امامی کاشانی: کسانی که به ترامپ رای بدهند در جنایات او در پیشگاه خداوند مسئول هستند

گروه سیاسی الف،   3980929060 ۱ نظر، ۰ در صف انتشار و ۰ تکراری یا غیرقابل انتشار

خطیب موقت نمازجمعه این هفته تهران تاکید کرد که ملت مسیح و مردم آمریکا اگر واقعا حضرت مسیح را قبول دارند باید در انتخابات دست رد بر حاکم نالایق آمریکا بزنند.

به گزارش ایسنا، آیت الله امامی کاشانی در خطبه دوم(سیاسی) نمازجمعه این هفته تهران با اشاره به حدیثی از امام صادق (ع)، بیان کرد: فردی از ایشان پرسید فرج چه زمانی خواهد رسید، امام صادق (ع) در جواب به او فرمود" وقتی حکومت های بنی عباس با مشکل روبه رو شوند". حکومت بنی عباس ها همین حکومت تکفیری و وهابی است که بر ضد اسلام حقیقی است. زمانی که سلطان های آنان نیز شکسته شوند. در این هنگام دستور خواهند داد که هرچه می خواهند اجرایی شود.

وی در ادامه اظهار کرد: یکی از علائم ظهور این است که حاکمانی چنین پست آنچنان ضعیف شوند. امروز نیز چنین. آمریکا همیشه برجهان اسلام مسلط بود و بر کشور ما هم مسلط بود که عامل آن نظام طاغوت بود. اما در این عصر آمریکا طمع کار شده به اندازه ای که داعش را می سازد. این ها خود داعش را با بودجه سعودی ساخته اند و اینقدر طمع کردند که مردم را نیز از بین بردند.

خطیب موقت نمازجمعه این هفته تهران در ادامه تصریح کرد: امام صادق (ع) در ادامه می فرماید عنان پاره خواهد شد و مردم علیه دولت های تکفیری حرکت می کنند. دیدیم در عراق مردم با رژیم صدام چه کردند. این ها نشانه ظهور است. در اینجاست که مهدی موعود از مدینه حرکت کرده و با نشانه هایی از پیغمبر خود را به دنیا معرفی می کند.

وی افزود: ملت اسلام باید نسبت به وظایف خود هشیار و آگاه باشند. وظیفه امت اسلام بیداری و توجه به اقدامات دشمن است. امروز دشمن در عراق چه می کند و چه خائنانی را بر موج ها سوار می کند. از سوی دیگر باید به وظایف خود توجه داشته باشیم. امام علی( ع) در نهج البلاغه می فرماید چقدر بد است خواب که می شکند عزم ها و تصمیم های زمان را. اگر آدمی سستی کرده و بی برنامه باشد در نهایت برنامه ها برهم می ریزد.

وی در ادامه با اشاره به لزوم توجه به مشکلات و آگاهی از آنان گفت: امروز در آمریکا و اسرائیل برای ایران و جهان اسلام برنامه دارند که با اقتصاد و جوانان چه کنند تا ملت را به زانو دربیاورند. در برابر این برنامه ریزی ما خواب هستیم یا بیدار؟ آدم خواب برنامه های دشمن را نمی بیند. امروز زمان آگاهی است. مسئولان و مدیران در هر رده ای باید هوشیار باشد که چگونه نظارت و مدیریت و تولید را پیش ببرند.

وی در ادامه با اشاره به تاکید رهبری بر حمایت از تولید بیان کرد: مدیران باید ببینند که چگونه باید با کمک ملت فرهیخته و جوانان فعال و سرمایه کشور به بازار تولید رونق بخشید و تولید در سطح جهانی داشت. ما باید از درون خود با وحدت بر روی پای خود بایستیم.

وی در ادامه با اشاره به اتفاقات رخ داده برای شیخ زکزاکی ، بیان کرد: بعد از آن همه آسیب و جراحتی که به ایشان وارد کردند، تازه این علامه بزرگ را به زندان انداخته اند. امت اسلام وظیفه دارند که از دولت نالایق نیجریه بخواهند این مرد بزرگ را از زندان آزاد کند و برای معالجه به کشوری فرستاده شود.

وی در ادامه با اشاره به فرارسیدن سالروز شهادت آیت الله مفتح، اظهار کرد:ایشان منادی وحدت حوزه و دانشگاه بود. ما برای مقام ایشان در پیشگاه خداوند علو بالاتری مسئلت داریم.

وی در ادامه با اشاره به فرارسیدن سالگرد میلاد عیسی مسیح ، تاکید کرد:ملت مسیح و مردم آمریکا اگر واقعا حضرت مسیح را قبول دارند باید دست رد بر حاکم نالایق آمریکا بزنند. مردم آمریکا بدانند که اگر در دور بعد نیز به ترامپ رای بدهند و خدایی ناخواسته دوباره رای بیاورد در برابرتمام خون هایی که ریخته می شود مسئول هستند و در پیشگاه خداوند باید پاسخگو باشد.

به گزارش ایسنا، آیت الله امامی کاشانی در خطبه اول(عبادی)  نمازجمعه تهران ، بیان کرد: اعمال و افکار ما همه در هرکجایی که از این زمین هستیم، در زمین سپرده می شود و خداوند به زمین فرمان می دهد مثل یک انسان که سخن می گوید تمام گفته ها، نوشته ها و فکر کردن ها را برای ما بازگو کند. اولین مرحله قیامت که زمین می لرزد و تکان می خورد این شهادت را در رابطه با اعمال ما خواهد داد.

وی در ادامه با اشاره به حدیثی از پیامبر اکرم (ص)، بیان کرد: پیامبر به اصحابش گفت شما می دانید که روز قیامت خبر می دهد، در همان لحظه اول که نظام آفرینش برهم می ریزد چه خبری می دهد. خبر این است که هر انسان که روی این زمینی تصمیمی گرفته و یا فکری کرده تمام آن را پخش می کند.زمین همانند انسانی که نفس آن را گرفته اند دهن باز خواهد کرد و فریاد سربر می آورد. از خوبان تشکر کرده و اعمال بد گناهکاران را به زبان می آورد.

خطیب موقت نمازجمعه این هفته تهران در ادامه تصریح کرد: پیغمبر اکرم تاکید داشته که در زمان وضو حواستان به خدا باشد و بهترین اعمال نماز است. وقتی نماز می خوانید بدانید که این زمین در همانجا عمل شما را حفظ می کند. باید متوجه بود که زمین تمام افکار و روحیات ما را در یک اتاق دربسته که نشسته ایم و فکر می کنیم ضبط می کند. اگر سرمایه کشور در راه تولید و اشتغال خرج کردید و کارخانه به راه انداختید و به دنبال سود و تعلیل کارگران نباشید بدانید که نه تنها ملائکه و اعضای بدن بلکه زمین نیز آن را ضبط کرده و در محشر با فریاد تمام را بازگو خواهد کرد.

وی افزود: در قیامت زمین از گناهکاران شکایت خواهد کرد که چرا این کار را کردید. امام علی( ع) همه پول هایی که به دستش می آمد در بیت المال آن را جمع کرده و همانجا تقسیم می کرد. وقتی که تمام می شد در همانجا دو رکعت نماز می خواند و خطاب به زمین می گفت ای زمین تو در پیشگاه خدا شهادت بده که علی هستم من این مکان را از پول به حق جمع کردم و در همینجا به حق آن را خرج کردم.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: فحش ها، تهمت ها، آبروریزی ها، خودخواهی ها، مکرها و نقشه ها همگی در این زمین ضبط می شود. فکر می کنیم پشت میز تصمیمی گرفتیم و برنده شدیم اما این زمین در قیامت برسر ما فریاد خواهد زد. نتیجه اعمال زشت و خوب در همین دنیا به انسان باز می گردد. زمانی که عمل می خواهد دور بزند و به انسان برگردد بر روی دایره حرکت می کند و چه خیر و چه شر به خود انسان و یا فرزندان آن بازخواهد گشت. چه بسا جد اعلی یک فرد که کار خوب یا بدی کرده امروز نتیجه اش به من بازگردد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه انسان با عمل بد در قیامت رسوا خواهد شد، گفت: با پول هایی که امروز باید صرف تولید می کردیم و اما نکردیم در قیامت رسوا می شویم. اینکه پول را برای خود و اولاد خود جمع می کنیم و به تولید و کشور بی توجه هستیم در قیامت زمین ما را رسوا خواهد کرد.

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۲۴۸۵۸۹۰۷:۳۸:۱۳ ۱۳۹۸/۹/۳۰
در بین کاندیداهای حزب دمکرات افرادی هستند که ترامپ در برابرشان فرشته است.

پربحث‌های دیروز

پربحث‌های هفته

 1. وقتی مردم مانند رییس مجلس دهم فکر نمی‌کنند...

 2. "دیپلماسی بنزین"، نمادی از بی اعتنایی به تهدیدات آمریکا

 3. کارناوال نفتکش های ایرانی در اقیانوس ها

 4. نامه احمد توکلی به روحانی: برای نجات کشور پیروی از اقتصاد آزاد را کنار بگذارید

 5. آیا فلسطینی‌ها زمین‌هایشان را به یهودیان فروختند؟

 6. شاخ «غول» هم شکستنی است...

 7. رای قاطع نمایندگان به ریاست قالیباف/ اعضای هئیت رئیسه مجلس یازدهم مشخص شدند

 8. اسکورت نفتکش «فارست» توسط هواپیماها و ناوهای جنگی ونزوئلا

 9. درد کهنه غیزانیه، «امنیتی» نیست

 10. مجلس تراز انقلاب و حق مسکن یازده میلیونی؟!

 11. امروز تهرانی‌ها سورپرایز شدند!

 12. مجلس خدمت یا مجلس قدرت؟!

 13. جمعیت جوان، کرونا را شکست می‌دهد

 14. تلفاتی سنگین‌تر از تلفات جنگ بر دوش ایالات متحده

 15. فطر و اعیاد مذهبی؛ آیا مسابقه شادمانی عمومی کافی است؟

 16. چرا فرزندآوری کم شده/ آیا جامعه هم پیر می‌شود؟

 17. واکنش «آشنا» به توئیت «محسن رضایی» درباره غیزانیه

 18. پایان ریاست لاریجانی با تقدیر روحانی/جدال توییتری نادران و آشنا/زیباکلام: هیچ‌کس به جهانگیری و هاشمی رای نمی‌دهد

 19. رهبر انقلاب: در عدالت نمره مطلوب به دست نیاورده‌ایم/ مجلس متعهد به وظایف، نقطه امید مردم و اتکاء مجریان است

 20. دو نشست معنادار توسط قالیباف و حاجی بابایی/ حیاط خلوت نمایندگان دوره دهم/ دلیل حمایت اصلاح‌طلبان از ظریف برای انتخابات ریاست جمهوری

 21. توضیح میرسلیم درباره مصاحبه با بی‌بی‌سی

 22. ریشه قتل دختر ۱۴ ساله تالشی اختلافات مذهبی نیست

 23. غیزانیه از نمای نزدیک

 24. رهبر انقلاب: وضعیت رژیم صهیونیستی در آینده‌ سخت‌تر خواهد شد/ فلسطین قابل فراموش شدن نیست

 25. وامی‌ برای آشنا، آشنایی برای وام !

پربحث‌های هفته

 1. وقتی مردم مانند رییس مجلس دهم فکر نمی‌کنند...

 2. کارناوال نفتکش های ایرانی در اقیانوس ها

 3. نامه احمد توکلی به روحانی: برای نجات کشور پیروی از اقتصاد آزاد را کنار بگذارید

 4. شاخ «غول» هم شکستنی است...

 5. رای قاطع نمایندگان به ریاست قالیباف/ اعضای هئیت رئیسه مجلس یازدهم مشخص شدند

 6. درد کهنه غیزانیه، «امنیتی» نیست

 7. مجلس تراز انقلاب و حق مسکن یازده میلیونی؟!

 8. مجلس خدمت یا مجلس قدرت؟!

 9. تلفاتی سنگین‌تر از تلفات جنگ بر دوش ایالات متحده

 10. واکنش «آشنا» به توئیت «محسن رضایی» درباره غیزانیه

 11. پایان ریاست لاریجانی با تقدیر روحانی/جدال توییتری نادران و آشنا/زیباکلام: هیچ‌کس به جهانگیری و هاشمی رای نمی‌دهد

 12. رهبر انقلاب: در عدالت نمره مطلوب به دست نیاورده‌ایم/ مجلس متعهد به وظایف، نقطه امید مردم و اتکاء مجریان است

 13. دو نشست معنادار توسط قالیباف و حاجی بابایی/ حیاط خلوت نمایندگان دوره دهم/ دلیل حمایت اصلاح‌طلبان از ظریف برای انتخابات ریاست جمهوری

 14. توضیح میرسلیم درباره مصاحبه با بی‌بی‌سی

 15. رهبر انقلاب: وضعیت رژیم صهیونیستی در آینده‌ سخت‌تر خواهد شد/ فلسطین قابل فراموش شدن نیست

 16. جزئیات عملکرد شبکه فساد خودرویی با مشارکت ۲ نماینده مجلس و مدیرعامل وقت سایپا

 17. لطفاً مردم را پشت درهای مجلس نگه ندارید

 18. محمد عزیزی بازداشت شد

 19. گزینه‌های نهایی فراکسیون انقلاب برای هیئت رئیسه/دیدار امام جمعه اهواز با نوجوانی از غیزانیه/روایت روزنامه اصلاح‌طلب از ائتلاف طرفداران احمدی‌نژاد با پایداری‌/دولت نگران مجلس است؟

 20. رشوه ۶۵ میلیارد تومانی به نماینده مجلس برای جلوگیری از یک طرح

 21. واکنش حسین شریعتمداری به ادعای فلاحت‌پیشه؛ آمریکا که ارزان‌تر حساب کرده بود!

 22. اقتدار در دریای کارائیب؛ صدای پای ایران در حیاط خلوت آمریکا

 23. ادعای دوگانه قالیباف - نیکزاد/رأی آذری‌زبان‌ها سرنوشت‌ساز شد

 24. معروف‌ترین چهره سیاسی که اختتامیه مجلس را ندید+ عکس

 25. اسامی نامزدهای ریاست و نواب رئیس مجلس یازدهم مشخص شد

آخرین عناوین