آیا واقعا روحانی از زمان اجرای افزایش قیمت بنزین بی‌خبر بود؟/ پایان دوره لاریجانی در مجلس/ نمایندگانی که به استیضاح زنگنه رای ندهند باید پاسخگوی عملکرد او باشند

گروه سیاسی الف،   3980909132 ۲۷ نظر، ۰ در صف انتشار و ۱۲ تکراری یا غیرقابل انتشار

هر روز اخبار مهمی در رسانه ها در حوزه های مختلف منتشر می شود. بعضاً این اخبار توسط خبرگزاری ها و رسانه ها مورد توجه قرار می گیرد و تحلیل می شود اما ممکن است برخی از اخبار چندان دیده نشود. الف در نظر دارد بسته خبری ویژه ای را منتشر نماید که اخبار مهم آن روز به صورت خلاصه جمع آوری شده و مخاطبان می توانند برای اطلاع کامل تر درباره آن موضوع به اصل خبر مراجعه کنند.

آیا واقعا روحانی از زمان اجرای افزایش قیمت بنزین بی‌خبر بود؟/ پایان دوره لاریجانی در مجلس/ نمایندگانی که به استیضاح زنگنه رای ندهند باید پاسخگوی عملکرد او باشند

روزنامه اصلاح‌طلب: پشیمانی از انتخاب روحانی فایده‌ای ندارد

سیدعلی میرفتاح، سردبیر اعتماد در این روزنامه نوشت: «بحث تدبير و اميد، بحث شخص نيست و با خنده و گريه حسن روحاني هم عجين نشده. ما در نود و دو و نود و شش بر مبناي مناسبات و محاسبات سياسي وارد كارزار انتخاباتي شديم و به‌زعم خود بهترين گزينه را انتخاب كرديم. خدايي نكرده گرفتار كيش شخصيت كه نيستيم و بر مبناي علاقه و عاطفه شخصي كه رأي نمي‌دهيم.

با معيارهاي عقلي و سياسي هزار بار ديگر هم به شرايط سياسي قبل برگرديم، همان كاري را مي‌كنيم كه كرديم. نه فقط درباره انتخابات‌هاي گذشته بلكه درباره تمام رفتارهايي كه در طول ساليان از «ملت» سر زده اين حكم صدق مي‌كند كه با توجه به زمان و مكان مردم بهترين كار را كردند، بهترين راه را رفتند و بهترين تصميم را گرفتند.

پشيمان كردن مردم از ماوقع نه‌ تنها تاريخ يك ملت را از بين مي‌برد بلكه امروز و فردا را نيز خراب مي‌كند. اين خطاي بزرگي است كه اشتباه امروز را به گذشته ببريم و خود را در گذشته تخطئه كنيم...

اگر كسي بخواهد- در هر مرتبه‌اي و هر مقامي- حساب خودش را از دولت جدا كند، مطمئن نباشد كه مخاطبان هم حسابش را جدا كنند. تجربه نشان داده كه خشك و تر را به يك چشم مي‌بينند نه دو چشم.»

***

آیا واقعا روحانی از زمان اجرای افزایش قیمت بنزین بی‌خبر بود؟

حسن روحانی در تبریز گفت که من هم از زمان اجرای طرح افزایش قیمت بنزین خبر نداشته و صبح جمعه بیدار شده و دیده قیمت بنزین بالا رفته است.

اما جمال عرف، معاون سیاسی وزیر کشور در حاشیه نشست خبری خود روایت دیگری ارائه کرده است. به گزارش رویداد۲۴ عرف درباره سخنان رییس جمهور گفت: روز سه شنبه ساعت ۱۰ صبح شورای امنیت کشور برگزار شد و در همان جلسه زمان سهمیه بندی مطرح شد. بعد از جلسه صورتجلسه آن در اختیار رئیس جمهور قرار گرفت. روز چهارشنبه نیز وزیر کشور در دولت گزارش می‌دهد بنابراین تلقی من این است که رییس جمهور خواسته بگوید به وزیر کشور اعتماد دارم، اما شما خوشبین باشید.

***

دادستانی آمار کشته‌شدگان حوادث اخیر را اعلام می‌کند
 
به گزارش ایسنا، جمال عرف در حاشیه نشست خبری امروز(شنبه) خود در پاسخ به سوالی درباره تعداد کشته شدگان ناآرامی های اخیر کشور اظهار کرد: قرار است دادستانی براساس آماری که از پزشکی قانونی می گیرد، آمار را اعلام کند.
وی درباره اعتبار آمار اعلام شده از سوی نهادهای بین المللی تصریح کرد: این آمار معتبر نیست و آنها تعداد کشته شدگان را بیشتر اعلام می کنند.

***

هرچه زودتر در طرح بنزینی تجدیدنظر کنید

روزنامه جمهوری اسلامی ن.شت: «باید بپذیریم و بپذیرند که در حفاظت و حمایت از مردم که پشتوانه نظام هستند کوتاهی‌های زیادی صورت گرفته و می‌گیرد. تازه‌ترین نمونه از این کوتاهی‌ها در ماجرای افزایش قیمت بنزین جلوه‌گر شد. حضرات مسئولان تردید نفرمایند که این تصمیم کاملاً اشتباه بوده و پیوست‌های آن، یعنی یارانه معیشتی، دونرخی‌کردن و سهمیه‌بندی نیز، اشتباه در اشتباه است. می‌فرمایند این، نظر کارشناسی شده است و باید به نظر کارشناسان اعتماد کرد. جواب این است که نظر کارشناسان را باید با تاثیر مثبت گذاشتن آن بر زندگی مردم محک زد.

امروزه اکثریت قریب باتفاق مردم از این تصمیم ناراضی هستند و نارضایتی خود را صریحاً همه ‌جا و به همه ‌کس می‌گویند. متاسفانه حضرات تصمیم‌گیرندگان و تصمیم‌سازان آنها در میان مردم نیستند و به همین دلیل از آنچه مردم می‌گویند بی‌خبرند. خود حضرات می‌گویند اکنون درحال جنگ اقتصادی هستیم ولی از مشکلات مردم در دوران جنگ اقتصادی غفلت می‌کنند.

تصور نکنید مردمی که به راه‌پیمائی و تجمعات ضداغتشاشگران آمدند، از تصمیم بنزینی شما راضی هستند. آنها همگی با این تصمیم مخالفند و در عین حال برای تامین امنیت کشور به صحنه آمدند و هیچکس حق ندارد حضور آنها در راه‌پیمائی را به معنای حمایتشان از تصمیم بنزینی مسئولین بداند...

امروز دقیقاً روزی است که مسئولان باید این نصیحت امام خمینی را بکار ببندند و با تجدیدنظر در تصمیم بنزینی خود، درصدد حفاظت از پشتوانه مردمی کشور و نظام و خودشان برآیند. منظور این نیست که قیمت بنزین به قبل از 24 آبان برگردد، بلکه خواست مردم اینست که به میزان قابل تحملی بر قیمت آن افزوده شود و بساط دونرخی و سهمیه‌بندی و یارانه معیشتی که مفاسد زیادی به‌همراه دارند جمع گردد.

مطمئن باشید مردم با یک تصمیم معقول و منطقی همراهی خواهند کرد. این را هم بدانید که با استمرار تصمیم نادرست بنزینی کنونی، نه آلودگی هوا برطرف خواهد شد، نه مصرف بنزین که مربوط به ثروتمندان است کم خواهد شد و نه قاچاق پایان خواهد یافت. مهم‌تر اینکه هرچه زودتر مردم را دریابید و به خواست مردم عمل کنید که فردا دیر است.»

***

جلسات غیرعلنی بزرگترین کلاهی بود که بر سر مجلس رفت

حشمت‌الله فلاحت‌پیشه، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین، با این توضیح که مجلس دهم بیشترین تعداد جلسات غیرعلنی را در طول تاریخ مجالس گذشته داشته است، گفت: در جلسات غیرعلنی آقای لاریجانی به عنوان رئیس مجلس نفس این مجلس را می‌گیرد و بزرگ‌ترین کلاه گشادی که در مجلس دهم سر نمایندگان رفته، جلسات غیرعلنی است.

نماینده مردم اسلام‌آباد غرب و دالاهو در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در جلسات غیرعلنی نمایندگان مجلس مواضع‌شان را به طور مشخص اعلام می‌کنند، در قضیه افزایش قیمت بنزین هم چندین بار نمایندگان نظر مخالف‌شان را با افزایش اعلام کردند، ولی آقای لاریجانی به نمایندگی از طرف مجلس، نظر موافقش را با این افزایش قیمت در جلسه سران قوا اعلام کرد که مورد انتقاد نمایندگان واقع شده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: همه می‌دانند این نظر قوه مقننه نبود و نظر شخص ایشان بوده است. این از اشتباهاتی بود که مجلس پذیرفت.

فلاحت‌پیشه تاکید کرد: جلسات غیرعلنی مجلس را غیردموکراتیک می‌دانم چون هیچ یک از جلسات غیرعلنی مجلس دهم با هدف تصمیم‌‌گیری برگزار نشده است بلکه همه آن جلسات با توجیه تصمیماتی برگزار شد که در جایی خارج از مجلس برگزار شده بود.

این نماینده دوره دهم مجلس اظهار کرد: این جلسات غیرعلنی آفت مجلس و کلاه گشادی بود که سر نمایندگان مجلس دهم رفت. در تاریخ مجلس تا این حد جلسات غیرعلنی نداشته‌ایم و این میزان جلسات غیرعلنی بی‌سابقه بوده است.

***

حاجی بابایی: ای کاش روحانی درباره بنزین صحبت نمی‌کرد

حمیدرضا حاجی بابایی، نماینده مجلس با اشاره به اظهارنظر رئیس جمهور درباره بی اطلاعی از زمان اجرای طرح سهمیه بندی بنزین به فارس گفت: این سخن اخیر رئیس جمهور انصافا در شان رئیس جمهور ایران و ملت بزرگ ایران نبود.

این نماینده مجلس دهم شورای اسلامی همچنین بیان کرد: این روزها مردم نگاهشان به استدلال،‌ توجیه منطقی و عقلانی این اقدام (اجرای طرح افزایش قیمت بنزین) از طرف دولتمردان بود.

وی افزود: ای کاش آقای رئیس جمهور در این رابطه اصلا صحبت نمی‌کرد چرا که صحبت‌های چند روز اخیر، ضد و نقیض دارد؛ با بیان صحبت‌ هایی که در دولت انجام شده و سخنانی که رئیس جمهور می‌گوید همه اینها نشان می‌دهد که حرفی برای زدن ندارند.

وی بیان کرد: طرح به این مهمی انجام پذیرفته، اینهمه بازتاب داشته، کشته داده و خسارت وارد شده، دشمن ورود کرده و مردم عصبانی شدند؛ همه اینها اتفاق افتاده و رهبری هم فرمودند من مصوبه روسای سه قوه را حمایت کردم. حال رئیس جمهور که رکن اصلی این کار است می‌گوید اطلاع نداشتم چه زمانی اجرا می‌شود، امیدواریم لاریجانی حداقل اطلاع داشته باشد.

بیشتر بخوانید:

آیا رییس جمهور‌ها همیشه باید در حال سخنرانی باشند؟

***

نمایندگانی که به استیضاح زنگنه رای ندهند باید پاسخگوی عملکرد او باشند

نصرالله پژمانفر نماینده مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با جهان نيوز پیرامون طرح استیضاح بیژن زنگنه وزیر نفت و روند آن در مجلس اظهار داشت: اگر به لیست نمایندگان متقاضی استیضاح وزیر نفت نگاه کنید، افرادی در این لیست هستند که کمتر در فرآیند ثبت نام و امضا کردن  استیضاح‌ها شرکت کردند و به نظر می رسد با توجه به پیگیری که از طرف نمایندگان درخواست کننده استیضاح وجود دارد موضوع استیضاح جدی باشد، البته شرایط صحن مجلس متفاوت است و خیلی از نمایندگان شاید به دلایل مختلف به این موضوع تمکین نکنند و با طرح استیضاح وزیر نفت همراهی نکنند و ممکن است که  این استیضاح در مجلس رای نیاورد.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی با اشاره به فضای مجلس نسبت به موضوع استیضاح وزیر نفت، توضیح داد: در حال حاضر حدود هفتاد نفر از نمایندگان طرح استیضاح وزیر نفت را امضا کردند، البته شاید اگر این کار با کمی تاخیر انجام می شد و با نمایندگان بیشتری در این زمینه صحبت می شد تعداد امضا کنندگان استیضاح بیشتر می شد، به هر حال نمایندگان متقاضی استیضاح تلاش خودشان را می کنند و امیدوار هستند که این استیضاح در مجلس رای بیاورد، اما در صورتی هم که با استیضاح وزیر نفت موافقت نشود قطعاً آن نمایندگانی که به این استیضاح رای مثبت نداده باشند باید پاسخگوی سوالات، مسائل و ابهاماتی که پیرامون عملکرد و موضوع صلاحیت آقای زنگنه برای تصدی وزارت نفت وجود دارد، باشند.

وی در ادامه با بیان اینکه رئیس جمهوری که خود سهمیه بندی سوخت را لغو کرده بود، دوباره آن را اجرا کرد، تشریح کرد: ایشان شش سال فریاد می زد که طرح سهمیه بندی سوخت غلط بود و به شدت با آن مخالف می کرد و در این مدت پرچم مبارزه با این طرح را برافراشته بود ولی امروز خودش و کابینه اش آمدند و به آن عمل کردند و بعد از اجرای آن هم می گوید که من از زمانش اطلاع نداشتم، این روحیه و این طرز پاسخگویی متاسفانه در بعضی از افراد این دولت مشاهده می شود

قصد شرکت در انتخابات مجلس ندارم

علی لاریجانی عصر شنبه در حاشیه سفر به قم و دیدار با برخی از مدیران استان در پاسخ به سوال مهر در خصوص تصمیم خود برای شرکت در انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی، گفت: اینکه بنده سه دوره ۱۲ ساله وکیل مردم قم بودم افتخاری برای من بوده است، چرا که مردم قم حق بزرگی به گردن انقلاب اسلامی دارند و همواره در این مسیر پیشرو بودند، اما من در این دوره از انتخابات برنامه‌ای برای شرکت ندارم.

وی عنوان کرد: نه تنها در استان قم بلکه از سایر استان‌ها نیز برای انتخابات ثبت نام نخواهم کرد.

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۲۱۶۷۷۸۲۰:۳۹:۵۹ ۱۳۹۸/۹/۹
استیضاح زنگنه باید در الویت مجلس باشد.
ناشناس۱۲۱۶۷۷۹۲۰:۴۰:۲۶ ۱۳۹۸/۹/۹
استيضاح ب ز راي نمي آورد بخصوص اينكه دوره نمايندگي در حال اتمام نمايندگان بيكار ونيز فرزندان آنها
ناشناس۱۲۱۶۷۸۰۲۰:۴۰:۴۱ ۱۳۹۸/۹/۹
روحانی: کی بود کی بود ؟!!! من نبودم !
ناشناس۱۲۱۶۷۸۵۲۰:۴۳:۲۴ ۱۳۹۸/۹/۹
پشیمانی هیچ سودی ندارد درباره تداوم کار دولت باید رفراندوم برگزار بشود.
ناشناس۱۲۱۶۷۹۰۲۰:۴۵:۵۲ ۱۳۹۸/۹/۹
استیضاح وزیر نفت بدلیل انعقاد قراردادهای خسارت بار کرسنت و استات اویل و توتال و حذف کارت سوخت که باعث زیان 66 هزار میلیارد تومانی کشور شد یک مطالبه عمومی است.
ناشناس۱۲۱۶۷۹۲۲۰:۴۹:۰۲ ۱۳۹۸/۹/۹
روحانی باید مسئولیت شکست برجام و تشدید تحریم ها و مسئولیت افزایش قیمت بنزین و نحوه اجرای غلط و زمان نامناسب اجرای آنرا بپذیرد و پاسخگوی خسارات به بار آمده باشد.
ناشناس۱۲۱۶۷۹۴۲۰:۵۰:۱۹ ۱۳۹۸/۹/۹
عراقچی: نتیجه پایبندی به برجام تحریم بیشتر بود و این از نتایج تدبیر است !
ناشناس۱۲۱۶۷۹۵۲۰:۵۱:۲۴ ۱۳۹۸/۹/۹
با تصویب 20 دقیقه ای خسارت محض برجام عمر سیاسی علی لاریجانی به پایان رسید.
ناشناس۱۲۱۶۷۹۸۲۰:۵۴:۳۱ ۱۳۹۸/۹/۹
آقای پژمانفر با علم به اينکه استيضاح زنگنه رای نميآورد اقدام به تهديد نمايندگان مخالف استيضاح ميکند. و عين دموکراسی است!!! و اينکه ديگران بايد مانند من فکر کنند!!!
ناشناس۱۲۱۶۸۰۶۲۱:۰۱:۰۰ ۱۳۹۸/۹/۹
تعجب میکنم چطور روحانی رئیس جمهور از زمان اجرای طرح سهمیه بندی خبر نداشته اما دشمن خبر داشته !
ناشناس۱۲۱۶۸۰۸۲۱:۰۱:۳۴ ۱۳۹۸/۹/۹
اصلاح طلبان اقتصاد کشور را نابود کردند و باید بروند.
ناشناس۱۲۱۶۸۱۸۲۱:۱۱:۳۵ ۱۳۹۸/۹/۹
وزیر کشور بخاطر اجرای نادرست سهمیه بندی بنزین و قطع دو هفته اینترنت باید استیضاح شود نه وزیر نفت
پدرام۱۲۱۶۸۵۷۲۱:۳۲:۵۰ ۱۳۹۸/۹/۹
کاش لاریجانی دست روحانی را هم بگیرد و با خود ببرد تا زودتر از دست هر دوشان راحت شیم
ناشناس۱۲۱۶۸۶۰۲۱:۳۳:۱۹ ۱۳۹۸/۹/۹
لاریجانی و روحانی عاملان بدبختی مردم ایران
ناشناس۱۲۱۷۴۱۸۰۹:۴۶:۴۲ ۱۳۹۸/۹/۱۰
رفسنجانی رو یادت رفت
ناشناس۱۲۱۶۸۶۷۲۱:۳۵:۵۹ ۱۳۹۸/۹/۹
این اقدام لاریجانی ( انصراف ) ، مصداق شخص مدافع وطن است .
ناشناس۱۲۱۶۸۶۹۲۱:۳۷:۰۷ ۱۳۹۸/۹/۹
لاریجانی باید همون 12 سال پیش اقدام به یه همچین تصمیمی میگرفت نه الان .
ناشناس۱۲۱۶۸۷۲۲۱:۳۹:۵۹ ۱۳۹۸/۹/۹
دونستن یا ندونستن روحانی از زمان اجرای طرح سهمیه بندی بنزین چه فرقی میکنه ؟!!! مثلا میخواست چه کار مفیدی برای مردم انجام بده ؟!!! الکی موضوع رو گنده نکنید همه دیگه میشناسنش .
ناشناس۱۲۱۶۸۷۶۲۱:۴۲:۰۸ ۱۳۹۸/۹/۹
به خدا این انقلاب بزرگترین گنج همه دوران تاریخ ماست. مسولان قدر بدانید و این حزب بازی رو بزارید کنار
ناشناس۱۲۱۶۸۷۷۲۱:۴۲:۴۶ ۱۳۹۸/۹/۹
وزیر کشور و وزیر نفت و روحانی باید استیضاح شوند .
ناشناس۱۲۱۷۰۴۰۲۳:۱۸:۴۳ ۱۳۹۸/۹/۹
وزیر کشور برای قطع دو هفته اینترنت و زیان میلیاردی به کسب و کارها باید بر کنار شود
ناشناس۱۲۱۷۰۷۴۲۳:۴۵:۲۸ ۱۳۹۸/۹/۹
دروغ که نداره بگه ، حتما بی خبر بوده. واقعا مردم ایران سرنوشتشان را دست کی دادند؟
موسي۱۲۱۷۱۰۹۰۰:۵۸:۲۱ ۱۳۹۸/۹/۱۰
قطعا خبر داشت يك گافي كرده ، هيچ جور جمع نميشه كه نميشه جناب روحاني گاهي نميشود كه نميشود كه نميشود
ناشناس۱۲۱۷۱۴۲۰۲:۰۱:۴۵ ۱۳۹۸/۹/۱۰
با این نازنینان کاری نداشته باشید، گناه دارن ، هیچ کدومشون از هیچ چی خبر نداشتن . فکر کنم رییس جمهور من بودم
ناشناس۱۲۱۷۱۴۶۰۲:۰۸:۰۰ ۱۳۹۸/۹/۱۰
زنگنه باید محاکمه شود
ناشناس۱۲۱۷۴۱۶۰۹:۴۵:۲۱ ۱۳۹۸/۹/۱۰
زنگنه و حسن و اسحاق و شیب ملایم و فریدون و پیوندی و حجتی و جهرمی باید محاکمه شن
به نقل از روزنامه جمهوری اسلامی۱۲۱۷۳۲۳۰۸:۵۳:۴۳ ۱۳۹۸/۹/۱۰
حضرات مسئولان تردید نفرمایند که این تصمیم ( طرح بنزینی ) کاملا اشتباه بوده و میبایست هر چه سریعتر جلوی اجرای آن گرفته شود .

پربحث‌های دیروز

 1. مجلس به تهدیدهای تاجگردون چه پاسخی می‌دهد؟

 2. اعتبارنامه تاجگردون رد شد

 3. واکنش کاربران توییتر به رد اعتبارنامه تاجگردون؛ مجلس از اولین آزمون بزرگ خود سربلند بیرون آمد/ حالا نوبت تلاش مضاعف برای حل مشکلات است

 4. تاجگردون کیفش را از مجلس برداشت و رفت

 5. دولت روحانی رکورددار جهش ارز در تمام دولت‌ها است/ چرخ اقتصاد از کار افتاده/ نتیجه سیاست دلار ۴۲۰۰ تومانی چه بود؟

 6. مردم اندونزی حیوانات را در آتشفشان ریختند

 7. روحانی: اعتراف می‌کنم که در ساخت مسکن عقب ماندگی داشتیم

 8. اولین واکنش تاجگردون به رد اعتبارنامه‌اش

 9. جهانپور: خیلی از مبتلایان به کرونا در ایران شناسایی نشده‌اند/ تنها ۱۰ درصد تهرانی‌ها نکات بهداشتی را رعایت می‌کنند

 10. وزیر راه: حداکثر سقف قرارداد‌ اجاره در تهران ۲۵ درصد تعیین شد/ هیجانات کاذب‌ بازار مسکن را آرام می‌کنیم

 11. پرواز عمودی خلبان ایرانی با بمب افکن F ۴

 12. اینستاگرام پست ضرغامی را حذف کرد / اینبار وحشت از نام دختر سردار سلیمانی

 13. سقوط خوفناک یک هواپیما در حاشیه بزرگراه

 14. آمار به‌روز جهانی درباره کرونا/ ایران پنجمین کشور دنیا از نظر تعداد فوتی جدید

 15. روحانی: اعتراف می‌کنم دولت یازدهم در موضوع مسکن عقب‌ماندگی داشت/ زدن ماسک در حمل‌ونقل عمومی و ادارات الزامی می‌شود/ ظریف سمبل قدرت سیاسی است

 16. قیمت خودرو در بازار آزاد مشخص شد/ جدول

 17. توئیت زاکانی خطاب به مردم گچساران

پربحث‌های هفته

 1. یک درس مهم ظریف در سیاست خارجی

 2. اصرار بر تحقیر ایران در ماجراي واکسن کرونا !

 3. از تنور سوال از رییس جمهور نانی گرم ‌می‌شود؟!

 4. پایان شوروی گونه آمریکا ؟

 5. مجلس به تهدیدهای تاجگردون چه پاسخی می‌دهد؟

 6. به چه قیمت؟

 7. طرح سؤال از رئیس‌جمهور با ۲۰۰ امضا تقدیم هیئت‌رئیسه مجلس شد + محورهای سوال

 8. دوره آموزشی سربازی ۲ ماهه شد

 9. اعتبارنامه تاجگردون رد شد

 10. حاشیه‌های حضور ظریف در مجلس

 11. شما بگویید به چه قیمتی ؟!

 12. روایت روحانی از مدیریت دولت بر اقتصاد کشور/جنجال سخنرانی ظریف/ بازداشت عضو تیم سابق مذاکره‌کننده هسته‌ای/افروغ: صداوسیما اسیر نفوذ، تظاهر و ریا شده است

 13.  ردپای زنگنه در هپکو به نقل از نماینده تهران/ وزارت نفت: بیژن زنگنه از سال ۸۵ بازنشسته است  

 14. ضرب و شتم پزشک متخصص توسط همراهان بیمار + عکس

 15. روحانی: اقتصاد کشور تحت مدیریت قرار دارد/ در ماه‌های آینده به ثبات در اقتصاد و بازار ارز خواهیم رسید

 16. تهیه طرح تغییر الگوی سهمیه بندی بنزین در مجلس/ اختصاص سهمیه بنزین به خانواده به جای خودرو

 17. معجزه ای که اتفاق نیفتاد!

 18. واکنش همتی به برخی اقتصاددانان؛ نقدینگی موجود نمی‌تواند به تورم بالا منجر ‌شود

 19. سیروس گرجستانی درگذشت

 20. حکم یک دادگاه آمریکایی: محموله نفتکش‌های ایرانی که به ونزوئلا رفته بودند، مصادره شود

 21. نمکی: دلم نمی‌خواست با چنین تاوان سنگینی حرف‌هایم را جدی بگیرند

 22. سیف: بانک مرکزی استقلال ندارد و تابع نظرات رئیس‌جمهور است/ برجام مشکل روابط بانکی ایران را حل نکرد

 23. احمد توکلی: با استیضاح روحانی بیشتر موافقم

 24. واکنش کاربران توییتر به رد اعتبارنامه تاجگردون؛ مجلس از اولین آزمون بزرگ خود سربلند بیرون آمد/ حالا نوبت تلاش مضاعف برای حل مشکلات است

 25. تاجگردون کیفش را از مجلس برداشت و رفت

ابر آروان

پربحث‌های اخیر

  پربحث‌های هفته

  1. یک درس مهم ظریف در سیاست خارجی

  2. از تنور سوال از رییس جمهور نانی گرم ‌می‌شود؟!

  3. مجلس به تهدیدهای تاجگردون چه پاسخی می‌دهد؟

  4. به چه قیمت؟

  5. اعتبارنامه تاجگردون رد شد

  6. شما بگویید به چه قیمتی ؟!

  7. روایت روحانی از مدیریت دولت بر اقتصاد کشور/جنجال سخنرانی ظریف/ بازداشت عضو تیم سابق مذاکره‌کننده هسته‌ای/افروغ: صداوسیما اسیر نفوذ، تظاهر و ریا شده است

  8. سیف: بانک مرکزی استقلال ندارد و تابع نظرات رئیس‌جمهور است/ برجام مشکل روابط بانکی ایران را حل نکرد

  9. احمد توکلی: با استیضاح روحانی بیشتر موافقم

  10. واکنش کاربران توییتر به رد اعتبارنامه تاجگردون؛ مجلس از اولین آزمون بزرگ خود سربلند بیرون آمد/ حالا نوبت تلاش مضاعف برای حل مشکلات است

  11. جزئیاتی از سند ۲۵ ساله ایران و چین/ واگذاری کیش به چینی‌ها صحت دارد؟

  12. دوای درد کارگران هفت‌تپه چیست؟

  13. بیانیه رئیس کمیسیون تحقیق مجلس درباره اعتبارنامه تاجگردون: همه مراحل تحقیق را با انصاف و رعایت بی‌طرفی انجام دادیم

  14. آیا وزارت صمت همچنان قربانی «لجبازی» است؟!

  15. ضابطین قضایی به توصیه رهبر انقلاب عمل کنند

  16. توضیحات سخنگوی هیئت‌رئیسه مجلس درباره اعتبارنامه تاجگردون و ودیعه مسکن ۲۰۰ میلیونی نمایندگان

  17. نظر زیباکلام درباره سوال از روحانی در مجلس/ انتقاد سلیمی نمین از برخورد مجلس با ظریف/ زیدآبادی: روحانی واقعیت اوضاع اقتصادی را نادیده می‌گیرد/ مجلس دهم بودجه شورای نگهبان را زیاد کرد؟

  18. طرح «سوال از رئیس‌جمهور» آماده شد / یکشنبه ۱۵ تیر، این طرح را به جریان می‌اندازیم

  19. ظریف: هیچ‌گاه مسائل داخلی را به خارج نبرده‌ام/ آمریکا را قدر قدرت ندانیم/ برجام سند افتخار ایران است

  20. روایت رئیس‌جمهور از آشنایی با یک بیمار کرونایی/اعتراض توکلی به استخدام داماد روحانی در وزارت نفت/ صف‌آرایی اصلاح‌طلبان علیه عارف/ عمر سیاسی لاریجانی تمام شده است؟

  21. اولین واکنش تاجگردون به رد اعتبارنامه‌اش

  22. ماجرای تلاش عده‌ای برای تقابل سیداحمد خمینی با رهبری/بیانیه عجیب یک نماینده در حمایت از تاجگردون/کرونا رکورد زد

  23. دعوت یک پژوهشگر تاریخ از موسوی خوئینی‌ها به مناظره

  24. اختصاصی الف/اسامی ۱۳۴ نماینده امضاکننده طرح سؤال از رئیس جمهور

  25. موسوی: سفیر ایران در یکی از کشورهای مهم همسایه خواهم شد

  آخرین عناوین