طبیعی بودن افزایش قیمت‌ها به روایت وزیر کشور/ تکذیب سخنان علی مطهری توسط واعظی و ربیعی/توکلی: افزایش قیمت بنزین پس از چند بار تکذیب، فریب مردم بود

گروه سیاسی الف،   3980913126 ۲۷ نظر، ۰ در صف انتشار و ۱۰ تکراری یا غیرقابل انتشار

هر روز اخبار مهمی در رسانه ها در حوزه های مختلف منتشر می شود. بعضاً این اخبار توسط خبرگزاری ها و رسانه ها مورد توجه قرار می گیرد و تحلیل می شود اما ممکن است برخی از اخبار چندان دیده نشود. الف در نظر دارد بسته خبری ویژه ای را منتشر نماید که اخبار مهم آن روز به صورت خلاصه جمع آوری شده و مخاطبان می توانند برای اطلاع کامل تر درباره آن موضوع به اصل خبر مراجعه کنند.

طبیعی بودن افزایش قیمت‌ها به روایت وزیر کشور/ تکذیب سخنان علی مطهری توسط واعظی و ربیعی/توکلی: افزایش قیمت بنزین پس از چند بار تکذیب، فریب مردم بود

واعظی و ربیعی سخنان مطهری را تکذیب کردند

علی مطهری در نشستی دانشجویی مدعی شده بود: «درباره مسئله بنزین آقای روحانی هم چون می‌خواست بگوید مخالف بودم و به من تحمیل شد گفت که من از زمان اجرا خبر نداشتم وقتی هم دولت اصرار رهبری را دید طرح را آورد.»

دو تن از مسئولین دولتی در حاشیه جلسه هیئت دولت، سخنان مطهری را تکذیب کردند. به گزارش فارس، علی ربیعی سخنگوی دولت در مورد اظهارات علی مطهری و نسبت دادن مساله بنزین به رهبر انقلاب گفت: اصرار رهبری بر اصلاح ساختار اقتصادی بوده اما رهبر انقلاب تنها مصوبه سران قوا را تایید کردند حتی یکبار این مصوبه خدمت ایشان ارسال شد و ایشان گفتند سران سه قوه تایید کنند.

بیشتر بخوانید:

ربیعی: رهبر انقلاب صرفا مصوبه سران قوا درباره سهمیه‌بندی بنزین را تأیید کردند

محمود واعظی رئیس دفتر رئیس‌جمهور درباره اظهارات اخیر علی مطهری عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی مبنی بر اینکه رئیس‌جمهور مخالف اجرای طرح سهمیه بندی بنزین بوده و بنا بر دستور رهبر معظم انقلاب، این طرح اجرا شده است، خاطرنشان کرد: خیر! این گونه نیست.

رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: آقای رئیس‌جمهور مخالف اجرای این طرح نبودند؛ اگر آقای مطهری این صحبت را کرده باشند که «رئیس جمهور مخالف طرح سهمیه‌بندی بنزین بودند و رهبر انقلاب دستور آن را دادند»، من تایید نمی‌کنم.

***

وزیر کشور: یک مقدار افزایش قیمت‌ها طبیعی است

عبدالرضا رحمانی فضلی در جمع خبرنگاران درباره طرح افزایش قیمت بنزین گفت: برخی اوقات نقل قول ها یا صحبت هایی درباره عدم پیش بینی اقناع سازی، مطرح می شود، در حالیکه چنین نیست؛ چراکه پیش بینی شده بود و همه بخش های مرتبط نیز، در این موضوع زحمت کشیدند، ولی به هرحال در هر موضوعی به خصوص در مورد موضوعات مهمی از این دست، علیرغم مدلها و روشهای مختلف، باید متناسب با برنامه ریزی کار کرد. 

وزیر کشور با اشاره به اینکه در این جلسه ستاد، همچنین به موضوع تنظیم بازار اشاره شد، اظهار کرد: در این نشست تاکید شد، افزایش قیمت ها بیش از این محقق نشود و همین میزان افزایش هم، با وارد کردن کالاهای ذخیره ای به بازار کنترل شود تا مردم در این شرایط با افزایش های افسارگسیخته مواجه نشوند.

وی اضافه کرد: زمانی که قیمت بنزین افزایش می یابد، یک مقدار افزایش قیمتها طبیعی است. وقتی بنزین ۱۵۰۰ تومان شده طبیعی است که بر برخی مسائل تاثیر می گذارد اما این میزان تأثیر، کارشناسی شده و معلوم است، اما اگر کسانی، فراتر از این بخواهند سودجویی کنند، انصافا بی توجهی به افکار عمومی و مردم است.

بیشتر بخوانید:

وزیر کشور: یک مقدار افزایش قیمت‌ها،‌ در برابر افزایش قیمت بنزین طبیعی است

***

نامه رئیس دیوان محاسبات به جهانگیری برای تکمیل سامانه ثبت حقوق و مزایای کارمندان

عادل آذر رئیس دیوان محاسبات در همایش روز حسابدار درباره سامانه ثبت حقوق و مزایا گفت: اصل این سامانه در سازمان اداری و استخدامی مستقر و تحت نظارت ماست. این سامانه خوب است اما کامل نیست، به‌عنوان مثال برخی از دستگاه‌ها پرداخت‌های قانونی خود را در سامانه اظهار نمی‌کنند. در این راستا نامه‌ای به معاون اول رئیس جمهور نوشته‌ام و مواردی را که باید به این سامانه اضافه می‌شد اعلام کرده‌ام. اگر این سامانه جامع شود می‌توان تمامی پرداختی‌های یک کارمند دولت را مشاهده کرد.

در این زمینه باید گفت مشخص نیست مقصود رئیس دیوان محاسبات از سامانه ثبت حقوق و مزایای کارمندا چیست. اگر مقصود ایشان سامانه مصوب در ماده ۲۹ قانون برنامه است باید به ثبت حقوق مدیران اشاره کنند. متاسفانه دولت حدود دو سال است که قانون مصوب را اجرا نمی‌کند و متاسفانه صدایی هم از این نهاد نظارتی برنخاسته است.

دولت موظف بود تا پایان سال ۹۶ سامانه حقوق و مزایای مدیران را با دسترسی عموم مردم راه‌اندازی کند اما با گذشت یک سال و نه ماه تاکنون این سامانه راه‌اندازی نشده است. متاسفانه نهادهای نظارتی مانند دیوان محاسبات و سازمان بازرسی تاکنون در پیگیری برای اجرای این مصوبه کوتاهی کرده‌اند و باید پاسخگوی مردم باشند.

***

یک نماینده مجلس: لاریجانی افزایش قیمت بنزین را به نمایندگان گفته بود

چند روز پیش علی مطهری، نماینده تهران درباره اطلاع مجلس از طرح افزایش قیمت بنزین در جمعی دانشجویی گفت: مجلس از جزئیات و زمان اجرای طرح سهمیه بندی خبر نداشت. اصلا بعد از این جریان نمایندگان می خواستند تصمیم را برگرداند ولی بعد که پیام رهبری آمد این کار انجام نشد؛ آقای لاریجانی هم اشتباه کرد که گفت مجلس خبر داشته است.

علیرضا رحیمی، نماینده تهران در واکنش به سخنان مطهری گفت: روز سه شنبه در  جلسه غیرعلنی ، آقای لاریجانی در مورد چند موضوع منطقه ای صحبت کردند و وضعیت عراق و یمن و سوریه را به اطلاع نمایندگان رساندند. همچنین تصمیم سران قوا در خصوص افزایش قیمت بنزین را به اطلاع نمایندگان رساندند و گفتند  ظرف چند روز آینده دولت طرح بنزین را اجرا می کند و حتی  گفتند  مطابق گزارشی که آقای مصری در روزهای قبل و بر اساس کارشناسی بخش های مختلف  به مجلس ارائه کردند، چه مقدار یارانه مخفی در کشور وجود دارد  که ناعادلانه توزیع می شود و در نهایت در مورد بنزین چند سناریو را مطرح کردند. ایشان حتی گفتند طرحی که دولت اجرا می کند، نظیر همان پیشنهاد آقای مصری در جلسات قبل است.

وی افزود: در آن جلسه حتی  آقای نعمتی تذکر دادند که این طرح به دلیل اینکه کارت سوخت عده زیادی آماده نشده، مشکلاتی  ایجاد می کند که آقای لاریجانی به ایشان گفتند این اشکالات را به وزیر کشور منتقل کنید تا رفع کنند. لذا تردیدی نیست که رییس مجلس روز سه شنبه به نمایندگان اطلاع داده بود که دولت طرح بنزین را عملی می کند.

***

معاون صدا و سیما اجازه نداد کرباسچی در تلویزیون صحبت کند

شب گذشته غلامحسین کرباسچی، دبیرکل حزب کارگزارن در توییتی نوشت: «از ديروز با اصرار زياد از من خواستند در برنامه عصرانه شبکه افق درباره پيام اخير آقاي ميرحسين موسوي صحبت كنم. من با این ملاحظه که نمي‌آيم فحاشی كنم و حرف خود را مي‌زنم، دعوت را پذیرفتم. تا ساعت ٧ امشب یعنی زمان آغاز برنامه بارها پيام دادند و تلفن زدند.

وقتي رسيدم.مستقيم به اتاق گريم رفتم وبعد استوديو. تيتراژ برنامه كه شروع شد گفتند به اتاق بغل بروم! مدير شبكه با خجالت بسیار آمد که ميرباقری معاون سيما مخالف است! نفهميدم بخاطر موسوي بود يا حضور من و يا هردو. دلم برای مجري حيران شده و جوانان دست‌اندركار و عذرخواهی مکررشان سوخت.»

***

توکلی: افزایش قیمت بنزین پس از چند بار تکذیب، فریب مردم بود

احمد توکلی، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفت‌وگویی با شرق درباره ایرادات طرح افزایش قیمت بنزین گفت: «اگر تصميم روحاني براي اجراي اصلاح قيمت بنزين جدي بود، بايد از دو ماه قبل بدون اشاره به زمان و مبلغ بنزين، بستر را در جامعه فراهم مي‌‌کرد؛ در اين صورت به قيمت مورد وفاق هم ‌دست مي‌يافت. اصل تصميم روحاني دو شوک جدي را با خود به همراه داشت؛ نخست سهميه‌بندي و ديگري قيمت.

با اينکه تحمل اين دو شوک براي جامعه نزد اهل فن زير سؤال بود (لااقل براي دولتي که رئيس و بسياري از همکارانش امنيتي بوده‌اند، نبايد سخت بوده باشد)؛ اما دولت در کنار اين دو تکانه که معلوم نبود تحمل شود، شوک ديگري به جامعه وارد کرد که از منظر اخلاقي بسيار غيرعقلايي و ناپسند بود.

اين رفتار دولت ناديده‌گرفتن مردم در اجراي تصميم اصلاح قيمت بنزين تلقي شد که احساس غلطي هم نيست. چراغ خاموش حرکت کردند؛ درحالي‌که قرار نبود به دشمن حمله شود. حتي اگر احتمال‌ها بر اين بود که اعلام زمان اجراي افزايش قيمت بنزين منجر به ايجاد صف‌هاي طولاني در ايستگاه‌هاي سوخت‌رساني شود، مگر چند ليتر بنزين وارد خانه‌ها مي‌شد؟

علاوه بر اين، اجراي اين تصميم به‌دنبال تکذيب‌هاي مکرر زنگنه به وقوع پيوست؛ درحالي‌که اين امر فريب جامعه محسوب مي‌شود. حتي از صاحب‌نظران و کارشناسان اقتصادي نيز دراين‌باره نظرخواهي نشد. همه موارد یادشده، زمينه را براي عصبانيت و برآشفتن مردم فراهم کرد.»

بیشتر بخوانید:

احمد توکلی: سال ۹۶ نسبت به طغیان فرودستان هشدار دادم

عناوین مرتبط

۲۰ فروردین ۱۳۹۹روایت رئیسی از کروناهای اقتصادی و اخلاقی/محاکمه معتمد دو رئیس قوه پیشین دستگاه قضا/ روحانی: می‌گویند تعطیل باشد و حقوق هم صد‌در‌صد بگیریم
۱۹ فروردین ۱۳۹۹بازگشت روحانی به پاستور/نقطه داغ کرونا در کشور/ زاکانی: تجربه ناموفق مجلس دهم، برای نابودی هر مجلسی کافی است
۱۸ فروردین ۱۳۹۹توصيه رئيس دستگاه قضا به دولت برای‌ مديريت روزهای‌ كرونايی‌/احتمال در پيش‌بودن بحرانی‌ جدی‌تر در اردیبهشت و خرداد/هزينه بی‌فايده صدا‌و‌سيما برای «سروش»
۱۷ فروردین ۱۳۹۹ تهران در وضعیت قرمز کرونایی/ادامه جنجال حواشی پایتخت ۶/استقبال مطهری از عفو و آزادی زندانیان/ بعد از یک ماه ژست نمایندگی گرفته اند!
۱۶ فروردین ۱۳۹۹زمان خلاصی از شر كرونا/ طرح سه فوریتی تعطیلی کامل کشور/قرنطینه در تهران شکسته شد!
۲۸ اسفند ۱۳۹۸واکنش آیت‌الله علم‌الهدی به بسته شدن درهای حرم رضوی/معذرت‌خواهی بازیگر معروف از اظهاراتش/ انتقاد عباس عبدی از پارادوکس کرونایی و افتتاح اتوبان همت
۲۷ اسفند ۱۳۹۸گلایه وزیر بهداشت از حضور یک سلبریتی در تلویزیون/ تهرانی‌ها به استقبال مرگ می روند/ انتقاد تند آیت الله خاتمی از هتاکان اماکن زیارتی

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۲۲۴۵۴۳۲۰:۳۷:۲۹ ۱۳۹۸/۹/۱۳
افزایش قیمت ها به هیچ وجه طبیعی نیست و نشانه سوء مدیریت دولت است.
ناشناس۱۲۲۴۵۴۵۲۰:۴۰:۲۷ ۱۳۹۸/۹/۱۳
مایه تاسف است که علی مطهری و دوستانش هرکجا کم می آورند از رهبری هزینه می کنند و پذیرش برجام نافرجام و افزایش قیمت بنزین وغیره را به دروغ به رهبری نسبت می دهند.
ناشناس۱۲۲۴۵۴۷۲۰:۴۱:۳۳ ۱۳۹۸/۹/۱۳
نماینده ای که در برج عاج و در یک واحد 547 متری زندگی می کند مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم را درک نمی کند.
ناشناس۱۲۲۴۵۵۱۲۰:۴۵:۱۷ ۱۳۹۸/۹/۱۳
دلار 13 هزار تومان و پراید 50 میلیون تومان و گوشت 120 هزار تومان و بنزین 3000 تومان اما روحانی هنوز از برکات برجام می گوید !!!
ناشناس۱۲۲۴۵۵۴۲۰:۴۶:۲۸ ۱۳۹۸/۹/۱۳
افزایش 3 برابری قیمت بنزین دستپخت روحانی و لاریجانی بود.
ناشناس۱۲۲۴۵۵۸۲۰:۴۸:۰۵ ۱۳۹۸/۹/۱۳
با دکتر توکلی موافقم افزایش قیمت بنزین پس از چند بار تکذیب به معنای فریب مردم بود.
ناشناس۱۲۲۴۵۶۲۲۰:۴۹:۱۳ ۱۳۹۸/۹/۱۳
اصلاح طلبان اقتصاد کشور را نابود کردند.
ناشناس۱۲۲۴۵۶۵۲۰:۵۰:۳۵ ۱۳۹۸/۹/۱۳
علی مطهری باید بخاطر عوامفریبی و تهمت دروغ تحت پیگرد قانونی قرار بگیرد.
ناشناس۱۲۲۴۵۷۵۲۰:۵۴:۴۷ ۱۳۹۸/۹/۱۳
اینکه می گویند مجلس و روحانی از زمان سهمیه بندی بنزین خبر نداشتن عذر بدتر از گناه است.
ناشناس۱۲۲۴۵۹۰۲۱:۰۰:۴۶ ۱۳۹۸/۹/۱۳
علی مطهری به چه دلیل حرف خلاف واقع زده؟؟؟
ناشناس۱۲۲۴۵۹۸۲۱:۰۴:۳۳ ۱۳۹۸/۹/۱۳
بهرحال طبیعی بودنش برخلاف سخنان است.
ناشناس۱۲۲۴۶۰۹۲۱:۱۳:۱۴ ۱۳۹۸/۹/۱۳
حتی اگر همه خشونتها از طرف معترضان آغاز شده بوده، مسئولان باید پاسخ بدن که چرا خشم جامعه انقدر زیاد شده که چنین اتفاقات خشونت باری رخ میده؟
ناشناس۱۲۲۴۶۱۰۲۱:۱۳:۳۰ ۱۳۹۸/۹/۱۳
آقای روحانی اگر استعفاء نمایند به تقوا نزدیک تر است.
ناشناس۱۲۲۴۶۲۴۲۱:۲۰:۲۰ ۱۳۹۸/۹/۱۳
مطهری دیگر حرف نزن لطفا و اینقدر با روح و روان ملت بازی نکن برای رسیدن به اهداف خاص
ناشناس۱۲۲۴۶۴۳۲۱:۳۴:۱۸ ۱۳۹۸/۹/۱۳
افزایش قیمت بنزین برای جبران کسری بودجه دولت بود حالا معافیت مالیاتی هنرمندان برای چی بود ؟!
ناشناس۱۲۲۴۶۵۳۲۱:۴۶:۲۵ ۱۳۹۸/۹/۱۳
وزیر کشور تو‌ تریپ بچه مایه دار حرف می زنه این نشون میده تا چه حد نگران قشر کم درامد و مستضعف جامعه هستن
سروش۱۲۲۴۶۶۵۲۱:۵۶:۲۶ ۱۳۹۸/۹/۱۳
بله از نظر داماد آقای وزیر کشور هم کاملا طبیعیه افزایش قیمت ها
ناشناس۱۲۲۴۷۳۰۲۲:۵۰:۵۵ ۱۳۹۸/۹/۱۳
علی مطهری بجای فرافکنی، پاسخگوی مسئولیت خود باشد
ناشناس۱۲۲۴۷۵۰۲۳:۱۴:۴۶ ۱۳۹۸/۹/۱۳
وزیرکشور باید عزل و محاکمه شود
ناشناس۱۲۲۴۸۰۲۰۰:۱۰:۰۹ ۱۳۹۸/۹/۱۴
فضلی وزیر کشور: اگر بخواهند بیش از مقداری که پیش بینی شده افزایش قیمت بدهند انصافا بی توجهی به افکار عمومی و مردم است... خدایا ببین با کیا شدیم هشتاد میلیون...
ناشناس۱۲۲۴۸۲۵۰۰:۴۷:۵۶ ۱۳۹۸/۹/۱۴
مگرباراول بودکه مردم رافریب دادند؟
امیر حسین!۱۲۲۵۰۲۶۰۹:۰۰:۱۸ ۱۳۹۸/۹/۱۴
کدام نهاد، بنزین را گران کرد؟ ریاست‌جمهوری؟ مجلس؟ هر دو؟ شاید سالها بگذرد تا اصل قضیه مشخص شود ، فعلا جریان کی بود ، کی بود. من نبودم! بر افکار عمومی، موج سواری میکند
ناشناس۱۲۲۵۰۳۶۰۹:۰۷:۴۱ ۱۳۹۸/۹/۱۴
تکلیف آن عده از افراد که کالایی برای عرضه و طبیعی بالا بردن درآمدشان ندارند و در گل مانده اند چیست؟
ناشناس۱۲۲۵۰۴۰۰۹:۰۸:۳۶ ۱۳۹۸/۹/۱۴
پس چی شد اون لشگر بازرسان و ... که مصمم بودند که نگذارند قیمت ها افزایش پیدا کنه؟ اینا مردم رو یک بچه چهارساله ای فرض کردن که دارن فریبش میدن
ناشناس۱۲۲۵۰۹۲۰۹:۵۱:۰۵ ۱۳۹۸/۹/۱۴
افزایش قیمت پنجاه درصدی بنزین وکوپنی کردن آن یعنی گرانی / فریب مردم هم که امری عادی است
ناشناس۱۲۲۵۱۲۷۱۰:۲۱:۳۱ ۱۳۹۸/۹/۱۴
اقا چی شد تا دیروز حنجره پاره میکردید که چیزی گرون نمیشه ما کنترل داریم الان میگید طبیعیه اصل گرونی مال بعد انتخاباته
ن۱۲۲۵۲۹۲۱۱:۵۰:۲۱ ۱۳۹۸/۹/۱۴
خدا لعنت كند مسببان گراني ها را. مردم راضي نيستند. آيا آخرتي هست؟

پربحث‌های دیروز

 1. تعدیل‌تان کردیم ؛ اشک ما بدرقه راهتان!..

 2. بازی با طرح فاصله‌گذاری در وضعیت قرمز !

 3. ترامپ سازمان جهانی بهداشت را به توقف تامین مالی تهدید کرد

 4. پایتخت۶ و سندروم دست بی‌قرار !..

 5. نحوه پرداخت وام ۱ میلیونی به یارانه بگیران/ متقاضیان باید در سایت ثبت نام کنند

 6. آمار به روز جهانی درباره کرونا/ کاهش چشمگیر مبتلایان در ایران

 7. المانیتور: آمریکا با درخواست وام ایران از صندوق بین‌المللی پول مخالفت کرده است

 8. تبلیغ «منکر» و سانسور «معروف»

 9. روایت رئیسی از کروناهای اقتصادی و اخلاقی/محاکمه معتمد دو رئیس قوه پیشین دستگاه قضا/ روحانی: می‌گویند تعطیل باشد و حقوق هم صد‌در‌صد بگیریم

 10. توصیۀ آقا مجتبی تهرانی به قرائت دعای شب نیمه‌ شعبان برای دفع بلا

 11. غسالخانه بهشت زهرا (س) در روزهای مبارزه با کرونا

 12. یک سناتور آمریکایی: شهروندان ایرانی به خاطر تحریم‌های آمریکا جان خود را از دست می‌دهند

 13. کلاغ و قناری

 14. کروناویروس در آزمایشگاه‌های آمریکا تولید شده است؟

 15. تلاش صلیب سرخ برای انتقال کمک‌های مالی بین‌المللی به ایران

 16. آیت الله رئیسی: قضات مراقبت کنند جامعه به کروناهای مجرمانه مبتلا نشود

 17. اعلام آمادگی سپاهان برای بازی با پرسپولیس حتی در آزادی!

 18. توئیت مشترک ۶ نماینده در واکنش به رد طرح سه فوریتی قرنطینه یک ماهه کشور

پربحث‌های هفته

 1. آقای رئیس‌جمهور، اندکی سنجیده تر!..

 2. شوخی تلخ سخنگو با روابط خارجی کشور

 3. آقای مطهری، «دست الهی مجلس را تعطیل کرد»؟!

 4. خرید کردن بوریس جانسون از سوپرمارکت ایرانی با دوچرخه

 5. عشق تلویزیون به سلبریتی‌ها کی پایان می‌پذیرد؟

 6. واکنش‌ها به «وامی که اگر به بچه ها بدهید قهر می‌کنند»!...

 7. دستور ویژه رئیس سازمان صداوسیما برای بررسی حواشی قسمت آخر «پایتخت۶»

 8. آیا اشتباهات «معمولی» هم به «ستون پنجم نفوذی» ربط دارد؟

 9. چرا مردم بايد قرباني منافع فعالان ارز شوند؟! 

 10. انگشتر حاج قاسم در اختیار شرکت کننده عصرجدید

 11. تعدیل‌تان کردیم ؛ اشک ما بدرقه راهتان!..

 12. دارویی که توزیع هر چه زودترش درمان بسیاری از شایعه‌هاست!..

 13. خیر‌خواهان خوب _ خیر‌خواهان بد/چه کسی دچار سندرم توهم توطئه است؟

 14. گزارش پولیتیکو از تراژدی مرگ گروهی در خانه های سالمندان آمریکا

 15. زمان خلاصی از شر كرونا/ طرح سه فوریتی تعطیلی کامل کشور/قرنطینه در تهران شکسته شد!

 16. سی ان ان: ترامپِ دروغ گو و مسئولیت ناپذیر، حریف کرونا نمی شود

 17. اژدهای رسانه‌ها و پادشاه فیلترشکن‌ها: کرونا ! ...

 18. زائری: این نقی دیگر «معمولی» نیست/ نظارت‌های صداوسیما حداقلی و ظاهری است/ رواج حجم بالایی از «دروغ» در میان خانواده

 19. تناقض‌های کرونائی دولت تدبیر و امید

 20. بازگشت روحانی به پاستور/نقطه داغ کرونا در کشور/ زاکانی: تجربه ناموفق مجلس دهم، برای نابودی هر مجلسی کافی است

 21. روحانی خطاب به وزیر بهداشت: تمامی فعالیت‌های اقتصادی از ۲۰ فروردین باید با پروتکل آغاز شود

 22. فارین پالیسی: کمک های کرونایی روسیه و چین، خیرخواهانه نیست

 23. روحانی مدعی طب اسلامی بازداشت شد + عکس

 24. تهران در وضعیت قرمز کرونایی/ادامه جنجال حواشی پایتخت ۶/استقبال مطهری از عفو و آزادی زندانیان/ بعد از یک ماه ژست نمایندگی گرفته اند!

 25. وزیر بهداشت: مژده رسید که گشایشی حاصل می شود

پربحث‌های اخیر

  پربحث‌های هفته

  1. آقای رئیس‌جمهور، اندکی سنجیده تر!..

  2. شوخی تلخ سخنگو با روابط خارجی کشور

  3. آقای مطهری، «دست الهی مجلس را تعطیل کرد»؟!

  4. خیر‌خواهان خوب _ خیر‌خواهان بد/چه کسی دچار سندرم توهم توطئه است؟

  5. زمان خلاصی از شر كرونا/ طرح سه فوریتی تعطیلی کامل کشور/قرنطینه در تهران شکسته شد!

  6. اژدهای رسانه‌ها و پادشاه فیلترشکن‌ها: کرونا ! ...

  7. تناقض‌های کرونائی دولت تدبیر و امید

  8. بازگشت روحانی به پاستور/نقطه داغ کرونا در کشور/ زاکانی: تجربه ناموفق مجلس دهم، برای نابودی هر مجلسی کافی است

  9. روحانی خطاب به وزیر بهداشت: تمامی فعالیت‌های اقتصادی از ۲۰ فروردین باید با پروتکل آغاز شود

  10. تهران در وضعیت قرمز کرونایی/ادامه جنجال حواشی پایتخت ۶/استقبال مطهری از عفو و آزادی زندانیان/ بعد از یک ماه ژست نمایندگی گرفته اند!

  11. نامه وزیر بهداشت به روحانی و اعتراض به دستورالعمل بازگشایی مشاغل

  12. طرح تعطیلی یک ماهه کشور از دستور کار مجلس خارج شد/ یک نماینده مخالف: قرنطینه یعنی خودکشی بخاطر ترس از مرگ

  13. با کرونا چه کردیم؟ چه باید بکنیم؟

  14. هدف ایران؛ شکل گیری دولتهای مرکزی باثبات و قدرتمند در منطقه

  15. روحانی: فعالیت اقتصادی در تهران از ۳۰ فروردین آغاز شود/ تصمیمات مهم درباره نحوه فعالیت ادارات، مدارس و اماکن مقدسه

  16. تست کرونای علی لاریجانی رئیس مجلس مثبت شد

  17. نحوه پرداخت وام ۱ میلیونی به یارانه بگیران/ متقاضیان باید در سایت ثبت نام کنند

  18. نامه مردم مغان به آیت الله رییسی برای ابطال یک واگذاری ناعادلانه

  19. توصيه رئيس دستگاه قضا به دولت برای‌ مديريت روزهای‌ كرونايی‌/احتمال در پيش‌بودن بحرانی‌ جدی‌تر در اردیبهشت و خرداد/هزينه بی‌فايده صدا‌و‌سيما برای «سروش»

  20. وزیر بهداشت: امیدواریم تا پایان اردیبهشت به یک مرحله مهم در مقابله با کرونا برسیم/ به مرحله مهار و کنترل کرونا نرسیده‌ایم

  21. روحانی: ۲۳ میلیون خانوار اعتبار یک میلیون تومانی دریافت می‌کنند/ این رقم به تدریج از یارانه ماهانه آن‌‌‌‌‌ها کسر می‌شود

  22. جهانگیری: در تحریم ظالمانه‌ای از سوی آمریکا به سر می‌بریم/ رئیس جمهور با تمام توان برای مقابله با کرونا پای کار است

  23. المانیتور: آمریکا با درخواست وام ایران از صندوق بین‌المللی پول مخالفت کرده است

  24. ۹ پیشنهاد عملیاتی برای جهش تولید

  25. روایت رئیسی از کروناهای اقتصادی و اخلاقی/محاکمه معتمد دو رئیس قوه پیشین دستگاه قضا/ روحانی: می‌گویند تعطیل باشد و حقوق هم صد‌در‌صد بگیریم

  آخرین عناوین