فلاوینگو، سریع، ارزان و مطمئن

گزارش بازرگانی،   3980916101

مولانا می‌گوید: وآن لب که در آن سفر بخندد. شاید عصاره‌ی مأموریت فلاوینگو نیز همین باشد؛ نشاندن لبخنی از آرامش و آسایش بر لب هر مسافری که همراهی با ما را انتخاب کرده است.

فلاوینگو (Flawingo) یکی دو سالی است که با تعداد زیادی از مسافرهای ایرانی در سفرهای‌شان همراه است. تلاش برای فراهم کردن گستره‌ای وسیع از انتخاب‌ها، پوشش دادن تعداد زیادی از مقصدها و مبدأها، اضافه کردن امکانات جدید و توسعه دادن زیرساختی قابل اتکا برای آینده، همه بخشی از کوشش فلاوینگوی جوان برای به دست آوردن رضایت مسافرها بوده‌اند. برای تیم ما، راضی بودن مشتری از تجربه‌ی سفرش اهمیت بسیار زیادی دارد؛ و به همین دلیل است که تیم پشتیبانی فلاوینگو، بی‌تعارف، سخت در تلاش هستند تا هر یک نفر از این مسافرها، با آسودگی و خیالی راحت سفر کنند.

البته که سفر کردن سختی‌ها و پیچیدگی‌هایی دارد؛ فلاوینگو هم این بخش زیادی را از این سختی‌ها و چالش‌ها دیده و تجربه کرده است. تصیم برای سفر، فقط آغاز راه است و بسیار سفر باید تا پخته شود خامی. هر سفر، برای تیم ما، تجربه‌ای جدید، متمایز، و همراه با آموختن و رشد است؛ همانطور که بر این باور هستیم که فلاوینگو به سرعت در حال رشد کردن است.

 

اهداف و ماموریت تیم جوان فلاوینگو

برای فلاوینگو، حل کردن چالش مسافرها، یکی از اهداف بزرگ است. چطور می‌توان سفر را راحت‌تر، آسودگی‌اش را بیشتر، و خیال مسافر را راحت‌تر کنم؟ برای ما، پاسخ به این سوال‌ها مهم هستند و پیدا کردن این پاسخ‌ها مأموریتی تمام‌نشدنی‌ست. نگاه فلاوینگو به آینده است. می دانیم که هر مسافری، نه فقط با هواپیما، که با دیگر وسایل نقلیه نیز سفر می‌کند؛ به مقصدی می‌رسد و به اقامتگاهی نیاز دارد. شاید این مسافر عزیز ما، قصد سفر به خارج از مرزهای ایران داشته باشد، نقش فلاوینگو چیست؟ ما کار را ساده‌تر می‌کنیم و مانع‌ها و سختی‎ها را حذف می‌کنیم.

از طرف دیگر، می‌دانیم که باید خلاق باشد و نوآور باشیم. باید روش‌هایی بهتر را پیدا کنیم و گاهی، خارج از چارچوب‌های متداول به مسئله‌ها نگاه کرده تا بتوانیم آن‌ها به خوبی حل و فصل کنیم. مسئله‌های مسافرها، مسئله‌های فلاوینگو هستند، و پیدا کردن راه حل آن‌ها، مأموریت او. فلاوینگو مشتاق همراهی با شما در هر سفرتان است. این فرصت، برای او، تجربه‌ای غنی و آموزشی بی‌نظیر است.

 

خرید آسان و ارزان بلیط هواپیما از فلاوینگو

فلاوینگو بلیط‌های متنوعی را از هواپیما به مسافرها ارائه می‌دهد. مسیرهای متنوع و گستره‌ای از مقصدها و مبدأها، از طریق فلاوینگو، در اختیار شما هستند. فلاوینگو با همکاری با تأمین‌کننده‌های بلیط‌ هواپیما، و با تکیه بر چابکی و کوچکی سازمانش، قیمت‌هایی مناسب را به مسافرها ارائه می‌کند. البته که بلیط هواپیما به خودی خود گران است؛ کار را سخت‌تر نکنیم. از طرف دیگر، نوآوری فلاوینگو خدمات جدیدی را نیز برای مسافرها ایجاد کرده است؛ مثلا، تا به حال به رزرو کردن پرواز، و خرید آن در آینده فکر کرده بودید؟ بر این باور هستیم که برای شکل دادن به تجربه‌ای باارزش برای مشتری، باید سخت بکوشیم.

آیا همه چیز به خرید بلیط هواپیما ختم خواهد شد؟ قطعا نه. گردشگری پایدار، عبارتی دو کلمه‌ای و کوتاه، اما با یک معنی غنی و با اهمیت برای فلاوینگو است. چطور رشد خواهیم کرد؟ صنعت گردشگری چطور زندگی ما، و دیگر مسافرها و مردم را متحول خواهد کرد؟ ما به روش‌هایی جدید فکر می‌کنیم. توسعه دادن بلیط هواپیما خارجی، اضافه کردن بلیط‌های قطار و اتوبوس، رزرو کردن هتل و اضافه کردن خدمات جانبی نظیر بیمه‌ی مسافرتی و ویزا، تنها بخشی مقدماتی از اهداف و چشم‌انداز فلاوینگو هستند. فلاوینگو به ایجاد ارزش فکر می‌کند و امیدوار است.

بر این باور هستیم که بخشی از مأموریت ما، معرفی کشورمان ایران به جهانیان، و دعوت از گردشگرها برای حضور در ایران است؛ هرچند، این فرآیندی‌ست که بخشی بسیار مهم و مقدماتی در آن، ایجاد تجربه‌ای روان و دوست‌داشتنی با همراهی مسافرهای کنونی‌ست تا ابتدا آن‌ها به ما گوشزد کنند که کجا خوب، و کجا نامناسب عمل کردیم.

تجربه‌ و بازخورد مثبت مسافر

سعی ما بر این بوده است که ارتباطی شایسته، همراه با احترام، و در عین حال صمیمانه، با هر مسافر برقرار کند. اگر با ما ارتباطی برقرار کرده باشید، دلسوزی و حمایت را حس کرده‌اید. تجربه‌ی شما برای فلاوینگو اهمیت بسیار زیادی دارد. با وجود سختی‌ها، می کوشیم آن مواردی را که منجر به ناخوشایندی شما می‌شوند، از سر راه برداریم تا به سرعت به هدف خود برسید. فلاوینگو این مسئولیت را به عهده گرفته‌ است که مراقب مسافرهایش باشد تا مبادا آن‌ها در مسیر سفر خود، از آن ایده‌ی جذاب تا حضور در مقصد، سختی و ناخوشی را تحمل کنند. باید بپذیریم که این کار آسانی نیست و فلاوینگو نیز بی‌نقص نیست. اگر خوب بودیم، آن را وظیفه‌، و اگر نامناسب عمل کردیم، آن را فرصتی برای جبران می‌دانیم. فلاوینگو، همراه پرشوق، دقیق، سخت‌کوش، و البته جوان شما در هر سفر است.