روحانی: هرجا بتوانیم با مذاکره مشکل مردم را حل کنیم یک ثانیه صبر نخواهم کرد

گروه اقتصادی الف،   3980819194 ۲۴ نظر، ۰ در صف انتشار و ۱۱ تکراری یا غیرقابل انتشار

رئیس جمهور، ایجاد شغل برای جوانان کشور را خدمتی بزرگ و ارزشمند دانست و با تاکید بر اینکه بهترین راه اشتغال، اقتصاد دانش بنیان است، به افتتاح طرحهای بزرگ در استان یزد اشاره کرد و اظهارداشت:تولید تمام خطوط نفت و گاز مورد نیازمان توسط دانشمندان ایرانی، عزت کشور است.

روحانی: هرجا بتوانیم با مذاکره مشکل مردم را حل کنیم یک ثانیه صبر نخواهم کرد

به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی یکشنبه شب در جلسه شورای اداری و توسعه استان یزد، ایمان، آموختن علم و دانش ، کار و اخلاق را از آموزه‌ها و دستورهای پیامبر عظیم الشأن اسلام(ص)  به مسلمانان خواند و گفت: در یک مقطعی از تاریخ غربی‌ها علوم و دانش اسلامی را از ما گرفتند و به واسطه آن به تاخت و تاز پرداختند، اما معتقدم امروز با وجود جوانان تحصیلکرده می‌توانیم عقب‌ماندگی‌های خودمان را در این زمینه جبران کنیم.

رئیس جمهور با قدردانی از حضور باشکوه مردم یزد در استقبال از خادمان خود در دولت، اظهار داشت: مردم خونگرم و مهربان استان و بویژه شهر یزد با حضور باشکوه خود در مراسم استقبال بر خادمان کوچک خود در مجموعه دولت منت گذاشتند و از همه مردم استان تشکر و قدردانی می‌کنم.

وی گفت: اینکه استان یزد از استاندار فعال و جوانی برخوردار شده که بسیار پرتلاش بوده و نسبت به مسایل استان کاملاً اشراف دارد، بسیار جای خرسندی است و امام جمعه یزد نیز که سابقه دوستی ۵۵ ساله با ایشان دارم از نیروهای فعال در زمینه علم و دانش و ترویج اخلاق و خدمات عمومی در جامعه هستند و این همه سرمایه‌های خوبی برای استان محسوب می‌شود.

دکتر روحانی در ادامه با گرامیداشت میلاد با سعادت پیامبر اسلام(ص)، با اشاره به خدمات ایشان به جامعه و مردم، اظهار داشت: پیامبر(ص) در قدم اول ایمان را برای مردم به ارمغان آورده و درهای آسمان را به روی مردم گشود و جهان‌بینی بزرگی به مردم که چشم امیدشان به ساخته دستشان به نام بت بود، عنایت کرد و آنها را از بت‌ها رهانید و به آسمان متصل کرد و ایمان واقعی را در دل مردم زنده کرد و این کار، بزرگترین و مهم‌ترین رسالت پیامبر(ص) به عنوان اشرف مخلوقات بود.

رئیس جمهور با بیان اینکه پیامبر همچنین بر آموختن علم و دانش تأکید داشتند، گفت:‌ پیامبر(ص) فرمود که علم و دانش را در هر کجا که هست بیاموزید و تأکید داشت که کسی که در راه دانش قدم برمی‌دارد، پا روی بال فرشتگان می‌گذارد و در پیشگاه خداوند عزیز است.

دکتر روحانی با تأکید بر اینکه علم و دانش کلید همه پیشرفت‌ها محسوب می‌شود، اظهار داشت: به واسطه علم و دانش، تحولات بزرگی در کشور و دنیا رقم خورده است. اینکه با آب کم، محصول خوبی برداشت می‌شود و در زمان کوتاه می‌توانیم با همدیگر ارتباط برقرار کنیم، به واسطه علم و دانش امکان‌پذیر شده است. علم و دانش به عنوان راه پیشرفت را پیامبر اسلام(ص) به انسان آموخته است او مدینه العلم بود و این درب را به روی انسان گشود و فرمود که انسان با علم می‌تواند به همه جا برسد و اگر سلطنت می‌خواهید به دنبال علم و دانش باشید.

رئیس جمهور خاطر نشان کرد: میدان نفتی بزرگی که خبر آن را اعلام کردیم، به واسطه اکتشافات علمی امکان‌پذیر شده است و متخصصین کشورمان با دانش و تکنولوژی توانستند به اعماق زمین نفوذ کرده و این اکتشاف بزرگ را رقم بزنند.

دکتر روحانی اضافه کرد: برای آموختن علم و دانش پایانی وجود ندارد و انسان تا پایان عمر خود دانشجو و دانش‌آموز است.

رئیس جمهور حضور و افتتاح کارخانه توربین‌سازی یزد را بسیار خوشحال‌کننده دانست و گفت: اینکه تمام خطوط نفت و گاز توسط توربین‌هایی که به دست متخصصین کشورمان ساخته شده است و کشورمان را در این زمینه بی‌نیاز کرده ، بسیار افتخارانگیز و خوشحال‌کننده است و نشان‌دهنده عزت کشورمان می‌باشد. حضور در این کارخانه یکی از ساعات بسیار خوب برای من بود.

دکتر روحانی افزود: مشاهده تحقیقات عظیم و توربین‌های با عظمتی که در این کارخانه از صفر تا صد به دست متخصصان کشورمان ساخته شده، پیمودن همان دانشی است که می‌تواند برای کشورمان اقتدار ایجاد کند.

رئیس جمهور در ادامه سخنان خود کار و تلاش را دیگر توصیه پیامبر(ص) عنوان کرد و گفت: پیامبر(ص) به ما گفت شبانه‌روز کار کنید زیرا کسی که کار می‌کند، مجاهد است.

دکتر روحانی با بیان اینکه مبارزه فقط در سنگر نیست و مجاهدت فقط در جنگ و مبارزه نیست، گفت: کسی که کار می‌کند نیز مجاهد است. کار و تلاش عیب نیست. ثروت به دست آوردن نه تنها مذموم نیست بلکه پسندیده هم است. اینکه طرحی افتتاح می‌شود و برای جوانان بیکار اشتغال ایجاد می‌کند، خدمت بزرگ و ارزشمندی است و کارآفرینان که تولید و اشتغال ایجاد کرده و نیاز بازار را تأمین می‌کنند، اگر نباشند، ما باید همه اینها را وارد کنیم. در حالی که امروز با تلاش کارآفرینان، روی پای خود ایستاده‌ایم و به جای واردات تولید می‌کنیم. امروز در فولاد تولیدکننده هستیم و صادر می‌کنیم.

رئیس جمهور در همین زمینه به افتتاح کارخانه تولید آهن اسفنجی در اردکان اشاره کرد و گفت: امروز در چادرملو کارخانه تولید سالانه یک میلیون و ۵۵۰ هزار تن فولاد اسفندی افتتاح شد که کار بسیار بزرگی است که باعث خودکفایی کشور می‌شود و اشتغال ایجاد می‌کند.

دکتر روحانی با بیان اینکه هیچ چیزی بدتر از بیکاری نیست، اظهار داشت: برخی فکر می‌کنند اشتغال را فقط دولت ایجاد می‌کند در صورتی که اینگونه نیست. دولت باید زیرساخت ها ، سرمایه و تسهیلات را فراهم کند، مجلس باید با وضع قانون برای ارایه تسهیلات زمینه را فراهم کند، قوه قضائیه با تأمین امنیت، امنیت اشغال را ایجاد کند و بقیه کارها دست مردم است.

رئیس جمهور در ادامه به شرایط استان یزد اشاره کرد و گفت: همین استان یزد پر از استعداد و موقعیت‌های استراتژیک و راهبردی است. اگر بگوییم در این استان بیکار داریم، اینجا دیگر همه ما مقصر هستیم و همه ما باید کمک کنیم تا این گره گشوده شود.

دکتر روحانی گردشگری را یکی از مهم‌ترین حوزه‌ها برای ایجاد اشتغال معرفی کرد و اظهار داشت: استان یزد ظرفیت فراوانی در حوزه گردشگری دارد که می‌توان برای ایجاد اشتغال بیشتر از آن استفاده کرد.

رئیس جمهور ادامه داد: اقتصاد دانش‌بنیان بهترین راه ایجاد اشتغال است. یزد در این حوزه استعدادهای فراوانی دارد و با آغاز عملیات احداث کارخانه دانش‌بنیان در استان و راه‌اندازی این کارخانه اشتغال استان متحول می‌شود.

دکتر روحانی در ادامه اخلاق را دیگر دستور مهم پیغمبر به مردم عنوان کرد و گفت: اخلاق در واقع هدف زندگی ماست. پیغمبر زندگی، انسانیت، معاشرت و سلوک با یکدیگر را به ما یاد داد.

رئیس جمهور اظهار داشت: در زمان پیامبر(ص)، کفار، مسلمانان و مشرکین در کنار هم در مدینه زندگی می‌کردند. اگر پیامبر الگوی ماست باید شیوه زندگی پیامبر(ص) و زندگی مسالمت‌آمیز الگوی ما باشد.

دکتر روحانی افزود: از لحاظ امنیت، آرامش و آزادی هیچ جایی از مدینه امن‌تر نبود و آن بخاطر این بود که پیامبری در آن شهر زندگی می‌کرد که این شرایط را در مدینه برای همه ایجاد کرده بود. پیامبر(ص) در بین مردم و مثل مردم خود بود. اگر ما به چنین روزی رسیدیم و به جای انتخاب خط، دایره را انتخاب کردیم که بالا و پایین و اول و آخر نداشته باشد، موفق خواهیم شد.

رئیس جمهور با بیان اینکه اختلاف سلیقه و اختلاف عقیده طبیعی است و افکار یکی نیست، گفت سلمان و ابوذر هر دو صحابی و شاگرد پیامبر(ص) بودند، اما فاصله زیادی با یکدیگر داشتند و اختلاف عقیده و نظرشان فراوان بود. افکار همه ما به یک گونه نیست، اما باید با هم بسازیم و کنار هم باشیم. با اخلاق حسنه هم‌زیستی مسالمت‌آمیز در کنار هم داشته باشیم.

دکتر روحانی در همین رابطه به موضوع انتخابات در کشور اشاره کرد و گفت: انتخابات فرآیند خود را طی می‌کند و از روز ثبت‌نام تا روز رأی‌گیری و انتخاب پیش می‌رود، اما انتخابات که تمام شد، باید همه چیز تمام شود، نباید آن را تا انتخاب بعدی کش بدهیم.

وی افزود: فرد منتخب در انتخابات اعم از انتخابات مجلس، شورا، ریاست جمهوری و یا هر انتخابات دیگری فقط منتخب رأی دهندگانش نیست، بلکه منتخب کل ملت است و همه باید با هر عقیده و نگرشی با فرد انتخاب شده کار کنند تا زمان انتخابات بعدی فرا برسد. همه باید در مدت ۴ سال در کنار و همراه فرد منتخب باشند. همه با هم باشیم و در کنار هم متفق باشیم و اگر نظر دیگری داریم تا انتخابات بعدی صبر کنیم تا فرد مورد نظر خود را انتخاب نمائیم.

رئیس جمهور با بیان اینکه بعد از انتخابات ۴ سال باید آتش‌بس اعلام شود، گفت: در زمان جاهلیت هم که همه با هم جنگ و درگیری داشتند، ۴ ماه، ماه حرام بود و جنگ تعطیل می‌شد، اما گویا در کشور ما، ماه حرام هم نداریم.

دکتر روحانی با بیان اینکه پیامبر(ص) به ما درس اخلاق، تواضع، خلوص و همکاری یاد داد، گفت: پیامبر(ص) به ما گفت که به یاد و به فکر همسایه باشید. امروز با گسترش فضای مجازی و ارتباطات همه با هم همسایه هستیم و با همین تلفن همراه در دست‌مان از هزاران کیلومتر فاصله با هم ارتباط داریم. پس باید به یکدیگر احترام بگذاریم. پیغمبر راه اخلاق را به ما یاد داد، اگر ما ایمان، علم، کار و تلاش و اخلاق را کنار هم قرار دهیم، آنگاه می‌توانیم در کشور از سختی‌ها عبور کنیم.

رئیس جمهور با بیان اینکه تلاش ما به عنوان دولت تسهیل کار برای شماست، گفت: ما در دولت تلاش چندساله‌ای انجام دادیم تا با یک اتحادیه اقتصادی منطقه به نام اتحادیه اوراسیا همکاری کنیم قدم اول این کار از پنجم همین ماه آبان برداشته شده و ما با ۵ کشور دیگر منطقه متصل شدیم این یعنی تحرک در تجارت و تسهیل در بازرگانی و تجارت.

دکتر روحانی خاطر نشان کرد: ما باید زمینه صادرات و وام بانکی را برای سرمایه‌گذاران تسهیل کنیم و امکانات مسکن را در اختیار مردم قرار دهیم و در کنار این اقدامات با تلاش مردم است که می‌توانیم از مشکلات عبور کنیم.

رئیس جمهور با بیان اینکه سخت‌ترین سال‌های بعد از انقلاب از نظر اقتصادی برای کشور سال‌های ۹۷ و ۹۸ بوده است، گفت: در مسئولیت‌های مختلفی که در کشور بعد از پیروزی انقلاب برعهده داشته‌ام، شرایط اقتصادی کشور حتی در زمان جنگ نیز تا به این حد مشکل نبوده است به طوری که امروز با مشکلات فروش نفت، همکاری‌های بانکی، بیمه و انواع مشکلات اقتصادی مواجه هستیم، اما به لطف خدا بعد از پشت سر گذاشتن یک سال سخت، توانستیم راه را باز کنیم. امروز شرایط از سال گذشته بهتر است و امید مردم بیشتر شده است هر چند که هنوز مردم با مشکلاتی در زندگی مواجه هستند.

دکتر روحانی با تأکید بر اینکه با همه توان به فکر منافع عمومی مردم هستیم، تأکید کرد: البته مردم هم برای عبور از مشکلات خودشان تلاش می‌کنند. باید مقاومت کنیم، سخت‌کوش و پرتلاش باشیم، جوانان خود را باور کنیم و با دنیا هم در تعامل باشیم.

رئیس جمهور افزود: کار با همسایه‌هایی همچون ترکیه، عراق، افغانستان و پاکستان و همسایه‌ها در شمال و جنوب، همان تعامل با بیرون است و راه را برای حرکت و تلاش باز کردیم.

دکتر روحانی یاد آور شد: در کنار هم، با هم و به فکر هم باشیم و از سرمایه‌های ملی خود به خوبی استفاده کنیم اگر نسبت به هم مهربان باشیم، می‌توانیم از مشکلات عبور کنیم. البته بار سنگینی روی دوش ماست که شما باید ما را یاری کنید.

رئیس جمهور در بخش پایانی سخنان خود در جلسه شورای اداری و توسعه استان یزد در جمع مدیران این استان تأکید کرد: هر جا بتوانیم از طریق مذاکره مشکل شما مردم را حل کنیم یا آن را کاهش دهیم من به عنوان رئیس جمهور منتخب شما یک ثانیه صبر نخواهم کرد با اینکه می‌دانم کار بسیار سختی است.

دکتر روحانی اضافه کرد: همین الان هم در تماس هستیم و برای حل مشکلات صحبت می‌کنم اما هیچگاه دنبال ذلت نخواهیم رفت ما به دنبال راه‌حل با عزت هستیم. با رهنمودهای رهبر معظم انقلاب و آموزه‌های اسلام، همه در کنار هم هستیم و ان‌شاء الله پیروز خواهیم شد.

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۱۶۲۲۹۵۲۲:۴۶:۵۵ ۱۳۹۸/۸/۱۹
این یک ثانیه هم صبر کن تا دوره تون تموم بشه. دولت بعدی خودش تصمیم بگیره که چه ..... بکنه.
ناشناس۱۱۶۲۳۰۰۲۲:۵۲:۰۲ ۱۳۹۸/۸/۱۹
شما فقط برو.
ناشناس۱۱۶۲۳۰۱۲۲:۵۳:۲۳ ۱۳۹۸/۸/۱۹
مذاكره همچنان راه كارمناسب
ناشناس۱۱۶۲۳۶۲۲۳:۳۵:۰۸ ۱۳۹۸/۸/۱۹
احسنت دقیقا بر عکس تندرها که فقط دنبال جنگ و شعار هستن
ناشناس۱۱۶۲۳۹۳۲۳:۵۳:۰۳ ۱۳۹۸/۸/۱۹
چقدرم برای مذاکره عجله داره! لطفا برای بسط شفافیت، مبارزه با پول شویی، فرار مالیاتی، ایجاد اشتغال، و هزار کار زمین مانده دیگر یک ثانیه را از دست ندهید.
ناشناس۱۱۶۲۳۹۴۲۳:۵۴:۳۵ ۱۳۹۸/۸/۱۹
یکی دیگر از انبوه رکوردهای شیخ ، تناقض است شما را به خدا یکبار از صدر تا ذیل سخنان ایشان در شورای اداری و توسعه استان یزد مرور کنید خواهید دید علاوه بر تناقضات متعدد در همین چند دقیقه ، ایشان با سخنان قبلی خود در اماکن دیگر هم دچار تناقضات .. و محیّرالعقول هستند به نظر میرسد وقتی داشته‌های تحقیقاً هیچ با آرزوهای غیرواقعی و رویایی فاصله‌ی نجومی و کهکشانی داشته باشند تناقض در گفتار و رفتار و پندار آشکار میشود
عمار۱۱۶۲۳۹۶۲۳:۵۷:۲۴ ۱۳۹۸/۸/۱۹
شیخ حسن خودتون به حرفهایی که میزنید ایمان ندارید . مذاکره‌ای در کار نیست چون ترامپ مایل نیست . آنقدر فشار می‌آورند تا خودمان راضی شویم . همین الان اسکلت ما خرد شده شما داری قصه میگی
ناشناس۱۱۶۲۴۰۲۰۰:۰۳:۵۳ ۱۳۹۸/۸/۲۰
کسی از شما انتظار حل مشکلات رو نداره، زحمت بکشید شر نرسانید.
ناشناس۱۱۶۲۴۵۶۰۱:۱۴:۳۶ ۱۳۹۸/۸/۲۰
روحانی با تکیه بر ناخدا کشور را بباد داد
ناشناس۱۱۶۲۴۶۹۰۱:۴۷:۰۶ ۱۳۹۸/۸/۲۰
این گفته روحانی همان چیزیست که اکثریت جامعه از او توقع دارند .
کاظم۱۱۶۲۵۰۶۰۵:۴۷:۱۲ ۱۳۹۸/۸/۲۰
. 12 سال مذاکره با آمریکاو سایر قدرت‌ها به برجامی منتهی شد که راحت یک طرف بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای از آن خارج شد . کل دنیا هم از آمریکا تبعیت کرده و از ترس مجازات به کاهش سطح مراودات با ایران اقدام کرده اند . طرف مقابل شما در نگارش برجام و امتیاز دهی به ایران بسیار حرفه ای عمل کرده و دستاورد ایران بقول آقای سیف رییس سابق بانک مرکزی هیچ بود .بدجوری باختی
حمید۱۱۶۲۵۰۷۰۵:۵۷:۴۱ ۱۳۹۸/۸/۲۰
هرچی تا حالا بامذاکره حل کردی از این ببعد هم بکن
ناشناس۱۱۶۲۵۲۸۰۷:۰۴:۰۸ ۱۳۹۸/۸/۲۰
کسی منکر مذاکره نیست اگر طرف مقابل بویی از انسانیت برده باشد و به نتیجه مذاکرات عمل کند
ناشناس۱۱۶۲۵۳۶۰۷:۲۳:۱۳ ۱۳۹۸/۸/۲۰
دوباره حرفهای ازجنس اینکه بیان دیوار میکشن و .. نه خیر آقای رییس جمهور که فقط در ایجاد فضای دو قطبی و .. استادی بعد از شش سال کابوس وار دوباره در حال بازگشت به کارهای قبل از برجامی و حتی نوازندگان برجام هم دیگه سازشون کوک نیست که یه عده باهاش برقصند
امیر حسین سلطان/تهران۱۱۶۲۵۳۸۰۷:۲۶:۱۷ ۱۳۹۸/۸/۲۰
درود بر روحانی - خدا یار و یاورت
کیوان۱۱۶۲۵۶۳۰۷:۵۸:۵۲ ۱۳۹۸/۸/۲۰
ای شیخ دوازده سال مذاکره شد و منتهی به برجامی شد که ترامپ از آن خارج شد و جولیانی مشاورپرزیدنت آمریکا بر آن تف انداخت جلوی دوربینهای تلویزیونی . شما بیش از این نه صلاحیت و نه قدرت مذاکره را نداشته و نتیجه کار دیپلوماتیک شما را همه ما دیدیم . نگذاشتند و نمی گذارند هم برای ما مردم هیچ ارزشی ندارد . نمیتوانی کار کنید بسم الله استعفا بده برو . منت سر ملت نگذار . نفت میفروختید و خرج می‌کردید . این کار مدیریت حسین قلی خانی را از اول انقلاب تجربه کرده‌ایم .بگم بگم هم بیشتر شما را از چشم مردم می اندازد .
حمید۱۱۶۲۶۴۰۰۸:۵۳:۴۶ ۱۳۹۸/۸/۲۰
مثل مذاکرات قبلی که انجام دادی!؟
ناشناس۱۱۶۲۹۱۷۱۱:۲۳:۵۸ ۱۳۹۸/۸/۲۰
اره که با موشک پرانی شعارهای شما به باد رفت
ناشناس۱۱۶۲۷۱۹۰۹:۴۶:۵۷ ۱۳۹۸/۸/۲۰
همه میدانند که راهی جز مذاکره و بده بستان دیپلماتیک نداریم اما جریانی که گمان میکند زمان بنفع او است مانع است و شما هم چاره ای جز تابعیت ندارید . مردم هم شاهد سقوط سطح زندگی باید نظاره کنند .
ناشناس۱۱۶۲۸۸۶۱۱:۱۲:۰۳ ۱۳۹۸/۸/۲۰
همیشه راحت ترین راه رو انتخاب میکنی فقط واسه حرف زدن همیشه آماده هستی
ناشناس۱۱۶۳۰۸۴۱۲:۳۲:۴۲ ۱۳۹۸/۸/۲۰
جناب روحانی همه کشورها از جمله اعضای دائم شورای امنیت سازمان ملل ، روسای جمهور اوراسیا ، نخست وزیران ژاپن و پاکستان که به ایران هم آمدند و دهها نفر دیگر . پس میفرمایید هر جا بتوانیم مذاکره میکنیم هر جا کجاست ؟
ناشناس۱۱۶۳۲۱۳۱۳:۳۰:۵۳ ۱۳۹۸/۸/۲۰
هنوز داریم گلابی می خوریم بگذار کمی بگذرد بعدا موزها را بیار
ناشناس۱۱۶۳۲۸۷۱۳:۵۹:۳۰ ۱۳۹۸/۸/۲۰
فعلا میوه مذاکرات قبلی رو بخوریم بعد مذاکره جدیدی رو شروع کن
ناشناس۱۱۶۳۳۴۰۱۴:۲۴:۰۴ ۱۳۹۸/۸/۲۰
یه سربازه سربازیش تموم شده ( دوسال سختی کشیدو بی پولی ) رفقیش که تازه گیها دیده بودش گفت : اوه ، چقدر زود گذشت انگار یک ثانیه بود بابا دکتر جان یک ثانیه شما داره 8 سال میشه با آسفالتی ما

پربحث‌های اخیر

  پربحث‌های هفته

  1. دعوا در ماجرای الزام قانونی حجاب بر سر چیست؟

  2. حمله با قمه به یک مغازه‌دار در تهران

  3. ترامپ برای به نتیجه رسیدن تحریم‌ عجله ندارد/ هیچ دموکراتی به دستاورد او دست نمی‌زند

  4. «آیا واشنگتن کر است»؟!/ واکنش منفی جهانی به ادعای بازگشت تحریم های سازمان ملل/ روسیاهی دوباره برای کاخ سفید

  5. روحانی: شنبه و یکشنبه روز پیروزی ایران و شکست آمریکا است/ نباید اجازه دهیم مردم در رنج قرار گیرند

  6. هشدار فرمانده سپاه به رئیس جمهور آمریکا: انتقام ما قطعی است/ اهل شرف و جوانمردی هستیم و سفیر زن را هدف قرار نمی‌دهیم

  7. نامه قرارگاه خاتم‌الانبیاء به رئیس جمهور درباره انتقال پایتخت

  8. گرانی خودرو تا کجا!؟

  9. قیمت سکه به ۱۳,۲۰۰,۰۰۰ تومان رسید/ دلار ۲۶,۹۰۰ تومان شد + جدول

  10. وزیر بهداشت: دیشب به خاطر خیز جدید کرونا نخوابیدم/تقسیم بندی مناطق غلط است

  11. برادر من! انقلابی‌گری با سیاست زدگی بیگانه است

  12. ماجرای تحویل خودروی «دناپلاس» به «نمایندگان مجلس» چیست؟

  13. بلاتکلیفی وزارت صمت/ روحانی وزیر جدید را معرفی می‌کند؟

  14. جهانگیری: امیدوارم آثار مثبت مقابله با گرانی روزهای آینده روشن شود

  15. افزایش ۳ برابری دلار طی ۲ سال 

  16. اطلاعیه دادگستری استان فارس درباره شبهات مطرح شده در خصوص پرونده «نوید افکاری»

  17. مقصر سونامی افزایش قیمت خودرو کیست

  18. داروی جدید کرونا در داروخانه‌های کشور

  19. خیز دوباره کرونا/ورود نواب رئیس به انتخابات ریاست جمهوری/کنایه رسانه اصلاح‌طلب به روحانی/ ربیعی: رنج مردم با تک تک سلول‌های اعضای هیات دولت حس می‌شود

  20. گرداندن اراذل و اوباش در محله تهران‌پارس

  21. مطالبه از مجلس انقلابی...

  22. ضرب و شتم یک کارشناس در استودیویِ شبکه«من و تو» به جرم بیان نظر مخالف + فیلم

  23. ترامپ: توافق فوق‌العاده‌ای با ایران خواهم کرد منتهی باید تا بعد از انتخابات صبر کنند

  24. تمرینات نظامی شاهزاده خانم بلژیکی

  25. واکنش رسانه‌های صهیونیستی و عربی به توافق سازش تل‌آویو با امارات و بحرین

  ابر آروان

  پربحث‌های اخیر

   آخرین عناوین