رئیسی: مردم باید در زمینه فسادستیزی پای کار باشند/ تصمیم دستگاه قضا برای برخورد جدی با مفسدان اقتصادی‌

گروه اجتماعی الف،   3980921064 ۲۴ نظر، ۰ در صف انتشار و ۱۶ تکراری یا غیرقابل انتشار

رئیس قوه قضائیه با اشاره به امیدواری مردم برای مبارزه با فساد گفت: دستگاه قضا تصمیم جدی برای برخورد با مفسدان اقتصادی دارد و ‌مردم هم باید در زمینه فسادستیزی پای کار باشند.

رئیسی: مردم باید در زمینه فسادستیزی پای کار باشند/ تصمیم دستگاه قضا برای برخورد جدی با مفسدان اقتصادی‌

به گزارش تسنیم، حجت‌الاسلام سیدابراهیم رئیسی ظهر امروز در حاشیه بیست و هشتمین اجلاس سراسری نماز در جمع خبرنگاران با اشاره به امیدی که در مردم برای مبارزه با فساد ایجاد شده است، اظهار داشت: امروز فضایی در کشور ایجاد شده که برخی از روی غفلت در داخل به آن دمید‌ه‌اند‌ و خارجی‌ها و دشمنان انقلاب نیز در رسانه‌هایشان به آن پرداخته‌اند تا این باور را در جامعه ایجاد کنند که بسیاری از مسئولان در این کشور آلوده به فسادند.

وی افزود: ما باید با اقدامات و عملکرد خود بگوییم فضای امروز کشور فضای مبارزه با فساد است به جای آنکه دشمنان و عده‌ای غافل در کشور بخواهند در فساد بدمند.

رئیس قوه قضائیه تصریح کرد: امروز این امید در جامعه ایجاد شده که مبارزه با فساد جدی بوده و نظام اراده و تصمیم بر برخورد با مفسدان اقتصادی دارد.

وی ادامه داد: علاوه بر برخورد جدی با مفسدان، نظام اسلامی ما اراده جدی برای اصلاح ساختارها و بسترهای فسادزا دارد و در این مسیر به دنبال مشارکت همه مردم است.

رئیسی با بیان اینکه مردم باید در زمینه فسادستیزی پای کار باشند، خاطرنشان کرد: تا زمانی که همه آحاد ملت در این امر خطیر مشارکت نکنند این کار مانند همه کارهای بزرگ پا نخواهد گرفت، اما امروز شاهد هستیم همه لایه‌های اجتماعی از این اراده نظام حمایت می‌کنند و مشارکت دارند، برای همین امیدواریم اتفاقات خوبی در کشور رقم بخورد.

وی در پاسخ به سئوالی درباره بهترین راه مقابله با آسیب‌های اجتماعی نیز بیان داشت: بهترین راه برای مصون‌سازی جامعه و ر فع آسیب‌های اجتماعی اقامه نماز و توجه به حقیقت آن است.

رئیس قوه قضائیه پیام‌ سالانه رهبر معظم انقلاب اسلامی به اجلاس سراسری نماز را نشان از اهمیت این مقوله دانست و افزود: نماز، بهترین وسیله برای جلا دادن دل و جان انسان‌ها و بهترین راه برای صیانت‌بخشی به جامعه در برابر آسیب‌های اجتماعی است.

وی گفت: برگزاری این اجلاس‌ها باید در فکر، اخلاق و عمل جامعه به ویژه مسئولان اثرگذار باشد. همچنین توجه به اقامه نماز در مدارس هم موضوع مهم دیگری است که معتقدیم هرچقدر نونهالان و نوجوانان ما با نماز انس بگیرند، آسیب‌هایی که آنان را تهدید می‌کند، کاهش می‌یابد.

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۲۳۷۱۷۲۱۴:۵۳:۲۱ ۱۳۹۸/۹/۲۱
مبارزه با فاسدین و فساد آرزوی ماست
ناشناس۱۲۳۷۷۸۵۰۰:۳۲:۱۹ ۱۳۹۸/۹/۲۲
آرزو خوبه ولی با دستمال کثیف نمیشه جایی را تمیز کرد. به کجا شکایت ببریم که به هر جا میبریم به جایی نمیرسیم هنوز ..
ناشناس۱۲۳۸۰۲۹۰۹:۵۶:۳۶ ۱۳۹۸/۹/۲۲
پورمختار: قطع دست متهمان به اختلاس در اولویت قرار گیرد محمدعلی پورمختار درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در واکنش به اجرای حکم قطع دست سارق چند گوسفند در مشهد با بیان اینکه 16 شرط برای اجرای قطع دست در قانون مجازات اسلامی وجود دارد، گفت: تمامی این شروط باید محقق شود تا امکان اجرای حد وجود داشته باشد و به طور حتم قاضی مربوطه و در مراحل نهایی دادگاه تجدید نظر این شروط را بررسی و احراز کرده است.نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه به طور حتم شرایط قطع دست سارق مشهد احراز شده بود، افزود: جامعه توقع دارد چنین احکامی در مورد رانت خواران، اختلاس گران و منصوبین و وابستگان بدون در نظر گرفتن برخی ملاحظات و توجه به مقام، منصب و موقعیت نیز صادر شده و با آنها به صورت جدی و قاطع برخورد شود. این نماینده مردم در مجلس دهم، ادامه داد: حکم قطع دست تنها نباید در مورد سارق مشهد بلکه به طور مرتب و بدون ملاحظه باید در مورد تمامی افرادی که سرقت می کنند و و واجد شرایط هستند اجرایی شود. پورمختار با بیان اینکه قطع دست متهمان به اختلاس باید در اولویت قرار گیرد، تصریح کرد: به گونه ای نباید عمل شود که اختلاس گران به انحای مختلف از مجازت فرار کنند اما احکامی مانند قطع دست در مورد اشخاص دیگر اجرایی شود.
ناشناس۱۲۳۸۱۱۸۱۱:۱۴:۲۳ ۱۳۹۸/۹/۲۲
دستگیری چند فاسد رده دوم مشکلی رو حل نمیکنه! حتی دستگیری فاسدان رده اول هم فساد رو ریشه کن نمیکنه چون یک عده فاسد دیگه جایگزین میشن. باید مشکلات ساختاری رو حل کرد مثل .. آزادی بیان، رفع رانتها و غیره
ناشناس۱۲۳۷۱۸۵۱۵:۰۸:۲۵ ۱۳۹۸/۹/۲۱
شما اینترنت رو فیلتر نکنید مردم بتتون حرف بزنند ..
مصطفي۱۲۳۷۱۹۱۱۵:۱۴:۵۹ ۱۳۹۸/۹/۲۱
آماده ايم آماده راهنمايي بفرمائيد كه براي پاي كار بودن چه بايد كرد؟
ناشناس۱۲۳۷۵۴۸۲۰:۴۸:۱۷ ۱۳۹۸/۹/۲۱
سئوال جالبیه. واقعا چگونه مردم میتوانند پای کار باشند؟ آقای رئیسی حتما در جریان هستید که دولت شش ماه پس از گرانی خودسرانه نان ساده سنگک آزاد (از 1500 به 2000 تومان) ، تازه از خواب بیدار و اقدام به چاپ و نصب آن در نانوایی ها نمود و قیمت را 1800تومان تعیین نمود. در محله ما نانوای سنگکی وجود دارد که اقدام به نصب این اطلاعیه نمیکرد . بارها با 124 تماس گرفتیم تا اینکار انجام شد اما هنوز نانوایی دارد با آرد لواش، تافتون و آرد بربری نان سنگک دست مردم میدهد . به آقای رئیسی پیشنهاد میشود بجای این حرفها، مانند گذشته اطاق اصناف در هر محله را احیا و برقرار کنند تا مردم بجای تلفن با مراجعه حضوری به این اطاق ها، بازرس خاص آن صنف را به محل دعوت و مردم هم شاهد باشنددر حضور آنها بازرس چه اقدامی خواهد نمود .
ناشناس۱۲۳۸۰۱۱۰۹:۴۱:۳۳ ۱۳۹۸/۹/۲۲
در هر جایی و شغلی هستید فساد را به نهادهای امنیتی ،نظارتی گزارش کنید
موسي۱۲۳۷۱۹۴۱۵:۱۷:۳۴ ۱۳۹۸/۹/۲۱
حق الكشف بگذاريد بخصوص براي حسابداران و مسئولين مالي نتايج حاصله ، باور نكردني خواهد بود
ناشناس۱۲۳۷۵۵۵۲۰:۵۱:۱۹ ۱۳۹۸/۹/۲۱
در ضمن با این حق الکشف ، مامور یا بازرس به فکر گرفتن رشوه نخواهد افتاد زیرا میداند که از مسیر سالمتری آن مبلغ گیرش خواهد آمد .
ناشناس۱۲۳۷۱۹۹۱۵:۲۱:۳۹ ۱۳۹۸/۹/۲۱
مبارزه قاطع با فسادهاي اقتصادي مقامات دولتي نيمه دولتي و خصوصي و خانواده هايشان و مجازات بدون تبعيض ، موجب اعتماد بيشتر مردم به نظام و تقويت آن خواهد شد .
ناشناس۱۲۳۷۲۲۴۱۵:۴۲:۵۹ ۱۳۹۸/۹/۲۱
حضرت آیت الله رییسی من چند سال پیش جلوی فساد برخی افراد ذی نفوذ که بیت المال چپاول میکردند ایستادم چنان پرونده ای برام در دستگاه قضایی ساختن که هنوزم درگیرش هستم
ناشناس۱۲۳۷۲۳۴۱۵:۵۵:۵۷ ۱۳۹۸/۹/۲۱
آقای رییسی لطفا فکری به حال مدیران مفسد ادارات دولتی کنید که اگر کارمندی فساد آنها را افشا کند فرد را بایکوت کرده و کلیه مزایای آنها را حذف و منزوی و اجازه ارتقاء نمیدهند،لطفا واحدی برای مراجعه این کارکنان جهت حمایت قضایی معرفی کنید بسیار واجب است شرط مشارکت مردمی اطمینان آنها از حمایت قضایی افشاگران است
ناشناس۱۲۳۷۲۵۷۱۶:۱۴:۱۸ ۱۳۹۸/۹/۲۱
اصلا بایستی واحد های حراست و بازرسی هر وزارتخانه زیر نظر اطلاعات یا قوه قضاییه باشند .در وضعیت فعلی اگر گزارشی از تخلفات وزیر یا مدیر سازمان خود بدهند فوری برکنار میشوند ..علنا منفعل و بی تاثیر شده اند مگر میشود واحدی از کسی که حقوق و مزایا و ارتقا اش دست آن فرد است گزارش بدهد این قابل جمع نیست تناقض منافع و فساد انگیز. است
ناشناس۱۲۳۷۳۳۷۱۷:۳۳:۰۲ ۱۳۹۸/۹/۲۱
مبارزه با فساد اقتصادی ! پس اغلب مقامات ..
ناشناس۱۲۳۷۳۵۶۱۷:۵۳:۱۹ ۱۳۹۸/۹/۲۱
مردم پاي كار هستندواز فساد تيزي قوه قضاييه پشتيباني مي كنند به شرطي كه قوه قضاييه بر خورد يكسان با خودي وغير خودي داشته باشد مردم هنوز ازسرنوشت پرونده هاي قضات فاسد اطلاعي ندارند .. اصلا معلوم نشد چه اقدامات خلافي انجام دادند درحاليكه فساددر قوه مجريه هم علني ميشود وهم نوع خلافها همگي اعلام ميشود كه البته خيلي هم خوبست انشاا.. شعار با عمل يكسان گردد
ناشناس۱۲۳۷۳۸۷۱۸:۱۷:۰۹ ۱۳۹۸/۹/۲۱
وقتی مبارزه با فساد خلاصه بشه در مبارزه با مفسدان اقتصادی میشه امید زیادی داشت ؟؟؟!
ناشناس۱۲۳۷۴۳۲۱۹:۰۰:۱۲ ۱۳۹۸/۹/۲۱
آقای رئیسی چند نفر از مفسدان را در ملا عام اعدام کنید تا برخورد نتیجه بدهد مردم مبارزه را باور ندارند. چرا بررسی و صدور حکم یک پرونده فساد اقتصادی سالیان سال طول میکشد
ناشناس۱۲۳۸۰۱۶۰۹:۴۵:۵۵ ۱۳۹۸/۹/۲۲
موافقیم اگر امروز در این مورد رای گیری کنید ۹۹ درصد مردم به آن رای مثبت خواهندداد مصادره کل اموال و اعدام مفسدان
ناشناس۱۲۳۷۵۲۷۲۰:۲۷:۱۴ ۱۳۹۸/۹/۲۱
آقای رییسی نمیگذارند ما را تهدید میکنند چه کنیم؟
سیدمحمد هاشمی ایثارگر بازنشسته بانک تجارت۱۲۳۷۷۱۵۲۳:۲۹:۲۹ ۱۳۹۸/۹/۲۱
سلام علیکم مشکل ما فرزندان شهید کی حل میکنن الان ۸سال بانک‌تجارت .تبصره 51.فوف العاده ایثارگری و ماده 68تبصره 2.امتیازات .ما کارمندان.وبازنشسته را اجرایی نمیکند تورا به خدا قسم.خواهشمندم شما با.مدیر عامل و مدیر ایثارگری تماس داشته باشید حق ما را بگیرید
ناشناس۱۲۳۷۹۱۹۰۸:۰۱:۵۷ ۱۳۹۸/۹/۲۲
جناب اقای رییسی عزیز. سیستم دستگاه قضا که اتفاقاً تحت امر حضرتعالی است، سیستمی است که ..،..،..وقتی ساده ترین و معمولی ترین پرونده قضایی سالها زمان میبرد تا به نتیجه برسد، افراد مستعد را به فساد تشویق میکند. تشریفات زاید و وقت گیر به نفع مجرم و فاسد است و مظلوم را از سیستم قضا ناامید میکند. بد نیست آماری تهیه فرمایید که چند درصد از پرونده های قضایی به نتیجه نهایی رسیده است و چند درصد پرونده ها از سوی شاکی رها شده است. ضمن آنکه مشکل اصلی مردم در پرونده های کوچک و خصوصی خودشان است. مبارزه یا عدم مبارزه با فساد دانه درشت ها اگرچه مهم است ولی در زندگی مالی مردم تاثیری ندارد ولی عدم وصول یک چک زندگی فردی را متاثر میکند.
براتعلی آب برین۱۲۳۷۹۲۵۰۸:۱۲:۳۰ ۱۳۹۸/۹/۲۲
جناب آقای رئیسی مبلغ یکصدونه میلیون تومان بابت مسکن مهردرفاز۴هشتگردجدیدباضافه ۴۵میلیون وام به آن اضافه میشودازماگرفتن نمیدانیم چه زمانی به ماتحویل میدهندحرف هم بزنیم جواب نمیدهند۰یااینکه بیش ازیکسال است یک دستگاه ساینا ثبت نام کردم گفته بودن تیر۹۸باتکمیل وجه ماشین روتحویل میدن درمراجعات وتماسهای تلفنی مستمرشایدصدهابارفقط دروغ وجواب سربالامیدهند۰آقای رئیسی این فرهنگ ضدارزشی تاکی میخواهد ادامه پیدابکنه آیاهدف این مال افزوده ازحرامها قصدزدن انقلاب اسلامی راندارندوتاکی همچنان عنان مردم انقلابی باید دست اینها باشدآیاوزیران این دستگاهها نبایدجوابگوباشند
سیروس مهدوی۱۲۳۸۶۰۱۱۸:۴۳:۴۴ ۱۳۹۸/۹/۲۲
جناب آقای رئیسی تا زمانیکه دستگاه قضایی عملکرد مسئولین را در هر رده ای اعم از رئیس دولت تا معاونش و مدیران بی کفایتش را به پای میز محاکمه نکشاند و مسئولین پاسخگو نباشند مردم به فقر کشیده شده توان مبارزه با فساد را نخواهند داشت. مسببین دلار 4200 تومانی، مسببین گرانی.. بدون نظرخواهی از مردم و.. نباید مصون از مجازات باشند. کسانی که با اطلاع از فساد چشمان..شان را بر فساد بستند نباید مصون از مجازات باشند. تا زمانیکه افشاکننده فساد مجازات، بی کار و بی پناه می شود مردم هیچ امیدی به مبارزه با فساد ندارند. تا زمانیکه مجلسی نداشته باشیم که تصویب قوانین ضد فساد را در اولویت امورش قرار دهد، تا زمانیکه دولت لانه اژدهای هفت سر فساد باشد مردم دستگاه قضایی را پناه خود نمی بینند. ارزانترین راه مبارزه با فساد حمایت از افشاکننده فساد می باشد اما در کشور مدعی جمهوریت، مدعی اسلامیت هزینه های فساد بر دوش افشاکننده فساد می باشد و ..

پربحث‌های اخیر

 1. خرید کردن بوریس جانسون از سوپرمارکت ایرانی با دوچرخه

 2. واکنش‌ها به «وامی که اگر به بچه ها بدهید قهر می‌کنند»!...

 3. طرح تعطیلی یک ماهه کشور از دستور کار مجلس خارج شد/ یک نماینده مخالف: قرنطینه یعنی خودکشی بخاطر ترس از مرگ

 4. انتقاد تند نایب رئیس مجلس از تاخیر وزیر بهداشت

 5. وزیر بهداشت: امیدواریم تا پایان اردیبهشت به یک مرحله مهم در مقابله با کرونا برسیم/ به مرحله مهار و کنترل کرونا نرسیده‌ایم

 6. بیمارستان های آمریکا مملو از اجساد قربانیان کرونا

 7. نوبخت: دولت در حساس‌ترین مرحله‌ی مدیریت منابع خود است

 8. دکتر زالی: هنوز به نقطه اوج کرونا در تهران نرسیده‌ایم/ پایتخت برای مقابله با کرونا باید الگوی متفاوت‌تری را دنبال کند

 9. بازگشت روحانی به پاستور/نقطه داغ کرونا در کشور/ زاکانی: تجربه ناموفق مجلس دهم، برای نابودی هر مجلسی کافی است

 10. رکورد ۴۱.۲ درصدی نرخ تورم در سال ۹۸ + جدول

 11. فرانسه خواستار «بازگشت ایران» به تعهدات برجامی شد

 12. وام یک میلیونی را به بچه‌ خودتان بدهید قهر نمی‌کند؟!

 13. سوگ‌های خاموش با بغض‌های در گلو مانده

 14. تست کرونای ۱۱ نماینده مثبت شد

پربحث‌های دیروز

 1. خرید کردن بوریس جانسون از سوپرمارکت ایرانی با دوچرخه

 2. واکنش‌ها به «وامی که اگر به بچه ها بدهید قهر می‌کنند»!...

 3. وزیر بهداشت: مژده رسید که گشایشی حاصل می شود

 4. گزارش پولیتیکو از تراژدی مرگ گروهی در خانه های سالمندان آمریکا

 5. طرح تعطیلی یک ماهه کشور از دستور کار مجلس خارج شد/ یک نماینده مخالف: قرنطینه یعنی خودکشی بخاطر ترس از مرگ

 6. روایت سیروس مقدم از سکانس جنجالی«پایتخت۶»/ادای دین نبود شوخی بود!

 7. انتقاد تند نایب رئیس مجلس از تاخیر وزیر بهداشت

 8. پیام رهبر جنبش استقلال ایالت کالیفرنیا آمریکا به مردم ایران

 9. وزیر بهداشت: امیدواریم تا پایان اردیبهشت به یک مرحله مهم در مقابله با کرونا برسیم/ به مرحله مهار و کنترل کرونا نرسیده‌ایم

 10. بیمارستان های آمریکا مملو از اجساد قربانیان کرونا

 11. کادر درمانی خسته و احتمال شیوع موج دوم ویروس کرونا

 12. نوبخت: دولت در حساس‌ترین مرحله‌ی مدیریت منابع خود است

 13. دکتر زالی: هنوز به نقطه اوج کرونا در تهران نرسیده‌ایم/ پایتخت برای مقابله با کرونا باید الگوی متفاوت‌تری را دنبال کند

 14. چرا پلیس فتا از کوزه شکسته آب می‌خورد؟

 15. ترامپ: انتظار داشتیم تلفات کرونا به ۱۵۰ هزار نفر برسد اما کمتر خواهد شد/ کرونا را شکست خواهیم داد

 16. بازگشت روحانی به پاستور/نقطه داغ کرونا در کشور/ زاکانی: تجربه ناموفق مجلس دهم، برای نابودی هر مجلسی کافی است

 17. رکورد ۴۱.۲ درصدی نرخ تورم در سال ۹۸ + جدول

 18. فرانسه خواستار «بازگشت ایران» به تعهدات برجامی شد

 19. وام یک میلیونی را به بچه‌ خودتان بدهید قهر نمی‌کند؟!

 20. رفع شبهاتی درباره مشاهده امام زمان (عج)

 21. سوگ‌های خاموش با بغض‌های در گلو مانده

 22. تست کرونای ۱۱ نماینده مثبت شد

پربحث‌های هفته

 1. آقای رئیس‌جمهور، اندکی سنجیده تر!..

 2. شوخی تلخ سخنگو با روابط خارجی کشور

 3. آقای مطهری، «دست الهی مجلس را تعطیل کرد»؟!

 4. کرونا اثبات کرد خدا فقط "رخنه پوش" نیست

 5. خرید کردن بوریس جانسون از سوپرمارکت ایرانی با دوچرخه

 6. خوش بود گر محک کرونا آید به میان سلبریتی ها

 7. دستور ویژه رئیس سازمان صداوسیما برای بررسی حواشی قسمت آخر «پایتخت۶»

 8. آیا اشتباهات «معمولی» هم به «ستون پنجم نفوذی» ربط دارد؟

 9. چرا مردم بايد قرباني منافع فعالان ارز شوند؟! 

 10. انگشتر حاج قاسم در اختیار شرکت کننده عصرجدید

 11. دارویی که توزیع هر چه زودترش درمان بسیاری از شایعه‌هاست!..

 12. خیر‌خواهان خوب _ خیر‌خواهان بد/چه کسی دچار سندرم توهم توطئه است؟

 13. واکنش‌ها به «وامی که اگر به بچه ها بدهید قهر می‌کنند»!...

 14. زمان خلاصی از شر كرونا/ طرح سه فوریتی تعطیلی کامل کشور/قرنطینه در تهران شکسته شد!

 15. سی ان ان: ترامپِ دروغ گو و مسئولیت ناپذیر، حریف کرونا نمی شود

 16. اژدهای رسانه‌ها و پادشاه فیلترشکن‌ها: کرونا ! ...

 17. زائری: این نقی دیگر «معمولی» نیست/ نظارت‌های صداوسیما حداقلی و ظاهری است/ رواج حجم بالایی از «دروغ» در میان خانواده

 18. تناقض‌های کرونائی دولت تدبیر و امید

 19. روحانی خطاب به وزیر بهداشت: تمامی فعالیت‌های اقتصادی از ۲۰ فروردین باید با پروتکل آغاز شود

 20. فارین پالیسی: کمک های کرونایی روسیه و چین، خیرخواهانه نیست

 21. روحانی مدعی طب اسلامی بازداشت شد + عکس

 22. گرامیداشت روز جمهوری اسلامی، آن هم وسط بحران کرونا !؟

 23. تهران در وضعیت قرمز کرونایی/ادامه جنجال حواشی پایتخت ۶/استقبال مطهری از عفو و آزادی زندانیان/ بعد از یک ماه ژست نمایندگی گرفته اند!

 24. وزیر بهداشت: مژده رسید که گشایشی حاصل می شود

 25. سفیر چین خطاب به جهانپور: اخبار وزارت بهداشت چین را با دقت بخوانید

پربحث‌های هفته

 1. خوش بود گر محک کرونا آید به میان سلبریتی ها

 2. انگشتر حاج قاسم در اختیار شرکت کننده عصرجدید

 3. دارویی که توزیع هر چه زودترش درمان بسیاری از شایعه‌هاست!..

 4. واکنش‌ها به «وامی که اگر به بچه ها بدهید قهر می‌کنند»!...

 5. تهران را در برابر کرونا بی دفاع نکنیم!...

 6. پزشکی که تا آخرین لحظه عمر، خودش را وقف مردم کرد

 7. جهانپور: مردم عادی هم از ماسک استفاده کنند/ وضعیت تهران قرمز است/ تعطیلی کامل کشور امکان پذیر نیست

 8. نمکی: طرح فاصله‌گذاری هوشمند به‌زودی اجرا می‌شود

 9. مدرسه مجازی و کارکردهای تربیتی

 10. حجت‌الاسلام فرحزاد: با "صلوات" گرفتاری و بلا دور می‌شود

 11. فرمانده مقابله با کرونا در تهران: ریشه‌کنی زودتر، مداخلات جدی‌تر می‌خواهد

 12. دل‌های پُر تاکسی‌رانان در روزهای کرونایی شیراز

 13. دلیل آشوب‌های اخیر در زندان‌های کشور

 14. شهردار تهران: نمی‌توان حمل و نقل عمومی را تعطیل کرد/ تابع تصمیمات ستاد ملی مقابله با کرونا هسیتم

 15. وزیر بهداشت: امیدواریم تا پایان اردیبهشت به یک مرحله مهم در مقابله با کرونا برسیم/ به مرحله مهار و کنترل کرونا نرسیده‌ایم

 16. طرح سه فوریتی نمایندگان برای قرنطینه کامل کشور

 17. نگاه مادی به جان انسان

 18. کادر درمانی خسته و احتمال شیوع موج دوم ویروس کرونا

 19. سازمان قضایی نیروهای مسلح: پرونده سقوط هواپیمای اوکراینی چند بازداشتی دارد/ برای این افراد پرونده قضایی تشکیل شده

 20. توضیح سازمان ثبت احوال در مورد دسترسی غیرمجاز به اطلاعات ایرانیان

 21. متوسط عمر ازدواج‌هایی که در ایران به طلاق ختم شدند

 22. عبرتهای کرونا

 23. وزارت علوم تکلیف دانشگاه‌ها را روشن کرد

 24. زالی: در شرایط اپیدمی برخورد قهری ضروری است/ همه مناطق تهران آلوده است

 25. کرونا جان ۱۵۸ نفر دیگر را در ایران گرفت/ آخرین آمار تعداد مبتلایان و بهبودیافتگان

آخرین عناوین