اسلاویا ۱-۲ بارسا: بازی زیبای اسلاویا+فیلم

گروه ورزشی الف،   3980802004

بارسلونا در دیداری خارج از خانه از هفته سوم لیگ قهرمانان، در خانه اسلاویا پراگ به پیروزی ۲-۱ رسید.

 به گزارش "ورزش سه"، شاگردان ارنستو والورده در دیدار امشب در همان دقایق ابتدایی به گل رسیدند اما نمایش خوب تیم میزبان، باعث شد تا در نهایت بارسا به سختی بتواند از این دیدار به سه امتیاز برسد.

بارسلونا بازی را هجومی آغاز کرد و تنها سه دقیقه از بازی سپری شده بود که به گل رسید. روی همکاری مسی و آرتور بود که ستاره آرژانتینی درون محوطه جریمه اسلاویا پراگ صاحب موقعیت شد و با یک بغل پای دقیق، کار را تمام کرد.

بعد از این گل تیم میزبان پیش کشید و بازی متعادل تر شد. بازی با همین روند ادامه داشت اما موقعیت چندانی روی دروازه ها ایجاد نمی شد تا اینکه در دقیقه 20، چیزی نمانده بود که تیم میزبان به گل تساوی برسد اما واکنش عالی مارک آندره تراشتگن روی ضربه زِلِنی، دروازه بارسا را نجات داد.

حملات اسلاویا ادامه داشت اما در دقیقه 29، این بارسلونا بود که می توانست به گل دوم برسد ولی لوئیس سوارز نتوانست از موقعیت خوبی که نلسون سمدو ایجاد کرده بود، بهره ببرد و توپ را به بیرون زد.

در حالی که بارسا تلاش می کرد تا به گل دوم برسد، این اسلاویا بود که می توانست در دقیقه 37 به گل تساوی برسد ولی باز هم واکنش عالی تراشتگن، مانع از گلزنی اولائینکا شد.

حملات دو تیم در دقایق پایانی نیمه اول ادامه داشت اما در نهایت توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و نیمه اول با همان یک گل به سود بارسا به پایان رسید.