ارائه وثیقه ۲۰۰ میلیاردی «شبنم نعمت‌زاده» به دادگاه

گروه اجتماعی الف،   3980813099 ۴۱ نظر، ۰ در صف انتشار و ۶ تکراری یا غیرقابل انتشار

وکیل «شبنم نعمت‌زاده» از ارائه آخرین لایحه دفاعیات موکلش به دادگاه خبر داد و گفت: اگر تا ۱۶ آبان، حکم دادگاه صادر نشود، قرار بازداشت به وثیقه دیگری تبدیل و خانم نعمت‌زاده با آن وثیقه آزاد می‌شود.

ارائه وثیقه ۲۰۰ میلیاردی «شبنم نعمت‌زاده» به دادگاه

امیرمسعود مظاهری، وکیل «شبنم نعمت‌زاده» در گفت‌وگو با فارس، در رابطه با آخرین وضعیت ارسال لایحه دفاعیه موکلش در موعد مقرر، گفت: ما آخرین لوایح را به دادگاه ارسال کرده‌ایم اما انتظارمان این بود که تمام متهمان در این پرونده که مداخله داشته‌اند نیز محاکمه شوند.

ارسال مستندات جدید نمایندگان استانی به محضر دادگاه

وی افزود: یکی از موضوعات مهمی که باید به آن توجه شود نقش نمایندگان استانی شرکت توسعه دارویی رسا است. چرا که پس از اخذ آخرین دفاعیات متهمان، تعدادی از این نمایندگان استانی با بنده تماس گرفته‌اند و اعلام کرده‌اند که برخی از اظهارات متهم لشگری‌پور دروغ است اما بنده به آنها گفتم چون آخرین دفاع اخذ شده نمی‌توانم آنها را به محضر دادگاه ببرم.

این وکیل دادگستری گفت: اما به هر حال از لحاظ مسؤولیت شرعی که نباید شهادت را کتمان کرد به این نمایندگان استانی گفتم خودشان بروند و مستندات خود را به اطلاع دادگاه برسانند و نمی‌دانم که اکنون رفته‌اند یا خیر.

وکیل شبنم نعمت‌زاده گفت: هر آنچه که از وجود افراد شبکه‌های فساد در این شرکت و خارج از آن وجود داشته به اطلاع دادگاه رسانده‌ایم و رد تمام این افراد در دفاتر تجاری و حساب و کتاب شرکت موجود است.

حساب‌سازی‌ها و فاکتورهای صوری به قاضی تقدیم شد

مظاهری گفت: دستورات غیرقانونی آقای لشگری‌پور برای صدور فاکتورهای صوری وجود دارد و حساب‌سازی‌ها به صورت مستند در مدارک تجاری شرکت موجود است.

وی تصریح کرد: زمانی می‌توان گفت که یک حکم اتقان کافی را دارد که تمام اشخاص دخیل در آن جرم، محاکمه شوند و میزان مداخله‌شان و تقصیر هر یک روشن و مشخص شود.

خانم نعمت‌زاده بی‌گناه نیست

وکیل شبنم نعمت‌زاده گفت: ما مدعی نیستیم که خانم نعمت‌زاده بی‌گناه است، اسنادی وجود دارد که میزان نقش این متهم را با ابهام مواجه می‌کند. درست است که ایشان 85 درصد سهام شرکت را داشته و نمی‌تواند بگوید از این اتفاقات بی‌خبر است و در هیچ کجای داستان نیست اما باید دید چقدر اقداماتش تأثیر داشته است.

این وکیل دادگستری گفت: اشخاصی که داروها را به استان‌های مرزی فرستاده و از کشور خارج کرده‌اند نیز باید پای محاکمه بیایند. در شرایطی که امروز برای دارو سوبسید و ارز دولتی اختصاص می‌دهیم این اقدامات باید دیده شود.

شبکه قاچاق دارو به استان‌های مرزی نیز باید محاکمه شوند

مظاهری گفت: به اعتقاد ما شبکه قاچاق دارو وجود داشته و زمانی که یک تخصیص 230 درصدی به یک شرکت داده می‌شود یعنی اینکه آن شرکت بار اضافی گرفته، پول نداده و معادل آن هم باید شرکت به آن اعتبار بدهد و در این شرایط هیچ مدیرعاملی نمی‌آید که چوب حراج به شرکتش بزند.

وی گفت: ما تمام این موارد و ادله خود را در آخرین لایحه فرستاده‌ایم و درخواست کرده‌ایم که دقیقاً به آنها توجه و رسیدگی شود؛ برای بنده قطعاً آنچه اولویت دارد حقوق شرکت‌های تولیدکننده دارو است که باید استیفا شود چرا که اکثر منابع آن متعلق به عموم مردم است و باید کسانی که دارو را برده‌اند بیایند پول را پس بدهند و مجازات هم شوند.

تغییر قرار بازداشت «نعمت‌زاده» تا 16 آبان

وکیل شبنم نعمت‌زاده دررابطه با وضعیت موکلش با به اتمام رسیدن قرار بازداشت در تاریخ  16 آبان، گفت: در اتهاماتی که متوجه ایشان است بازداشت موقت یک سال است و بعد از آن باید به قرار وثیقه دیگری تبدیل شود.

مظاهری افزود: اما با توجه به اینکه آخرین دفاع از خانم نعمت‌زاده اخذ شده، پیش‌بینی ما این است چون تحقیقاتی که ما تصورمان بوده نیز انجام شده، شاید نظر دادگاه این باشد که تعیین تکلیف ایشان منوط به احراز موضوعات اشخاص دیگر نباشد.

آزادی متهم با تبدیل قرار بازداشت

وی بیان داشت: در این شرایط به نظر می‌رسد دادگاه، حکم را خواهد داد و ادامه ماندگاری خانم نعمت‌زاده با حکم دادگاه تعیین می‌شود و اگر تا 16 آبان، حکم دادگاه صادر نشود قرار بازداشت باید به وثیقه دیگری تبدیل و خانم نعمت‌زاده با آن وثیقه آزاد شود.

وثیقه 200 میلیاردی برای پرداخت دیون

این وکیل دادگستری گفت: پیشنهاد بنده این است متهمان معاوی با قرار متناسب که همان قرار وثیقه است تعیین وضعیت شوند؛ بنابراین در این پرونده 200 میلیارد تومان مطالبات شرکت‌های تولیدکننده است و اگر خانم نعمت‌زاده 20 تا 30 سال در زندان باشد برای این شرکت‌ها پول نمی‌شود اما اگر وثیقه 200 میلیاردی بگیرند می‌توان از طریق آن دیون را پرداخت کرد.

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۱۵۴۶۲۰۱۳:۳۳:۱۳ ۱۳۹۸/۸/۱۳
من که میدونم اینم مثل نجفی میشه سرانجامش بزرگترین جرمها با کمترین کیفرها
ناشناس۱۱۵۴۸۲۲۱۵:۰۹:۴۲ ۱۳۹۸/۸/۱۳
بعداً مظلوم و بیگناه طلبکار هم خواهد شد مثل فریدون مثل رفیقدوست مثل شهرام مثل بابک مثل کرباسچی مثل رضوی مثل مهدی رفسنجانی مثل داداش اسحاق مثل همه‌ی ذخایر دروغین انقلاب مثل دختر مظلوم!! وزیر بدبخت!!!!!
پیر پالان دوز لاکچری۱۱۵۴۹۹۴۱۷:۵۲:۴۳ ۱۳۹۸/۸/۱۳
جناب رییسی قاضی القضات اولین فردی را که می خواهید قانون از کجا آورده ای را اجرایی و عملیاتی کنید از آقای نعمت زاده شروع کنید ببینید اول انقلاب چقدر مال و اموال داشته اند حالا چقدر و از منابعی کسب شده بسم الله شروع کنید قانون از کجا آورده ای را
ناشناس۱۱۵۵۱۲۹۱۹:۱۴:۱۸ ۱۳۹۸/۸/۱۳
چقدر نجفی نجفی میکنی ؟ .. حرف روی شبنم نعمت زاده دختر نعمت زاده ِ وزیره که در دوره هاشمی ،.
ناشناس۱۱۵۵۳۹۳۲۲:۲۰:۴۱ ۱۳۹۸/۸/۱۳
خیلی سخت نگیرید دیگه ..
ناشناس۱۱۵۴۶۲۷۱۳:۳۵:۴۷ ۱۳۹۸/۸/۱۳
گناهكار و خطا كار بايد مجازات شود و اگر دويست ميليارد هم وجود دارد ، دين را هم بايد پرداخت كرد .
ناشناس۱۱۵۴۶۵۸۱۳:۴۴:۱۴ ۱۳۹۸/۸/۱۳
باید چند برابرش گرفته شه. چون ممکنه بعدا ... بیشتری کشف شود. مقصد بعدی: کانادا
ناشناس۱۱۵۴۶۵۹۱۳:۴۴:۲۳ ۱۳۹۸/۸/۱۳
بابا اینا مملکت رو تا مرز بحران رسوندن حالا میگن وثیقه ی ۲۰۰ میلیاردی بگیرین طرف وآزاد کنین اینا چجوری اینقدر..
ناشناس۱۱۵۴۶۶۴۱۳:۴۵:۲۷ ۱۳۹۸/۸/۱۳
این مثل همون تصادف پورشه شد تصادف کردم پولشو میدم.. تو ایران خلاف کن پولشو بده..
ناشناس۱۱۵۴۷۰۷۱۴:۰۶:۴۵ ۱۳۹۸/۸/۱۳
وثیقه باید گرفته بشه و ایشون رو قطع یدی بکنند به جرم دزدی.تمام بدهی ها پرداخته بشه و ایشون رو .. تا درس عبرت بشه
ناشناس۱۱۵۴۷۰۸۱۴:۰۶:۴۷ ۱۳۹۸/۸/۱۳
بخدا هر روز چهره اش عوض ميشه
ناشناس۱۱۵۵۱۳۰۱۹:۱۴:۴۴ ۱۳۹۸/۸/۱۳
و چادر رو برای دادگاه انتخاب کرده . چقدر دورویی ؟
ناشناس۱۱۵۴۷۱۳۱۴:۰۸:۳۵ ۱۳۹۸/۸/۱۳
این هم ازاد بشه رفته کانادا
ناشناس۱۱۵۴۷۲۲۱۴:۱۳:۵۱ ۱۳۹۸/۸/۱۳
از کجا آورده؟!!! ارائه این وثیقه بررسی می‌شود.؟!!
ناشناس۱۱۵۴۹۸۳۱۷:۴۶:۱۸ ۱۳۹۸/۸/۱۳
کدام وثيقه؟! نه به باره نه به داره و قاضی هنوز وثيقه تعيين نکرده.. متن را بخونند بعد اظهار نظر کنند!
هوشیار۱۱۵۴۷۴۰۱۴:۲۲:۲۱ ۱۳۹۸/۸/۱۳
اگه تو دولت قبل دختر وزیر این کار رو کرده بود هزار جور حرف و متلک به دولت میزدند الان انگار نه انگار
ناشناس۱۱۵۴۷۴۷۱۴:۲۵:۲۰ ۱۳۹۸/۸/۱۳
تمام كلاهبردارا همين رو ميگن: تا آخر عمر تو زندان بمونيم برای شما پول نميشه پس بياييد ده درصد طلبتون رو بگيريد رضايت بديد تا بيام بيرون باقيشو بدم . حالا تا چند سال طول بكشه تا باقيشو بده خدا داند و اصلا اون پولي كه ميده ديگه ارزش اوليه رو داره يا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ناشناس۱۱۵۴۷۴۸۱۴:۲۵:۳۲ ۱۳۹۸/۸/۱۳
این هم یکی دیگه از دخترهای مظلوم وزراست
ناشناس۱۱۵۴۷۴۹۱۴:۲۵:۵۲ ۱۳۹۸/۸/۱۳
البته بماند که 200میلیارد رو جور میکنن و همه چی به خوبی و خوشی حل میشه!!! مثل پرونده قتل همسر نجفی!
ناشناس۱۱۵۵۱۳۵۱۹:۱۸:۲۴ ۱۳۹۸/۸/۱۳
آی.کیوی بسیار عزیز و محترم پرونده نجفی داستانش با این پرونده فرق میکنه . درسته در کشور ما خیلی چیزا به سیاست گره خورده اما پرونده های جنایی ربطی به مفاسد اینچنینی ندارند . لطفا عینکتو عوض کن .
ناشناس۱۱۵۴۷۵۴۱۴:۳۰:۵۷ ۱۳۹۸/۸/۱۳
دویست میلیارد مال اندوزی از بیت المال و بیماران نیازمند در جمهوری اسلامی با کمک پدری که وزیر بوده.!! آیا این مصداق مفسد فی الارض نیست؟
ناشناس۱۱۵۴۷۶۲۱۴:۳۴:۳۷ ۱۳۹۸/۸/۱۳
نگرانم اگر بیشتر پول وثیقه دادگاه خواستن این بنده خدا چه جوری تامین کنه؟!!
سامان۱۱۵۴۸۳۹۱۵:۲۲:۳۵ ۱۳۹۸/۸/۱۳
خدایی تو منطقه ۳ تهران زندگی میکنم ، کارم میکنم ۳۴ سالمه ، لیسانسم دارم ، گفتم به مامان سه میلیون وام بازنشستگانو بگیره بده من، کانون بازنشستگانم هنوز .. ،اینا 200 میلیاردو از کجا میارن
ناشناس۱۱۵۴۸۵۲۱۵:۳۰:۴۱ ۱۳۹۸/۸/۱۳
من موافق بازداشت متهمان معمولی که می توانند وثیقه بگذارند نیستم ولی چنین فردی با ارتباطات خانوادگی با مسئولین کشور و اتهام سنگین و زشت باید در زندان بماند تا مردم قبول کنند واقعا قصد مقابله با فساد وجود دارد ضمن اینکه مبلغ بالای وثیقه خودش مسئله ساز است. کل ثروت این خانواده در ابتدای انقلاب چقدر بوده که حالا برای وثیقه یک نفر می توانند تامین کنند. همچنین وثیقه بالا یعنی هر خلافی را می شود با پول خرید
یک دوست۱۱۵۴۸۵۶۱۶:۰۱:۵۲ ۱۳۹۸/۸/۱۳
چرا باید دختر آقای X یا داماد آقای Y یا پسر اون یکی وثیقه 200 میلیاردی براش مثل آب خوردن باشه در حالی که گروه بزرگی از این مردم برای مقدمات زندگیشون هزار گرفتاری و بدبختی دارند؟ این عدالته؟ میدونید بابت کاخهایی که اینها ساختند چند نفر تمام زندگیشون رو باختن؟ این قتل نیست؟ جرمش از جرم اون کسی که تو یه دعوا یکی رو کشته کمتره؟ خدایا به خودت پناه میبرم.
مهدی۱۱۵۴۸۶۷۱۶:۱۹:۴۲ ۱۳۹۸/۸/۱۳
آقای قوه قضاییه، شما را به خدا.. جدیت در کار خود داشته باشید و با در نظر گرفتن خداوند متعال، و از گردن کلفتهای بی ..و .. کشور نترسید. گریه و لابه های امثال شبنم خانم در هنگام گیر افتادن، اشک تمساح است و همانطور که همیشه دیده اید، وقتی با یک پشت دستی آزادشان میکنید، دوباره روز از نو روزی از نو و میروند دنبال ایجاد فساد گسترده تر از قبل. لطفا قانون و عدالت را اجرا کنید. 200 میلیارد تومان وثیقه هم از راه غیر مشروع بدست آمده و خواهند پرداخت.. شما دست یک گوسفند دزد حرفه ای را بدرستی قطع میکنید, چطور میخواهید از اینهمه جرم و جنایت این خانم و وابستگانشان در حق کشور و مردم ...؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ فقط و فقط و فقط مصادره تمامی اموال این ..ها و سپس اعدام.
ناشناس۱۱۵۴۸۷۴۱۶:۲۹:۴۰ ۱۳۹۸/۸/۱۳
حکمش باید اعدا باشه
ناشناس۱۱۵۴۸۷۷۱۶:۳۰:۵۵ ۱۳۹۸/۸/۱۳
۴ برابر شدن سرمایه های دزدی اینها رو هم حساب کردید؟
ناشناس۱۱۵۴۸۹۴۱۶:۴۵:۰۰ ۱۳۹۸/۸/۱۳
وکیل ایشون انگار ازموضع قدرت ودست بالا حرف میزنه.یکی نیست بگه این دویست میلیارد بدهی رو چرا تو این چند سال ندادین وجرم برهم زدن امنیت دارویی کشور وتهدید سلامت آدمها هم انگار موضوع مهمی نیست .قوه قضاییه باید جوری حکم بده که داغ دلی باشه بردل این ژنهای خوب بی خاصیت تا نتونند با پول وقدرت هرکاری خواستند بکنند.
ناشناس۱۱۵۴۹۰۲۱۶:۵۰:۳۳ ۱۳۹۸/۸/۱۳
این حجم از فساد و .. در تاریخ بشر بی سابقه است
ناشناس۱۱۵۴۹۶۴۱۷:۳۸:۰۴ ۱۳۹۸/۸/۱۳
تا مجازات اعدام در مورد مفسدان اقتصادي اجرا نشود پديده رانت خواري و خيانت عادي خواهد بود //جناب آقاي رييسي مردم منتظرند..
ناشناس۱۱۵۴۹۶۹۱۷:۴۰:۱۶ ۱۳۹۸/۸/۱۳
عدالت کجاست یعنی چه که پول بده آزاد شو.
محمد۱۱۵۵۰۰۰۱۸:۰۰:۵۸ ۱۳۹۸/۸/۱۳
دویست میلیارد از کجا اومد دختر وزیر محترم
ناشناس۱۱۵۵۰۵۰۱۸:۳۰:۳۸ ۱۳۹۸/۸/۱۳
الگو ی ایشان و خانواده شأن مسلما حضرت علی ع نبوده . تظاهر تظاهر دشمن است.
ناشناس۱۱۵۵۰۸۷۱۸:۵۱:۲۱ ۱۳۹۸/۸/۱۳
دختر اینقدر داره باباش چقدر داره؟
ناشناس۱۱۵۵۱۲۶۱۹:۱۲:۴۰ ۱۳۹۸/۸/۱۳
بابا هزار هزار میلیارد باد هوا رفت اینکه دویست میلیارده چه کم جنبه
ناشناس۱۱۵۵۱۸۲۱۹:۴۷:۰۲ ۱۳۹۸/۸/۱۳
این نعمت زاده تازه از دکتر توکلی هم بخاطر پیگیری ثروتش شکایت کرده بود
الف ر۱۱۵۵۲۱۹۲۰:۰۷:۳۳ ۱۳۹۸/۸/۱۳
لااله الا الله !! 200 میلیارد از کجا میاوره ؟ فرزندان فوق لیسانس مهندسی من از دانشگاه های دولتی توان خرید یک پراید را ندارند عجب آشفته بازاری ..
ناشناس۱۱۵۵۲۳۳۲۰:۱۷:۲۵ ۱۳۹۸/۸/۱۳
حسن با این وزرای چی کار کردی؟!!! مثل ..به هیچی رحم نکردید
ناشناس۱۱۵۵۲۳۴۲۰:۱۸:۳۰ ۱۳۹۸/۸/۱۳
اگه پدران شون بررسی بشند چی میشه؟
ناشناس۱۱۵۵۲۷۰۲۰:۵۴:۵۳ ۱۳۹۸/۸/۱۳
باید اول پدران اینها محاکمه بشوند تا ساپورت و حمایت و سفارش پدراشون نباشه..

پربحث‌های دیروز

 1. مجلس به تهدیدهای تاجگردون چه پاسخی می‌دهد؟

 2. اعتبارنامه تاجگردون رد شد

 3. واکنش کاربران توییتر به رد اعتبارنامه تاجگردون؛ مجلس از اولین آزمون بزرگ خود سربلند بیرون آمد/ حالا نوبت تلاش مضاعف برای حل مشکلات است

 4. تاجگردون کیفش را از مجلس برداشت و رفت

 5. دولت روحانی رکورددار جهش ارز در تمام دولت‌ها است/ چرخ اقتصاد از کار افتاده/ نتیجه سیاست دلار ۴۲۰۰ تومانی چه بود؟

 6. مردم اندونزی حیوانات را در آتشفشان ریختند

 7. روحانی: اعتراف می‌کنم که در ساخت مسکن عقب ماندگی داشتیم

 8. اولین واکنش تاجگردون به رد اعتبارنامه‌اش

 9. جهانپور: خیلی از مبتلایان به کرونا در ایران شناسایی نشده‌اند/ تنها ۱۰ درصد تهرانی‌ها نکات بهداشتی را رعایت می‌کنند

 10. وزیر راه: حداکثر سقف قرارداد‌ اجاره در تهران ۲۵ درصد تعیین شد/ هیجانات کاذب‌ بازار مسکن را آرام می‌کنیم

 11. پرواز عمودی خلبان ایرانی با بمب افکن F ۴

 12. اینستاگرام پست ضرغامی را حذف کرد / اینبار وحشت از نام دختر سردار سلیمانی

 13. سقوط خوفناک یک هواپیما در حاشیه بزرگراه

 14. آمار به‌روز جهانی درباره کرونا/ ایران پنجمین کشور دنیا از نظر تعداد فوتی جدید

 15. روحانی: اعتراف می‌کنم دولت یازدهم در موضوع مسکن عقب‌ماندگی داشت/ زدن ماسک در حمل‌ونقل عمومی و ادارات الزامی می‌شود/ ظریف سمبل قدرت سیاسی است

 16. قیمت خودرو در بازار آزاد مشخص شد/ جدول

 17. توئیت زاکانی خطاب به مردم گچساران

پربحث‌های هفته

 1. یک درس مهم ظریف در سیاست خارجی

 2. اصرار بر تحقیر ایران در ماجراي واکسن کرونا !

 3. از تنور سوال از رییس جمهور نانی گرم ‌می‌شود؟!

 4. پایان شوروی گونه آمریکا ؟

 5. مجلس به تهدیدهای تاجگردون چه پاسخی می‌دهد؟

 6. به چه قیمت؟

 7. طرح سؤال از رئیس‌جمهور با ۲۰۰ امضا تقدیم هیئت‌رئیسه مجلس شد + محورهای سوال

 8. دوره آموزشی سربازی ۲ ماهه شد

 9. اعتبارنامه تاجگردون رد شد

 10. حاشیه‌های حضور ظریف در مجلس

 11. شما بگویید به چه قیمتی ؟!

 12. روایت روحانی از مدیریت دولت بر اقتصاد کشور/جنجال سخنرانی ظریف/ بازداشت عضو تیم سابق مذاکره‌کننده هسته‌ای/افروغ: صداوسیما اسیر نفوذ، تظاهر و ریا شده است

 13.  ردپای زنگنه در هپکو به نقل از نماینده تهران/ وزارت نفت: بیژن زنگنه از سال ۸۵ بازنشسته است  

 14. ضرب و شتم پزشک متخصص توسط همراهان بیمار + عکس

 15. روحانی: اقتصاد کشور تحت مدیریت قرار دارد/ در ماه‌های آینده به ثبات در اقتصاد و بازار ارز خواهیم رسید

 16. تهیه طرح تغییر الگوی سهمیه بندی بنزین در مجلس/ اختصاص سهمیه بنزین به خانواده به جای خودرو

 17. معجزه ای که اتفاق نیفتاد!

 18. واکنش همتی به برخی اقتصاددانان؛ نقدینگی موجود نمی‌تواند به تورم بالا منجر ‌شود

 19. سیروس گرجستانی درگذشت

 20. حکم یک دادگاه آمریکایی: محموله نفتکش‌های ایرانی که به ونزوئلا رفته بودند، مصادره شود

 21. نمکی: دلم نمی‌خواست با چنین تاوان سنگینی حرف‌هایم را جدی بگیرند

 22. سیف: بانک مرکزی استقلال ندارد و تابع نظرات رئیس‌جمهور است/ برجام مشکل روابط بانکی ایران را حل نکرد

 23. احمد توکلی: با استیضاح روحانی بیشتر موافقم

 24. واکنش کاربران توییتر به رد اعتبارنامه تاجگردون؛ مجلس از اولین آزمون بزرگ خود سربلند بیرون آمد/ حالا نوبت تلاش مضاعف برای حل مشکلات است

 25. تاجگردون کیفش را از مجلس برداشت و رفت

ابر آروان

پربحث‌های هفته

 1. اصرار بر تحقیر ایران در ماجراي واکسن کرونا !

 2. دوره آموزشی سربازی ۲ ماهه شد

 3. معجزه ای که اتفاق نیفتاد!

 4. کرونا جان ۲۰۰ نفر دیگر را در ایران گرفت/ ۱۹ استان در شرایط قرمز و هشدار

 5. گزارش گاردین از بحران بدهی مستاجران در بریتانیا

 6. جهانپور: خیلی از مبتلایان به کرونا در ایران شناسایی نشده‌اند/ تنها ۱۰ درصد تهرانی‌ها نکات بهداشتی را رعایت می‌کنند

 7. رئیسی: منابع کشور نباید در اختیار افراد بی‌صلاحیت قرار بگیرد/ عدم مدیریت قیمت‌ها موجب رنجش مردم شده است

 8. ختم رسیدگی به پرونده گروه عظام اعلام شد/ متهم ایروانی: بدهی به بانک جرم نیست، افتخار است!

 9. آخرین آمار کرونا در ایران: ۲۴۴۹ مبتلای جدید/ ۱۸ استان در وضعیت قرمز و هشدار

 10. دولت در انتظار معجزه ماسک ؟!

 11. رئیس پلیس راهور: فقط آقایان می‌توانند راکب موتورسیکلت‌های برقی باشند

 12. گزارشی از اولین روز اجباری شدن ماسک در مکان‌های عمومی تهران

 13. ابراز نگرانی آیت الله نوری همدانی از وضع معیشتی طلاب

 14. مردانی: تاکنون ۲۰ درصد جمعیت کشور به کرونا مبتلا شده‌اند

 15. کرونا در پیچ سرنوشت ساز؛ تخت هاي پر و پرستاران ٨٩ روزه !

 16. کرونا به پرسنل آرامستان‌ها هم رحم نمی‌کند/ خیرات کووید-۱۹ در بهشت زهرا

 17. دستور وزیر کار برای تمدید دفترچه بیمه کارگران هفت تپه

آخرین عناوین