بیانیه‌ای در دفاع از شرارت

محمدکاظم انبارلویی،   3980911190 ۰ نظر، ۱ در صف انتشار و ۰ تکراری یا غیرقابل انتشار

 
نتانياهو رئيس دولت معلق رژيم صهيونيستي در اوج فتنه 88 هنگامي كه سران فتنه به مرحله مسجدسوزي و قرآن‌سوزي روي آوردند، گفته بود؛ «اينها سرمايه بزرگ اسرائيل در داخل ايران هستند.»


بيانيه خاتمي، موسوي و كروبي و پيش از آن بيانيه 77 اصلاح‌طلب روسياه در حمايت از اشرار و جريان آشوب را در يك كلمه مي‌شود تحليل كرد و آن اينكه ورشكستگي سياست‌هاي تجاوزكارانه آمريكا در ايران به جايي رسيده كه آنها دارند از «سرمايه» مي‌خورند.
به قول يك پژوهشگر روسي «اندره كوروبيكو»، ما گرفتار يك جنگ هيبريدي هستيم، جنگي كه آمريكايي‌ها در 8 لايه با ما درگير هستند.


لايه ديپلماسي، لايه اطلاعاتي و تبليغاتي، لايه سايبري، لايه نظامي، لايه اقتصادي، لايه نيروهاي ويژه و بالاخره لايه حمايت از نابساماني‌ها و شورش‌هاي محلي!آمريكايي ها در طول حيات خود كه درگير با ملت‌هاي مظلوم و ستمديده بودند، تاكنون درگير چنين جنگي نبودند. 40 سال نبرد بي‌امان آمريكا با ملت ايران چيزي جز خفت و خواري و شكست و ناكامي براي آنها به دنبال نداشته است. آنها در ايران با يك نظام مردم‌سالار و مستقر روبه‌رو هستند. آنها در ايران با يك ملت دلير، جسور و بصير مواجه هستند كه از يك رهبري الهي و هوشمند برخوردار است. رهبري كه از تهديد، فرصت و از شكست، پيروزي مي‌سازد. رهبري كه جوهره بيداري خود را

در بحران‌ها نشان داده و با توكل به خدا و اطمينان از آگاهي و بصيرت ملت، مدام به دشمن سيلي مي‌زند.وزير جنگ رژيم صهيونيستي اخيرا گفته؛ «ايران با قطع اينترنت، سربازان ما را در اين كشور خلع سلاح كرد.»
معلوم مي‌شود رژيم صهيونيستي علاوه بر «سرمايه» در ايران «سرباز» هم دارد. همان‌ها كه با شرارت و بي‌رحمي به اموال مردم و اموال عمومي آسيب رساندند و از پشت به مردم و حافظان امنيت شليك كردند و كار را به آتش زدن مسجد و قرآن‌سوزي رساندند.


يك جماعتي از اصلاح‌طلبان هستند كه پنهان نمي‌كنند جرج سوروس، طراح و مجري انقلاب‌هاي مخملي بر آنها «ولايت» دارد. موسوي كه در فتنه 88، اردشير امير ارجمند مشاور خود را ولي خود مي‌دانست، پاي در وادي نفاق و حمايت از كفر و شرك جهاني گذاشت و سوابق و خدمات خود به انقلاب را به آتش كشيد، اكنون بي‌شرمانه از همان قرآن‌سوزاني كه در عاشوراي 88 «مردان خداجو» ناميد، حمايت مي‌كند. كروبي هم كه آراي او در انتخابات 88 كمتر از آراي باطله صندوق‌ها بود،‌ با پررويي واقعيت حمايت آمريكا، انگليس و رژيم صهيونيستي را از اشرار نفي مي‌كند و مي‌گويد؛ «ريشه حوادث اخير را بايد در درون جست و نه آن سوي آب‌ها»!


​​​​​​​اينان «حق قمه‌كشي» براي اشرار قائلند و جنايات آنها را ناديده مي‌گيرند و مرزي بين معترض با آنها قائل نيستند. اين افراد همان‌ها هستند كه در سه فتنه 78 و 88و 96 در مرز «بغي» و «حرب» با نظام حركت كردند و گاهي با «خروج از حاكميت» و گاهي هم با «خروج بر حاكميت»! نام اين جماعت به عنوان روسياه‌ترين رجال سياسي معاصر در تاريخ كشور ثبت خواهد شد.


اينكه بساط آشوب 48ساعته جمع مي‌شود، اينكه در بيش از هزار شهر هيچ تجمع و شرارت و مخالفتي با طرح افزايش قيمت بنزين صورت نگرفته، تنها در نقاطي كه رژيم صهيونيستي «سرمايه» و «سرباز» داشته، فتنه خود را نشان داد، براي دستگاه‌هاي قضائي و امنيتي و حتي براي دشمنان نظام مي‌تواند يك علامت و هشدار باشد.
در روز روشن شبيه قطاع‌الطريق جلوي ماشين‌هاي مردم را مي‌گيرند و آنها را با چاقو و قمه و سلاح كمري تهديد و مجبور به اعتراض مي‌كنند. مغازه‌هاي مردم را غارت مي‌كنند و آنها را به آتش مي‌‌كشند،‌به سوي مردم و نيروهاي حافظ امنيت شليك مي‌كنند، حتي به اماكن مقدس، مسجد و حوزه‌هاي علميه حمله مي‌كنند و بي‌محابا آدم مي‌كشند، اسم آن را مي‌گويند «اعتراض»! يك جماعت ابله مثل همين سران فتنه مي‌آيند وسط و مي‌گويند از «حق اعتراض» دفاع مي كنيم! كدام «حق اعتراض»! آن وقت تمام‌قد ترامپ و پمپئو و ماكرون و... از اين «حق» دفاع مي‌كنند.


آمريكايي‌ها در جنگ هيبريدي مي‌خواهند ويترين «حكومت» و «نظام» را به هم بريزند. در عراق و لبنان اين كار را كردند. دولت، ويترين و دكور بيروني يك نظام است. رژيم صهيونيستي اكنون دچارچنين معضلي است. انتخابات و رقابت لب به لب در سرزمين‌هاي اشغالي، دولت نتانياهو را منفعل و منعزل كرده است. آنها همين بساط هرج و مرج و بي‌دولتي را در خط مقاومت به‌ويژه در ايران دنبال مي‌كنند.


بي‌كفايتي و ناكارآمدي دولت را مي‌توان با «نظارت» و «هدايت» و «اعتراض قانوني» علاج كرد، اما بي‌‌دولتي و هرج و مرج و بي‌حساب و كتابي؛ به هم خوردن امنيت و اقتدار ملي را به دنبال دارد. آنها كه به دروغ به همين دولت راي ‌دادند و خود را حامي صف اول آن مي‌دانستند، در اين وادي، دولت را تنها گذاشتند و در صف‌بندي جلاد و شهيد، جانب جلاد را گرفتند و مثل سال 78 و 88 كنار آمريكا و استكبار جهاني ايستادند و به ملت خود پشت كردند.


يكي از دلايل عصبانيت آنها و اربابانشان اين است كه اين طرح متكفل آن است كه يك نمكي روي سفره سه دهك پايين جامعه كه نه ماشين دارند و نه از يارانه بنزين، بهره‌اي دارند، پاشيده مي‌شود و  به نوايي مي‌رسند. همان‌ها كه در ايام انتخابات وعده مي‌دادند كه اگر ما بياييم، نفري 200 تومان، 250 تومان به يارانه‌ها اضافه مي‌كنيم! آمريكايي‌ها مي‌گويند اين طرح لشكر قابلمه به‌دست‌ها را عليه نظام متوقف مي‌كند. نوكران آنها در داخل همين را پذيرفته‌‌اند.

اين به معناي آن نيست كه اين طرح كاستي‌هايي ندارد. قرار بود دولت كاستي‌هاي آن را برطرف كند و آسيبي كه به قشر متوسط جامعه مي‌رسد را ترميم نمايد كه نكرد، اما بدنه دولت مصمم است در حد توان اين آسيب را جبران كند. با نشستن اولين پرداخت يارانه بنزين به حساب‌هاي مردم توسط همين دولتي كه پرداخت يارانه را مصيبت و روز پرداخت را روز عزا مي‌دانست، يك آرامش نسبي در كساني كه در منافع اين طرح ترديد داشتند، پديد آورد. به‌زودي پس از پايان هياهوها و جنجال رسانه‌اي دشمن، مشخص خواهد شد اجراي اين طرح يك گام براي اجراي عدالت و كم كردن فاصله طبقاتي و رسيدگي به سفره مردم بوده است.


برگرديم به مبحث اول، اين سؤال كه چرا دشمن در اين مرحله از «سرمايه» مي‌خورد را بايد يك پيروزي بزرگ در نبرد نرم سوم و موفقيت در جنگ نيمه‌سخت با استكبار جهاني دانست، همان‌طور كه رهبري فرمودند: «ملت بار ديگر عظمت خود را نشان داد و توطئه خطرناكي را نابود كرد» و نيز فرمودند: «در جنگ نرم همچون يك شطرنج‌باز ماهر هميشه بايد يك قدم از دشمن خود جلو بود».


ملت با قيام سراسري خود نشان داد يك قدم از دشمن در خنثي كردن توطئه‌ها جلو است. سران فتنه نشان دادند همچنان لنگ‌لنگان پشت سر دشمن با آنها راه مي‌آيند و همزباني مي‌كنند. مردم سراسر كشور در قيام تاريخي خود نشان دادند براي اشرار «حق قمه‌كشي» قائل نيستند، ‌اما سران فتنه يا بهتر بگوييم سربازان و سرمايه‌هاي رژيم صهيونيستي در ايران براي اشرار «حق قمه‌كشي» قائل هستند. بيانيه آنها نشان مي‌دهد در غم از دست دادن آنها عزادارند.

منبع: رسالت

 

عناوین مرتبط

پربحث‌های دیروز

 1. روند سقوط قدرت خرید کارمندان در سالهای اخیر+جدول

 2. زنگنه: کارت سوخت حذف نشده بود!/ علی مطهری: حوادث آبان را به گردن سلطنت‌طلبان نیندازیم/ علت‌ خنده‌های روحانی در جلسه بعد از گرانی بنزین

 3. ۳ دلیل روانی افزایش قیمت ارز

 4. وزیر اقتصاد نرخ واقعی دلار را اعلام کرد

 5. جهانگیری: برخورد با فساد و مفسدین به‌ تنهایی کافی نیست/ توکلی: مبارزه با فساد باید بدون تبعیض انجام شود

 6. رفتارهایی که در کشورهای دیگر بی ادبی محسوب می‌شود

 7. موجه سازی یارانه پنهان خصولتی-رانتی ها توسط مدعیان اقتصاد آزاد و رقابتی

 8. دژپسند: افشاکنندگان فساد از وزارت اقتصاد جایزه می‌گیرند

 9. قالیباف: خدا همان خدای زمان جنگ است؛ اگر در اقتصاد درست حرکت کنیم

 10. گلوبال ریسرچ: ایران را رها کنید؛ اسرائیل تهدید علیه بشریت

 11. شرط عجیب برانکو برای ایران

 12. آن‌ها که آمدند و آن‌ها که نیامدند؛‌ مجلس آینده را چه کسانی اداره ‌می‌کنند؟

 13. اتباع ایران بخصوص نخبگان و دانشمندان از سفر به آمریکا اجتناب کنند

 14. خسارت ۳۶ میلیاردی ویلموتس به کشور!

 15. فرصت طلبی با وکالت مردم...

 16. رفع فیلتر تلگرام تکذیب شد

 17. پرونده "پسر آخوندی" به دادگاه ارسال شد/ پای ۵۰۰ میلیارد تومان در وسط است!

 18. لاریجانی: عده‌ای با منفی‌بافی ‌دل مردم را خالی می‌کنند/ مسئولان به مکان‌هایی بروند که مشکلات مردم بیشتر است

 19. خودداری وزیر اقتصاد از اظهارنظر درباره معافیت مالیاتی سلبریتی‌ها

 20. افزایش بودجه ارتش و سپاه/ کاهش بودجه ستاد کل نیروهای مسلح

 21. دلار در صرافی‌ها به ۱۳۹۰۰ تومان رسید

 22. شرط استراماچونی پذیرفته شد/ استقلال در انتظار بازگشت سرمربی

 23. انتقاد حجت الاسلام قرائتی به تعطیلی ۵شنبه‌ها

 24. سردار جعفری: تنها راه خروج مردم از بن‌بست تغییر انتخاب‌هایشان است/ مشکل اصلی ما ساختار نیست

 25. تصویب افزایش سقف وام مسکن تا ۲ هفته دیگر

پربحث‌های هفته

 1. شما چه فکر می‌کنید؟ | آشنا: جماعت زیادی از راه مسافرکشی با ماشین شخصی زندگی می‌کنند...

 2. ترامپ از ایران تشکر کرد؛ مبادله زندانیان حاصل «یک مذاکره بسیار منصفانه» بود

 3. جهانگیری: تفاوت ما با دولت قبل در مبارزه با فساد است؛ هیچ خط قرمزی نداریم/ مردم باید باور داشته باشند که قوه قضائیه پاک است

 4. روحانی: بر اساس بودجه ۹۹ حقوق کارمندان و بازنشستگان ۱۵درصد افزایش می‌یابد/ بودجه سال آتی، بودجه استقامت است

 5. روغن ریخته‌ای که رییس جمهور نذر امامزاده کرد!...

 6. وزیر کشور: یک مقدار افزایش قیمت‌ها،‌ در برابر افزایش قیمت بنزین طبیعی است

 7. ده چیز که برای اولین بار در عربستان باب شد

 8. آیا محسن لرستانی اعدام شد؟

 9. روند سقوط قدرت خرید کارمندان در سالهای اخیر+جدول

 10. واکنش کاربران به اولین اجرای مزدک میرزایی

 11. ترفند کارمند بانک در برابر اغتشاشگران + عکس

 12. داماد رئیس جمهور در انتخابات ثبت نام کرد!

 13. توضیحات رامبد جوان درباره مهاجرت و خندوانه

 14. در نیزارهای ماهشهر چه گذشت؟! / روایتی تازه از وقایع اخیر در بندر ماهشهر

 15. سازمان مبارزه با فساد تشکیل دهید...

 16. کاهش سهمیه ۳۰ درصدی ایثارگران در کنکور به ۵ درصد

 17. لیلاز: مردم دیگر نگران قیمت بنزین نباشند

 18. صندلی اتوبوس‌های پایتخت فروشی می‌شود!

 19. تجمع پراکنده و ساختارشکنانه در چند دانشگاه تهران

 20. نماینده مجلس: ممکن است نرخ بنزین دو هزار تومان شود/ دو نرخی بودن بنزین در بودجه ۹۹ حذف می‌شود

 21. «اعتراض»، «آشوب»، «اغتشاش» یا «فتنه»؟ ؛ هر چه بود درسی شد برای عبرت...

 22. زنگنه: کارت سوخت حذف نشده بود!/ علی مطهری: حوادث آبان را به گردن سلطنت‌طلبان نیندازیم/ علت‌ خنده‌های روحانی در جلسه بعد از گرانی بنزین

 23. ۳ دلیل روانی افزایش قیمت ارز

 24. خودتان راجع به این تصاویر قضاوت کنید!

 25. بودجه ۹۹ بوی نفت نمی دهد

پربحث‌های دیروز

پربحث‌های هفته

 1. شما چه فکر می‌کنید؟ | آشنا: جماعت زیادی از راه مسافرکشی با ماشین شخصی زندگی می‌کنند...

 2. روحانی: بر اساس بودجه ۹۹ حقوق کارمندان و بازنشستگان ۱۵درصد افزایش می‌یابد/ بودجه سال آتی، بودجه استقامت است

 3. داماد رئیس جمهور در انتخابات ثبت نام کرد!

 4. در نیزارهای ماهشهر چه گذشت؟! / روایتی تازه از وقایع اخیر در بندر ماهشهر

 5. سازمان مبارزه با فساد تشکیل دهید...

 6. «اعتراض»، «آشوب»، «اغتشاش» یا «فتنه»؟ ؛ هر چه بود درسی شد برای عبرت...

 7. زنگنه: کارت سوخت حذف نشده بود!/ علی مطهری: حوادث آبان را به گردن سلطنت‌طلبان نیندازیم/ علت‌ خنده‌های روحانی در جلسه بعد از گرانی بنزین

 8. مطهری: عملکرد خوبی در مجلس داشتم/ نیاز زیادی به تبلیغات ندارم

 9. نماینده بسیج دانشجویی خطاب به روحانی: قرار بود رفاه بیاورید؛ نه اینکه مردم گرفتار نان شب شوند/ کلیدتان شکسته است یا آن را برعکس چرخانده‌اید؟

 10. حکم عجیب مشاور وزیر بهداشت برای پسرش + سند

 11. پیشنهاد عباس عبدی برای برگزاری انتخابات زودرس ریاست‌جمهوری/ انتقاد قوچانی از عارف و شورای عالی اصلاح‌طلبان/چرا احمدی‌نژاد در انتخابات مجلس ثبت‌نام نکرد؟

 12. پشیمانیم؛ حرف پرتَکرار حامیان و هواداران رئیس‌جمهور

 13. پایان ثبت نام نامزدهای انتخابات مجلس/ رقابت اصولگرایان و اصلاح طلبان چگونه خواهد بود؟

 14. ربیعی: تحریم‌ها را می‌توان دور زد، اما جامعه را نمی‌توان دور زد/ پس از آبان دیگر نمی‌توان انتخابات را به شیوه سابق برگزار کرد

 15. فیلم| تصاویر ویژه از لیدرهای عملیاتی اغتشاشگران

 16. احمد توکلی: سال ۹۶ نسبت به طغیان فرودستان هشدار دادم/ تکذيب‌های مکرر زنگنه درباره افزایش قیمت بنزین فريب جامعه بود

 17. بازداشت رئیس مستعفی هلال احمر تایید شد

 18. قالیباف: کلید روحانی قلابی است؛ دنبال کلید واقعی باشید/ ریشه اصلی فساد، ضعف و ناکارآمدی در شیوه اداره است

 19. طبیعی بودن افزایش قیمت‌ها به روایت وزیر کشور/ تکذیب سخنان علی مطهری توسط واعظی و ربیعی/توکلی: افزایش قیمت بنزین پس از چند بار تکذیب، فریب مردم بود

 20. روایت ازغدی از مجادله با روحانی/ ثبت‌نام قالیباف در انتخابات مجلس/آیا نمایندگان، وزیر کشور را استیضاح می‌کنند؟

 21. آذری‌جهرمی: پنجشنبه برای مردم سورپرایز خواهیم داشت

 22. روحانی: پاسخ تلفن اوباما را دادم و در کمتر از ۱۰۰ روز به توافق رسیدیم/ مذاکره ظریف و جان کری کار عظیمی بود

 23. هجوم داوطلبان نمایندگی مجلس؛ فرصت یا تهدید؟

 24. موجه سازی یارانه پنهان خصولتی-رانتی ها توسط مدعیان اقتصاد آزاد و رقابتی

 25. پاسخ ضرغامی به روحانی درباره گم‌شدن ۹۴۷ میلیون دلار/ روایت جهانگیری از مبارزه با فساد در دولت روحانی/ دلیل عدم ثبت‌نام لاریجانی در انتخابات از نظر زیباکلام

آخرین عناوین