یک بازنده مطلق و یک برنده با نمره ناپلئونی در تهران

 7. عباس عبدی: دلیل میزان اندک مشارکت، فقط وجود رد صلاحیت‌ها نیست

 8. عصبانیت فتاح از سوال مجری تلویزیون درباره آزادراه تهران-شمال

 9. لطفا از پرسش‌های مردم عصبانی نشوید...

 10. رژیم‌های منطقه با کرونا ویروس چه می‌کنند؟!

 11. کرونا و سرانجام اختلاف درباره اعمال محدودیت در بقاع متبرکه

 12. چرا به چنین نامزدهایی رای می‌دهیم؟

 13. اعلام میزان آرای نامزدهای انتخابات مجلس از تهران +جدول

 14. تاجگردون برای سومین بار به مجلس راه یافت

 15. آخرین اخبار از کرونا/گزینه‌های ریاست مجلس یازدهم/ تحلیل فیاض از تفاوت مجلس لاریجانی با قالیباف/ توکلی: نمایندگان هدف دام شبکه‌های سازمان یافته فساد و تباهی‌اند

 16. احمد توکلی خطاب به نمایندگان منتخب: با پیوستن به پویش مجلس ضدفساد و شفاف از بروز فسادهای احتمالی جلوگیری کنید

 17. یک پیشنهاد به وزارت بهداشت درباره آمار فوتی‌های کرونا 

 18. روزنه‌های روابط ایران و غرب و افسانه پتروس فداکار هلندی‌ها !

 19. پیروزی فهرست وحدت با سرلیستی قالیباف در تهران/ انتقاد تند قوچانی از عارف/كرونا سياسی نيست

 20. عضو هیئت‌علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی: قرنطینه را شروع نکنیم این ویروس سونامی‌وار پیش می‌رود

 21. حریرچی (معاون وزیر بهداشت) کرونا گرفت

 22. وزیر بهداشت: از ۲۸۵ مورد مشکوک به کرونا فقط نتیجه آزمایش ۱۸ نفر مثبت بوده است

 23. علل کاهش مشارکت مردم در انتخابات/ منشا کرونا در ایران مشخص شد/ از اصولگرایان در مجلس چه انتظاری می‌رود؟

 24. سخنگوی وزارت بهداشت: کرونا در کشور در حال مهار و مدیریت است/ افزایش مراکز تشخیص بیماری در کشور

 25. اف ای تی اف و همه پرسی کوچه بازاری

پربحث‌های اخیر

  آخرین عناوین