شهرداری تهران: برای شرایط برفی تمرین نداریم/ نمی‌توان برف را در هوا با تیر زد

گروه اجتماعی الف،   3980825062 ۳۸ نظر، ۰ در صف انتشار و ۱۲ تکراری یا غیرقابل انتشار

مدیرکل امور خدمات شهری شهرداری تهران گفت: برودت هوا در سطح شهر در حد یخبندان نیست و برفی باریده که سطح شهر را یک مقدار سفید کرده است،‌ البته ما نیز برای این شرایط تمرین نداریم. سطح خیابان‌ها را پاک می‌کنیم، دوباره سفید می‌شود، برف نشسته و نمی‌توان آن را در هوا با تیر زد، برف طبیعی است و باید روی زمین بنشینید.

شهرداری تهران: برای شرایط برفی تمرین نداریم/ نمی‌توان برف را در هوا با تیر زد

اصغر عطایی مدیرکل امور خدمات شهری شهرداری تهران در گفت‌و‌گو با ایلنا درباره عدم نمک‌پاشی معابر سطح شهر که مشکلاتی را برای شهروندان و پلیس راهور ایجاد کرده است، گفت: برف یکی دو ساعت است که شروع شده و در بخشی از مناطق شمالی تهران شاهد بارش برف هستیم. 

وی ادامه داد: معاونت خدمات شهری از شهریور ماه تمهیداتی را در نظر گرفت که شامل تجهیزات و ماشین آلات، برف‌‌روب، نمک‌پاش و محلول‌پاش بود که در اختیار همه مناطق هستند.همچنین عوامل انسانی و آموزش‌دیده خدمات شهری  در تمامی مناطق مستقر هستند. 

عطایی در واکنش به اینکه نمک‌پاشی باید از ساعاتی قبل از شروع برف انجام می‌شد، اظهار داشت: با توجه به ترافیک صبحگاهی، ماشین‌آلات سنگین در مناطقی که شاهد بارش برف هستیم، نمی‌تواند فعالیت کند و برف نیز به اندازه‌ای نیست که بخواهیم تیغه‌زنی داشته باشیم و گریدر کار کند.

او ادامه داد: برف محدود است و باید شن و نمک پاشیده شود. در حال رصد همه نقاط هستیم و در تلاش هستیم همکاران ما در خدمات شهری شن و نمک در سطح شهر پخش کنند. 

مدیرکل امور خدمات شهری شهرداری تهران تصریح کرد: برودت هوا در سطح شهر در حد یخبندان نیست و برفی باریده که تنها سطح شهر را یک مقدار سفید کرده است،‌ البته ما نیز برای این شرایط تمرین نداریم.

او در پاسخ به این سوال که تصاویر در سطح شهر نشان می‌دهد، برف در برخی مناطق نسبتا سنگین است و یخ‌زدگی نیز در سطح شهر مشاهده می‌شود، اظهار داشت: سطح خیابان‌ها را پاک می‌کنیم، دوباره سفید می‌شود، برف نشسته و نمی‌توان آن را در هوا با تیر زد، برف طبیعی است و باید روی زمین بنشینید و با شن و نمک و یا گریدر آن را برطرف کرد. 

عطایی افزود: مدیران اجرایی شهرداری و ما آمادگی کامل داریم، ولی این نکته را توجه داشته باشید که برف تازه شروع شده و هنوز در تمام سطح شهر برف نباریده است و در مناطقی که شاهد بارش برف هستیم همکاران در حال رصد مناطق هستند. 

وی در پاسخ به این سوال که چرا نمک‌پاشی صورت نگرفته است، اظهار داشت: چرا در برخی نقاط نمک‌پاشی انجام شده  است، اما برف روی نمک‌ها می‌بارد و باید مجددا نمک‌پاشی شود. 

او در پاسخ به این سوال که پلیس راهور از خدمات‌رسانی شهرداری ناراضی است، اظهار داشت: ترافیک صبحگاهی نیز تاثیر داشت و مردم نیز با تجهیزات تابستانی و بدون بخاری و برف پاک‌کن وارد خیابان‌ها شدند که مشکلاتی را به وجود آورد. 

وی افزود: در منطقه ۱، ۲ و بخش‌هایی از منطقه ۵ شاهد بارش برف هستیم و نمک‌پاشی در این مناطق تا زمانی که برف ببارد، ادامه دارد.

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۱۷۱۹۱۵۱۱:۴۴:۲۴ ۱۳۹۸/۸/۲۵
آره بابا این اولین بار هست که از زمان تاسیس شهر تهران تو این شهر برف می آید !
ناشناس۱۱۷۲۷۴۳۱۶:۱۳:۰۹ ۱۳۹۸/۸/۲۵
بنده از ساعت 11:15 تا 14:54 از ونک تا قیطریه در راه بودم، حتی یک گونی شن یا یا وانت که در حال ریختن نمک و شن باشد ندیدم! در صدر مردم وسط طبقه اول شیب درست کردند تا بتوانند دور بزنند! با توجه به اینکه رصد کردن و نکردن شما ها اساسا هیچ تاثیری ندارد، زحمت بیشتر نکشید، بروید به خانه و خانواده رسیدگی بفرمایید، بلکه آنجا مفید باشید! واقعیت این است شما و همکارانتان بودید یا نبودید بنده 8 کیلومتر را طی 3.5 ساعت به هر حال طی کرده بودم! 8 میلیون تهرانی دیگر نیز مثل من!
000۱۱۷۲۸۰۲۱۶:۳۹:۳۲ ۱۳۹۸/۸/۲۵
آقا جان بلدیه بلدیه
ناشناس۱۱۷۱۹۲۱۱۱:۴۵:۴۱ ۱۳۹۸/۸/۲۵
بابا ابن گروه جدید جز پررویی چیزی بلد نیستند
ناشناس۱۱۷۱۹۲۶۱۱:۴۷:۰۸ ۱۳۹۸/۸/۲۵
چرا شما پول توی جیب مردم رو خوب بلدی با تیر بزنی ؟ اما بلد نیستی کاری که وظیفه شما هست رو انجام بدی!
ناشناس۱۱۷۱۹۲۸۱۱:۴۸:۱۹ ۱۳۹۸/۸/۲۵
خوب چرا شهردار می شی اگه عرضه نداری
ناشناس۱۱۷۱۹۲۹۱۱:۴۹:۰۳ ۱۳۹۸/۸/۲۵
این حرفها رو ما هم بلدیم بزنیم که تخصص شهرسازی نداریم! ما رو هم شهردار کنید اتفاقی در در شهرداری نمی افته!
ناشناس۱۱۷۱۹۴۴۱۱:۵۳:۱۱ ۱۳۹۸/۸/۲۵
نگو تمرین نداریم بگو عرضه نداریم.
ناشناس۱۱۷۱۹۷۲۱۲:۰۲:۱۶ ۱۳۹۸/۸/۲۵
شهردار میگه باد بیاد تا الودگی کم بشه معاونش میگه ما که نمیتونیم برف را با تیر بزنیم واقعا این مدیریت هاست که این مملکت را به باد فنا داده مدیرانی که برای انتخابشان اصلا به تخصص و هوش و نگاهشان توجه نمیشود فقط اگر از بالا تایید بشوند که در رکابند کافی است خدایا ما را نجات بده
امیر۱۱۷۱۹۸۲۱۲:۰۶:۲۴ ۱۳۹۸/۸/۲۵
برای پول گرفتن و ایجاد دردسر برای کسبه تمرین قبلی دارن. برای ارایه خدمات تمرین نکردن. تو اینهمه سال وقت تمرین نداشتن
ناشناس۱۱۷۲۰۰۳۱۲:۱۲:۳۵ ۱۳۹۸/۸/۲۵
عجیبه ، مدیران خیلی خوبی داریم. هر سال در بدترین شرایط و کم بارشی ، حد اقل دو یا سه بار بارش برف نسبتاً سنگین در تهران تجربه میشه و آن وقت مدیران شهری از نبود آموزش میگویند واقعا عجیبه!! به مردم راستش را بگویید که مدیریت بلد نیستیم و برید کنار، مثل زمان اعلام گرانی بنزین در شب جمعه و ساعت 12 شب . به نظرم یک شخم بزرگ باید به مسئولان کشوری زد و مدیران به طور 100 در 100 عوض شوند وقتی بلد نیستند و کنار نمی روند باید دیگران انها را بیرون کنند
ناشناس۱۱۷۲۰۰۷۱۲:۱۳:۵۴ ۱۳۹۸/۸/۲۵
از این حرفها نظیر اینکه عنوان میشود نمیشود برف را در هوا با تیر زد مرغ پخته هم خنده اش میگیره هواشناسی از یک هفته پیش در مورد برف هشدار داده بود یک ستاد برف روبی در شهر تهران تشکیل نشده اکیپ های نمک پاشی دستی و مکانیزه نه آمادگی داشتند و نه اصلا تشکیل شده بودند و عدم تجهیز ستاد برف روبی برای شرا یط برفی پایتخت نیز قوز بالا قوز شده بعد بهانه می آوریم تمرین شرایط برفی نداریم . مدیریت شایسته ای بر بخشهای زیر دستی ندارید.
ناشناس۱۱۷۲۰۲۷۱۲:۲۰:۱۳ ۱۳۹۸/۸/۲۵
این حناچی که کلا .. فقط حرف و وعده ودادن امتیاز به این و اون برای .. شهرداری . دریغ از یه کار اساسی برای شهر
ناشناس۱۱۷۲۰۵۲۱۲:۳۱:۰۴ ۱۳۹۸/۸/۲۵
زمان قاليباف شهرداري آماده تر بود هرچندكه شهرداران بجاي آماده بودن بيشتر به دكان سازي و تجاري سازي و برج سازي ..پرداختند
علی۱۱۷۲۰۶۷۱۲:۳۵:۵۳ ۱۳۹۸/۸/۲۵
...تو اصلا میدونی یا دیدی خیابانها چه خبره ؟ یعنی چی که تمرین نداشتی ؟ .. چرا بی عرضگی خودتونو توجیه رو هوا میکنی بعد به ریش مردم میخندید و مردم و مسخره میکنید زمان قالیباف 3 برابر این برف در 4 ساعت نشست ما 10 دقیقه گرفتاریهای امروز را نداشتیم
ناشناس۱۱۷۲۰۸۶۱۲:۴۱:۲۵ ۱۳۹۸/۸/۲۵
يعني هر چي مي خوام جلوي خودم و بگيرم اين يكي دوروزه فحش ندم ظاهراً نميشه
ناشناس۱۱۷۲۱۰۷۱۲:۴۹:۱۲ ۱۳۹۸/۸/۲۵
خدایا من رو گاوو کن لاقل کم اذیت بشم، خوب فرض کن آمریکا حمله کرده میخوایین چیکار کنین؟؟
ناشناس۱۱۷۲۱۱۴۱۲:۵۳:۱۲ ۱۳۹۸/۸/۲۵
کلا عرضه ندارید
مهدی۱۱۷۲۱۲۸۱۲:۵۸:۰۰ ۱۳۹۸/۸/۲۵
اصغر عطایی مدیر کل امور خدمات شهری شهرداری تهران: برای شرایط برفی تمرین نداریم/ نمی‌توان برف را در هوا با تیر زد. کسی که فهم و درکش از مشکلات مردم در روز برفی در این حد است، نباید مدیر کل امور خدمات شهرداری باشد. این فرد با این سطح فرهنگ فقط بدرد .. در بقیه سال میخورد. ببینید که چه کسانی مدیر و مدیر کل میشوند.این آقا فقط ..!!!!!!!!!!!!!!درضمن اگر برای شرایط برفی در زمستان تمرین ندارید، به چه درد میخوردید؟؟؟؟ فقط برای فروش تراکم آنهم با میلیاردها تومان .. و خالی کردن جیب مردم پشت آن میزهای عریض و طویل نشسته اید؟ خجالت بکش و برو استعفا بده ..
ناشناس۱۱۷۲۱۸۶۱۳:۱۳:۰۶ ۱۳۹۸/۸/۲۵
تو لندن تمام معابر اصلی به Warm Blanket مجهز اند که تو روزهای برقی بکار میاد کاش ما هم بجای اختراع مجدد چرخ از تجربیات جهانی بهره میبردیم
علی۱۱۷۲۲۰۰۱۳:۱۵:۴۵ ۱۳۹۸/۸/۲۵
مقصران نابسامانی و قفل شدن شهر : 1- مردم 2- آسمان
ناشناس۱۱۷۲۲۵۱۱۳:۲۸:۵۳ ۱۳۹۸/۸/۲۵
شهرداری تهران برای چی آمادگی دارد؟ ظاهرا با نمک هم شده اند.جملات قصار میفرمایند: تقصیر نبود باد است که هوا الودست و برف را با تیر نمیتوانیم بزنیم و .. شما بیجا میکنی که با مشکلات مردم شوخی میکنی...امثال شما بی خاصیت های ..و متوقع هستند که برای مردم مشکلات ایجاد میکنند!
امیر۱۱۷۲۲۵۹۱۳:۳۱:۱۵ ۱۳۹۸/۸/۲۵
با امادگی کامل نظاره گر بی عرضگی خود هستند.چرا سفسطه می کنی .پاشیدن شن وماسه قبل از بارش جلو خیلی از مشکلات به وجود آمده را می گیرد .معلوم است که پس از شروع کاری مردم این کار مشکل خواهد بود .علاج واقعه قبل از وقوع باید کرد. سخنرانی هم کاری از پیش نمی برد.
ناشناس۱۱۷۲۲۶۵۱۳:۳۲:۳۲ ۱۳۹۸/۸/۲۵
لابد قالیباف تو هوا برف رو با تیر می زده؟
ناشناس۱۱۷۲۳۱۹۱۳:۴۶:۵۰ ۱۳۹۸/۸/۲۵
نمیخواد برفهاراباتیر بزنید ازعقل وفکر تدبیر استفاده کنید
ناشناس۱۱۷۲۳۴۷۱۳:۵۴:۴۰ ۱۳۹۸/۸/۲۵
شما سفارش بدین چی بباره که غافلگیر نشین؟!
ناشناس۱۱۷۲۳۵۰۱۳:۵۵:۱۸ ۱۳۹۸/۸/۲۵
امسال هم بد زدید و عرضه ریختن چهار تا کامیون نمک نداشتید!
محمدایوب۱۱۷۲۴۱۴۱۴:۱۷:۴۳ ۱۳۹۸/۸/۲۵
لطفا زنان به ورزشگاه بروند وکنسرت ها تعطیل نشود مفسدان رانگیرند آزادی باشد مشکلی نیست علی برکت..
ناشناس۱۱۷۲۴۳۲۱۴:۲۳:۳۴ ۱۳۹۸/۸/۲۵
اسلاحتلب زبون دراز
ناشناس۱۱۷۲۴۶۲۱۴:۳۱:۴۶ ۱۳۹۸/۸/۲۵
ايشان واقعيت هاي موجود را بيان كرده كه بايد براي گفتن واقعيت وضعيت شهرداري از ايشان قدرداني شود
ناشناس۱۱۷۲۴۶۷۱۴:۳۳:۱۹ ۱۳۹۸/۸/۲۵
تنها پیشنهاد .. به شهرداری تهران برای مقابله با برف : تغییر نام روزهای برفی به روزهای آفتابی!
ناشناس۱۱۷۲۵۳۵۱۴:۵۵:۰۲ ۱۳۹۸/۸/۲۵
بابا دیگه چه اتفاقی باید بیافته تا مردم بفهمن اینا این کاره نیستن؟ این یکی بنزین رو کرده ۳۰۰۰ تومن از خوشحالی تو پوستش نمی گنجه، اون یکی زلزله میاد از کیش توئیت می کنه درجریانم، این یکی برف میاد فکر می کنه باید برف رو تو هوا با تیر بزنه .
ناشناس۱۱۷۲۵۷۶۱۵:۰۸:۲۵ ۱۳۹۸/۸/۲۵
خواهشاً نگو که امتحان کردی!
ناشناس۱۱۷۲۶۰۳۱۵:۲۱:۰۳ ۱۳۹۸/۸/۲۵
همش تقیصره قالیبافه!
ناشناس۱۱۷۲۸۸۱۱۷:۱۹:۱۱ ۱۳۹۸/۸/۲۵
قالیباف با توپ میزد بر ف رو که قبل اذان صبح ماشینهای شهرداری خیابون ها رو پاک میکردند؟
بهرام۱۱۷۲۹۲۷۱۷:۳۶:۰۰ ۱۳۹۸/۸/۲۵
شهردار و زیر مجموعه اش وقتی نه تجربه و نه سواد دارد وضع شهر میشود این که می بینید ..
ناشناس۱۱۷۲۹۴۴۱۷:۴۵:۱۵ ۱۳۹۸/۸/۲۵
شهردار بی کفایت استعفا بده
ناشناس۱۱۷۲۹۸۲۱۸:۲۸:۲۳ ۱۳۹۸/۸/۲۵
ولی میتوان در هر کوچه و پس کوچه ای دوربین گذاشت و به بهانه کنترل آلودگی هوا از مردم پول گرفت

پربحث‌های دیروز

 1. روند سقوط قدرت خرید کارمندان در سالهای اخیر+جدول

 2. زنگنه: کارت سوخت حذف نشده بود!/ علی مطهری: حوادث آبان را به گردن سلطنت‌طلبان نیندازیم/ علت‌ خنده‌های روحانی در جلسه بعد از گرانی بنزین

 3. ۳ دلیل روانی افزایش قیمت ارز

 4. واکنش ربیعی به خنده‌های روحانی بعد از گران شدن بنزین: گاهی خنده‌هایی به لب می‌آید که از سوز دل است/ ایده اطلاعات بسیج از من بود

 5. اتباع ایران بخصوص نخبگان و دانشمندان از سفر به آمریکا اجتناب کنند

 6. وزیر اقتصاد نرخ واقعی دلار را اعلام کرد

 7. گلوبال ریسرچ: ایران را رها کنید؛ اسرائیل تهدید علیه بشریت

 8. جهانگیری: برخورد با فساد و مفسدین به‌ تنهایی کافی نیست/ توکلی: مبارزه با فساد باید بدون تبعیض انجام شود

 9. رفتارهایی که در کشورهای دیگر بی ادبی محسوب می‌شود

 10. موجه سازی یارانه پنهان خصولتی-رانتی ها توسط مدعیان اقتصاد آزاد و رقابتی

 11. دژپسند: افشاکنندگان فساد از وزارت اقتصاد جایزه می‌گیرند

 12. قالیباف: خدا همان خدای زمان جنگ است؛ اگر در اقتصاد درست حرکت کنیم

 13. انتقاد حجت الاسلام قرائتی به تعطیلی ۵شنبه‌ها

 14. شرط عجیب برانکو برای ایران

 15. آن‌ها که آمدند و آن‌ها که نیامدند؛‌ مجلس آینده را چه کسانی اداره ‌می‌کنند؟

 16. خسارت ۳۶ میلیاردی ویلموتس به کشور!

 17. فرصت طلبی با وکالت مردم...

 18. رفع فیلتر تلگرام تکذیب شد

 19. پرونده "پسر آخوندی" به دادگاه ارسال شد/ پای ۵۰۰ میلیارد تومان در وسط است!

 20. لاریجانی: عده‌ای با منفی‌بافی ‌دل مردم را خالی می‌کنند/ مسئولان به مکان‌هایی بروند که مشکلات مردم بیشتر است

 21. خودداری وزیر اقتصاد از اظهارنظر درباره معافیت مالیاتی سلبریتی‌ها

 22. افزایش بودجه ارتش و سپاه/ کاهش بودجه ستاد کل نیروهای مسلح

 23. دلار در صرافی‌ها به ۱۳۹۰۰ تومان رسید

 24. شرط استراماچونی پذیرفته شد/ استقلال در انتظار بازگشت سرمربی

 25. سردار جعفری: تنها راه خروج مردم از بن‌بست تغییر انتخاب‌هایشان است/ مشکل اصلی ما ساختار نیست

پربحث‌های هفته

 1. شما چه فکر می‌کنید؟ | آشنا: جماعت زیادی از راه مسافرکشی با ماشین شخصی زندگی می‌کنند...

 2. ترامپ از ایران تشکر کرد؛ مبادله زندانیان حاصل «یک مذاکره بسیار منصفانه» بود

 3. جهانگیری: تفاوت ما با دولت قبل در مبارزه با فساد است؛ هیچ خط قرمزی نداریم/ مردم باید باور داشته باشند که قوه قضائیه پاک است

 4. روحانی: بر اساس بودجه ۹۹ حقوق کارمندان و بازنشستگان ۱۵درصد افزایش می‌یابد/ بودجه سال آتی، بودجه استقامت است

 5. روغن ریخته‌ای که رییس جمهور نذر امامزاده کرد!...

 6. وزیر کشور: یک مقدار افزایش قیمت‌ها،‌ در برابر افزایش قیمت بنزین طبیعی است

 7. ده چیز که برای اولین بار در عربستان باب شد

 8. بودجه ۹۹ بوی نفت نمی دهد

 9. آیا محسن لرستانی اعدام شد؟

 10. روند سقوط قدرت خرید کارمندان در سالهای اخیر+جدول

 11. واکنش کاربران به اولین اجرای مزدک میرزایی

 12. ترفند کارمند بانک در برابر اغتشاشگران + عکس

 13. حکم عجیب مشاور وزیر بهداشت برای پسرش + سند

 14. داماد رئیس جمهور در انتخابات ثبت نام کرد!

 15. توضیحات رامبد جوان درباره مهاجرت و خندوانه

 16. در نیزارهای ماهشهر چه گذشت؟! / روایتی تازه از وقایع اخیر در بندر ماهشهر

 17. سازمان مبارزه با فساد تشکیل دهید...

 18. کاهش سهمیه ۳۰ درصدی ایثارگران در کنکور به ۵ درصد

 19. لیلاز: مردم دیگر نگران قیمت بنزین نباشند

 20. صندلی اتوبوس‌های پایتخت فروشی می‌شود!

 21. تجمع پراکنده و ساختارشکنانه در چند دانشگاه تهران

 22. نماینده مجلس: ممکن است نرخ بنزین دو هزار تومان شود/ دو نرخی بودن بنزین در بودجه ۹۹ حذف می‌شود

 23. «اعتراض»، «آشوب»، «اغتشاش» یا «فتنه»؟ ؛ هر چه بود درسی شد برای عبرت...

 24. زنگنه: کارت سوخت حذف نشده بود!/ علی مطهری: حوادث آبان را به گردن سلطنت‌طلبان نیندازیم/ علت‌ خنده‌های روحانی در جلسه بعد از گرانی بنزین

 25. ۳ دلیل روانی افزایش قیمت ارز

پربحث‌های هفته

 1. شما چه فکر می‌کنید؟ | آشنا: جماعت زیادی از راه مسافرکشی با ماشین شخصی زندگی می‌کنند...

 2. جهانگیری: تفاوت ما با دولت قبل در مبارزه با فساد است؛ هیچ خط قرمزی نداریم/ مردم باید باور داشته باشند که قوه قضائیه پاک است

 3. روغن ریخته‌ای که رییس جمهور نذر امامزاده کرد!...

 4. در نیزارهای ماهشهر چه گذشت؟! / روایتی تازه از وقایع اخیر در بندر ماهشهر

 5. کاهش سهمیه ۳۰ درصدی ایثارگران در کنکور به ۵ درصد

 6. صندلی اتوبوس‌های پایتخت فروشی می‌شود!

 7. تجمع پراکنده و ساختارشکنانه در چند دانشگاه تهران

 8. روایت شاهدعینی از فرار مالیاتی پزشک پنجه طلا!

 9. استاندار تهران: ۹ محل برای اعتراضات قانونی در نظر گرفته‌ایم/ استادیوم شیرودی یکی از محل‌های در نظر گرفته شده برای تجمعات

 10. هوای حسابتان را داشته باشید/ رمز یکبار مصرف و کاهش آمار برداشت اینترنتی غیر مجاز از حساب های بانکی

 11. جزئیات تازه از ماجرای هبه ۲۶۰ میلیارد تومانی به داماد آقای وزیر

 12. کرایه اتوبوس‌های جدید DRT در پایتخت چقدر است

 13. انتقاد حجت الاسلام قرائتی به تعطیلی ۵شنبه‌ها

 14. آقا ایرج، آزاد مرد ۵۰۰ میلیون تومانی!

 15. مصوبه تسهیلات فرزندان اعضای هیئت علمی در کنکور لغو شد

 16. گزارشی تکان‌دهنده از کانکس‌نشینی در مناطق زلزله‌زده: دو سال پس از زلزله کرمانشاه، هنوز در کانکس زندگی می‌کنیم

 17. رفع فیلتر تلگرام تکذیب شد

 18. منشا بوی نامطبوع تهران مشخص شد

 19. «اعزام به زندان تا تأمین قرار وثیقه و کفالت» ممنوع شد

 20. خواننده موسیقی پاپ ایران در گذشت

 21. درد دل مردم | در خواست از نیرو‌های انقلابی برای نجات ایران/ ترافیک جاده چالوس/ قاچاق سازمان یافته

 22. آخرین وضعیت مصوبه «تعیین محل تجمعات»

 23. شهردار تهران: خبر فروش صندلی اتوبوس غلط است

 24. اتهام مهناز افشار نشر اکاذیب است

 25. پلیس «فوق لیسانسه‌ها»: ۱۲ سال برای حضور مقابل دوربین تلاش کردم

آخرین عناوین