۱۴۰ سال زندان برای شیطان شرق پایتخت

گروه حوادث الف،   3980821016 ۱۸ نظر، ۰ در صف انتشار و ۱ تکراری یا غیرقابل انتشار

مرد جوان که پنج زن را در شرق تهران در ارابه شیطانی اش گرفتار کرده و آن‌ها را آزار داده بود، دیروز به ۱۴۰ سال زندان محکوم شد. این شیطان وقتی پای میز محاکمه ایستاد، از زنان تهرانی طلب بخشش کرد.

روزنامه خراسان نوشت؛ رسیدگی به این پرونده از آذر سال ۹۶ به دنبال شکایت مشابه چند زن جوان که در پراید سفید یک مرد شیطان صفت گرفتار شده و مورد آزار قرار گرفته بودند در دستور کار پلیس قرار گرفت. شواهد نشان می‌داد مرد شیطان صفت در پوشش مسافربر زنان جوان را به دام می‌انداخت و در خیابان‌های خلوت شرق تهران آن‌ها را آزار می‌داد.

بازداشت پسر شیطان
پلیس با اطلاعاتی که از این زنان به دست آورد، سرانجام مرد شیطان صفت را یافت و وی را بازداشت کرد. احسان ۳۱ ساله که مجرد است و هیچ سابقه کیفری در پرونده‌اش ندارد، جرم سیاهش را گردن گرفت و دیروز به اتهام پنج آدم ربایی، سرقت مقرون به آزار، ارتباط نامشروع، ایراد ضرب و جرح عمدی و آزار پنج زن جوان در شعبه چهارم دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستاد.

در دادگاه
در ابتدای جلسه نماینده دادستان کیفرخواست را خواند و برای متهم اشد مجازات خواست. سپس شاکی‌ها به تشریح شکایت شان پرداختند. نخستین شاکی دختر جوانی بود که روبه روی قضات ایستاد و گفت: آن روز برادرم مرا در حوالی مینی سیتی از ماشین پیاده کرد تا به خانه برگردم. من از اتوبان عبور کردم و در لاین مخالف منتظر تاکسی ماندم. همان موقع یک پراید جلوی پایم ایستاد. می‌خواستم روی صندلی عقب بنشینم، اما راننده خودش، در جلو را برایم باز کرد و من روی صندلی شاگرد کنار راننده نشستم. راننده مرد قوی هیکلی بود. او پس از طی مسافتی به سمت خیابانی خلوت رفت. من به او اعتراض کردم، اما با مشت به صورتم زد که پیشانی و بالای ابرویم زخمی شد. او دست هایش را روی گلویم گذاشته بود و می‌خواست مرا خفه کند که ساکت شدم، سپس در خیابانی خلوت بدون توجه به التماس هایم مرا آزار داد و از ماشین به بیرون پرت کرد. من از این متهم شاکی هستم.

دومین شاکی که زن جوانی بود به قضات گفت: من در حوالی خیابان نوبنیاد سوار پراید این مرد شدم. حرکات او مشکوک بود به همین دلیل تصمیم گرفتم زودتر از ماشین پیاده شوم. از راننده خواستم توقف کند، اما به حرفم گوش نداد. می‌خواستم در ماشین را باز کنم، اما راننده دستگیره در را دستکاری کرده بود. به همین دلیل در ماشین باز نمی‌شد. سپس او مرا به خیابانی خلوت برد و آزارم داد.

وی که از به خاطر آوردن صحنه‌های دلهره آور به گریه افتاده بود افزود: من می‌خواستم مقاومت کنم، اما او به شدت مرا کتک زد و پیچ گوشتی را روی شکمم گذاشت و به شدت فشار داد که در این ماجرا کلیه ام آسیب دید. او به خواسته سیاهش رسید و مرا از ماشین به بیرون پرت کرد.

وی گفت: این ماجرا تأثیر بدی در روحیه‌ام گذاشته و با این که حدود یک سال از این ماجرا گذشته جرئت ندارم به تنهایی از خانه خارج شوم.

سومین زن نیز گفت:چهاردهم آذر ماه بود که در میدان رسالت سوار پراید متهم شدم تا از محل کار به خانه برگردم، اما راننده در زیر گذر اتوبان شهید بابایی وقتی که قصد داشتم از ماشین پیاده شوم با من درگیر شد و مرا کتک زد و سپس آزارم داد. او پس از سرقت کیفم، مرا در حوالی بیمارستان الغدیر از ماشین پیاده کرد و گریخت.

دو زن دیگر نیز به تشریح شکایت شان پرداختند و برای متهم اشد مجازات خواستند.

پشیمانی شیطان
مرد شیطان صفت وقتی روبه روی قضات ایستاد، همه اتهاماتش را پذیرفت و گفت:قبول دارم که اشتباه کرده ام. پدرم به تازگی فوت کرده بود و من تحت تاثیر ماجرای فوت پدرم دچار افسردگی شده بودم. حال خودم را نمی‌فهمیدم و هنوز هم نمی‌دانم چرا دست به چنین کاری زدم. من مشکل روانی داشتم به همین دلیل بی هدف در خیابان‌ها پرسه می‌زدم. وی ادامه داد:من هیچ سابقه کیفری ندارم و این اولین خلافی است که مرتکب شده‌ام. به همین دلیل از شاکی‌ها و قضات دادگاه تقاضا دارم مرا ببخشند.

در پایان جلسه قضات وارد شور شدند و متهم را به دلیل پنج آدم ربایی به پنج بار زندان ۲۲ و نیم ساله، به دلیل سرقت به ۱۵ سال زندان، به دلیل تخریب موبایل‌ها به چهار سال و نیم زندان، به دلیل ضرب و جرح به هفت سال و نیم زندان و به دلیل رابطه نامشروع به ۱۱۰ سال زندان محکوم کردند.

تحلیل کارشناس از شکارچیان زنان
سرهنگ بازنشسته احسانی فر گفت: متاسفانه بیماران اجتماعی راه‌های زیادی برای شکار زنان و دختران دارند که البته همیشه از سهل انگاری طعمه هایشان سود می‌برند.

یکی از متداول‌ترین روش‌ها برای شکار‌های شوم زنان و دختران، سوار کردن آن‌ها به بهانه مسافرکشی است که در سال‌های گذشته با توجه به گسترش شهر‌ها و ازدحام جمعیت شاهد رواج آن هستیم و همیشه زنان تنها به دلیل عجله در رسیدن به مقصد یا ارزان‌تر بودن قیمت یک خودروی شخصی نسبت به تاکسی یا خودرو‌های آژانس به این دام‌ها می‌افتند.

باید متذکر شوم برخلاف تصوراتی که وجود دارد خلافکاران قیافه‌هایی متفاوت از دیگران ندارند و خیلی معمولی هستند پس نباید از روی چهره به کسی اعتماد کرد و پیر و جوان هم نمی‌شناسد.

خودرو‌ها هم متفاوت نیستند، نباید تصور کنیم همه مانند خفاش شب از داخل خودرو دستگیره در را برداشته اند تا باز نشود. شاید خودروی بسیار مرتب و تمیزی هم باشد و نباید از ظاهر خودرو درباره سلامت راننده آن قضاوت کرد.

زنانی که برای رسیدن به مقصد خودروی شخصی را انتخاب می‌کنند، گاهی برای امنیت خود معیار‌هایی دارند به ویژه این که اگر خودروی مسافرکش شخصی یک مسافر زن داشته باشد آن را انتخاب می‌کنند این درحالی است که شاید آن زن در مسیر کوتاهی از خودرو پیاده شود و راننده با آگاهی از آن نیت شوم خود را برنامه ریزی کرده باشد البته شاهد پرونده‌هایی بوده ایم که یک زن همدست راننده شیطان صفت بوده است و برای فریب زنان مسافر در صندلی جلو نشسته و شاهد اقدامات شیطانی راننده نیز بوده و از این صحنه فیلم برداری هم کرده است.

ابتدا توصیه می‌شود زنان و دختران اگر تنها هستند به هیچ عنوان از خودرو‌های مسافرکش شخصی تایید نشده از سوی سازمان‌های مسئول استفاده نکنند، حتی اگر عجله دارند یا باید قیمت بیشتری بپردازند. از سوی دیگر مسئولان حمل و نقل عمومی شهر‌ها نیز موظفند بیشترین تمهیدات را در نظر بگیرند و ناوگان‌های اتوبوسرانی و مترو و تاکسی‌ها به اندازه‌ای سازمان یافته و تحت کنترل باشند تا شاهد استفاده اجباری از خودرو‌های مسافرکش نباشیم.

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۱۶۴۳۶۶۰۷:۵۹:۳۸ ۱۳۹۸/۸/۲۱
شاید مشمول یه عفو بشه و بعد از مدتی ، با انبوهی از تجربه ، آزاد بشه ، اینها باید از روی زمین ، محو شوند .
ناشناس۱۱۶۵۱۳۶۱۴:۰۶:۴۶ ۱۳۹۸/۸/۲۱
به خاطر همین بوده که حکم بلند برایش بریدن تا عفو ها کاری نباشد
ناشناس۱۱۶۴۳۸۰۰۸:۱۳:۵۹ ۱۳۹۸/۸/۲۱
رابطه نامشروع؟تجاوز به عنف می شود
آریابان۱۱۶۴۷۳۸۱۱:۳۰:۰۹ ۱۳۹۸/۸/۲۱
و البته چون در متن خبر به 3 زن اشاره شده و به دو دختر ، قاعدتا در مورد زنان صحبت از زنای محصنه و البته به عنف بمیان می آید !!!!!!
ناشناس۱۱۶۴۳۸۴۰۸:۱۵:۴۵ ۱۳۹۸/۸/۲۱
این را باید به جرم تجاوز اعدام کرد نه زندان
ناشناس۱۱۶۴۴۰۰۰۸:۳۱:۱۲ ۱۳۹۸/۸/۲۱
این اتفاقها به دلیل عدم اسیب شناسی درست و مشکلات اقتصادی واجتماعیه که همه دلیلش رو میدونن.
بانام۱۱۶۴۴۲۳۰۸:۴۵:۳۳ ۱۳۹۸/۸/۲۱
چرا اعدام نشد؟ مگر باید چند نفر دیگر اسیر خواسته های این ناآدم می شدند تا شرش از این دنیا کم میشد؟
ناشناس۱۱۶۴۵۱۵۰۹:۳۹:۳۹ ۱۳۹۸/۸/۲۱
شاکیان و عموم جامعه به این حکم اعتراض کرده تا در تجدید نظر حکم اعدام صادر شود.
ناشناس۱۱۶۴۵۱۷۰۹:۴۱:۲۱ ۱۳۹۸/۸/۲۱
مرد شیطان صفت که شش زن را به تله شیطانی انداخته بود به اعدام و زندان محکوم شد. ۱۴۰ سال زندان برای شیطان شرق پایتخت چرا این دو حکم باهم تفاوت دارند؟!
رضا۱۱۶۴۵۹۴۱۰:۳۵:۵۸ ۱۳۹۸/۸/۲۱
چشم به هم بزنیم آزاد میشه ! با برنامه های ..داخل زندان عفو می خوره و میاد بیرون و طعمه های اون تا آخر عمر کابوس می بینند و روح و روانشون آزرده خواهد ماند..برخی از اوضاع جامعه ما بی خبرند !برای این جانی غیر از اعدام هیچ حکمی دیگه ای متناسب و مناسب نیست
ناشناس۱۱۶۴۶۸۵۱۱:۱۲:۲۴ ۱۳۹۸/۸/۲۱
مگر مجازات تجاوز به عنف اعدام نیست یعنی چی که زندانی شده مگر حکم تجاوز عوض شده لطفا توضیح بدین
ناشناس۱۱۶۴۷۴۶۱۱:۳۴:۵۱ ۱۳۹۸/۸/۲۱
..واقعا خجالت آوره اين حکم. قاضی در دادن حکم بايد فکر ميکرد .. تا حکم درستی ميداد.
ناشناس۱۱۶۵۰۳۲۱۳:۲۲:۴۱ ۱۳۹۸/۸/۲۱
دوستان از جزئیات ماجرا خبر دارن که میگن باید اعدام شه!!!! خوبه شماها قاضی نشدین.
ناشناس۱۱۶۵۲۸۳۱۵:۲۱:۳۹ ۱۳۹۸/۸/۲۱
جالبه! تجاوز، ایجاد ضرب و جرح، آدم ربایی و.. 140 سال از بیت و المال مفت بخور بخواب تو زندانم ی باند راه میندازه. انگار بهش پاداش ..دادن. اعدام کنید بره، لازم نیست بیشتر از این وقت و اموال بیت المال حروم بشه. دارایی های این شخص هم به نفع آسیب دیدگان پرونده بعنوان خسارت توقیف شود.
علی۱۱۶۵۳۰۵۱۵:۴۰:۱۶ ۱۳۹۸/۸/۲۱
چون سابقه کیفری نداشته و مشکل روانی داشته اعدامش نکردند.
ناشناس۱۱۶۵۳۲۱۱۵:۵۶:۱۹ ۱۳۹۸/۸/۲۱
رابطه نامشروع ؛ یعنی رابطه ای که دوطرف قضیه به آن رضایت دارند. اگر آدم ربایی بوده پس رضایت فرد ربوده شده در کار نیست. زدن مشت و تهدید با پیچ گوشتی و همه نشانه هایی از تجاوزند. خنده دارتر از همه اینها استدلال متهم است که به دلیل فوت پدرم و .. اینجوری باشه که از فردا هرکس دچار غم و مصیبت میشه باید بیفته توی خیابان و جرم و جنایت کنه. واقعا قضات این پرونده چگونه رسیدگی کرده و رای داده اند؟ کاش آقای رئیسی به این پرونده ورود کنند
ناشناس۱۱۶۵۳۳۲۱۶:۰۱:۱۱ ۱۳۹۸/۸/۲۱
140 سال درست ولی طبق قانون تعدد جرم بیشترین میزان حبس نسبت به جرم تحمل مینماید
ناشناس۱۱۶۵۴۹۰۱۷:۵۱:۵۵ ۱۳۹۸/۸/۲۱
عملا 100 سال از اين 140 سال برای خالی نبودن عريضه است! متوسط عمر آدم اکنون 70 ساله و اين نامرد متجاوز آدمربا هم 31 سال دارد.

پربحث‌های دیروز

 1. روند سقوط قدرت خرید کارمندان در سالهای اخیر+جدول

 2. زنگنه: کارت سوخت حذف نشده بود!/ علی مطهری: حوادث آبان را به گردن سلطنت‌طلبان نیندازیم/ علت‌ خنده‌های روحانی در جلسه بعد از گرانی بنزین

 3. ۳ دلیل روانی افزایش قیمت ارز

 4. وزیر اقتصاد نرخ واقعی دلار را اعلام کرد

 5. گلوبال ریسرچ: ایران را رها کنید؛ اسرائیل تهدید علیه بشریت

 6. جهانگیری: برخورد با فساد و مفسدین به‌ تنهایی کافی نیست/ توکلی: مبارزه با فساد باید بدون تبعیض انجام شود

 7. رفتارهایی که در کشورهای دیگر بی ادبی محسوب می‌شود

 8. موجه سازی یارانه پنهان خصولتی-رانتی ها توسط مدعیان اقتصاد آزاد و رقابتی

 9. دژپسند: افشاکنندگان فساد از وزارت اقتصاد جایزه می‌گیرند

 10. قالیباف: خدا همان خدای زمان جنگ است؛ اگر در اقتصاد درست حرکت کنیم

 11. شرط عجیب برانکو برای ایران

 12. آن‌ها که آمدند و آن‌ها که نیامدند؛‌ مجلس آینده را چه کسانی اداره ‌می‌کنند؟

 13. اتباع ایران بخصوص نخبگان و دانشمندان از سفر به آمریکا اجتناب کنند

 14. خسارت ۳۶ میلیاردی ویلموتس به کشور!

 15. فرصت طلبی با وکالت مردم...

 16. رفع فیلتر تلگرام تکذیب شد

 17. پرونده "پسر آخوندی" به دادگاه ارسال شد/ پای ۵۰۰ میلیارد تومان در وسط است!

 18. لاریجانی: عده‌ای با منفی‌بافی ‌دل مردم را خالی می‌کنند/ مسئولان به مکان‌هایی بروند که مشکلات مردم بیشتر است

 19. خودداری وزیر اقتصاد از اظهارنظر درباره معافیت مالیاتی سلبریتی‌ها

 20. افزایش بودجه ارتش و سپاه/ کاهش بودجه ستاد کل نیروهای مسلح

 21. دلار در صرافی‌ها به ۱۳۹۰۰ تومان رسید

 22. شرط استراماچونی پذیرفته شد/ استقلال در انتظار بازگشت سرمربی

 23. انتقاد حجت الاسلام قرائتی به تعطیلی ۵شنبه‌ها

 24. سردار جعفری: تنها راه خروج مردم از بن‌بست تغییر انتخاب‌هایشان است/ مشکل اصلی ما ساختار نیست

 25. تصویب افزایش سقف وام مسکن تا ۲ هفته دیگر

پربحث‌های هفته

 1. شما چه فکر می‌کنید؟ | آشنا: جماعت زیادی از راه مسافرکشی با ماشین شخصی زندگی می‌کنند...

 2. ترامپ از ایران تشکر کرد؛ مبادله زندانیان حاصل «یک مذاکره بسیار منصفانه» بود

 3. جهانگیری: تفاوت ما با دولت قبل در مبارزه با فساد است؛ هیچ خط قرمزی نداریم/ مردم باید باور داشته باشند که قوه قضائیه پاک است

 4. روحانی: بر اساس بودجه ۹۹ حقوق کارمندان و بازنشستگان ۱۵درصد افزایش می‌یابد/ بودجه سال آتی، بودجه استقامت است

 5. روغن ریخته‌ای که رییس جمهور نذر امامزاده کرد!...

 6. وزیر کشور: یک مقدار افزایش قیمت‌ها،‌ در برابر افزایش قیمت بنزین طبیعی است

 7. ده چیز که برای اولین بار در عربستان باب شد

 8. بودجه ۹۹ بوی نفت نمی دهد

 9. آیا محسن لرستانی اعدام شد؟

 10. روند سقوط قدرت خرید کارمندان در سالهای اخیر+جدول

 11. واکنش کاربران به اولین اجرای مزدک میرزایی

 12. ترفند کارمند بانک در برابر اغتشاشگران + عکس

 13. داماد رئیس جمهور در انتخابات ثبت نام کرد!

 14. توضیحات رامبد جوان درباره مهاجرت و خندوانه

 15. در نیزارهای ماهشهر چه گذشت؟! / روایتی تازه از وقایع اخیر در بندر ماهشهر

 16. سازمان مبارزه با فساد تشکیل دهید...

 17. کاهش سهمیه ۳۰ درصدی ایثارگران در کنکور به ۵ درصد

 18. لیلاز: مردم دیگر نگران قیمت بنزین نباشند

 19. صندلی اتوبوس‌های پایتخت فروشی می‌شود!

 20. تجمع پراکنده و ساختارشکنانه در چند دانشگاه تهران

 21. نماینده مجلس: ممکن است نرخ بنزین دو هزار تومان شود/ دو نرخی بودن بنزین در بودجه ۹۹ حذف می‌شود

 22. «اعتراض»، «آشوب»، «اغتشاش» یا «فتنه»؟ ؛ هر چه بود درسی شد برای عبرت...

 23. زنگنه: کارت سوخت حذف نشده بود!/ علی مطهری: حوادث آبان را به گردن سلطنت‌طلبان نیندازیم/ علت‌ خنده‌های روحانی در جلسه بعد از گرانی بنزین

 24. ۳ دلیل روانی افزایش قیمت ارز

 25. خودتان راجع به این تصاویر قضاوت کنید!

آخرین عناوین