بیانیه‌ای در دفاع از شرارت

محمدکاظم انبارلویی،   3980911190

 
نتانياهو رئيس دولت معلق رژيم صهيونيستي در اوج فتنه 88 هنگامي كه سران فتنه به مرحله مسجدسوزي و قرآن‌سوزي روي آوردند، گفته بود؛ «اينها سرمايه بزرگ اسرائيل در داخل ايران هستند.»


بيانيه خاتمي، موسوي و كروبي و پيش از آن بيانيه 77 اصلاح‌طلب روسياه در حمايت از اشرار و جريان آشوب را در يك كلمه مي‌شود تحليل كرد و آن اينكه ورشكستگي سياست‌هاي تجاوزكارانه آمريكا در ايران به جايي رسيده كه آنها دارند از «سرمايه» مي‌خورند.
به قول يك پژوهشگر روسي «اندره كوروبيكو»، ما گرفتار يك جنگ هيبريدي هستيم، جنگي كه آمريكايي‌ها در 8 لايه با ما درگير هستند.


لايه ديپلماسي، لايه اطلاعاتي و تبليغاتي، لايه سايبري، لايه نظامي، لايه اقتصادي، لايه نيروهاي ويژه و بالاخره لايه حمايت از نابساماني‌ها و شورش‌هاي محلي!آمريكايي ها در طول حيات خود كه درگير با ملت‌هاي مظلوم و ستمديده بودند، تاكنون درگير چنين جنگي نبودند. 40 سال نبرد بي‌امان آمريكا با ملت ايران چيزي جز خفت و خواري و شكست و ناكامي براي آنها به دنبال نداشته است. آنها در ايران با يك نظام مردم‌سالار و مستقر روبه‌رو هستند. آنها در ايران با يك ملت دلير، جسور و بصير مواجه هستند كه از يك رهبري الهي و هوشمند برخوردار است. رهبري كه از تهديد، فرصت و از شكست، پيروزي مي‌سازد. رهبري كه جوهره بيداري خود را

در بحران‌ها نشان داده و با توكل به خدا و اطمينان از آگاهي و بصيرت ملت، مدام به دشمن سيلي مي‌زند.وزير جنگ رژيم صهيونيستي اخيرا گفته؛ «ايران با قطع اينترنت، سربازان ما را در اين كشور خلع سلاح كرد.»
معلوم مي‌شود رژيم صهيونيستي علاوه بر «سرمايه» در ايران «سرباز» هم دارد. همان‌ها كه با شرارت و بي‌رحمي به اموال مردم و اموال عمومي آسيب رساندند و از پشت به مردم و حافظان امنيت شليك كردند و كار را به آتش زدن مسجد و قرآن‌سوزي رساندند.


يك جماعتي از اصلاح‌طلبان هستند كه پنهان نمي‌كنند جرج سوروس، طراح و مجري انقلاب‌هاي مخملي بر آنها «ولايت» دارد. موسوي كه در فتنه 88، اردشير امير ارجمند مشاور خود را ولي خود مي‌دانست، پاي در وادي نفاق و حمايت از كفر و شرك جهاني گذاشت و سوابق و خدمات خود به انقلاب را به آتش كشيد، اكنون بي‌شرمانه از همان قرآن‌سوزاني كه در عاشوراي 88 «مردان خداجو» ناميد، حمايت مي‌كند. كروبي هم كه آراي او در انتخابات 88 كمتر از آراي باطله صندوق‌ها بود،‌ با پررويي واقعيت حمايت آمريكا، انگليس و رژيم صهيونيستي را از اشرار نفي مي‌كند و مي‌گويد؛ «ريشه حوادث اخير را بايد در درون جست و نه آن سوي آب‌ها»!


​​​​​​​اينان «حق قمه‌كشي» براي اشرار قائلند و جنايات آنها را ناديده مي‌گيرند و مرزي بين معترض با آنها قائل نيستند. اين افراد همان‌ها هستند كه در سه فتنه 78 و 88و 96 در مرز «بغي» و «حرب» با نظام حركت كردند و گاهي با «خروج از حاكميت» و گاهي هم با «خروج بر حاكميت»! نام اين جماعت به عنوان روسياه‌ترين رجال سياسي معاصر در تاريخ كشور ثبت خواهد شد.


اينكه بساط آشوب 48ساعته جمع مي‌شود، اينكه در بيش از هزار شهر هيچ تجمع و شرارت و مخالفتي با طرح افزايش قيمت بنزين صورت نگرفته، تنها در نقاطي كه رژيم صهيونيستي «سرمايه» و «سرباز» داشته، فتنه خود را نشان داد، براي دستگاه‌هاي قضائي و امنيتي و حتي براي دشمنان نظام مي‌تواند يك علامت و هشدار باشد.
در روز روشن شبيه قطاع‌الطريق جلوي ماشين‌هاي مردم را مي‌گيرند و آنها را با چاقو و قمه و سلاح كمري تهديد و مجبور به اعتراض مي‌كنند. مغازه‌هاي مردم را غارت مي‌كنند و آنها را به آتش مي‌‌كشند،‌به سوي مردم و نيروهاي حافظ امنيت شليك مي‌كنند، حتي به اماكن مقدس، مسجد و حوزه‌هاي علميه حمله مي‌كنند و بي‌محابا آدم مي‌كشند، اسم آن را مي‌گويند «اعتراض»! يك جماعت ابله مثل همين سران فتنه مي‌آيند وسط و مي‌گويند از «حق اعتراض» دفاع مي كنيم! كدام «حق اعتراض»! آن وقت تمام‌قد ترامپ و پمپئو و ماكرون و... از اين «حق» دفاع مي‌كنند.


آمريكايي‌ها در جنگ هيبريدي مي‌خواهند ويترين «حكومت» و «نظام» را به هم بريزند. در عراق و لبنان اين كار را كردند. دولت، ويترين و دكور بيروني يك نظام است. رژيم صهيونيستي اكنون دچارچنين معضلي است. انتخابات و رقابت لب به لب در سرزمين‌هاي اشغالي، دولت نتانياهو را منفعل و منعزل كرده است. آنها همين بساط هرج و مرج و بي‌دولتي را در خط مقاومت به‌ويژه در ايران دنبال مي‌كنند.


بي‌كفايتي و ناكارآمدي دولت را مي‌توان با «نظارت» و «هدايت» و «اعتراض قانوني» علاج كرد، اما بي‌‌دولتي و هرج و مرج و بي‌حساب و كتابي؛ به هم خوردن امنيت و اقتدار ملي را به دنبال دارد. آنها كه به دروغ به همين دولت راي ‌دادند و خود را حامي صف اول آن مي‌دانستند، در اين وادي، دولت را تنها گذاشتند و در صف‌بندي جلاد و شهيد، جانب جلاد را گرفتند و مثل سال 78 و 88 كنار آمريكا و استكبار جهاني ايستادند و به ملت خود پشت كردند.


يكي از دلايل عصبانيت آنها و اربابانشان اين است كه اين طرح متكفل آن است كه يك نمكي روي سفره سه دهك پايين جامعه كه نه ماشين دارند و نه از يارانه بنزين، بهره‌اي دارند، پاشيده مي‌شود و  به نوايي مي‌رسند. همان‌ها كه در ايام انتخابات وعده مي‌دادند كه اگر ما بياييم، نفري 200 تومان، 250 تومان به يارانه‌ها اضافه مي‌كنيم! آمريكايي‌ها مي‌گويند اين طرح لشكر قابلمه به‌دست‌ها را عليه نظام متوقف مي‌كند. نوكران آنها در داخل همين را پذيرفته‌‌اند.

اين به معناي آن نيست كه اين طرح كاستي‌هايي ندارد. قرار بود دولت كاستي‌هاي آن را برطرف كند و آسيبي كه به قشر متوسط جامعه مي‌رسد را ترميم نمايد كه نكرد، اما بدنه دولت مصمم است در حد توان اين آسيب را جبران كند. با نشستن اولين پرداخت يارانه بنزين به حساب‌هاي مردم توسط همين دولتي كه پرداخت يارانه را مصيبت و روز پرداخت را روز عزا مي‌دانست، يك آرامش نسبي در كساني كه در منافع اين طرح ترديد داشتند، پديد آورد. به‌زودي پس از پايان هياهوها و جنجال رسانه‌اي دشمن، مشخص خواهد شد اجراي اين طرح يك گام براي اجراي عدالت و كم كردن فاصله طبقاتي و رسيدگي به سفره مردم بوده است.


برگرديم به مبحث اول، اين سؤال كه چرا دشمن در اين مرحله از «سرمايه» مي‌خورد را بايد يك پيروزي بزرگ در نبرد نرم سوم و موفقيت در جنگ نيمه‌سخت با استكبار جهاني دانست، همان‌طور كه رهبري فرمودند: «ملت بار ديگر عظمت خود را نشان داد و توطئه خطرناكي را نابود كرد» و نيز فرمودند: «در جنگ نرم همچون يك شطرنج‌باز ماهر هميشه بايد يك قدم از دشمن خود جلو بود».


ملت با قيام سراسري خود نشان داد يك قدم از دشمن در خنثي كردن توطئه‌ها جلو است. سران فتنه نشان دادند همچنان لنگ‌لنگان پشت سر دشمن با آنها راه مي‌آيند و همزباني مي‌كنند. مردم سراسر كشور در قيام تاريخي خود نشان دادند براي اشرار «حق قمه‌كشي» قائل نيستند، ‌اما سران فتنه يا بهتر بگوييم سربازان و سرمايه‌هاي رژيم صهيونيستي در ايران براي اشرار «حق قمه‌كشي» قائل هستند. بيانيه آنها نشان مي‌دهد در غم از دست دادن آنها عزادارند.

منبع: رسالت

 

پربحث‌های دیروز

 1. آیا پیروزی بایدن بر ترامپ به نفع ایران است؟

 2. املاک بنیاد مستضعفان و فرصت‌های برابر

 3. صحنه آهسته انفجار بیروت

 4. ریش و قیچی قیمت خودرو در دستان خودروسازها/ قیمت ماشین هر سه ماه یک‌بار تغییر می‌کند!

 5. بیژن مقدم : آقای فتاح رسما و شفاف اعلام کند که قصد کاندیداتوری ندارد

 6. وزیر بهداشت: پیشنهاد تعویق یک ماهه کنکور در ستاد ملی کرونا بررسی می شود

 7. وعده انتخاباتی ترامپ: اگر پیروز شوم ظرف چهار هفته توافقی با ایران خواهم داشت

 8. روایت آسوشیتدپرس از رویای «ماکرون بناپارت» در لبنان

 9. امضاهای استیضاح زنگنه در حال افزایش است/ نوع مدیریت زنگنه به صورتی است که مشکلات زیادی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به وجود می‌آورد

 10. جزئیات احتمالی از وعده «گشایش اقتصادی»

 11. موضع‌گیری دژپسند علیه وزارت نفت/ نفتی‌ها آماده عرضه «دارا دوم» نبودند

 12. جزئیات طرح مجلس برای تغییر در شیوه سهمیه‌بندی بنزین

 13. تصاویر هوایی از اعتراضات بیروت

 14. حمله وحشیانه با قمه به صاحب مغازه در کرمانشاه

 15. کدخدایی: توصیه می‌شود کسانی که در دوران قبل صلاحیت‌شان تایید نشده، در انتخابات ۱۴۰۰ شرکت نکنند/ مرحله دوم انتخابات مجلس با رعایت اصول بهداشتی برگزار می‌شود

 16. مالیات خانه‌های خالی بانک‌ها و دستگاه‌های دولتی ۲ برابر می‌شود

 17. توضیحات نیروی دریایی ارتش پیرامون اظهارات فتاح

 18. اعلام آمادگی دانشجویان جهادی ایران برای کمک به بازسازی بیروت

پربحث‌های هفته

 1. با فتح کجا جنگ برای ما تمام می‌شود؟

 2. ماجرای یک قاضی که علیه خودش حکم صادر کرد

 3. آیا پیروزی بایدن بر ترامپ به نفع ایران است؟

 4. بازگشت به سیاست‌های هاشمی ؟!

 5. وعده سربسته روحاني درباره گشايش اقتصادي/ گرهي گشوده مي شود؟!

 6. توصیه های جمعیتی مسوولان به مردم از کنار گود

 7. املاک بنیاد مستضعفان و فرصت‌های برابر

 8. دستورالعمل اخذ مالیات بر خانه‌های خالی یکماهه تدوین می شود + جزئیات

 9. صحبت‌های «فتاح» درباره کاخ مرمر، مدرسه حدادعادل، ساختمان مرکز پژوهش‌ها و املاک در دست نیروهای مسلح

 10. وقوع انفجار مهیب در بندر بیروت لبنان با صدها کشته و هزاران زخمی + فیلم | پیام همدردی کشورهای مسلمان با لبنان

 11. شايعات مربوط به آذری جهرمی به روایت روزنامه اصلاح‌طلب/ مانور تجمل در خاطرات آیت‌الله هاشمی/ احمدی‌نژاد، مهره سوخته عرصه سیاست/وزارت اطلاعات: فساد بشدت امنیت ملی را تهدید می‌کند

 12. ترامپ بازنده انتخابات رياست جمهوری می‌شود؟

 13. پاساژگردها معترض برگزاری محرم

 14. رئیس‌جمهور دستکم موافقان سیاسی خود را تحمل کند!

 15. صفر تا ۱۰۰ داستان وضع مالیات بر محتکران خانه

 16. جهانگیری: مخالف کالابرگ هستیم

 17. تحریف در روایت تاریخی مشروطه

 18. چرا آمریکا "تیک‌تاک" را فیلتر می‌کند؟

 19. تصویری کمتر دیده شده از رهبر انقلاب

 20. صحنه آهسته انفجار بیروت

 21. خبر خوش واعظی درباره پایان تحریم ها و سیگنال مثبت کشورهای اروپایی و آسیایی

 22. گوژپشت نوتردام، زيباترين زن پاريس و دشنه ظريف عروس خاورميانه

 23. ترامپ: اگر در انتخابات پیروز شوم سریع با ایران به توافق می‌رسیم

 24. روحانی: با وجود جنگ اقتصادی، دولت کشور را مدیریت کرده/ از تعطیل شدن تولید و تشدید بیکاری جلوگیری کرده‌ایم

 25. آیا دونالد ترامپ در مرحله پيشافاشيستي است؟

ابر آروان

پربحث‌های هفته

 1. بازگشت به سیاست‌های هاشمی ؟!

 2. وعده سربسته روحاني درباره گشايش اقتصادي/ گرهي گشوده مي شود؟!

 3. املاک بنیاد مستضعفان و فرصت‌های برابر

 4. صحبت‌های «فتاح» درباره کاخ مرمر، مدرسه حدادعادل، ساختمان مرکز پژوهش‌ها و املاک در دست نیروهای مسلح

 5. شايعات مربوط به آذری جهرمی به روایت روزنامه اصلاح‌طلب/ مانور تجمل در خاطرات آیت‌الله هاشمی/ احمدی‌نژاد، مهره سوخته عرصه سیاست/وزارت اطلاعات: فساد بشدت امنیت ملی را تهدید می‌کند

 6. رئیس‌جمهور دستکم موافقان سیاسی خود را تحمل کند!

 7. تحریف در روایت تاریخی مشروطه

 8. خبر خوش واعظی درباره پایان تحریم ها و سیگنال مثبت کشورهای اروپایی و آسیایی

 9. گوژپشت نوتردام، زيباترين زن پاريس و دشنه ظريف عروس خاورميانه

 10. متن شکایت جمعی از نمایندگان مجلس از وزیر نفت به رؤسای سه قوه

 11. روحانی برای مقابله با کرونا، «شفا» را به مردم پیشنهاد کرد/افشاگری تکان‌دهنده فتاح/نادران: گشایش اقتصادی یک فاجعه است

 12. طرح استیضاح وزیر نفت در مجلس یازدهم کلید خورد

 13. واکنش روحانی به شایعه تلاش برای زمین زدن دولت/انتقاد تند زیباکلام از اصلاح‌طلبان/ میزان صداقت بی‌بی‌سی/ کدام مناطق تهران بیشترین آمار ابتلا و فوتی کرونا را دارند؟

 14. بیژن مقدم : آقای فتاح رسما و شفاف اعلام کند که قصد کاندیداتوری ندارد

 15. روحانی: تا روزی که صندوق رای و انتخابات هست، جمهوری اسلامی ایران با همین قدرت می ماند

 16. افکار عمومی در انتظار مصوبه مجلس در طرح شفافیت آرای نمایندگان

 17. نماینده مجلس: دولت از عمل به قانون اساسی تخطی کرده است/" آخوندی" باید بازخواست شود

 18. انتقاد نادران از وعده گشایش اقتصادی روحانی

 19. عضو مجمع تشخیص: آمریکا می‌خواهد مردم را از انقلاب خسته کند/ گرانی‌ها به کجا می‌خواهد برسد

 20. شمخانی: نمی‌توان نماز را با علی و نهار را با معاویه بود

 21. پیشنهاد معنادار حسام الدین آشنا به مردم: برای هر تصمیم اقتصادی یک هفته صبر کنید

 22. ریچارد گلدبرگ کیست و چرا ایران او را تحریم کرد؟ + تصاویر

 23. اقدام گوگل علیه ایران

 24. برایان هوک از سمتش استعفا می‌کند

 25. کدخدایی: توصیه می‌شود کسانی که در دوران قبل صلاحیت‌شان تایید نشده، در انتخابات ۱۴۰۰ شرکت نکنند/ مرحله دوم انتخابات مجلس با رعایت اصول بهداشتی برگزار می‌شود

آخرین عناوین