کالدرون: سه امتیاز از هرچیزی برایمان مهمتر بود/ از روند بازی راضی نیستم

گروه ورزشی الف،   3980728164

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با اینکه از روند بازی راضی نیستم و نمایش خوبی نداشتیم اما مهمتر از هر چیزی کسب سه امتیاز بود که به آن رسیدیم و از این بابت خوشحالم.

به گزارش مهر، گابریل کالدرون در نشست خبری پس از پیروزی دو بر یک امشب پرسپولیس مقابل پیکان در جمع خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس ورزشگاه آزادی گفت: امروز از هر چیزی مهم تر سه امتیازی بود که به دست آوردیم. در نیمه اول خوب بودیم اما اشتباهات زیادی داشتیم و باعث شد بازی در 45 دقیقه اول مساوی شود.

سرمربی پرسپولیس درباره عدم حضور تماشاگران افزود: انگار یک یار کمتر داشتیم و خوشحالم به برد رسیدیم اما درباره روند بازی باید بگویم راضی نیستم.

وی درباره تعلیق محرومیت شجاع خلیل زاده افزود: حقیقت این است که 16 روز است بازی رسمی نداشتیم. امروز ساعت 12:45 اعلام می کنند محرومیت شجاع را بخشیده اند. نمی دانم دارند به ما می خندند یا نه. فرشاد احمدزاده را دو جلسه محروم کردند و اجازه ندادند او با تیم سفر کند. منطقی این است اجازه می دادند او برای ما بازی کند و سپس به جلسه کمیته انضباطی بروم. همانطور که محرومیت هوادارانمان و شجاع عجیب بود بخشش او نیز در فاصله پنج ساعت تا بازی هم برایم عجیب بود.

کالدرون درباره عملکرد تیمش در این بازی تاکید کرد: در خط حمله خوب بودیم اما در آخرین پاس خوب نبودیم. در نیمه اول از فشردگی دفاع آنها عبور کردیم و امکان گلزنی وجود داشت. اشتباهات در پاس های آخر باعث شد به گل نرسیم. توپ های خیلی ساده را از دست دادیم و یک گل هم خوردیم. در پاس های آخر خوب نبودیم و به همین خاطر گفتم عملکرد خوبی نداشتیم.

وی درباره دخالت در کنار گذاشتن محسن خلیلی افزود: نه من دخالت نکردم. من با خلیلی در این چند ماه دوست بودم. وقتی یک مدیر جدید می آید حق دارد سرپرست خودش را بیاورد. من این اجازه را ندارم درباره سرپرستی که آقای مدیر می خواهد بیاورد نظر بدهم. همانطور که من می توانم درباره دستیارم تصمیم بگیرم.

کالدرون افزود: ممکن است در شش ماه آینده من بگویم با سرپرست جدید مشکل دارم اما الان اینگونه نیست. اگر دست من بود من مشکلی با خلیلی نداشتم. همانطور که باشگاه به تصمیمات من احترام می گذارد من هم باید به تصمیمات آنها احترام بگذارم.

کالدرون درباره شرایط نا آماده جونیور افزود: او در بازی آخر حضور نداشت. در بازی امشب هم بشار رسن و فرشاد را نداشتیم. امید عالیشاه هم سرماخوردگی شدید داشت. تصمیم را اینطور گرفتم چون می دیدم جوان ها نمی توانند از ابتدا بازی کنند. من مسئولیت تصمیماتم را می پذیرم. دیدم جونیور خوب نیست بین دونیمه تعویض کردم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: وقفه ای که به خاطر تیم ملی ایجاد شد برایمان خوب نبود. تیمی که در وضعیت ذهنی خوبی برای بازی کردن نباشد به مشکل می خورد.