قالیباف: کلید روحانی قلابی است؛ دنبال کلید واقعی باشید/ ریشه اصلی فساد، ضعف و ناکارآمدی در شیوه اداره است

گروه سیاسی الف،   3980916094 ۳۹ نظر، ۰ در صف انتشار و ۴۵ تکراری یا غیرقابل انتشار

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام خطاب به دانشجویان گفت: به‌جای کلید قلابی باید به دنبال کلید واقعی بود، کلید واقعی حل مشکلات کشور دست شماست که همان روحیه کار و تلاش است،‌ نه کلید قلابی آقای روحانی.

قالیباف: کلید روحانی قلابی است؛ دنبال کلید واقعی باشید/ ریشه اصلی فساد، ضعف و ناکارآمدی در شیوه اداره است

به گزارش فارس، محمّدباقر قالیباف، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، عصر امروز(شنبه ۱۶ آذر) در ویژه برنامه "دوباره لبخند" که به‌مناسبت روز دانشجو و از سوی بسیج دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی(ره) برگزار شد، پس از تبریک روز دانشجو به دانشجویان و دانش‌پژوهان، آنان را قلب همیشه تپنده این سرزمین برای معنی بخشی و حرکت نامید و گفت: شمایید که عجین شده با آزادی و استقلال و تلاش و پیشرفت برای تحقق حق‌طلبانه عدالتید. این روزها که در جلسات مختلف حضور پیدا می‌کنم و با مخاطبان مختلف گفتگو می‌کنم، وقتی که خسته و کسل از مشکلات و ناکارآمدی‌ها می‌شوم، با دیدن دانشجویان و حضور در کلاس درس،‌ نشاط و انگیزه می‌گیرم. با همه مشکلاتی که با آنها روبرو هستید، هنوز امید ما به شماست.

شهردار اسبق تهران در ادامه با برشمردن سه ویژگی «عدالت‌خواهی»، «استکبارستیزی» و «کار و تلاش» برای دانشجویان و جنبش دانشجویی، افزود: «استکبارستیزی یعنی ایمان به سنتهای الهی و وعده الهی، یعنی نفی دخالت بیگانه، یعنی توانمند بودن، باور به ما می‌توانیم و تکیه به مردم وتوان داخلی. مردم با هر سلیقه و گرایشی، با هر دین و مذهبی، با هر نژاد و قومیتی بر سر استقلال کشور و عزت مردم در مقابل با زورگویی هم‌نظر هستند و اختلافی ندارند. همه می‌گویند باید مستقل بمانیم. اما مشکل اینجاست که مستقل ماندن نیازمند توانمندی و اتکا به ظرفیتهای داخلی است. مشکل اینجاست که برای حل مسائل داخلی،‌ مسیر خارجی را دنبال می‌کنند.

وقتی با مردم نیستید از پشت شیشه ماشین نظرسنجی می‌کنید و تصمیم غلط می‌گیرید

قالیباف در ادامه به حوادث اخیر پس از گران شدن قیمت بنزین اشاره کرد و گفت: نگاه کنید به همین ماجرای بنزین. وقتی با مردم و بین مردم نیستید، ناگزیر از پشت شیشه ماشین نظرسنجی می‌کنید، تصمیم غیر کارشناسی می‌گیرید. بعد هم اجرای غلط انجام می‌دهیدو تازه بعدش هم که با عواقب تصمیم غلط خودتان روبرو می‌شوید فشار می‌آورید برای مذاکره،‌ آن هم پس از خلف وعده و زیر میز زدن آنها.

فرمانده لشگر پنج نصر در دوران دفاع مقدس در ادامه سخنانش با اشاره به ویژگی عدالتخواهی جنبش دانشجویی افزود: عدالت دو چهره دارد. عدالت در توزیع فقر و عدالت در توزیع فرصتها و ثروتها. قدرتهای خارجی هیچ مشکلی با توزیع فقر ندارند. اما مسیر درست عدالت‌، عدالت در توزیع فرصتها و ایجاد توانمندی در افراد است. استکبارستیزی و عدالت در گرو کار و تلاش است. به قول معروف، پنیر مفت فقط در تله موش پیدا می‌شود.

روحانی کشور را متوقف کرده است

وی ادامه داد: این اصل حرف ما با آقای روحانی است. این که ایشان کشور را متوقف کرده است. این همه ظرفیت و توان داخلی را رها کرده و چشم امیدش به مذاکره است. این یعنی تمنای از بیگانه، این یعنی توزیع فقر که منجر به فساد و تبعیض می‌شود. این یعنی حکومت ۴ درصدی ها بر مردم و تعطیل کردن کارخانه‌ها. این یعنی دادن ارز ۴۲۰۰ تومانی به سفارش شده‌ها و ورشکست کردن تولیدکنندگان و صادرکنندگان و بیشتر شدن واردات لوازم آرایشی و خودورهای لوکس کذایی و دلالی  و قاچاق. یعنی روزانه هزار میلیارد تومانا به نقدینگی کشور اضافه کردن. یعنی از بین بردن آینده شما.

قالیباف با اشاره به موضوع مبارزه با فساد گفت: در حقیقت مشکل امروز ما نه فقر و بی عدالتی که دولتی است که تولید فقر و بی‌عدالتی می‌کند. با فساد باید مبارزه کرد و قوه قضاییه این کار را شروع کرده است و باید با قدرت به آن ادامه بدهد ولی باید بدانیم که ریشه اصلی فساد، ضعف و ناکارآمدی در شیوه اداره کشور است که ماحصل تفکر غرب‌گراست.

چرا اخذ برخی مجوزها در اختیار یک گروه خاص است؟ 

عضو مجمع تشخیص مصلحت با اشاره به وجود چند خزانه در کشور عنوان کرد: «چرا در کشور یک خزانه وجود ندارد؟ چرا اخذ برخی مجوزها در اختیار یک گروه خاص است؟ در همین جریان بنزین اگر مردم می‌دانستند که مسئولان با آنها صادق هستند مطمئن باشید که چنین مشکلاتی پیش نمی‌آمد. مردم در جربان قرار نگرفتند. رئیس جمهور می‌گوید من از مردم دیرتر متوجه شدم، آن هم با پوزخند. بدترین شیوه اجرا را انتخاب کردند. چند روز قبلش هم صراحتا گفتند بنزین گران نمی‌شود.

شهردار اسبق تهران با اشاره به ناکارآمدی در نظام اداری و اجرایی کشور، اضافه کرد: اگر نتوانید یک تصمیم را خوب اجرا کنید، فرقی نمی‌کند که در روز یک تصمیم‌ بگیرید یا در سال یک تصمیم.

قالیباف در ادامه سخنانش با اشاره به ویژگی سوم دانشجویان که تلاش و پیشرفت است، عنوان کرد: این همان عنصری که ما امروز به آن نیازمند هستیم. ما امروز نیازمند کار هستیم. ما امروز نیازمند مدیریت هستیم. کلید واقعی حل مشکلات کشور دست شماست که همان روحیه کار و تلاش است،‌ نه کلید قلابی آقای روحانی. ما نیازمند تسهیل‌گری در فضای کسب و کار و استفاده از فناوری‌‌های نوین هستیم. ما باید کسب و کار جدید داشته باشیم. در دنیا بیش از ۵۰ هزار شغل شناسایی شده اند اما ما در ایران بیش از ۱۲ هزار شغل نداریم.

قالیباف در بخش پایانی سخنانش ضمن تشکر از برگزارکنندگان این مراسم، آینده را روشن و امیدآفرین دانست اما شرط آن را چنین بیان کرد: بدانید که آینده روشن و امیدآفرین است به شرط آن که بتوانیم این تفکر غرب‌گرا و لیبرالیستی و خسته و بسته و نشسته را از اداره کشور دور کنیم تا بی‌تدبیری و ناامیدی را پایان بدهیم و تلاش و کار و امید را به همت جوانان عزیز برای ملت به ارمغان آوریم.

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۲۲۸۲۹۷۱۶:۰۰:۱۳ ۱۳۹۸/۹/۱۶
شما بهتر راجب زمین های نجومی و بدهی های میلیاردی شهرداری به دوستان توضیح بدهید
ناشناس۱۲۲۸۴۵۱۱۷:۲۷:۴۹ ۱۳۹۸/۹/۱۶
شما هم بهتره بجای مغلطه خیانت امثال خودتون را با انتخاب روحانی توضیح بدین.
زاد۱۲۲۸۸۴۹۲۰:۵۹:۳۲ ۱۳۹۸/۹/۱۶
اشتباه قالیباف همین است که زمینه مظلوم نمایی روحانی را فراهم میکند
ناشناس۱۲۲۸۵۰۷۱۷:۵۹:۳۰ ۱۳۹۸/۹/۱۶
در عالم حقیقت و راستی، چیزی به نام کلید حلال مشکلات وجود ندارد.
ناشناس۱۲۲۹۴۰۳۰۷:۵۳:۰۸ ۱۳۹۸/۹/۱۷
اگه ریگی توی کفشش بود مثل حسین فریدون الان توی زندان بود. البته اگه واقعا توی زندان باشه!
ناشناس۱۲۲۸۲۹۹۱۶:۰۱:۳۱ ۱۳۹۸/۹/۱۶
مطمئنم اکر شما هم بودی اوضاع همین بود.
ناشناس۱۲۲۸۷۱۳۱۹:۲۸:۴۲ ۱۳۹۸/۹/۱۶
البته بدتر ازاین بود!
ناشناس۱۲۲۸۸۲۲۲۰:۴۳:۱۷ ۱۳۹۸/۹/۱۶
اگر بود دلار 5000 بود طبق گفته خودتون
احد۱۲۲۸۳۰۷۱۶:۰۴:۵۹ ۱۳۹۸/۹/۱۶
جناب قالیباف در مورد املاک نجومی و مابقی پروند های 12 ساله شهرداری تهران هیچ نظری ندارند !! البته من گفته های ایشان در مورد دولت فعلی را کاملا قبول دارم ولی ایشان نمیتوانند مدعی واقعی مردم باشند !
ناشناس۱۲۲۸۳۳۰۱۶:۲۳:۰۱ ۱۳۹۸/۹/۱۶
آقای قالیباف شما با آن کارنامه شهرداریتان نمی توانید به کسی انتقاد کنید ، بس است دیگر
ناشناس۱۲۲۸۶۶۹۱۹:۰۶:۳۶ ۱۳۹۸/۹/۱۶
شک نکن که بدتر بود اصولگراها دنبال قطع سراسری اینترنت و راه اندازی شبکه ملی هستن . با خروج از برجام هم تحریم ها شدید تر خواهد شد
ناشناس۱۲۲۹۳۸۲۰۷:۳۲:۴۸ ۱۳۹۸/۹/۱۷
عمو وزیرکشور اینترنت قطع کرد
ناشناس۱۲۲۸۳۳۶۱۶:۲۵:۴۳ ۱۳۹۸/۹/۱۶
تو از احمدی نژاد بهتری نیستی که در هر حال فرقی با روحانی نمی کنید
ناشناس۱۲۲۸۳۶۴۱۶:۴۱:۴۵ ۱۳۹۸/۹/۱۶
پرونده شهرداری چی شد؟؟؟
ناشناس۱۲۲۸۳۹۸۱۶:۵۵:۵۰ ۱۳۹۸/۹/۱۶
حتما میخوای بگی که کلید واقعی دست تو هست‌.من دیگه رای نمیدم.
ناشناس۱۲۲۸۴۰۱۱۶:۵۷:۱۸ ۱۳۹۸/۹/۱۶
جالبه همه کلیدساز شدن دم انتخابات ..
ناشناس۱۲۲۸۵۲۵۱۸:۰۶:۲۰ ۱۳۹۸/۹/۱۶
پول توی کلیده!
ناشناس۱۲۲۸۴۲۳۱۷:۰۹:۲۷ ۱۳۹۸/۹/۱۶
انشاالله پایان بی تدبیری و ناامیدی باشد
شروین۱۲۲۸۴۲۴۱۷:۰۹:۳۴ ۱۳۹۸/۹/۱۶
آقای دکتر قالیباف که این صحبت ها را میفرمایند.یک نیم نگاهی به مدیریت خود در مقام شهرداری داشته باشند.شما هم مدیریتت عین مرحوم هاشمی هست.
رسول مشهدي۱۲۲۸۴۳۳۱۷:۱۶:۰۹ ۱۳۹۸/۹/۱۶
آقاي قاليباف ممكن است كليد روحاني قلابي باشد ولي كليد شما هم اصلي نيست.
ناشناس۱۲۲۸۶۲۵۱۸:۴۲:۱۵ ۱۳۹۸/۹/۱۶
جمله صحیح این است که قطعا کلید روحانی قلابی است ولی کلید شما هم ممکن است قلابی باشد. کمی عقل و توبر هم بد نیست. بعد از ۷ سال عملکرد روحانی واضح است. دیگه ممکنه برای روحانی بعنی طرفداری نابجا.
ناشناس۱۲۲۸۴۵۴۱۷:۲۹:۲۱ ۱۳۹۸/۹/۱۶
پیاده نظام روحانی همه اینجا جمع هستند ماشاالله.
ناشناس۱۲۲۸۵۱۶۱۸:۰۳:۲۰ ۱۳۹۸/۹/۱۶
حق با قالیباف است
ناشناس۱۲۲۸۵۴۸۱۸:۱۴:۳۷ ۱۳۹۸/۹/۱۶
پس کلید اصلی کجاست ؟ دست کیه ؟
ناشناس۱۲۲۸۵۵۱۱۸:۱۵:۳۲ ۱۳۹۸/۹/۱۶
به کسی که هنوز نماینده نشده بنا را بر تخریب دیگران گذاشته نباید امید بست
ناشناس۱۲۲۸۵۵۳۱۸:۱۵:۵۷ ۱۳۹۸/۹/۱۶
ای کاش حداقل از روحانی کپی نمیکردی این کلیدو کهدچیزی از خود داسته باشی .مردم گول این کلید و آن کلید رو نمیخورند باید تغیرات اساسی در نحوه اداره کشور انجام شود والا روز از نو روزی از نو.
ناشناس۱۲۲۸۶۰۰۱۸:۲۹:۰۶ ۱۳۹۸/۹/۱۶
شما یک قول به مردم دادید که در انتخابات تا آخر می مانید ، که به آن پشت پا زدید حالا چه شد که دوباره وارد یک انتخابات دیگر شدید ؟ عرصه را خلی دیدید یا فکر کردید مردم یادشان رفته است ؟
ناشناس۱۲۲۸۶۶۶۱۹:۰۵:۰۶ ۱۳۹۸/۹/۱۶
زنده باد قالیباف. واقعا از این همه تعصب کور آدم تعجب میکنه. هنوز عده ای از روحانی حمایت میکنند. آقا رای دادی قیول کن اشتباه کردی.
ناشناس۱۲۲۸۶۹۱۱۹:۱۵:۵۴ ۱۳۹۸/۹/۱۶
قالیباف خوش صحبت درست میگی کلید روحانی قلابی است ولی آیا کسی را تو این مملکت سراغ دارید که کلید واقعی داشته باشه؟!! ما مردم که دست هرکسی کلید دیدیم قلابی بوده
ناشناس۱۲۲۸۷۱۰۱۹:۲۸:۰۶ ۱۳۹۸/۹/۱۶
اقای قالیباف: کلید روحانی قلابی است. می دونیم که قلابی است. ولی انتخاب روحانی انتخاب بین بد وبدتر بود. بااین حال ممنون که اطلاع دادی.
ناشناس۱۲۲۸۷۵۸۱۹:۵۳:۳۸ ۱۳۹۸/۹/۱۶
درود بر مرد عمل ...قالیباف
ناشناس۱۲۲۸۷۶۱۱۹:۵۵:۰۵ ۱۳۹۸/۹/۱۶
چقدر روزنامه های زنجیره ای اصلاح طلبان قالیباف را تخریب کرد.............ولی منی که در تهران زندگی می کنم می بینم چقدر قالیباف در شهرداری خدمت کرد.
امیر۱۲۲۸۷۷۵۲۰:۰۱:۴۳ ۱۳۹۸/۹/۱۶
این چه کلیدیست که دست همه هست
ناشناس۱۲۳۰۴۸۲۱۸:۰۳:۰۷ ۱۳۹۸/۹/۱۷
شاه کلید هست برای شکندن قفل بیت المال
ناشناس۱۲۲۸۸۸۹۲۱:۱۸:۱۳ ۱۳۹۸/۹/۱۶
پس که اینطور. لاریجانی کاندید نمیشه چون قراره قالیباف رییس بعدی مجلس بشه.
ناشناس۱۲۲۸۹۰۱۲۱:۲۳:۳۵ ۱۳۹۸/۹/۱۶
اونکه حقوق دان بود و سرهنگ نبود این شد چه رسد به کسیکه سرهنگ هم بوده وا ویلا
احمد۱۲۲۹۰۴۵۲۲:۵۱:۰۸ ۱۳۹۸/۹/۱۶
من آقای قالیباف رو آدم عملگرا میدونم ولی ظاهرا انتخابات ریاست جمهوری رو با مجلس اشتباه گرفته
Ft۱۲۲۹۲۴۳۰۱:۲۵:۰۰ ۱۳۹۸/۹/۱۷
قاليباف هر پستى گرفت خوب مديريت كرد بهترين شهردار تهران بود الان شهردارى تهران....
ناشناس۱۲۲۹۲۹۵۰۴:۰۳:۵۶ ۱۳۹۸/۹/۱۷
به نظرم همه کلیدارو بیارن، تست کنیم ببینیم کدوم در و باز میکنه

پربحث‌های دیروز

 1. مذاکره مجدد با آمریکا به‌ چه بهانه و بهایی؟

 2. ۱۰ نکته درباره گفت‌گوی ظریف و اشپیگل 

 3. حمله بی‌سابقه روحانی به شورای نگهبان/ توضیحات جدید درباره کاخ مرمر/ باهنر: اصلاح‌طلبان هم طرفدار دارند و هم کاندیدا برای بستن لیست

 4. هواپیما تهران - بندرماهشهر از باند فرودگاه خارج شد + عکس و فیلم

 5. طالبان مسئولیت سرنگونی هواپیمای آمریکایی را پذیرفت

 6. آمریکایی‌ها چشم دیدن این کارخانه را ندارند

 7. همه یارانه‌بگیران از سال بعد یارانه معیشتی می‌گیرند + جزئیات

 8. تجمع مردم مقابل وزارت خارجه/ ظریف بابت اظهاراتش عذرخواهی کند + عکس و فیلم

 9. شرط تازه برای انتقال وجه بالای یک میلیارد تومان

 10. فاش شدن جزئیاتی از معامله قرن در یک روزنامه اسراییلی

 11. انتخابات مجلس یازدهم و بلاتکلیفی جریان های سیاسی/ آیا باید امیدوار بود؟

 12. روحانی: ملت ما نمی‌گذارد آمریکا پیروز شود/ با صندوق رای قهر نکنید؛ امروز روزی است که باید پای صندوق رای رفت

 13. خبرهای متناقض درباره سرنگونی هواپیما نیروی هوایی آمریکا در افغانستان/ ان‌بی‌سی: همه سرنشینان کشته شدند + عکس

 14. درخواست فوری برای استیضاح ظریف در مجلس

 15. روحانی: حوادث دی ماه ۹۶ ترامپ را پُر رو کرد

 16. ادعای مهناز افشار درباره محسن تنابنده + عکس

 17. انتقاد ربیعی از صداوسیما در پخش نکردن سخنرانی روحانی

 18. آزمون معامله قرن؛ از رخوت رژیم‌های عربی تا تحرکات جهان اسلام

پربحث‌های هفته

 1. مذاکره مجدد با آمریکا به‌ چه بهانه و بهایی؟

 2. ۱۰ نکته درباره گفت‌گوی ظریف و اشپیگل 

 3. تجربه‌ای برای آیندگان تا دیگر ماشه‌ای را علیه ما نچکانند!...

 4. رمزگشایی از حمله روحانی به شورای نگهبان!

 5. آیا جهان، ایران را در نقطه اتخاذ «تصمیم بزرگ» قرار خواهد داد؟

 6. انتقاد حسین شریعتمداری از ظریف؛ وزیر خارجهِ کدام ایران؟!

 7. واکنش ترامپ به سخنان ظریف درباره مذاکره با آمریکا: نه مرسی!

 8. حمله بی‌سابقه روحانی به شورای نگهبان/ توضیحات جدید درباره کاخ مرمر/ باهنر: اصلاح‌طلبان هم طرفدار دارند و هم کاندیدا برای بستن لیست

 9. ایران و «توافق ترامپ» که قاسم سلیمانی به آن اشاره کرده بود

 10. علت عجیب ردصلاحیت علی مطهری/ جلسه خاتمی و ناطق با روحانی؛ از تکذیب تا تایید/کرباسچی: مردم و تاریخ درباره زندگی بدون تشریفات مرحوم هاشمی قضاوت خواهند کرد

 11. آقای روحانی شما را به خدا یک چیزی برای این نظام باقی بگذارید

 12. احمد توکلی خواستار پاسخگویی مدیرعامل بانک کشاورزی به مردم و مسئولان شد

 13. هواپیما تهران - بندرماهشهر از باند فرودگاه خارج شد + عکس و فیلم

 14. واکنش رسمی سپاه به سخنان حسن عباسی/ دفاع کدخدایی از ردصلاحیت‌ها/ سلیمی‌نمین: اصلاح‌طلبان مظلوم‌نمایی می‌کنند

 15. پاسخ بانک کشاورزی به احمد توکلی

 16. چند نکته درباره جاروجنجال ها پیرامون ردصلاحیت های اخیر

 17. «تبریزیان» کیست و چرا «هاریسون» را آتش زد؟

 18. حسابرسی نهادهای تحت پوشش دفتر رهبری و زیرمجموعه های آنها / نظر محمد قوچانی درباره برنامه‌های شبکه افق/ تعیین جایزه برای قتل ترامپ از تریبون مجلس

 19. معاون فرمانده کل سپاه: در حمله به عین الاسد ۱۳۴ نفر کشته و ۲۴۵ نفر زخمی شده‌اند

 20. مقصر ماییم!     

 21. ظریف: مذاکره دوجانبه با ایران خیال باطل ترامپ است

 22. تردید نشریه هیل در انتخاب مجدد ترامپ

 23. زمستان سخت دروغ و روسیاهی دشمنان مردم ایران

 24. روایت شاهدان عینی سقوط هواپیمای اوکراینی + عکس

 25. نامه خصوصی محسن هاشمی به فتاح درباره آیت‌الله هاشمی و ماجرای کاخ مرمر

پربحث‌های هفته

 1. مذاکره مجدد با آمریکا به‌ چه بهانه و بهایی؟

 2. ۱۰ نکته درباره گفت‌گوی ظریف و اشپیگل 

 3. تجربه‌ای برای آیندگان تا دیگر ماشه‌ای را علیه ما نچکانند!...

 4. رمزگشایی از حمله روحانی به شورای نگهبان!

 5. آیا جهان، ایران را در نقطه اتخاذ «تصمیم بزرگ» قرار خواهد داد؟

 6. انتقاد حسین شریعتمداری از ظریف؛ وزیر خارجهِ کدام ایران؟!

 7. حمله بی‌سابقه روحانی به شورای نگهبان/ توضیحات جدید درباره کاخ مرمر/ باهنر: اصلاح‌طلبان هم طرفدار دارند و هم کاندیدا برای بستن لیست

 8. علت عجیب ردصلاحیت علی مطهری/ جلسه خاتمی و ناطق با روحانی؛ از تکذیب تا تایید/کرباسچی: مردم و تاریخ درباره زندگی بدون تشریفات مرحوم هاشمی قضاوت خواهند کرد

 9. آقای روحانی شما را به خدا یک چیزی برای این نظام باقی بگذارید

 10. احمد توکلی خواستار پاسخگویی مدیرعامل بانک کشاورزی به مردم و مسئولان شد

 11. واکنش رسمی سپاه به سخنان حسن عباسی/ دفاع کدخدایی از ردصلاحیت‌ها/ سلیمی‌نمین: اصلاح‌طلبان مظلوم‌نمایی می‌کنند

 12. چند نکته درباره جاروجنجال ها پیرامون ردصلاحیت های اخیر

 13. حسابرسی نهادهای تحت پوشش دفتر رهبری و زیرمجموعه های آنها / نظر محمد قوچانی درباره برنامه‌های شبکه افق/ تعیین جایزه برای قتل ترامپ از تریبون مجلس

 14. مقصر ماییم!     

 15. زمستان سخت دروغ و روسیاهی دشمنان مردم ایران

 16. توصیه ظریف به ترامپ در پاسخ به «نه مرسی!»

 17. ترور؛ دکترین جدید سیاست‌ خارجی آمریکا

 18. محمود کریمی: مجلس بعدی دیگر جای بخور بخور نیست/ مشکل ما این است که پدافند سیاسی نداریم/ زندگی مردم سخت‌تر شده

 19. قالیباف: مشکلات اقتصادی قابل حل است/ شهید سلیمانی با اتکا به جوانان موفق شد

 20. خودداری جعفرزاده از مصاحبه درباره رد صلاحیتش بر خلاف اظهارات واعظی

 21. «پول‌کراسی» در انتخابات؛ نتیجه لجاجت مجلس/ مخالفان شورای نگهبان یک سوزن هم به خود بزنند

 22. جایزه ۳ میلیون دلاری برای سر ترامپ

 23. واکنش خانواده سردار سلیمانی به بازداشت جوانی که به تصویر حاج قاسم اهانت کرد

 24. یکی از مهمترین پروژه‌های موشکی ایران را بشناسید + تصاویر

 25. تجمع مردم مقابل وزارت خارجه/ ظریف بابت اظهاراتش عذرخواهی کند + عکس و فیلم

آخرین عناوین