پشیمانیم؛ حرف پرتَکرار حامیان و هواداران رئیس‌جمهور

گروه سیاسی الف،   3980916012 ۳۴ نظر، ۰ در صف انتشار و ۳۷ تکراری یا غیرقابل انتشار

بی‌تدبیری‌های دولت تا جایی پیش رفته است که «پشیمانیم» حرف پرتَکرار این روزهای حامیان و هواداران حسن روحانی شده است.

پشیمانیم؛ حرف پرتَکرار حامیان و هواداران رئیس‌جمهور

مهر نوشت: بی تدبیری دولت این بار به ایستگاه «بنزین» رسید؛ ایستگاهی که بیش از همه بی تدبیری‌های دیگر دولت در طول ۶ سال گذشته صدای اعتراض مردم را بلند کرد تا جایی که حامیان حسن روحانی در دو انتخابات گذشته هم قلم هایشان را علیه دولت تند و تیزتر کردند و از انتخاب خود ابراز پشیمانی و شرمساری می کنند و تلاش دارند با معذرت خواهی از مردم باز هم بتوانند در کنار پایگاه اجتماعی رأی خود قرار بگیرند. بر همین اساس در روزهای گذشته شاهد اعتراف به اشتباه و پشیمانی هواداران و حامیان حسن روحانی هستیم.

شرمندگی و خجالت حامیان روحانی

در این گذرگاه می توان مروری به موضع گیری دو نماینده حاشیه ساز پارلمان در قبال دولت داشت. پروانه سلحشوری نماینده مردم تهران و عضو فراکسیون امید در گفتگو با روزنامه اصلاح طلب آرمان ملی (رسانه نزدیک به خانواده هاشمی رفسنجانی) لب به انتقاد از رئیس جمهور گشود و گفته حامیان روحانی از مردم خجالت می کشند. سلحشوری می گوید: رئیس‌جمهور شرایط را به‌گونه‌ای رقم زد که حامیانشان در حاشیه قرار گرفتند و از مردم خجالت می‌کشند.

سلحشوری: رئیس‌جمهور شرایط را به‌گونه‌ای رقم زد که حامیانشان از مردم خجالت می‌کشند

غلامرضا حیدری نماینده مجلس و عضو دیگر فراکسیون امید که نطق های جنجالی او در هرم سبز بهارستان حاشیه های زیادی را به همراه داشته است مواضع همفکر خود (سلحشوری) را تکمیل می کند و می گوید: طبق اعلام رسمی مقامات در روی آنتن، نزدیک به هفتاد و پنج درصد این مردم نیاز به کمک دارند؟ آخر چگونه است؟ واقعا آدم احساس شرم می‌کند.

همچنین پیش از این، مصطفی کواکبیان نماینده مردم تهران و دبیرکل حزب اصلاح طلب مردم سالاری در نطق خود در مجلس گفته بود: اوضاع به گونه ای وخیم شده است که بنده به عنوان نماینده مردم خجالت می کشم از اینکه بگویم از این دولت حمایت کرده ام.

کواکبیان: به عنوان نماینده مردم خجالت می کشم از اینکه بگویم از این دولت حمایت کرده‌ام

علاوه بر این فقط کافی است، جستجوی کوتاه در اینترنت کرد تا موضع گیری های «صادق زیباکلام» در انتخابات ۹۶ و حمایت او از روحانی توسط موتور جستجو گر یافت شود؛ او اردیبهشت ۹۸ در گفتگو با روزنامه اصلاح طلب آفتاب یزد به دفاع از رئیس قوه مجریه پرداخت و گفت:  «اگر باز هم زمان به عقب یعنی به همان انتخابات اردیبهشت ۹۶ بازگردد از حسن روحانی حمایت می‌کنم.»

پس از گذشت ۸ ماه، حامی دیروز رئیس جمهور ۳۶۰ درجه تغییر موضع داد و ضمن انتقاد صریح از سکاندار دولتِ اعتدال گفت که، در این روزها اگر کسی از سیاره‌ دیگری می‌آمد و می‌پرسید که حسن روحانی در کشورتان چه مسئولیتی دارد، همه می‌گفتند هیچ مسئولیتی ندارد. باور کنید که رویم نمی‌شود در چشم کسانی که با تشویق من به روحانی رأی دادند، نگاه کنم؛ شرمنده آنهایم.   

صادق زیباکلام: رویم نمی‌شود در چشم کسانی که با تشویق من به روحانی رأی دادند، نگاه کنم؛ شرمنده آنهایمعرق شرم احزاب اصلاح طلب

نمی توان و نباید به سادگی از حمایت های فعالان سیاسی و احزاب اصلاح طلب در دو انتخابات ۹۲ و ۹۶ از شیخ دیپلمات عبور کرد، بازیگران و حتی کارگردان این جریان سیاسی با تمام قوا در انتخابات ریاست جمهوری از کاندیداتوری حسن روحانی حمایت کردند اما امروز اپوزیسیون داخلی دولت محسوب می شوند و هیچ واهمه ای از بیان آن ندارند بنابراین بدون لکنت زبان نقدهای تند خود را نثار پاستور نشینان می کنند. 

غلامحسین کرباسچی دبیرکل حزب اصلاح طلب کارگزاران سازندگی پس از موضع گیری حسن روحانی درقبال بی اطلاعی از زمان اجرایی شدن طرح افزایش بنزین در صفحه شخصی خود نوشت: « به عنوان یکی از حامیان این دولت غرق در عرق شرم از مصاحبه وزیر کشور بودم که سخنان همراه با قهقهه جناب رئیس جمهور پاک ناامیدمان کرد. دریغ از کمی انصاف و احساس و تدبیر.»

از سوی دیگر حسین مرعشی سخنگوی کارگزاران نیز در گفتگو با روزنامه اصلاح طلب شرق گفت: «همه در حزب کارگزاران از موضع نسنجیده آقای روحانی متأسف هستند. درست نیست که شخص رئیس‌جمهوری در میدان حاضر نباشد و از سوی دیگر چنین اتفاقی افتخارآمیز هم نبود که با آن لحن تعریف شود. چنین موضعی قطعا عذر بدتر از گناه بود».

عضو حزب اعتماد ملی: از ملت ایران عذرخواهی می‌کنم و از خود شرمنده هستم

یک دیگران از چهره های حزبی اصلاح طلب که حزب او در حمایت از روحانی در دو انتخابات ۹۲ و ۹۶ سینه چاک در میدان بود با انتشار یک فایل تصویری در فضای مجازی از مردم به خاطر حمایت او از روحانی در انتخابات ریاست جمهوری عذرخواهی کرد. محمد صادق جوادی حصار عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی در این پیام می گوید: اجازه می خواهم از ملت شریف، عزیز و بزرگوار ایران به سهم خود همان قدر که تلاش کردم آقای روحانی رئیس جمهور شود عذرخواهی کنم و از خود شرمنده هستم که برای شما (روحانی) زحمت کشیدم تا در انتخابات پیروز شوید.» 

ایستگاه بعدی عذرخواهی و شرمساری احزاب اصلاح طلب به مجمع روحانیون مبارز می رسد. حزبی که ریاست آن را محمد خاتمی معروف به «شیخ تَکرار» بر عهده دارد. «شیخ تَکرار» که برای انتخابات ریاست جمهوری حمایت از حسن روحانی را بارها تَکرار کرد ولی این روزها محمد علی ابطحی عضو شورای مرکزی روحانیون و از نزدیکان اصلی محمد خاتمی پس از موضع گیری رئیس جمهور در فضای مجازی دست به قلم شد و نوشت: رئیس جمهوری که با پشتوانه اصلاحات آمده، به شدت غیر قابل دفاع شده است و اصلا ربطی به آن روحانی ایام انتخابات ندارد.

محمدعلی ابطحی: رئیس جمهوری که با پشتوانه اصلاحات آمده، به شدت غیر قابل دفاع شده است و اصلا ربطی به آن روحانی ایام انتخابات ندارد

عضو مجمع روحانیون مبارز معتقد است که غرور و «بی توجهی به مردم» در روحانی نهادینه شده است و می گوید: اگر واقعا رئیس جمهور صبح جمعه خبر گران شدن بنزین را شنیده باشد، نشانه نهادینه شدن غرور و بی توجهی به مردم است. 

موارد ذکر شده نشان می دهد، حامیان حسن روحانی و دولتِ اعتدال به صورت سریالی به انتخاب «اشتباه» خود اعتراف می کنند و با فریاد «پشیمان هستیم» سعی می کنند از مردمی که به تبع آنها به روحانی رای دادند معذرت خواهی کنند. این اظهارات چهره های شاخص سیاسی و نمایندگان مجلس فقط در همین لایه باقی نمانده و امروز در سطح جامعه و حتی شبکه های اجتماعی بارها و بارها می توان پیام هایی را دید که از بابت رای به روحانی پشیمان هستند.

حتی در اجتماع بزرگ مردمی در میدان انقلاب تهران نیز پوسترهای متعددی در دست مردم مشاهده می شد که نوشته بودند بار دیگر در انتخاب خود بیشتر دقت خواهیم کرد؛ پس به وضوح می توان دریافت فریاد «اشتباه کردیم» این روزها از اردوگاه حامیان روحانی بلند شده است؛ اما اینجا هم باز حساب اشتباه مردمی که به رای دادند از حساب اصلاح طلبانی که از روحانی حمایت کردند جداست؛ در واقع اصلاح طلبان پس از رویگردانی مردم از تبلیغات آنها به دنبال راه چاره ای هستند تا وانمود کنند همراه مردم هستند و از این رهگذر پایگاه اجتماعی خود را برای انتخابات پیش رو بازسازی کنند.

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

جواد۱۲۲۷۴۹۳۰۸:۵۸:۵۱ ۱۳۹۸/۹/۱۶
و این پشیمانی تنها از حسن روحانی و اصلاح طلبان نیست
ناشناس۱۲۲۷۹۷۲۱۲:۵۶:۵۵ ۱۳۹۸/۹/۱۶
انچنان رو نغ اقطسادی ....اقتصادو برای تاجران و واردکنندگان و سرمایه داران سکه کردند و مردم رونابووووود
ناشناس۱۲۲۸۱۱۸۱۴:۱۰:۵۵ ۱۳۹۸/۹/۱۶
چرا روحانی امسال برای مراسم 16 آذر به دانشگاه نرفت؟؟؟
محمد۱۲۲۸۹۶۵۲۱:۵۹:۴۶ ۱۳۹۸/۹/۱۶
راست گفتی از همه غربگرا هست
حق۱۲۲۷۵۱۵۰۹:۱۲:۳۶ ۱۳۹۸/۹/۱۶
اینطوریام نیست اینها احتمالا از روحانی چیزی خواستند که دریافت نکردند
ناشناس۱۲۲۷۵۲۹۰۹:۱۸:۲۵ ۱۳۹۸/۹/۱۶
وقتی امثال کرباسچی که چپشون پره میگن پشیمونیم ما چی بگیم؟
rassharif۱۲۲۷۵۳۵۰۹:۲۰:۰۱ ۱۳۹۸/۹/۱۶
اون موقع برای رای آوردن ایشون، گلوی خود شون را پاره می کردند و در مسافرت های تبلیغاتی جا هائی می رفتند که تا اون موقع پا شون را نگذاشته بودند. الان چرا همان وقت و انرژی را نمی گذارند تا عملکرد منفی روحانی را متوقف کنند! آن موقع صرف با آن کار بود و الان هم صرف با این کار. بنابراین باور کردن این اظهار پشیمانی و ... بی عقلی ست!
ناشناس۱۲۲۷۵۴۳۰۹:۲۱:۱۶ ۱۳۹۸/۹/۱۶
سلام 360 درجه عزیزم علطه منظورت فکر کنم 180 درجه باید باشه نگارنده عزیز
ناشناس۱۲۲۷۵۴۶۰۹:۲۴:۰۸ ۱۳۹۸/۹/۱۶
هنر مندان،نخبگان،بازاريان،باز نشستگان،كارگران هم از راي دادن به روحاني بسيار پشيمانند كاش روحاني استعفا ميداد تا با انتخابات زودهنگام فردديگري مردم انتخاب مي كردند چون هرروز ماندن روحاني موجب ضرر بيشتر كشور ومردم است
ناشناس۱۲۲۷۵۶۲۰۹:۳۳:۰۷ ۱۳۹۸/۹/۱۶
من شخصاً اگر هزار بار دیگر مجبور بشم بین روحانی و رقیبانش یک نفرو انتخاب کنم هر هزار بار روحانی رو انتخاب می‌کنم
ناشناس۱۲۲۷۵۶۸۰۹:۳۵:۳۲ ۱۳۹۸/۹/۱۶
بله پشيملن هستند اما اين به معناي تاييد كانديد اصول گرا نيست.
ناشناس۱۲۲۷۵۹۵۰۹:۴۴:۲۸ ۱۳۹۸/۹/۱۶
۱. رای به احمدی نژاد هم پیشمانی داشت. ۲. فکر میکنید اقای رئیسی میامد اوضاع بهتر بود؟
ناشناس۱۲۲۷۹۸۱۱۳:۰۴:۳۳ ۱۳۹۸/۹/۱۶
قطعا به خرابی امروز نبود...
ناشناس۱۲۲۸۰۶۹۱۳:۴۱:۴۵ ۱۳۹۸/۹/۱۶
بله بهتر بود! حداقل بساط این باند بازی های مافیا ثروت و اختلاس و دزدی خیلی کمتر میشد.
علی۱۲۲۹۲۱۵۰۱:۰۰:۰۹ ۱۳۹۸/۹/۱۷
مطمئن باش از امروز خیلی بهتر بود
ناشناس۱۲۲۷۶۳۲۰۹:۵۶:۳۰ ۱۳۹۸/۹/۱۶
غلط کردم به روحانی رای دادم. چقدر پشیمانم... 2 سال ایشان کی تمام می شود....
ناشناس۱۲۲۸۰۲۴۱۳:۲۶:۴۰ ۱۳۹۸/۹/۱۶
تواصلا به روحانی رای ندادی ولی من رای دادم افتخارهم می کنم
ناشناس۱۲۲۸۱۰۳۱۴:۰۳:۱۸ ۱۳۹۸/۹/۱۶
پس از دو سال مثلا چه اتفاقی خواهد افتاد ؟
ناشناس۱۲۲۷۶۳۴۰۹:۵۷:۰۷ ۱۳۹۸/۹/۱۶
چه فایده ؟؟ تا ملت اهل مطالعه و کتاب نشوند هیچ فایده ای ندارد ملت باید تاریخ را عبرت بگیرند و فریب تبلیغات را نخورند
ناشناس۱۲۲۷۶۴۴۱۰:۰۲:۵۳ ۱۳۹۸/۹/۱۶
آقایان زیباکلام ابطحی و ... خواهشن دیگه دخالت نکنید.
11111۱۲۲۷۶۸۳۱۰:۱۹:۰۷ ۱۳۹۸/۹/۱۶
اين پشيمونيها مگه سودي هم داره؟
ناشناس۱۲۲۷۶۹۷۱۰:۲۴:۱۲ ۱۳۹۸/۹/۱۶
خوشحال نباشید، عمده مردمی که به روحانی رای دادند، کسانی هستند که بین رای ندادن و رای به روحانی، رای به روحانی برای رای نیاوردن بعضیها را انتخاب کردند.
ناشناس۱۲۲۷۷۰۰۱۰:۲۵:۰۲ ۱۳۹۸/۹/۱۶
اصلاح طلبان باید پاسخگوی وضع موجود باشند نه منتقد !
ناشناس۱۲۲۸۲۰۲۱۵:۰۲:۰۲ ۱۳۹۸/۹/۱۶
هستیم در صورتیکه سانسوری در کار نباشد
ناشناس۱۲۲۷۷۰۵۱۰:۲۵:۵۴ ۱۳۹۸/۹/۱۶
پشیمانیم، از طرف حامیان تمام رئیس جمهور ها و مقامات زده می شود!
ناشناس۱۲۲۷۷۸۴۱۱:۰۲:۲۵ ۱۳۹۸/۹/۱۶
امثال سلحشوری خودشون هم مایه‌ی خجالتن ___ ___ با تقبیح رفتار شیخ نمیشه خود را تطهیر کرد
ناشناس۱۲۲۷۸۶۷۱۱:۴۶:۴۲ ۱۳۹۸/۹/۱۶
رییس جمهوری که برای یه تماس تلفنی اختیار نداره اسمش چیه؟
ناشناس۱۲۲۷۸۹۱۱۱:۵۹:۵۱ ۱۳۹۸/۹/۱۶
حالا مثلا اگر رییسی و قالیباف بودن، دیگه شده بودیم سوئیس و نروژ؟!
ناشناس۱۲۲۸۰۵۹۱۳:۳۵:۴۳ ۱۳۹۸/۹/۱۶
حداقل این شجاعت را دارن بگن پشیمانیم و معذرت خواهی کنن! بعضیها همین شجاعت هم نداشتن
ناشناس۱۲۲۸۱۲۱۱۴:۱۵:۰۷ ۱۳۹۸/۹/۱۶
بخدا ما هم پشیمانیم.کحا رقت ان کلید و تدبیر و امید.
ناشناس۱۲۲۸۲۲۴۱۵:۱۰:۳۶ ۱۳۹۸/۹/۱۶
بنده نه تنها پشیمانم که باید بگم غلط کردم!!!
ناشناس۱۲۲۸۲۴۰۱۵:۲۱:۵۵ ۱۳۹۸/۹/۱۶
اگر همین الان هم دوباره رای گیری بین روحانی و رییسی و قالیباف و میر سلیم باشد باز هم اگر قرار باشه از این جمع یکی را انتخاب کنیم باز روحانی از اونهای دیگه بهتر هست .
ناشناس۱۲۲۸۴۷۸۱۷:۴۷:۴۵ ۱۳۹۸/۹/۱۶
این دیگه اوج جهالته!
ناشناس۱۲۲۸۳۹۵۱۶:۵۴:۰۲ ۱۳۹۸/۹/۱۶
باید یک اصلاح طلب واقعی رئیس جمهور بشه... مثل دوره اصلاحات که پاکترین بودن. ولاغیر

پربحث‌های دیروز

 1. مذاکره مجدد با آمریکا به‌ چه بهانه و بهایی؟

 2. ۱۰ نکته درباره گفت‌گوی ظریف و اشپیگل 

 3. حمله بی‌سابقه روحانی به شورای نگهبان/ توضیحات جدید درباره کاخ مرمر/ باهنر: اصلاح‌طلبان هم طرفدار دارند و هم کاندیدا برای بستن لیست

 4. هواپیما تهران - بندرماهشهر از باند فرودگاه خارج شد + عکس و فیلم

 5. طالبان مسئولیت سرنگونی هواپیمای آمریکایی را پذیرفت

 6. آمریکایی‌ها چشم دیدن این کارخانه را ندارند

 7. همه یارانه‌بگیران از سال بعد یارانه معیشتی می‌گیرند + جزئیات

 8. تجمع مردم مقابل وزارت خارجه/ ظریف بابت اظهاراتش عذرخواهی کند + عکس و فیلم

 9. شرط تازه برای انتقال وجه بالای یک میلیارد تومان

 10. فاش شدن جزئیاتی از معامله قرن در یک روزنامه اسراییلی

 11. انتخابات مجلس یازدهم و بلاتکلیفی جریان های سیاسی/ آیا باید امیدوار بود؟

 12. روحانی: ملت ما نمی‌گذارد آمریکا پیروز شود/ با صندوق رای قهر نکنید؛ امروز روزی است که باید پای صندوق رای رفت

 13. خبرهای متناقض درباره سرنگونی هواپیما نیروی هوایی آمریکا در افغانستان/ ان‌بی‌سی: همه سرنشینان کشته شدند + عکس

 14. درخواست فوری برای استیضاح ظریف در مجلس

 15. روحانی: حوادث دی ماه ۹۶ ترامپ را پُر رو کرد

 16. ادعای مهناز افشار درباره محسن تنابنده + عکس

 17. انتقاد ربیعی از صداوسیما در پخش نکردن سخنرانی روحانی

 18. آزمون معامله قرن؛ از رخوت رژیم‌های عربی تا تحرکات جهان اسلام

پربحث‌های هفته

 1. مذاکره مجدد با آمریکا به‌ چه بهانه و بهایی؟

 2. ۱۰ نکته درباره گفت‌گوی ظریف و اشپیگل 

 3. تجربه‌ای برای آیندگان تا دیگر ماشه‌ای را علیه ما نچکانند!...

 4. رمزگشایی از حمله روحانی به شورای نگهبان!

 5. آیا جهان، ایران را در نقطه اتخاذ «تصمیم بزرگ» قرار خواهد داد؟

 6. انتقاد حسین شریعتمداری از ظریف؛ وزیر خارجهِ کدام ایران؟!

 7. واکنش ترامپ به سخنان ظریف درباره مذاکره با آمریکا: نه مرسی!

 8. حمله بی‌سابقه روحانی به شورای نگهبان/ توضیحات جدید درباره کاخ مرمر/ باهنر: اصلاح‌طلبان هم طرفدار دارند و هم کاندیدا برای بستن لیست

 9. ایران و «توافق ترامپ» که قاسم سلیمانی به آن اشاره کرده بود

 10. علت عجیب ردصلاحیت علی مطهری/ جلسه خاتمی و ناطق با روحانی؛ از تکذیب تا تایید/کرباسچی: مردم و تاریخ درباره زندگی بدون تشریفات مرحوم هاشمی قضاوت خواهند کرد

 11. احمد توکلی خواستار پاسخگویی مدیرعامل بانک کشاورزی به مردم و مسئولان شد

 12. هواپیما تهران - بندرماهشهر از باند فرودگاه خارج شد + عکس و فیلم

 13. واکنش رسمی سپاه به سخنان حسن عباسی/ دفاع کدخدایی از ردصلاحیت‌ها/ سلیمی‌نمین: اصلاح‌طلبان مظلوم‌نمایی می‌کنند

 14. پاسخ بانک کشاورزی به احمد توکلی

 15. چند نکته درباره جاروجنجال ها پیرامون ردصلاحیت های اخیر

 16. «تبریزیان» کیست و چرا «هاریسون» را آتش زد؟

 17. حسابرسی نهادهای تحت پوشش دفتر رهبری و زیرمجموعه های آنها / نظر محمد قوچانی درباره برنامه‌های شبکه افق/ تعیین جایزه برای قتل ترامپ از تریبون مجلس

 18. معاون فرمانده کل سپاه: در حمله به عین الاسد ۱۳۴ نفر کشته و ۲۴۵ نفر زخمی شده‌اند

 19. مقصر ماییم!     

 20. آقای روحانی شما را به خدا یک چیزی برای این نظام باقی بگذارید

 21. ظریف: مذاکره دوجانبه با ایران خیال باطل ترامپ است

 22. تردید نشریه هیل در انتخاب مجدد ترامپ

 23. زمستان سخت دروغ و روسیاهی دشمنان مردم ایران

 24. روایت شاهدان عینی سقوط هواپیمای اوکراینی + عکس

 25. نامه خصوصی محسن هاشمی به فتاح درباره آیت‌الله هاشمی و ماجرای کاخ مرمر

پربحث‌های هفته

 1. مذاکره مجدد با آمریکا به‌ چه بهانه و بهایی؟

 2. ۱۰ نکته درباره گفت‌گوی ظریف و اشپیگل 

 3. تجربه‌ای برای آیندگان تا دیگر ماشه‌ای را علیه ما نچکانند!...

 4. رمزگشایی از حمله روحانی به شورای نگهبان!

 5. آیا جهان، ایران را در نقطه اتخاذ «تصمیم بزرگ» قرار خواهد داد؟

 6. انتقاد حسین شریعتمداری از ظریف؛ وزیر خارجهِ کدام ایران؟!

 7. حمله بی‌سابقه روحانی به شورای نگهبان/ توضیحات جدید درباره کاخ مرمر/ باهنر: اصلاح‌طلبان هم طرفدار دارند و هم کاندیدا برای بستن لیست

 8. علت عجیب ردصلاحیت علی مطهری/ جلسه خاتمی و ناطق با روحانی؛ از تکذیب تا تایید/کرباسچی: مردم و تاریخ درباره زندگی بدون تشریفات مرحوم هاشمی قضاوت خواهند کرد

 9. احمد توکلی خواستار پاسخگویی مدیرعامل بانک کشاورزی به مردم و مسئولان شد

 10. واکنش رسمی سپاه به سخنان حسن عباسی/ دفاع کدخدایی از ردصلاحیت‌ها/ سلیمی‌نمین: اصلاح‌طلبان مظلوم‌نمایی می‌کنند

 11. چند نکته درباره جاروجنجال ها پیرامون ردصلاحیت های اخیر

 12. حسابرسی نهادهای تحت پوشش دفتر رهبری و زیرمجموعه های آنها / نظر محمد قوچانی درباره برنامه‌های شبکه افق/ تعیین جایزه برای قتل ترامپ از تریبون مجلس

 13. مقصر ماییم!     

 14. آقای روحانی شما را به خدا یک چیزی برای این نظام باقی بگذارید

 15. زمستان سخت دروغ و روسیاهی دشمنان مردم ایران

 16. توصیه ظریف به ترامپ در پاسخ به «نه مرسی!»

 17. ترور؛ دکترین جدید سیاست‌ خارجی آمریکا

 18. محمود کریمی: مجلس بعدی دیگر جای بخور بخور نیست/ مشکل ما این است که پدافند سیاسی نداریم/ زندگی مردم سخت‌تر شده

 19. قالیباف: مشکلات اقتصادی قابل حل است/ شهید سلیمانی با اتکا به جوانان موفق شد

 20. خودداری جعفرزاده از مصاحبه درباره رد صلاحیتش بر خلاف اظهارات واعظی

 21. «پول‌کراسی» در انتخابات؛ نتیجه لجاجت مجلس/ مخالفان شورای نگهبان یک سوزن هم به خود بزنند

 22. جایزه ۳ میلیون دلاری برای سر ترامپ

 23. واکنش خانواده سردار سلیمانی به بازداشت جوانی که به تصویر حاج قاسم اهانت کرد

 24. یکی از مهمترین پروژه‌های موشکی ایران را بشناسید + تصاویر

 25. تجمع مردم مقابل وزارت خارجه/ ظریف بابت اظهاراتش عذرخواهی کند + عکس و فیلم

آخرین عناوین