نماینده بسیج دانشجویی خطاب به روحانی: قرار بود رفاه بیاورید؛ نه اینکه مردم گرفتار نان شب شوند/ کلیدتان شکسته است یا آن را برعکس چرخانده‌اید؟

گروه سیاسی الف،   3980918106 ۳۶ نظر، ۰ در صف انتشار و ۴۶ تکراری یا غیرقابل انتشار

دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان در حضور رئیس جمهور گفت: آقای روحانی قرار بود آنقدر رفاه بیاورید که ۴۵ هزار تومان به حساب هم نیاید، نه آنکه خیل مردم گرفتار نان شب باشند.

نماینده بسیج دانشجویی خطاب به روحانی: قرار بود رفاه بیاورید؛ نه اینکه مردم گرفتار نان شب شوند/ کلیدتان شکسته است یا آن را برعکس چرخانده‌اید؟

به گزارش فارس، حمیدرضا قائم پناه دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان در مراسم روز دانشجو که با حضور رئیس جمهور برگزار شد، گفت: ۶ سال گذشت؛ ۶ سال از عمر دولتی گذشت که قرار بود ۱۰۰ روزه مشکلات کشور را حل کند.

وی افزود: آقای روحانی تقویم دستتان هست؟! بیش از ۲۲۰۰ روز گذشت و هنوز ملت ما منتظر حل مشکلات ابتدایی شان هستند.

این فعال دانشجویی گفت: قرار بود آنقدر رفاه بیاورید که ۴۵ هزار تومان به حساب هم نیاید، نه آنکه امروز خیل مردم گرفتار نان شب باشند. البته خیالتان راحت! ۴۵ هزارتومان برای مردم هیچ شد، هییییچ!

وی تاکید کرد: قرار بود عزت پاسپورت ایرانی را برگردانید، نه اینکه پاسپورت ایرانی را به قهقرا ببرید. قرار بود شفافیت سرلوحه کارتان و مردم محرمتان باشند، نه اینکه با سرکشی از قانون لیست اموال خود و وزرای میلیاردی‌تان را ارائه نکنید، مگر چه دارید که از ملت پنهان می‌دارید؟

قائم‌پناه تصریح کرد: آقای روحانی! چه بگوییم از داستان تلخ برجام نافرجامی که قرار بود یک شبه تمامی تحریم‌ها را بردارد و چرخ زندگی مردم را بچرخاند و آب خوردن مردم را حل کند. 

وی ادامه داد: حل شد، اما این امید مردم بود که در ناامیدی وعده‌های واهی جنابعالی حل شد. در گرانی و تورم افسارگسیخته دولت خوش تدبیر شما حل شد. در ورشکستگی صنعت و اقتصاد و سیاست دولتتان حل شد.در کاهش ارزش پول ملی و عدم پذیرش پول ملی حتی درکشور‌های جنگ زده حل شد. در سه برابر شدن یک شبه بنزین حل شد. در چند برابر شدن قیمت گوشت و برنج و میوه و سبزیجات حل شد. در سه برابر شدن قیمت مسکن و غیر قابل دسترس شدن آن برای مردم، در تدبیر جنابعالی حل شد

قائم پناه گفت: آقای رییس جمهور! درخت برجام گل کرد و میوه داد. مردم امروز درحال تناول سیب و گلابی برجامتان هستند بس است دیگر، تاکی می‌خواهید خود را در برابر غرب وحشی تحقیر کنید و التماس آنان را داشته باشید، بجای اتکا و انتظار از غرب به جوانان برومند ایران اسلامی تکیه کنید.

وی افزود: باور کنید می‌توانیم، مشکلاتی که پیش روی ماست، قابل حل است، این مشکلات چیزی نیست در برابر اراده‌ی پولادین ملت با شرف ایران. اما چه کنیم از کلید شما؟ که یا ظاهرا شکسته است؟ یا اینکه آن را برعکس چرخانده اید؟

نماینده بسیج دانشجویی تاکید کرد: آقای رئیس جمهور! بدانید که عبرت دوران شدید و تاریخ فراموش نخواهد کرد و آیندگان خواهند دانست، فروش عزت ملت در ژنو و لوزان و کنار رود راین، جز خفت و ذلت در برابر دشمن چیزی نداشت.

وی گفت: آقای روحانی! ظاهرا جو امنیتی دیگر دانشگاه‌ها، شما را مفتخر به حضور در دانشگاه فرهنگیان کرد. دانشگاهی که ۶ سال است به عنوان رییس هیئت امنایش، نه حاضر بودید در جلسات آن حاضر شوید و نه اسم آن را به زبان بیاورید. حضورتان را به عنوان ریاست هیئت امنای دانشگاه فرهنگیان گرامی می‌داریم، ولی اگر خداناکرده خواسته اید از فضای نجیبانه و متانت دانشجومعلمان برای خود، ایمنی در برابر مطالبات دانشجویی ایجاد کنید؛ اشتباه کردید.

* آقای روحانی ما به جای التماس بیگانه راه برون رفت را در اتکای به توان داخلی می‌دانیم

قائم پناه اظهار داشت:‌ امروز در برابر نسل نوی تحول خواه نظام تربیت رسمی کشور قرار گرفته اید که برعکس شما به جای التماس بیگانه و اجرای سند برجام صفت ۲۰۳۰، راه برون رفت را در اتکای به اندیشه و فکر و همت خود مبتنی بر سند تحول بنیادین می‌دانند.

وی گفت: امروز در برابر نسل نوی معلمی هستید که شرافت معلمی را در هویت خود می‌یابند و نه با طرح ننگین خرید خدمات آموزشی، معلم را، چون کالایی قابل فروش ببیند و تربیت را در بازار به ثمن بخس به آموزش بفروشند.
امروز در برابر معلمینی هستید که دستگاه تربیت رسمی را هزینه بر نمی‌دانند، بلکه آن را سرمایه گذاری برای شکوفایی آینده ایران زمین می‌دانند.

این فعال دانشجویی تاکید کرد: امروز در دانشگاهی هستید که به دلیل ظلم‌های متعدد جنابعالی و دولت محترمتان، بجای آنکه انرژی خود را صرف تربیت دانشجومعلمانی در تراز انقلاب بکند، صرف تلاش برای حیات خود و عبور از خیانت‌های مشاوران آشنایتان برای حذف این دانشگاه و عبور مشکلات ابتدایی زیرساختی آن می‌کند.
امروز در برابر نو معلمانی هستید که صدای گویای تمام معلمین ایران هستند که نه از فقر که از تبعیض گله‌مندیم.

* اجازه نخواهیم دولتی سرکار بیاید که ذخیره چندهزار میلیاردی فرهنگیان را به تاراج بدهد 

وی گفت: آقای روحانی بدانید؛ ما معلمین، از حقوق اندک گله داریم. از اختلاس گله داریم، از صندوق ذخیره فرهنگیان گله داریم، از عدم اجرای صحیح رتبه بندی گله داریم، از برون سپاری تربیت معلم گله داریم، از نگاه هزینه‌ای به آموزش و پرورش گله داریم، از معافیت مالیاتی سلبریتی‌ها و دیگران گله داریم. از بی صداقتی‌ها گله داریم، از سیاست زدگی گله داریم. از کاهش بودجه اندک آموزش و پرورش برای سال بعد گله داریم. از مدارس نا ایمن و کپری گله داریم.

نماینده بسیج دانشجویی ادامه داد: آقای روحانی! بدانید نسل آینده معلمی اجازه نخواهد داد که دولتی سرکار بیاید و ذخیره چندهزار میلیاردی فرهنگیان را به تاراج بدهد و بدون عذرخواهی و جبران آن، با حاشیه امن به کنار برود.

* آقای روحانی! برای پیشرفت کشور باید به درون کشور برگردید

وی افزود: بدانید نسل آینده معلمی اجازه نخواهد داد که دولتی سرکار بیاید که با فروش مدرسه و معلم، تربیت را به مسلخ تفکرات نئوکینزی خود ببرد و عدالت را به عنوان هدف تمام انبیا و اولیای الهی به پای اشرافیت مسخ قدرت و ثروت ذبح نماید. بدانید نسل آینده معلمی اجازه نخواهد داد تا هیچ رییس جمهوری با سواستفاده از نیاز‌های مالی معلمی، به اسم رتبه بندی و هرچیز دیگر شرافت اورا به سخره بگیرد و با رسانه‌ای کردن دم به ساعت داده‌ها و نداده‌ها به معلمان، عزت آنان را خرد کنید.

قائم پناه تاکید کرد: آقای روحانی! برای پیشرفت کشور باید به درون کشور برگردید. اتکا به جوانان برومند ایران اسلامی تنها راه حل برون رفت از مشکلات فعلی است؛ بیایید در این ماه‌های پایانی دولتتان، باقیات صالحات به جا بگذارید و از فرصت باقی مانده برای حل مشکلات کشور با همت بیشتر بهره ببرید.

دیدگاه کاربران

علیرضا۱۲۳۱۸۸۱۱۴:۰۴:۲۶ ۱۳۹۸/۹/۱۸
واقعا دمش گرم ، جیگرم حال اومد !!!
ناشناس۱۲۳۲۱۸۰۱۶:۲۳:۵۹ ۱۳۹۸/۹/۱۸
بسیج دانشجویی که همین وضع زمان مموتی بوجود امد کجا بود غیر از این بودکه با تمام توان حمایتش کردن و صداشون در نیامد
ناشناس۱۲۳۲۶۰۰۲۰:۵۹:۰۸ ۱۳۹۸/۹/۱۸
اوضاع زمان مموتی که خراب بود ولی الان بدجوری خرابه
اسدی۱۲۳۱۸۸۳۱۴:۰۵:۱۴ ۱۳۹۸/۹/۱۸
ایشون که کاره ای نیستن
جواد۱۲۳۲۰۱۹۱۵:۰۰:۴۶ ۱۳۹۸/۹/۱۸
مشخصه که یه نوشته ای دادن دستش و گفتن برو بخون
ناشناس۱۲۳۲۰۹۹۱۵:۴۳:۲۰ ۱۳۹۸/۹/۱۸
نوشته هم که بوده باشه ؛ حرف دل 80 میلیون ایرانی است
ناشناس۱۲۳۲۰۲۶۱۵:۰۲:۲۷ ۱۳۹۸/۹/۱۸
کاره ای نیستن ولی حقوقای نجومی میگیرن !!!!!!
ناشناس۱۲۳۲۱۲۳۱۵:۵۵:۰۳ ۱۳۹۸/۹/۱۸
نجومی میگیرن و قصد دارن اینترنت هم قطع کنن
ناشناس۱۲۳۲۴۳۲۱۹:۰۱:۳۴ ۱۳۹۸/۹/۱۸
کسی که احساس میکنه کاره ای نیست بیجا میکنه کاندیدای ریاست جمهوری بشه
ناشناس۱۲۳۱۸۸۹۱۴:۰۵:۴۴ ۱۳۹۸/۹/۱۸
قرار بود برجام مشکلات ما را حل کند ! اما حالا ما باید مشکلات برجام را حل کنیم !!!خخ
ناشناس۱۲۳۱۸۹۵۱۴:۰۷:۱۹ ۱۳۹۸/۹/۱۸
دولتی که همه کارش سیاسی کاری شود وضع بهتر از این نمی شود
ناشناس۱۲۳۲۰۲۱۱۵:۰۱:۱۵ ۱۳۹۸/۹/۱۸
این دولت امنیتی است . نه بویید از سیاست برده و نه بویی از اقتصاد . موضوعی که مردم تازه دارن میفهمن .
ناشناس۱۲۳۲۴۴۲۱۹:۰۷:۰۶ ۱۳۹۸/۹/۱۸
این را بپذیر این از قماش احمدی نژاد هست که مورد دلخواه تان بود
ناشناس۱۲۳۱۹۲۸۱۴:۱۵:۳۶ ۱۳۹۸/۹/۱۸
چشم . آقای روحانی همانطور که تا کنون به وعده هایش عمل کرد با وجود اقایانی مثل نوبخت نظریات پاک و صادقانه جوانان معلم را مد نظر قرار می دهد. چقدر ساده ای برادر. کجای کاری.
ناشناس۱۲۳۱۹۶۵۱۴:۳۳:۲۴ ۱۳۹۸/۹/۱۸
متاسفانه این فرد پرسشگر در برخی موارد مثل اینکه در دنیای واقعی زندگی نمی کند. بیشتر دنبال دنیای خیالی است!. چرا نباید با دنیا تعامل داشته باشیم؟ چون شما ها نمی خواهید که دلیل نیست.آیا کشور خود می تواند تمام نیازهای خود را به تنهایی تامین کند؟آیا می توان دور تا دور کشور را سیم خار دار کشید.
ناشناس۱۲۳۱۹۷۱۱۴:۳۸:۱۳ ۱۳۹۸/۹/۱۸
روحانی حداقل این آزادی بیان را آورد که بتوانید حرف دلتان را بزنید
ناشناس۱۲۳۲۰۷۶۱۵:۳۶:۲۶ ۱۳۹۸/۹/۱۸
آخه قبل از بروز و ظهور شیخ حسن ؛ همه لال بودن :-)
ناشناس۱۲۳۲۰۸۲۱۵:۳۸:۰۲ ۱۳۹۸/۹/۱۸
عملکرد وحشتناک و افتضاح روحانی ؛ نطق ها را باز کرده و بیان ها را آزاد
ناشناس۱۲۳۲۰۹۵۱۵:۴۱:۲۷ ۱۳۹۸/۹/۱۸
خلق تورم 180 درصدی ؛ بصورت اتوماتیک وار آزادی بیان می آورد !.
ناشناس۱۲۳۲۱۲۶۱۵:۵۷:۱۷ ۱۳۹۸/۹/۱۸
ساده نباش کدوم آزادی بیان ؟ تازه داریم این بنفش رنگ رو میشناسیم تازه یادش افتاده باید کلا اینترنت جهانی رو قطع کنه .
ناشناس۱۲۳۲۱۴۱۱۶:۰۳:۲۴ ۱۳۹۸/۹/۱۸
جناب بی خبر اینترنت رو قطع نکنه ؛ آزادی بیان پیشکش
ناشناس۱۲۳۲۱۶۴۱۶:۱۳:۳۴ ۱۳۹۸/۹/۱۸
آزادی بیان را با قطع اینترنت آورد ؟!!!!!!! مردم داشتن آزادانه حرف میزدن که ناگهان دیدن اینترنت موبایلشون قطع شده و انگشت شصت روحانی رفته روی دکمه فیلترینگ علی برکت الله !
ناشناس۱۲۳۱۹۷۴۱۴:۳۹:۱۶ ۱۳۹۸/۹/۱۸
به قول اون دوستمون: همه باهم #روحانی_مظلوم
ناشناس۱۲۳۲۱۵۲۱۶:۰۷:۵۵ ۱۳۹۸/۹/۱۸
اقای روحانی وهمه روسای جمهور ی ایران سپر بلا میشوند وهمه تقصیرهاوکوتاهیها بنام انان ثبت میشود
ناشناس۱۲۳۲۲۸۵۱۷:۲۰:۲۱ ۱۳۹۸/۹/۱۸
دولت تدفین امید
ناشناس۱۲۳۲۱۸۳۱۶:۲۵:۴۶ ۱۳۹۸/۹/۱۸
هرکسی از استان سمنان امد چنان خرابی کرد که دشمن نمیتوانست بکند
رسول۱۲۳۲۱۸۴۱۶:۲۵:۴۷ ۱۳۹۸/۹/۱۸
رفتن دانشگاه فرهنگیانش خیلی باحال بود!باید تهرانی شریفی چیزی میرفت
ملت۱۲۳۲۶۰۲۲۰:۵۹:۴۳ ۱۳۹۸/۹/۱۸
فکرکرده اونجا بره همه لال هستن!!
معلم۱۲۳۲۲۲۷۱۶:۵۱:۱۳ ۱۳۹۸/۹/۱۸
کسانی که کشور را به این روز انداخته اند باید جواب گو باشند نه روحانی. اقتصاد بیمار مزمن وابسته به نفت تحریم ظالمانه و هزینه های سنگین اداره مملکت . دولت به اندازه توان خود تلاش می کند. اتش توپخانه را به سمت دشمن بگیرید نه دوست.
رشید۱۲۳۲۲۲۸۱۶:۵۱:۱۴ ۱۳۹۸/۹/۱۸
درود بر نماینده بسیج دانشگاه فرهنگیان حرف تمام فرهنگیان را زد متشکر
ناشناس۱۲۳۲۲۸۶۱۷:۲۰:۳۵ ۱۳۹۸/۹/۱۸
اين افراد كه اين همه شكايت دارند كه البته حرف دل همه ملت است در واقع شاغل به شغل معلمي هستند واز بيكاري بعد از فارق التحصيل شدن نگراني ندارند
ناشناس۱۲۳۲۲۹۹۱۷:۲۵:۲۵ ۱۳۹۸/۹/۱۸
دولت کاره ای نیست. سرتون را از زیر برف بیرون بیاورید. مشکلات کشور ناشی از سیاست های غلط خارجی هست که تعیین کننده آن دولت نیست.
ناشناس۱۲۳۲۷۴۳۲۳:۲۹:۲۵ ۱۳۹۸/۹/۱۸
قیمت سیب زمینی و پیاز و گوجه فرنگی هم تقصیر خارج هست؟
ناشناس۱۲۳۲۴۵۰۱۹:۱۵:۴۶ ۱۳۹۸/۹/۱۸
حالا ببین اگه جلیلی و همفکراش سر کار می اومدن وضع چه میشد؟
ملت۱۲۳۲۶۰۳۲۱:۰۰:۲۹ ۱۳۹۸/۹/۱۸
آفرین عالی گفته
احمد۱۲۳۲۶۴۱۲۱:۳۸:۵۸ ۱۳۹۸/۹/۱۸
واقعا دروغ کلید همه زشتی هاست الحق بعضی دولتنامردهای ما کم نگذاشتن

پربحث‌های دیروز

 1. مجلس به تهدیدهای تاجگردون چه پاسخی می‌دهد؟

 2. اعتبارنامه تاجگردون رد شد

 3. واکنش کاربران توییتر به رد اعتبارنامه تاجگردون؛ مجلس از اولین آزمون بزرگ خود سربلند بیرون آمد/ حالا نوبت تلاش مضاعف برای حل مشکلات است

 4. تاجگردون کیفش را از مجلس برداشت و رفت

 5. دولت روحانی رکورددار جهش ارز در تمام دولت‌ها است/ چرخ اقتصاد از کار افتاده/ نتیجه سیاست دلار ۴۲۰۰ تومانی چه بود؟

 6. مردم اندونزی حیوانات را در آتشفشان ریختند

 7. روحانی: اعتراف می‌کنم که در ساخت مسکن عقب ماندگی داشتیم

 8. اولین واکنش تاجگردون به رد اعتبارنامه‌اش

 9. جهانپور: خیلی از مبتلایان به کرونا در ایران شناسایی نشده‌اند/ تنها ۱۰ درصد تهرانی‌ها نکات بهداشتی را رعایت می‌کنند

 10. وزیر راه: حداکثر سقف قرارداد‌ اجاره در تهران ۲۵ درصد تعیین شد/ هیجانات کاذب‌ بازار مسکن را آرام می‌کنیم

 11. پرواز عمودی خلبان ایرانی با بمب افکن F ۴

 12. اینستاگرام پست ضرغامی را حذف کرد / اینبار وحشت از نام دختر سردار سلیمانی

 13. سقوط خوفناک یک هواپیما در حاشیه بزرگراه

 14. آمار به‌روز جهانی درباره کرونا/ ایران پنجمین کشور دنیا از نظر تعداد فوتی جدید

 15. روحانی: اعتراف می‌کنم دولت یازدهم در موضوع مسکن عقب‌ماندگی داشت/ زدن ماسک در حمل‌ونقل عمومی و ادارات الزامی می‌شود/ ظریف سمبل قدرت سیاسی است

 16. قیمت خودرو در بازار آزاد مشخص شد/ جدول

 17. توئیت زاکانی خطاب به مردم گچساران

پربحث‌های هفته

 1. یک درس مهم ظریف در سیاست خارجی

 2. اصرار بر تحقیر ایران در ماجراي واکسن کرونا !

 3. از تنور سوال از رییس جمهور نانی گرم ‌می‌شود؟!

 4. پایان شوروی گونه آمریکا ؟

 5. مجلس به تهدیدهای تاجگردون چه پاسخی می‌دهد؟

 6. به چه قیمت؟

 7. طرح سؤال از رئیس‌جمهور با ۲۰۰ امضا تقدیم هیئت‌رئیسه مجلس شد + محورهای سوال

 8. دوره آموزشی سربازی ۲ ماهه شد

 9. اعتبارنامه تاجگردون رد شد

 10. حاشیه‌های حضور ظریف در مجلس

 11. شما بگویید به چه قیمتی ؟!

 12. روایت روحانی از مدیریت دولت بر اقتصاد کشور/جنجال سخنرانی ظریف/ بازداشت عضو تیم سابق مذاکره‌کننده هسته‌ای/افروغ: صداوسیما اسیر نفوذ، تظاهر و ریا شده است

 13.  ردپای زنگنه در هپکو به نقل از نماینده تهران/ وزارت نفت: بیژن زنگنه از سال ۸۵ بازنشسته است  

 14. ضرب و شتم پزشک متخصص توسط همراهان بیمار + عکس

 15. روحانی: اقتصاد کشور تحت مدیریت قرار دارد/ در ماه‌های آینده به ثبات در اقتصاد و بازار ارز خواهیم رسید

 16. تهیه طرح تغییر الگوی سهمیه بندی بنزین در مجلس/ اختصاص سهمیه بنزین به خانواده به جای خودرو

 17. معجزه ای که اتفاق نیفتاد!

 18. واکنش همتی به برخی اقتصاددانان؛ نقدینگی موجود نمی‌تواند به تورم بالا منجر ‌شود

 19. سیروس گرجستانی درگذشت

 20. حکم یک دادگاه آمریکایی: محموله نفتکش‌های ایرانی که به ونزوئلا رفته بودند، مصادره شود

 21. نمکی: دلم نمی‌خواست با چنین تاوان سنگینی حرف‌هایم را جدی بگیرند

 22. سیف: بانک مرکزی استقلال ندارد و تابع نظرات رئیس‌جمهور است/ برجام مشکل روابط بانکی ایران را حل نکرد

 23. احمد توکلی: با استیضاح روحانی بیشتر موافقم

 24. واکنش کاربران توییتر به رد اعتبارنامه تاجگردون؛ مجلس از اولین آزمون بزرگ خود سربلند بیرون آمد/ حالا نوبت تلاش مضاعف برای حل مشکلات است

 25. تاجگردون کیفش را از مجلس برداشت و رفت

ابر آروان

پربحث‌های اخیر

  پربحث‌های هفته

  1. یک درس مهم ظریف در سیاست خارجی

  2. از تنور سوال از رییس جمهور نانی گرم ‌می‌شود؟!

  3. مجلس به تهدیدهای تاجگردون چه پاسخی می‌دهد؟

  4. به چه قیمت؟

  5. اعتبارنامه تاجگردون رد شد

  6. شما بگویید به چه قیمتی ؟!

  7. روایت روحانی از مدیریت دولت بر اقتصاد کشور/جنجال سخنرانی ظریف/ بازداشت عضو تیم سابق مذاکره‌کننده هسته‌ای/افروغ: صداوسیما اسیر نفوذ، تظاهر و ریا شده است

  8. سیف: بانک مرکزی استقلال ندارد و تابع نظرات رئیس‌جمهور است/ برجام مشکل روابط بانکی ایران را حل نکرد

  9. احمد توکلی: با استیضاح روحانی بیشتر موافقم

  10. واکنش کاربران توییتر به رد اعتبارنامه تاجگردون؛ مجلس از اولین آزمون بزرگ خود سربلند بیرون آمد/ حالا نوبت تلاش مضاعف برای حل مشکلات است

  11. جزئیاتی از سند ۲۵ ساله ایران و چین/ واگذاری کیش به چینی‌ها صحت دارد؟

  12. دوای درد کارگران هفت‌تپه چیست؟

  13. بیانیه رئیس کمیسیون تحقیق مجلس درباره اعتبارنامه تاجگردون: همه مراحل تحقیق را با انصاف و رعایت بی‌طرفی انجام دادیم

  14. آیا وزارت صمت همچنان قربانی «لجبازی» است؟!

  15. ضابطین قضایی به توصیه رهبر انقلاب عمل کنند

  16. توضیحات سخنگوی هیئت‌رئیسه مجلس درباره اعتبارنامه تاجگردون و ودیعه مسکن ۲۰۰ میلیونی نمایندگان

  17. نظر زیباکلام درباره سوال از روحانی در مجلس/ انتقاد سلیمی نمین از برخورد مجلس با ظریف/ زیدآبادی: روحانی واقعیت اوضاع اقتصادی را نادیده می‌گیرد/ مجلس دهم بودجه شورای نگهبان را زیاد کرد؟

  18. طرح «سوال از رئیس‌جمهور» آماده شد / یکشنبه ۱۵ تیر، این طرح را به جریان می‌اندازیم

  19. ظریف: هیچ‌گاه مسائل داخلی را به خارج نبرده‌ام/ آمریکا را قدر قدرت ندانیم/ برجام سند افتخار ایران است

  20. روایت رئیس‌جمهور از آشنایی با یک بیمار کرونایی/اعتراض توکلی به استخدام داماد روحانی در وزارت نفت/ صف‌آرایی اصلاح‌طلبان علیه عارف/ عمر سیاسی لاریجانی تمام شده است؟

  21. اولین واکنش تاجگردون به رد اعتبارنامه‌اش

  22. ماجرای تلاش عده‌ای برای تقابل سیداحمد خمینی با رهبری/بیانیه عجیب یک نماینده در حمایت از تاجگردون/کرونا رکورد زد

  23. دعوت یک پژوهشگر تاریخ از موسوی خوئینی‌ها به مناظره

  24. اختصاصی الف/اسامی ۱۳۴ نماینده امضاکننده طرح سؤال از رئیس جمهور

  25. موسوی: سفیر ایران در یکی از کشورهای مهم همسایه خواهم شد

  آخرین عناوین