مالک باشگاه تراکتور: فوتبال ایران دچار دردانه های پایتخت شده است/ داوران شجاعت ندارند

گروه ورزشی الف،   3980811188 ۱۸ نظر، ۰ در صف انتشار و ۳ تکراری یا غیرقابل انتشار

محمدرضا زنوزی گفت: در آپارتاید رسانه ای دو تیم دردانه پایتخت قرار گرفته ایم. آنها هیچ چیز را قبول نمی کنند.

به گزارش مهر، محمدرضا زنوزی پس از باخت چهار بر دو تراکتور مقابل استقلال تهران گفت: من قبل از هر چیز به هواداران تراکتور بابت پنجم شدن در دنیا به عنوان پر هوادارترین تیم دنیا را تبریک بگویم. دومین تبریکم را هم باید بابت شخصیت بالایی که نشان دادند بگویم. آنها با تشویق های پس از باخت تیم فرهنگ و شخصیت والای خود را به نمایش گذاشتند.

مالک باشگاه تراکتور در گفتگو با رادیو جوان درباره بیانیه ای که شب گذشته خطاب به هواداران تراکتور اعلام کرده بود اظهار داشت: کوچکترین کار را در قبال آنها انجام دادم. من به عنوان یک هوادار به آنها پیام دادم تا به نوعی از آنها تقدیر و تشکر کنم.

وی درباره تعصب هواداران تراکتور به این تیم تاکید کرد: هواداران تراکتور واقعا مظلوم هستند. با اینکه پر هوادارترین تیم آسیا و ایران هستیم ولی واقعا به سادگی حق آنها خورده می شود. آنها مظلومانه تیمشان را تشویق می کنند. باید قبول کنیم تمام مشکلات از ورزشگاه آزادی شروع می شود. آنجا مشکلاتی ایجاد می کنند که تیم های شهرستانی و هوادارانشان مجبور می شوند جواب بدهند.

زنوزی به اتفاقات بازی پرسپولیس و ماشین سازی تبریز نیز اشاره کرد و گفت: مادر دو شهید و دو جانباز چه گناهی دارد که توهین بشنود. مسئولان فدراسیون هم سکوت می کند. ما از برخوردهای اینچنینی کمیته انضباطی هم که اکنون صحبت می کنند زیاد شنیده ایم. چرا در بازی پرسپولیس و سپاهان سر سپاهان را بریده اند. ما یاد گرفته ایم به خاطر دردانه هایمان سر تیم های شهرستانی را ببُریم.

مالک تراکتور در پاسخ به این سوال که چگونه خودتان را پنجمین تیم پر طرفدار دنیا می دانید افزود: سایت «ترانسفرمارکت» اعلام کرده است.

زنوزی درباره شایعه مشکلات مالی تراکتور تصریح کرد: در برنامه دیگری عنوان کردم ما در آپارتاید رسانه ای دو تیم دردانه قرار گرفته ایم. آنها هیچ چیز را قبول نمی کنند. مسئولان باید بپذیرند که دو سه قطب دیگر فوتبالی نیز ایجاد شده است. هر تهمتی را حاضرند تیم های رسانه ای آنها بزنند. تا کنون 30 الی 35 درصد از قراردادهای فصل جاری را پرداخت کردیم. به صراحت می گویم آنها نمی توانند قبول کنند که قطب دیگری وجود دارد که از تیم هایشان پرطرفدارتر است.

وی در ادامه افزود: یکی از روزنامه ها می گوید من در تاتارستان هستم . بله! من اینجا هستم اما اگر آن روزنامه در جریان باشد به خاطر آنها رفته ام که ترمینال تجاری در آنجا ایجاد کنم و برای جمهوری اسلامی است. من صنعتگر بین المللی هستم. خودم را تعریف نمی کنم اما متاسفانه با آپارتاید رسانه ای روبرو هستیم که مربوط به تمام شهرستان هاست.

زنوزی بار دیگر درباره مالکیت مشترک ماشین سازی و تراکتور اظهار داشت: بارها گفته ام و چندین با اعلام کردم هرکس ماشین سازی را می خواهد بسم الله! من تیم را همین طوری می دهم. فقط بیاید و در شان تیم حفظ کند. نمی خواهیم ماشین سازی را مثل پاس کنیم.

وی ادامه داد: خیلی مسائل در لیگ برتر تاثیرگذار است. این درست نیست داوران وقتی مورد غضب هواداران دو تیم پایتخت قرار می گیرند بیایند جهت‌دار قضاوت کنند. باید جرات به داوران برگردد. تیم های شهرستانی از این موضوع ضربه می خورند. دردانه ها را خصوصی کنند خیال همه راحت می شود.

زنوزی اذعان داشت: من به نفع هواداران آنها می گویم که باید خصوصی شوند. این دو تیم در رقابت با بخش خصوصی جا خواهند ماند.

مالک باشگاه تراکتور به عملکرد بیژن حیدری داور بازی استقلال و تراکتور نیز اشاره کرد و گفت: بازیکن استقلال در دقیقه 4 به عقیده اکثر کارشناسان داوری باید اخراج می شد. اگر می گویم جرات از داوران گرفته شده است به همین خاطر است. داوران پشت دروازه و کمک ها هیچ کمکی به داور وسط نمی کنند.

وی در پایان به حمایت از مصطفی دنیزلی پرداخت و تاکید کرد: از آقای دنیزلی حمایت می کنم. تیم خیلی خوبی ساخته و دستش درد نکند. بهترین تیم دنیا هم که باشید دو سه باخت می آورد. گاهی اوقات بارسلونا هم از تیم های قعر جدولی شکست می خورد؛ ما که از استقلال شکست خوردیم.

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۱۵۱۷۵۲۲۰:۳۶:۰۵ ۱۳۹۸/۸/۱۱
ببینید از کی گفتم اگر جلوی برخی کارهای تماشاگران این تیم گرفته نشود مشکل ایجاد خواهند کرد
امین۱۱۵۲۲۶۵۱۰:۰۰:۴۱ ۱۳۹۸/۸/۱۲
این تیم یا همه تیمها!!!!
ناشناس۱۱۵۱۷۵۹۲۰:۳۹:۴۳ ۱۳۹۸/۸/۱۱
فکر کن منچسترها رئال مادرید بارسلونا بایرن مونیخ یوونتوس لیورپول چلسی آرسنال دورتمند در ایران پرسپولیس و استقلال و دیگر قاره ها بماند جایی ندارد و صاف این تیم شده پنجم در تیم های پر طرفدار!!!!
ناشناس۱۱۵۱۷۸۵۲۱:۱۵:۲۰ ۱۳۹۸/۸/۱۱
آخه ، تو همین ایران تیم تو بعد از استقلال و پرسپولیسه از لحاظ تعداد هوادار . یعنی تو همین ایران ، سومه . اونوقت تو کدوم دنیا تیمت میشه پنجم ؟؟؟ رئال و بارسلون و یوونتوس و میلان و منچستر و چلسی و آرسنال و لیورپول و بایرن مونیخ و صدها تیم دیگه در اروپا و امریکای لاتین و .. چی میشه ؟؟؟ خوبه حرف که میزنی جوری نباشه که ..
ناشناس۱۱۵۲۲۵۸۰۹:۵۰:۳۶ ۱۳۹۸/۸/۱۲
فکر نکنم تو ایران هم سوم باشه به هر حال فرقی نمیکنه اول هم که باشه رفتار همشون از مدیرعامل و مجری تلویزیون و تماشاچی غلطه.
ناشناس۱۱۵۲۳۲۴۱۰:۳۶:۲۱ ۱۳۹۸/۸/۱۲
وقتی در برابر حقیقت مقاومت میکنی هیچ راهی برای اثبات نیست کی گفته اون دو تا تیم بیشتر طرفدار دارند این خیال شما و القای رسانه های کهنه است اگر استادیوم تبریز 150 هزار صندلی داشت باز هم پُر میشد
ناشناس۱۱۵۱۷۹۰۲۱:۱۸:۲۷ ۱۳۹۸/۸/۱۱
خنده دارتر از این حرف نشنیدم که میگه پرطرفدارترین تیم ایرانه
ناشناس۱۱۵۱۸۴۳۲۲:۱۵:۴۲ ۱۳۹۸/۸/۱۱
اونجا رو خوب اومدی: ما که از استقلال باختیم!
مهدی۱۱۵۱۸۷۵۲۲:۵۹:۰۶ ۱۳۹۸/۸/۱۱
آقای زنوزی، اینهمه من من ..نکن. ایکاش درباره آن چند هزار میلیارد تومانی هم که به بانکها( یعنی پول مردم و کشور) بدهکار هستید توضیحی میدادید. نمیخواهید پول مردم را پس دهید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ناشناس۱۱۵۱۹۴۱۲۳:۵۵:۴۲ ۱۳۹۸/۸/۱۱
حمایت دولت ترکیه از هوادارانت نژاد پرستانه نبود؟ هو کردن در موقع قرائت قران چی؟ خجالت .. هر تیمی که تراکتور را ببرد لایق تحسینه
ناشناس۱۱۵۱۹۹۰۰۱:۲۵:۲۱ ۱۳۹۸/۸/۱۲
جالبه این آقا بجای اینکه در.. باشه صحبت های کارشناسی فوتبال می کنه!!
ناشناس۱۱۵۲۰۳۴۰۶:۲۰:۳۹ ۱۳۹۸/۸/۱۲
آقای زنوزی این قدر دنبال قومگرایی نباشید ‌ چرا فکر می کنید و بعد از هر باخت القا می کنید که به مردم آذربایجان دارند ظلم می کنند ؟ چرا القا می کنید که تیمهای استقلال و پرسپولیس دارند حق شما را می خورند ؟ آن روزهایی که تیم شما برنده می شد و تیم ها را شکست می داد این حرفهای سخیف را نمی گفتید . در فوتبال دنبال چی هستید ؟ متاسفانه بعضی ها در تبریز شعارهایی بر ضد ملی گرایی و اتحاد و یکپارچه گی ایران سر می دهند . حتی از واژه هایی بر خلاف خلیج فارس چرا ؟
ناشناس۱۱۵۲۰۴۸۰۶:۵۰:۳۵ ۱۳۹۸/۸/۱۲
بعد ميگن چرا پشت سرتورك هاحرف درميارن
سعید۱۱۵۲۰۸۲۰۷:۴۶:۲۴ ۱۳۹۸/۸/۱۲
چقدر جالبه از تماشاگرای هتاک خودشون حمایت هم میکنند!
علی۱۱۵۲۰۸۶۰۷:۵۱:۲۲ ۱۳۹۸/۸/۱۲
اصطلاح دردانه برای استقلال و پرسپولیس واقعا به جاست. تا وقتی کل فوتبال ایران همین دو تیم باشند و از فدراسیون، وزارت ورزش و روزنامه ها فقط در صدد حمایت از این دو تیم و قربانی کردن سایر تیم ها باشند، فوتبال ایران پیشرفت نخواهد کرد و تا ابد از بحرین شکست خواهد خورد. در سالیان گذشته پاس قهرمان آسیا شد. سپاهان و ذوب آهن به فینال رسیدند ولی در رسانه ها طوری عنوان می شود ولی انگار در این سال فقط و فقط پرسپولیس به فینال آسیا رسیده است.
ناشناس۱۱۵۲۰۸۸۰۷:۵۵:۴۱ ۱۳۹۸/۸/۱۲
آیا این آقا از نتیجه بازی اطلاع داردکه چهار تا خورده واین سخنان تفرقه انگیز را برای توجیه شکست سنگین میگوید
ناشناس۱۱۵۲۳۳۱۱۰:۳۹:۱۵ ۱۳۹۸/۸/۱۲
جهل قابل علاجه ولی تجاهل نه گزارشگر گفت بلحاظ آمار حضور طرفداران در استادیوم پنجم هست و کاملا درسته میخواهید در تهران 150 هزار نفر بیاییم استادیوم ؟
آرش۱۱۵۲۳۷۸۱۱:۱۰:۲۴ ۱۳۹۸/۸/۱۲
شخصیت بالای تیم تراکتور و هواداران .. و .. و .. تراکتور با هم همخوانی ندارد.شعارهای ضد ایرانی و ..پرستانه و .. تیم تراکتور در همه جا هویداست.

پربحث‌های دیروز

 1. مشکل آمریکا فقط جمهوری اسلامی نیست، با مصدق هم مشکل داشتند/ مذاکره یعنی بازی در زمین تندروهای آمریکایی/ این آمریکاست که ما را نمی‌خواهد/ غرب اندیشی کشور را معطل کرده است 

 2. زنگنه: برنامه‌ای برای افزایش قیمت گازوئیل نداریم/ سهمیه‌بندی بنزین تاثیری در قاچاق ندارد

 3. اردوگاه زندانیان آمریکایی در کره شمالی: درسی برای ما

 4. نشانی‌های غلط دادن به دولت؛ نوشداروهای بعد از مرگ سهراب...

 5. رمزگشایی از سبک پوشش رهبر کره شمالی/ لباس‌های «اون» حرف‌های زیادی برای گفتن دارند

 6. بودجه صداوسیما نصف بودجه یک فیلم هالیوود

 7. دلیل شکست حزب کارگر در یک نظرسنجی به روایت دیلی میرور

 8. عضو هیأت رئیسه مجلس: قدرت خرید حقوق‌بگیران در سال آینده ۲۰درصد کاهش می‌یابد

 9. دروغ رسانه‌های دولت درباره مالیات نهادهای انقلابی

 10. پیش‌بینی رئیس کل بانک مرکزی درباره تورم و بازار ارز

 11. تابلوی بلوار ناصر حجازی در غرب تهران نصب شد

 12. پروژه استعفای روحانی، از کدام اتاق فکر درآمده؟

 13. صادق خرازی: روحانی در ماجرای بنزین به شعور جامعه ریشخند زد / بیانیه ۷۷ اصلاح‌طلب عقده گشایی با اصل نظام بود

 14. روحانی در جریان «زمان دقیق» اجرای طرح بنزینی بود

 15. حباب قیمتی در بازار مسکن شکسته شد

 16. محسن هاشمی: مترو بعد از گرانی بنزین فوق العاده شلوغ‌تر شده است

 17. یکی از بزرگترین کشتارهای حیوانات در جهان

 18. بدون تعارف با دانشمند تازه آزاد شده از زندان‌های آمریکا

 19. واکنش‌ها به پیشنهاد استعفای روحانی/ کرباسچی: باید صادقانه به اشتباهمان اعتراف کنیم/ روایت مجید انصاری از رایزنی با شورای نگهبان

 20. شبکه ملی باعث محدودیت در اینترنت خارج کشور می‌شود؟

پربحث‌های هفته

 1. جهانگیری: تفاوت ما با دولت قبل در مبارزه با فساد است؛ هیچ خط قرمزی نداریم/ مردم باید باور داشته باشند که قوه قضائیه پاک است

 2. حقوق کارگران و کارمندان در سال ۹۹ چقدر باید افزایش پیدا کند؟

 3. روند سقوط قدرت خرید کارمندان در سالهای اخیر+جدول

 4. قایق‌های تندروی سپاه در نزدیکی ناو آبراهام لینکن

 5. رستوران‌های عربستان مختلط شد

 6. روایت شاهدعینی از فرار مالیاتی پزشک پنجه طلا!

 7. بودجه ۹۹ بوی نفت نمی دهد

 8. دستمزد مهناز افشار از شبکه ماهواره‌ای چقدر است؟

 9. واکنش کاربران به اولین اجرای مزدک میرزایی

 10. مشکل آمریکا فقط جمهوری اسلامی نیست، با مصدق هم مشکل داشتند/ مذاکره یعنی بازی در زمین تندروهای آمریکایی/ این آمریکاست که ما را نمی‌خواهد/ غرب اندیشی کشور را معطل کرده است 

 11. حکم عجیب مشاور وزیر بهداشت برای پسرش + سند

 12. زنگنه: برنامه‌ای برای افزایش قیمت گازوئیل نداریم/ سهمیه‌بندی بنزین تاثیری در قاچاق ندارد

 13. نگاهی به قتل فجیع نوجوان عراقی در بغداد

 14. کاهش سهمیه ۳۰ درصدی ایثارگران در کنکور به ۵ درصد

 15. یک عکس، یک شرح | نان، پست نمی‌شود...

 16. ناراحتی مردم رشت از رویکرد سریال تلویزیونی وارش

 17. نماینده مجلس: ممکن است نرخ بنزین دو هزار تومان شود/ دو نرخی بودن بنزین در بودجه ۹۹ حذف می‌شود

 18. نقش پزشکان بهارستان در معافیات مالیاتی همکاران! / یک جلسه تاریخی از تعارض منافع+فیلم

 19. زنگنه: کارت سوخت حذف نشده بود!/ علی مطهری: حوادث آبان را به گردن سلطنت‌طلبان نیندازیم/ علت‌ خنده‌های روحانی در جلسه بعد از گرانی بنزین

 20. ۳ دلیل روانی افزایش قیمت ارز

 21. خودتان راجع به این تصاویر قضاوت کنید!

 22. «سورپرایز» آذری جهرمی معرفی شد

 23. واکنش ربیعی به خنده‌های روحانی بعد از گران شدن بنزین: گاهی خنده‌هایی به لب می‌آید که از سوز دل است/ ایده اطلاعات بسیج از من بود

 24. نماینده بسیج دانشجویی خطاب به روحانی: قرار بود رفاه بیاورید؛ نه اینکه مردم گرفتار نان شب شوند/ کلیدتان شکسته است یا آن را برعکس چرخانده‌اید؟

 25. مالیات پزشکان آمریکایی سه برابر صادرات نفت ایران/ پزشکان ایرانی چقدر مالیات می‌دهند؟

پربحث‌های اخیر

  پربحث‌های دیروز

   پربحث‌های هفته

   1. واکنش کاربران به اولین اجرای مزدک میرزایی

   2. استراماچونی در هواپیما هنگام ترک ایران

   3. ادعای زن ویلموتس که تاج را شاکی کرد

   4. شرط عجیب برانکو برای ایران

   5. شرط استراماچونی پذیرفته شد/ استقلال در انتظار بازگشت سرمربی

   6. پادرمیانی‌ها برای بازگشت «نود» ادامه دارد

   7. استراماچونی: به زودی به ایران برای پیروزی بازمی‌گردم

   8. بیرانوند: ۸۰ هزاردلار کالدرون را از پول توجیبی‌هایم می‌دهم

   9. مظفری: گل دوم پیکان باید مردود اعلام می‌شد+عکس

   10. واکنش مازیار ناظمی به حرف‌های بیرانوند

   11. رقم قرارداد استراماچونی فاش شد

   12. چرا پاسپورت استراماچونی دست خودش بود؟

   13. طعنه شجاع خلیل‌زاده به رفتن استراماچونی!

   14. اشتباه یک صرافی در ماجرای استراماچونی

   15. هواداران خشمگین استقلال در باشگاه را شکستند/ معاون باشگاه کتک خورد

   16. اطلاعیه استقلال در مورد وضعیت استراماچونی

   17. استراماچونی برای مذاکره با نماینده استقلال وارد ترکیه شد

   18. حساب استراماچونی به ظن پولشویی مسدود شده است

   19. وزارت ورزش: پیگیر بازگشت و ادامه فعالیت استراماچونی هستیم

   آخرین عناوین