فرار خبرنگار اسرائیلی هنگام شنیدن آژیر خطر

گروه ویدئو الف،   3980822108 ۱۱ نظر، ۰ در صف انتشار و ۱ تکراری یا غیرقابل انتشار

فرار خبرنگار صهیونیستی حین به صدا در آمدن آژیر خطر در سرزمین های اشغالی

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۱۶۶۸۲۵۱۶:۱۳:۱۵ ۱۳۹۸/۸/۲۲
یعنی می فرمایید میلیون ها نفر در ایران که زمان جنگ با شنیدن صدای آژیر به سوی پناهگاه ها فرار می کردند بزدل بوده اند؟!!! خوب آژیر دقیقا برای همین منظور اختراع شده و عکس العمل درست هم همین است! به ملیت افراد ربطی ندارد. بحث من دفاع از کسی که نمی شناسم نیست، من علاقه مند به پیشرفت سطح اخبار و اخلاق در کشور خودم هستم!
ناشناس۱۱۶۷۱۶۵۲۱:۴۲:۱۰ ۱۳۹۸/۸/۲۲
منظور خبر اینه که سیستم گنبد آهنی اثری نداره به جای سطحی نگاه کردن موضاعات کمی تفکر کنید
ناشناس۱۱۶۷۳۶۸۰۷:۱۶:۰۸ ۱۳۹۸/۸/۲۳
خب یعنی اون باید بایسته تا یه راکت بهش بخوره؟ مشخصه طرف باید احتیاط کنه شما خودت در داخل گنبد آهنی بود و راکت می آمد می ایستادی و نگاه میکردی؟
نظر۱۱۶۷۵۵۲۱۰:۴۰:۰۲ ۱۳۹۸/۸/۲۳
یعنی نظرت آخر نظرها بود در جریان باش کلا حتی اگر موشک ها به هدف هم نخوره اژیر به صدا در میاد تو خارج جان انسان مهم هست و سر سری نمیگیرن ..
ناشناس۱۱۶۷۱۸۶۲۲:۰۴:۳۴ ۱۳۹۸/۸/۲۲
این که بیشتر شبیه شوی تلویزیونی بود . یک خبرنگار که عبری حرف نمیزنه و داره انگلیسی صحبت میکنه سعی داره چند بار به مردم امریکا و اروپا بگه که اسرائیلیها مثل یک گروه مظلوم ، تحت تهدیدات دائمی دشمنانشون زندگی میکنند و به طور مداوم مجبور به رفتن به پناهگاه هستند . اما این خبرنگار از آواره های سوریه و عراق و لبنان و غزه و یمن ، گزارشی تهیه نکرده که وضعیت اسفبار زندگی مردم رو با حملات وحشیانه صهیونیستها و نوکران عرب اونها نشون بده .
ناشناس۱۱۶۷۱۸۷۲۲:۰۵:۴۷ ۱۳۹۸/۸/۲۲
نویسنده می ایستد تا موشک بخورد تو سرش. این از نظر او یعنی شجاعت!
ناشناس۱۱۶۷۰۹۲۲۰:۲۲:۲۷ ۱۳۹۸/۸/۲۲
یعنی شما هم اگه رو سر تون موشک بارون شد فرار نمی کنید؟
ناشناس۱۱۶۷۱۶۴۲۱:۴۱:۵۹ ۱۳۹۸/۸/۲۲
من مخالف سیاستهای نژادپرستانه اسرائیلم اما واقعا بعضی خبرگزاریهای داخلی کارهای عجیبی میکنند که فرسنگها با حرفه ای بودن فاصله داره. انتظار دارند مردم یا این خبرنگار مثل بازیکنهای فوتبال راکت رو استپ سینه کنه! والا من زمان جنگ رو یادمه در همین تهران وقتی موشک میامد آژیر میزد و همه میرفیتم پناهگاه.
ناشناس۱۱۶۷۴۸۵۰۹:۵۱:۵۲ ۱۳۹۸/۸/۲۳
چیزی که من از زمان موشک بارون یادمه اینه که همسایه های ما توی کوچه زیر انداز میانداختن و میشستن چایی میخوردن یکی هم میرفت رو تیر برق لامپ رو شل میکرد تا خاموش بشه
ناشناس۱۱۶۷۲۵۹۲۳:۴۰:۳۶ ۱۳۹۸/۸/۲۲
يعنى با وجود گنبد آهنين هم اينقدر مى ترسند ؟ بيچاره ها چقدر ترسو هستند
رضا۱۱۶۷۴۸۷۰۹:۵۳:۵۹ ۱۳۹۸/۸/۲۳
اینا که از موشک های پیزوری جهاد اسلامی اینقدر میترسن اگه کار به موشک های ایران برسه چیکار میکنند ؟!
ابر آروان

آخرین عناوین