حسین فریدون زندان نرفته به مرخصی رفت!

گروه سیاسی الف،   3980728053 ۷۲ نظر، ۰ در صف انتشار و ۳۴ تکراری یا غیرقابل انتشار

حسین فریدون که صبح روز چهارشنبه ۲۴ مهر برای تحمل محکومیتش به ۵ سال حبس راهی زندان اوین شده بود، به مرخصی رفت.

حسین فریدون زندان نرفته به مرخصی رفت!

تسنیم نوشت: حسین فریدون که به واسطه ارتباطات با برخی بدهکاران بزرگ سیستم بانکی کشور برای او پرونده تشکیل شد و 25 تیر سال 96، حجت‌الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای سخنگوی وقت قوه قضائیه از بازداشت فریدون خبر داد و گفت: چندین نوبت در خصوص این فرد و افراد مرتبط با وی تحقیق شد. برخی افراد بازداشت و برخی هم آزاد هستند. روز گذشته (24 تیر) برای وی قرار تأمین صادر شد اما چون قرار تأمین (وثیقه) را نداد، به زندان معرفی شد. اگر وثیقه را تأمین کنند، آزاد می‌شوند زیرا بازداشت موقت نیست.»

تنها یک روز پس از بازداشت، فریدون با تودیع وثیقه 50میلیارد تومانی که گفته می‌شود توسط حسن قاضی‌زاده هاشمی وزیر سابق بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تأمین شد، از زندان بیرون آمد و تقریباً یک سال و هفت ماه بعد، یعنی 28 بهمن 97، محسنی اژه‌ای سخنگوی قوه قضائیه از صدور کیفرخواست پرونده فریدون خبر داد و گفت که دادگاه رسیدگی به اتهامات او اسفند ماه برگزار می‌شود.

نکته جالب توجه در این بین، همزمانی صدور کیفرخواست پرونده فریدون با رسیدگی به پرونده مفسدان اقتصادی در دادگاه‌های ویژه و بر اساس استجازه اخذشده از رهبر معظم انقلاب بود؛ تصور می‌شد پرونده فریدون که پیشتر سخنگوی قوه قضائیه گفته بود اتهامات او مربوط به مسائل مالی است، در دادگاه‌های ویژه مفاسد اقتصادی و به‌صورت علنی مانند سایر متهمان این پرونده‌ها رسیدگی شود زیرا در ماده 10 آئین‌نامه اجرایی استجازه اخذشده از رهبر انقلاب آمده است: «همه دادگاه‌ها موظفند پرونده‌های مربوط به جرایم را که تا کنون منتهی به صدور رأی بدوی نشده است، رونوشتی از کیفرخواست و قرار جلب به دادرسی را برای ارجاع به شعبه دادگاه به معاونت اول قوه قضاییه ارسال کنند.»

اما این اتفاق نیفتاد و چهار جلسه محاکمه فریدون و سایر متهمان پرونده، پشت درهای بسته برگزار شد تا اینکه محسنی‌اژه‌ای علت برگزاری غیرعلنی دادگاه فریدون را این طور توضیح داد: «اتهام حسین فریدون اتهام اخلال در نظام اقتصادی نیست و  مشمول اجازه (رهبری برای رسیدگی ویژه به مفاسد اقتصادی) نمی‌شود و مشمول قانون قبلی است.»

سوم اردیبهشت امسال، غلامحسین اسماعیلی که به تازگی سخنگوی قوه قضائیه شده بود، در نشست خبری خود در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران، از پایان جلسات محاکمه فریدون خبر داد و گفت: فردی که اشاره کردید دیروز آخرین جلسه رسیدگی به پرونده وی برگزار شد و دادگاه آخرین دفاع را اخذ و ختم رسیدگی را اعلام کرده و در مهلت مقرر رای خود را صادر می‌کند. توجه داشته باشید که این دادکاه بدوی است و هر رایی صادر کند، رای قطعی نیست و در این پرونده 6 یا هفت نفر دیگر متهم هستند.

14 اردیبهشت، حسینی سرپرست مجتمع ویژه رسیدگی به جرایم کارکنان دولت، از صدور حکم حسین فریدون و محکومیت او به حبس خبر داد و گفت: این فرد در حکم دادگاه در ارتباط با برخی اتهامات تبرئه و در ارتباط با بخش دیگری از اتهامات، به حبس محکوم شده که با توجه به قطعی نبودن حکم صادره از بیان جزییات معذورم.

وی در پاسخ به این سؤال که "فریدون پرونده دیگری نیز در دادسرا دارد؟" گفت: آن پرونده در دادسرا است و فعلاً برای ما ارسال نشده است.

عنوان اتهامی حسین فریدون دریافت رشوه به مبلغ 31 میلیارد تومان بود و در این پرونده علاوه بر فریدون افراد دیگری هم به عنوان متهم مطرح بودند که شعبه 1057 دادگاه کارکنان دولت به ریاست قاضی عالیشاه پس از برگزاری چند جلسه، او را به هفت سال حبس محکوم کرد.

پس از صدور حکم بدوی، فریدون به رأی صادره اعتراض کرد و پرونده برای رسیدگی به تجدیدنظرخواهی فریدون در شعبه 67 دادگاه تجدیدنظر استان تهران مورد رسیدگی قرار گرفت و نهایتاً دادگاه او را به 5 سال حبس تعزیری محکوم و بازپس دادن 31 میلیارد تومان مبلغ رشوه محکوم کرد و آن طور که سخنگوی قوه‌ قضائیه گفته، در مورد یک نفر از متهمان، دادگاه رأی به برائت داده و در مورد یک متهم زن که دادگاه بدوی دوسوم از مجازات را تعلیق کرده بود، دادگاه تجدیدنظر یک‌سوم باقی‌مانده را هم تعلیق کرده است.

روز چهارشنبه هفته گذشته 24 مهر بود که فریدون در راستای اجرای محکومیتش به 5 سال حبس، راهی زندان اوین شد و حسین سرتیپی وکیل فریدون گفت: در ساعات ابتدایی امروز 24 مهر به‌همراه موکلم در دادسرای مجری حکم حضور یافتیم و دقایقی پیش، تشریفات ورود موکل به زندان اوین، پایان یافت.

فریدون پیش از ورود به زندان، نامه‌ای را در رسانه‌ها منتشر کرد که در بخشی از آن، مدعی شده است: «اجرای حکم اینجانب نشان داد که "برادر رییس جمهور بودن"  نه تنها هیچ مزیتی برای من نبود که می تواند خودش یک اتهام باشد!  و من خوشحالم که حتی در این مقام برای انقلاب و نظامی که آن را دوست داشته  و تلاش کرده‌ام قربانی می‌شوم»

او ادعا کرد:« اولاً در این پرونده یک ریال از بیت المال حیف و میل نشده است و اصولا پای بیت المال در کار نبوده است. در واقع کل پولی که از آن حرف زده می شود پول شخصی یک نفر  است  که به فرد دیگری قرض داده شده  و هیچ یک از آن دو نفر من نبوده‌ام و من فقط بر این قرض شاهد و ضامن بوده‌ام و یک ریال آن به جیب بنده یا خانواده بنده واریز نشده است ... که اگر خلافش بود اعلام کنید. ثانیا من برخلاف کیفرخواست و دادنامه و حکم صادره سفارش هیچ کسی را به هیچ مقامی نکرده ام و هیچ مقامی تعیین و جابجا نشده است ... که اگر خلافش بود اعلام کنید. ثالثا تمام پرونده  تشکیل شده مستند به شنود غیر قانونی  از جمله شنود  از دفتر رییس جمهور است که هم غیر قانونی، هم غیر شرعی و هم غیر اخلاقی است  و باید از سوی دولت و قوه قضاییه پیگیری شود ... و البته وقتی ضابط و شاکی و قاضی  و رسانه هم یکی می‌شوند بهتر از این نمی‌شود. رابعاً افرادی دیگر در این دادنامه از آنان نام برده شده است که در هیچ جای پرونده حکمی به آنها نداده‌اند و اگر عدالت حاکم است باید بر همه حاکم باشد. بنده معلوم نیست متهم ردیف چندم در این پرونده  هستم اما قبل و بعد از بنده افرادی در این پرونده مطرح هستند که چون از جریان و نهاد دیگری هستند نامشان برده نمی‌شود. خامساً هیچ کس - چه پرداخت کننده، چه دریافت کننده - این مبلغ را  رشوه نمی‌داند  و هر دو طرف آن  را فقط قرض می‌دانند  و دربرابر این قرض هیچ کاری انجام نشده که آن را رشوه بدانند.  رشوه اصولا در یک فرایند قضایی معنا دارد اما حتی مسامحتاً نمی‌توان این مبلغ را رشوه خواند.»

اما روایت دیگری هم بر خلاف روایت فریدون وجود دارد و آن طور که برخی رسانه‌ها عنوان کرده‌اند: رسول دانیال‌زاده نمین که یکی از ابربدهکاران بانکی کشور و چندین شرکت در داخل و خارج از ایران داشته، برای نفوذ در ساختار بانک‌ها به منظور اخذ تسهیلات و وام، اقدام به پرداخت رشوه‌های سنگین می‌کرد. در همین ارتباط، دانیال‌زاده از طریق حسین فریدون توانست بسیاری از مدیران عامل بانک‌ها را تغییر و آنها را با خود همراه کند. پرداخت 31 میلیارد تومان به حسین فریدون و اهدای ویلای 640 متری به همسر فریدون در منطقه خوش  آب و هوای سعدآباد، عملاً باعث شد دانیال‌زاده بتواند به هر آنچه مقصود و منظور نظرش بود برسد.

و اما نکته جالب‌تر  چگونگی به مرخصی رفتن فریدون است. یک مقام مسئول در قوه‌ قضائیه با اعلام این خبر گفت: فریدون یک مرحله از سوی زندان پذیرش شد و قبل از تعطیلی به مرخصی رفت.

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۱۳۷۰۳۴۱۱:۴۵:۰۶ ۱۳۹۸/۷/۲۸
ویلای 640 متری رشوه ای سعد آباد باید بر سرش تخریب گردد
ناشناس۱۱۳۷۱۲۳۱۲:۲۷:۵۷ ۱۳۹۸/۷/۲۸
از کجا می دانی همچین خانه ای دارد؟؟
ناشناس۱۱۳۷۱۴۷۱۲:۳۸:۰۱ ۱۳۹۸/۷/۲۸
کلیپشو ببین از جهل مرکب خارج شو
ناشناس۱۱۳۷۳۳۷۱۴:۲۳:۳۹ ۱۳۹۸/۷/۲۸
حاضری قسم بخوری بگی فریدوم ویلای 640 متری در سعد آباد دارد؟
ناشناس۱۱۳۷۳۶۳۱۴:۳۸:۱۶ ۱۳۹۸/۷/۲۸
همین که دادگاهش غیرعلنی برگزار شد، گویای همه چیز هست!!!!
ناشناس۱۱۳۷۳۷۰۱۴:۴۰:۱۱ ۱۳۹۸/۷/۲۸
جاهل کسی است که وقتی از چیزی مطلع نیست به دیگران تهمت می زند.
ناشناس۱۱۳۷۱۶۸۱۲:۴۶:۳۶ ۱۳۹۸/۷/۲۸
ولش کن تو کنجکاوی نکن بگیر بخواب !
ناشناس۱۱۳۷۳۷۱۱۴:۴۱:۱۵ ۱۳۹۸/۷/۲۸
اتفاقا" تو در خواب عمیق هستی داداش
ناشناس۱۱۳۷۴۲۴۱۵:۱۸:۱۹ ۱۳۹۸/۷/۲۸
باید دادگاه حسین فریدون مانند دادگاه نجفی علنی برگذار می شد تا مردم از چند و چون ماجرا آگاه می شدند.
ناشناس۱۱۳۷۲۰۷۱۳:۱۱:۵۴ ۱۳۹۸/۷/۲۸
جناب IQ همچین خانه ای ندارد ! همچین خانه ای رشوه گرفته است . برو محله سعدآباد ، از نزدیک ببین
ناشناس۱۱۳۷۳۷۴۱۴:۴۲:۰۸ ۱۳۹۸/۷/۲۸
تو سند رو کن. من هم مگم تو در زعفرانیه ویلای 2000 متری داری.
ناشناس۱۱۳۷۱۲۹۱۲:۳۰:۱۳ ۱۳۹۸/۷/۲۸
ویلای 640 متری و رشوه 31 میلیارد تومنی رو از حلقومش بکشید بیرون .
ناشناس۱۱۳۷۱۵۱۱۲:۳۸:۴۵ ۱۳۹۸/۷/۲۸
کی به کیه؟ تاریکیه! وای بحال ملت
ناشناس۱۱۳۷۲۱۹۱۳:۱۸:۱۵ ۱۳۹۸/۷/۲۸
مذاکره کننده ما رو نیگا توره حضرت عباس !!!! لابد اونجا هم به دنبال پیشنهاد رشوه بوده
ناشناس۱۱۳۷۱۴۸۱۲:۳۸:۰۷ ۱۳۹۸/۷/۲۸
پاش برسه بیرون زندان ؛ ایندفعه ویلای 4000 متری توی باستی هیلز رشوه میگیره مواظبش باشید
ناشناس۱۱۳۷۲۰۵۱۳:۰۹:۳۸ ۱۳۹۸/۷/۲۸
از سعد آباد تا ولنجک راهی نیست . برای دور همی و شب نشینی و خوشگذرونی پیاده هم میشه رفت
ناشناس۱۱۳۷۰۳۵۱۱:۴۶:۳۸ ۱۳۹۸/۷/۲۸
دانیال زاده و فریدون باید به صورت وارونه آویزان گردند
ناشناس۱۱۳۷۱۱۹۱۲:۲۶:۴۶ ۱۳۹۸/۷/۲۸
حتما نیاز داشته وگرنه مرخصی نمی دادند.
علوی گرگانی۱۱۳۷۱۷۴۱۲:۴۸:۴۱ ۱۳۹۸/۷/۲۸
نیاز به چی داشته ؟ لابد یه رشوه جا مونده بوده و مرخصی گرفته تا بره اون یه رشوه هم بگیره
ناشناس۱۱۳۷۱۲۵۱۲:۲۸:۴۰ ۱۳۹۸/۷/۲۸
مگر تو قاضی هستی که اینگونه حکم می کنی؟
ناشناس۱۱۳۷۲۲۳۱۳:۲۰:۴۴ ۱۳۹۸/۷/۲۸
قاضی نیستم شما چطور ؟ ابو موسی اشعری نیستی ؟
ناشناس۱۱۳۷۶۲۹۱۷:۵۲:۰۴ ۱۳۹۸/۷/۲۸
لابد تو اخویشی
ناشناس۱۱۳۷۱۳۵۱۲:۳۳:۳۴ ۱۳۹۸/۷/۲۸
فریدون دل درد گرفته رفته بیرون!
کارگر ایستگاه 5 تله کابین توچال۱۱۳۷۱۶۶۱۲:۴۵:۳۲ ۱۳۹۸/۷/۲۸
رشوه بگیر مرخصی گرفته تا تیپ اسپرت بزنه بره تله کابین توچال و ...
ناشناس۱۱۳۷۰۴۳۱۱:۵۰:۳۱ ۱۳۹۸/۷/۲۸
هممون سر کاریم
ناشناس۱۱۳۷۱۲۷۱۲:۲۹:۳۸ ۱۳۹۸/۷/۲۸
درصد بیکاری 13 درصد رسمی و 40 درصد غیر واقعی است.
امید۱۱۳۷۲۵۹۱۳:۴۴:۰۹ ۱۳۹۸/۷/۲۸
اینا وقتی میرن زندان بیشتر از وقتی که آزادند اوقاتشون رو در خانه و با خانواده میگذرونن!
ناشناس۱۱۳۷۰۶۴۱۱:۵۹:۱۰ ۱۳۹۸/۷/۲۸
حالا از این 5 سال ؛ 4 سال و 11 ماه اش رو مرخصی میگیره
ناشناس۱۱۳۷۱۲۸۱۲:۳۰:۰۹ ۱۳۹۸/۷/۲۸
مرخصی حق زندانی است
ناشناس۱۱۳۷۱۹۶۱۳:۰۴:۳۲ ۱۳۹۸/۷/۲۸
نه برای زالو صفتان
ناشناس۱۱۳۷۶۳۱۱۷:۵۳:۱۵ ۱۳۹۸/۷/۲۸
و نه برای دزدان
ناشناس۱۱۳۷۱۹۷۱۳:۰۴:۴۶ ۱۳۹۸/۷/۲۸
زندانی خطرناک حق مرخصی رفتن نداره
ناشناس۱۱۳۷۲۰۰۱۳:۰۶:۱۶ ۱۳۹۸/۷/۲۸
آره علی الخصوص از همون روز اول زندان
ناشناس۱۱۳۷۰۶۶۱۱:۵۹:۴۵ ۱۳۹۸/۷/۲۸
قانون برای همه مساوی است
ناشناس۱۱۳۷۰۹۵۱۲:۱۵:۱۴ ۱۳۹۸/۷/۲۸
قانون میگه امروز رفتی زندان ، فرداش میتونی بری مرخصی ؟! قانون اینو میگه ؟!
ناشناس۱۱۳۷۱۱۳۱۲:۲۴:۰۵ ۱۳۹۸/۷/۲۸
ولی اینجور که داریم میبینیم قانون برای همه یکسان نیست
آفتابه دزد میدون شوش۱۱۳۷۰۷۱۱۲:۰۱:۰۲ ۱۳۹۸/۷/۲۸
حالا اگه من بودم ، به این زودی و راحتی به من مرخصی میدادن ؟
ناشناس۱۱۳۷۳۶۱۱۴:۳۷:۰۴ ۱۳۹۸/۷/۲۸
اگر بچه خوبی باشی به تو هم مرخصی می دند.
ناشناس۱۱۳۷۶۳۳۱۷:۵۴:۴۱ ۱۳۹۸/۷/۲۸
پولهای رشوه رو به سمع تبدیل کرده داره خاتم بخشی می‌کنه می‌ره مرخصی دزدانه
ربیعی۱۱۳۷۰۷۶۱۲:۰۲:۴۳ ۱۳۹۸/۷/۲۸
علی برکت الله
ناشناس۱۱۳۷۱۳۷۱۲:۳۴:۲۱ ۱۳۹۸/۷/۲۸
الله بزنه کمرشون نابودشون کنه
ناشناس۱۱۳۸۳۶۶۱۰:۰۲:۵۲ ۱۳۹۸/۷/۲۹
پس ملت چی ،نقشی ندارند ...
ناشناس۱۱۳۷۰۷۸۱۲:۰۳:۰۸ ۱۳۹۸/۷/۲۸
کی به این رشوه بگیر مرخصی داده ؟
ناشناس۱۱۳۷۰۷۹۱۲:۰۳:۴۵ ۱۳۹۸/۷/۲۸
پرتش کنید توی زندان
ناشناس۱۱۳۷۰۸۱۱۲:۰۴:۴۷ ۱۳۹۸/۷/۲۸
پرونده واگذاری کارخانه کنسانتره سنگان به کنسرسیوم اپال پارسیان را مشاهده کنید. انجا هم دانیال زاده!!!!!!!!!!!در لباس فولاد گیلان با کارگردانی رئیس وقت ایمیدرو (کرباسیان) هست. در قراردادی که یک شرکت چند هزار میلیاردی را در قالبی مدلی تقریبا مفت به شرکت سرمایه گذاری پارسیان و رفقا واگذار کردند. کرباسیان قبل از دولت اول آقای روحانی، رئیس هیئت مدیره بانک پارسیان بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
ناشناس۱۱۳۷۰۸۲۱۲:۰۶:۴۶ ۱۳۹۸/۷/۲۸
فکر کنم آخرش با درخواست اش به انتقال به زندان کانادا موافقت شه
ناشناس۱۱۳۷۰۸۹۱۲:۱۲:۱۰ ۱۳۹۸/۷/۲۸
این هم از مزایای برادر رییس جمهور بودن است
ناشناس۱۱۳۷۱۷۶۱۲:۵۲:۵۷ ۱۳۹۸/۷/۲۸
باید در محل ساختمان پاستور و در زمان برگزاری جلسه هیئت دولت ، از سقف آویزونش کنن
پیمان۱۱۳۷۰۹۹۱۲:۱۶:۳۹ ۱۳۹۸/۷/۲۸
عدالت اگه اجرا نشه خیلی بهتره اینجوری به سخره گرفته بشه و سبک شمرده بشه
مهندس جنت شهری۱۱۳۷۱۰۰۱۲:۱۷:۰۸ ۱۳۹۸/۷/۲۸
این بنده خدا که میگویید هر چه در پرونده است را منتشر کنید....چرا منتشر نمیشود....
ناشناس۱۱۳۷۱۰۲۱۲:۱۷:۳۱ ۱۳۹۸/۷/۲۸
این رشوه بگیر دارای مدرک تحصیلی قلابی باید در اردوگاههای کار اجباری به کار گمارده شود
ناشناس۱۱۳۷۱۶۱۱۲:۴۲:۰۱ ۱۳۹۸/۷/۲۸
باید پابند بهش بزنن تا فرار نکنه دوباره بره رشوه بگیره
ناشناس۱۱۳۷۱۳۸۱۲:۳۴:۲۶ ۱۳۹۸/۷/۲۸
خب آقازاده هست دیگه... زندان واسه پوستش ضرر داره!
ناشناس۱۱۳۷۱۵۲۱۲:۳۹:۰۹ ۱۳۹۸/۷/۲۸
حسن عباسی کجاست ؟
ناشناس۱۱۳۷۱۷۸۱۲:۵۳:۲۱ ۱۳۹۸/۷/۲۸
واقعا خنده داره لااقل بذاشتید یک شب می موند .....
ناشناس۱۱۳۷۱۸۴۱۲:۵۸:۰۲ ۱۳۹۸/۷/۲۸
همان که دادگاهش غیرعلنی برگزار شده گویای همه چیز هست.
ناشناس۱۱۳۷۱۹۳۱۳:۰۲:۵۱ ۱۳۹۸/۷/۲۸
توی مذاکرات رشوه نگرفته باشه خوبه یه زنگ بزنید به جان جان کجایی دقیقا کجایی ؟
حسینی۱۱۳۷۲۱۷۱۳:۱۶:۴۸ ۱۳۹۸/۷/۲۸
شماها قتل میکنید وکیل براتون شبه قتل میکنه دنبال تبرئه و اعاده حیثیت هستید رشوه که مباح هست براتون! پس که دهنده و گیرنده راضی هستند و میگن قرض هست رشوه نیست؟ عجب! برای رضای خدا هم بوده حتما!؟
ناشناس۱۱۳۷۲۳۰۱۳:۲۳:۱۸ ۱۳۹۸/۷/۲۸
ولنجک و سعدآباد بادآورده و رشوه ای
معتقد به انتقام الهی۱۱۳۷۲۳۴۱۳:۳۰:۱۷ ۱۳۹۸/۷/۲۸
اون دنیا از ... دارشون میزنن . حالا هی مال نامشروع جمع کنن برای ورثه مفت خور .
ناشناس۱۱۳۷۲۸۶۱۴:۰۰:۰۴ ۱۳۹۸/۷/۲۸
از اين به بعد شايد براي مرخصي بره زندان
حمید۱۱۳۷۲۹۶۱۴:۰۴:۱۲ ۱۳۹۸/۷/۲۸
حتمارفته کربلا با جهانگیری زیارت برن
ناشناس۱۱۳۷۳۱۲۱۴:۱۱:۴۶ ۱۳۹۸/۷/۲۸
فقط اعدام فقط اعدام.
محمد۱۱۳۷۳۷۵۱۴:۴۲:۱۰ ۱۳۹۸/۷/۲۸
ایشان هم مثل دیگران حق دارد در مراسم اربعین و مناسبتهای آخر ماه صفر و تااعیاد ماههای بعد و....شرکت کند
ناشناس۱۱۳۷۳۷۸۱۴:۴۵:۲۰ ۱۳۹۸/۷/۲۸
شروع مرخصی را اعلام کردند اما پایانش را هرگز نمی گویند چون ........... !
ناشناس۱۱۳۷۳۷۹۱۴:۴۵:۲۹ ۱۳۹۸/۷/۲۸
اسلاح طلبان دنبال ازادی هستن ازادی در فساد و رشوه و اختلاس و زمین خواری و...
ناشناس۱۱۳۷۴۷۰۱۵:۳۹:۵۶ ۱۳۹۸/۷/۲۸
امیداواریم سر از کانادا یا انگلیس و ... در نیاورد. یه سئوال اگر برادر رئیس جمهور نبود باز هم به مرخصی می رفت قوه قضاییه کجا چنین به شتابان؟
ناشناس۱۱۳۸۰۴۷۰۲:۵۹:۳۱ ۱۳۹۸/۷/۲۹
کاناداکه دوستان شمامیرن مثل خاوری چرا دادگاه علنی برگزارنشد
ناشناس۱۱۳۷۴۹۴۱۵:۵۸:۰۸ ۱۳۹۸/۷/۲۸
فريدون هم مانند رحيمي بطور پيوسته به جاي زندان به مرخصي مي روند تا پنج سال آن تمام شود
پیمان۱۱۳۷۵۲۸۱۶:۱۸:۱۵ ۱۳۹۸/۷/۲۸
رئیس جمهور کره جنوبی رو یادتون هست چه بلایی سرش آوردن؟ حالا اینجا فقط 5 سال حبس تو قسمت وی آی پی هتل اوین اونم در اوقات فراغت؟
رضا۱۱۳۷۵۴۹۱۶:۳۰:۲۷ ۱۳۹۸/۷/۲۸
طبق درخواست متهم چرا از برگزاری دادگاه علنی وحشت داشتید.
ناشناس۱۱۳۷۷۰۳۱۹:۳۶:۴۴ ۱۳۹۸/۷/۲۸
لابد خسته بوده! بهش مرخصی دادن!

پربحث‌های دیروز

 1. معترض جان به لب رسیده کجا و چگونه حرفش را بزند؟/ لطفا به معترضان تریبون بدهید

 2. وزیر صمت: هیچ افزایش قیمتی در کالاها نداریم/ با گران‌فروشان مماشات نمی‌کنیم

 3. فاصله ما و رهبری در این روزها

 4. سخنگوی دولت: روحانی خود را فدای مصالح کرد/ احتمال وصل شدن اینترنت برخی استان‌ها/ در عربده کشی‌ها صدای به حق مردم کمتر شنیده می‌شود

 5. محدودیت دسترسی به اینترنت با تصویب شورای امنیت

 6. شاکری: طرح افزایش قیمت بنزین قابلیت اصلاح دارد

 7. شهادت یک بسیجی در ملارد/ آخرین وضعیت شهرهای مختلف

 8. حکم کشته شدن آشوبگران از نگاه اروپا چیست؟

 9. کدام گروه‌ها مشمول کمک معیشتی می‌شوند + اینفوگرافی

 10. رئیسی: صف مردم از صف اشرار و اخلالگران جدا است/ انتقاد از شیوه اجرای طرح اصلاح قیمت بنزین

 11. سخنگوی دولت:‌ رئیس‌جمهور خود را فدای مصالح کلان کشور و مردم کرد

 12. علی مطهری: مجلس از حیز انتفاع ساقط است

 13. تیراندازی اغتشاشگران مسلح در اندیمشک به سوی مردم

 14. دولت به فکر کاهش اثرات منفی افزایش یکباره قیمت‌ بنزین باشد

 15. گالوپ: ترامپ بی شخصیت ترین نامزد انتخابات آمریکا

 16. فیلمی از خسارت زدن آشوبگران به اموال عمومی

 17. تخریب و خسارت‌های اشرار

 18. ادامه واکنش‌ها به طرح افزایش قیمت بنزین: چگونه اعتراضات آرام، خشونت‌آمیز می‌شود؟/ مطهری: مجلس دهم درباره مشکل بنزین تعلل کرد/ روایت زاکانی از دلایل حمایت رهبری از طرح سران قوا

 19. وقتی آشوبگران به کتاب هم رحم نمی‌کنند + عکس

 20. امام جمعه شیراز: اگر شورای تامین نتواند اغتشاشات را جمع کند، به همراه بسیج به میدان خواهم رفت

 21. سپاه در واکنش به حوادث و وقایع اخیر: با ادامه هرگونه ناامنی قاطعانه برخورد خواهیم کرد

 22. آمریکا از آشوبگران در ایران خواست از خرابکاری‌هایشان فیلم بفرستند

 23. گریه‌های دردناک مردی که جهیزیه دخترش در آتش سوخت

 24. تاملاتی درباره اعتراضات اخیر/ وقتی رئیس جمهور با مردم حرف نمی‌زند

 25. ربیعی: یارانه حمایتی جدید در دولت‌های بعد هم پرداخت خواهد شد

پربحث‌های هفته

 1. سهمیه‌بندی بنزین آغاز شد/ بنزین سهمیه‌ای ۱۵۰۰ تومان، بنزین آزاد ۳۰۰۰ تومان

 2. افزایش قیمت بنزین؛‌ چرا حالا،‌ چرا به این شکل؟

 3. معترض جان به لب رسیده کجا و چگونه حرفش را بزند؟/ لطفا به معترضان تریبون بدهید

 4. رهبر انقلاب درباره افزایش نرخ سوخت: گفته بودم اگر سران سه قوّه تصمیم بگیرند حمایت خواهم کرد/ تصمیم سران قوا باید اجرا شود/ مسئولین دقت کنند هرچه ممکن است از مشکلات این کار کم کنند

 5. پاسخ منطقی قوه قضائیه به سخنان روحانی چه باید باشد؟

 6. نوبخت: پرداخت منابع حاصل از اصلاح قیمت بنزین به خانوارها/ یارانه جدید ۵۵ تا ۲۰۵ هزار تومان

 7. دروغ پردازی گوگل در مورد اعتراضات شب گذشته تهران + عکس

 8. جشن تولد ۷۱ سالگی روحانی در بالای ابرها

 9. عراق ۲ - ایران ۱ / شاگردان ویلموتس زور بردن نداشتند

 10. روایت شهید مطهری از چهره واقعی بحث چند همسری

 11. روحانی: افزایش قیمت بنزین به نفع مردم و اقشار ضعیف جامعه است

 12. امیرآبادی‌فراهانی: زنگنه با وجود ارتشاء در پرونده کرسنت دوباره وزیر شد/ روحانی دستگیری برادرش را تاب نیاورد

 13. نظر باهنر درباره حضور احمدی‌نژاد در انتخابات مجلس/ فرایند تصمیم‌گیری در جلسه سران سه قوه چگونه است؟/ احتمال استعفای محمود صادقی در اعتراض به افزایش قیمت بنزین

 14. طرح سه فوریتی نمایندگان برای جلوگیری از افزایش قیمت بنزین

 15. لاریجانی بدون در نظر گرفتن نظر نمایندگان مصوبه سهمیه‌بندی بنزین را امضا کرد

 16. نوبخت: درآمد ۳۰ هزار میلیارد تومانی افزایش قیمت بنزین بین مردم باز توزیع می شود

 17. نامه حاجی بابایی به رئیس مجلس در نقد افزایش قیمت بنزین

 18. یک مقام مطلع: محدودیت دسترسی به اینترنت با تصویب شورای امنیت صورت گرفته

 19. عضو کمیسیون اقتصادی: اقدام دولت در افزایش قیمت بنزین، به این صورت شتاب‌زده بود/ دولت باید پاسخگو باشد

 20. بررسی آخرین نظرسنجی‌ها درباره دولت روحانی/ افت بی‌سابقه محبوبیت رئیس‌جمهور

 21. چند نکته درباره انتقادات روحانی از قوه قضائیه و مبارزه با فساد

 22. واکنش‌ها به افزایش قیمت بنزین/ پگاه آهنگرانی در فهرست عفو رئیسی/ چرا روحانی استعفا نمی‌دهد؟

 23. حکایت ما و این روزهای اینترنت / از شبکه ملی اطلاعات چه خبر ؟

 24. وزیر صمت: هیچ افزایش قیمتی در کالاها نداریم/ با گران‌فروشان مماشات نمی‌کنیم

 25. تصاویری از اعتراضات به گرانی قیمت بنزین

پربحث‌های دیروز

 1. معترض جان به لب رسیده کجا و چگونه حرفش را بزند؟/ لطفا به معترضان تریبون بدهید

 2. فاصله ما و رهبری در این روزها

 3. سخنگوی دولت: روحانی خود را فدای مصالح کرد/ احتمال وصل شدن اینترنت برخی استان‌ها/ در عربده کشی‌ها صدای به حق مردم کمتر شنیده می‌شود

 4. شهادت یک بسیجی در ملارد/ آخرین وضعیت شهرهای مختلف

 5. رئیسی: صف مردم از صف اشرار و اخلالگران جدا است/ انتقاد از شیوه اجرای طرح اصلاح قیمت بنزین

 6. علی مطهری: مجلس از حیز انتفاع ساقط است

 7. ادامه واکنش‌ها به طرح افزایش قیمت بنزین: چگونه اعتراضات آرام، خشونت‌آمیز می‌شود؟/ مطهری: مجلس دهم درباره مشکل بنزین تعلل کرد/ روایت زاکانی از دلایل حمایت رهبری از طرح سران قوا

 8. سپاه در واکنش به حوادث و وقایع اخیر: با ادامه هرگونه ناامنی قاطعانه برخورد خواهیم کرد

 9. تاملاتی درباره اعتراضات اخیر/ وقتی رئیس جمهور با مردم حرف نمی‌زند

 10. مصباحی مقدم: دولت مسبب افزایش تنش‌ها در کشور است/ رشد نقدینگی موجب کاهش قدرت خرید مردم می‌شود

 11. عارف به لاریجانی نامه زد

پربحث‌های هفته

 1. افزایش قیمت بنزین؛‌ چرا حالا،‌ چرا به این شکل؟

 2. معترض جان به لب رسیده کجا و چگونه حرفش را بزند؟/ لطفا به معترضان تریبون بدهید

 3. رهبر انقلاب درباره افزایش نرخ سوخت: گفته بودم اگر سران سه قوّه تصمیم بگیرند حمایت خواهم کرد/ تصمیم سران قوا باید اجرا شود/ مسئولین دقت کنند هرچه ممکن است از مشکلات این کار کم کنند

 4. پاسخ منطقی قوه قضائیه به سخنان روحانی چه باید باشد؟

 5. دروغ پردازی گوگل در مورد اعتراضات شب گذشته تهران + عکس

 6. امیرآبادی‌فراهانی: زنگنه با وجود ارتشاء در پرونده کرسنت دوباره وزیر شد/ روحانی دستگیری برادرش را تاب نیاورد

 7. نظر باهنر درباره حضور احمدی‌نژاد در انتخابات مجلس/ فرایند تصمیم‌گیری در جلسه سران سه قوه چگونه است؟/ احتمال استعفای محمود صادقی در اعتراض به افزایش قیمت بنزین

 8. طرح سه فوریتی نمایندگان برای جلوگیری از افزایش قیمت بنزین

 9. عضو کمیسیون اقتصادی: اقدام دولت در افزایش قیمت بنزین، به این صورت شتاب‌زده بود/ دولت باید پاسخگو باشد

 10. بررسی آخرین نظرسنجی‌ها درباره دولت روحانی/ افت بی‌سابقه محبوبیت رئیس‌جمهور

 11. چند نکته درباره انتقادات روحانی از قوه قضائیه و مبارزه با فساد

 12. واکنش‌ها به افزایش قیمت بنزین/ پگاه آهنگرانی در فهرست عفو رئیسی/ چرا روحانی استعفا نمی‌دهد؟

 13. حکایت ما و این روزهای اینترنت / از شبکه ملی اطلاعات چه خبر ؟

 14. فاصله ما و رهبری در این روزها

 15. آقای روحانی! مقصر بیکاری، جوان تحصیلکرده نیست

 16. سخنگوی دولت: روحانی خود را فدای مصالح کرد/ احتمال وصل شدن اینترنت برخی استان‌ها/ در عربده کشی‌ها صدای به حق مردم کمتر شنیده می‌شود

 17. طرح سوال از رئیس جمهور در پنچ محور

 18. محمود صادقی از نمایندگی مجلس استعفا می‌کند

 19. لاریجانی: مابه‌التفاوت حاصل افزایش قیمت بنزین سریع‌تر به حساب مردم واریز شود/ دغدغه نمایندگان برداشتن فشار از دوش مردم است

 20. شهادت یک بسیجی در ملارد/ آخرین وضعیت شهرهای مختلف

 21. روحانی: پرداخت کمک‌های معیشتی از دوشنبه آغاز می‌شود/ اعتراض حق مردم است اما حساب اعتراض از اغتشاش جداست

 22. رئیسی: صف مردم از صف اشرار و اخلالگران جدا است/ انتقاد از شیوه اجرای طرح اصلاح قیمت بنزین

 23. علی مطهری: مجلس از حیز انتفاع ساقط است

 24. محمود صادقی: رئیس هلال احمر آلوده به فساد است اما روحانی او را نگه داشته است

 25. چرا از پیشرفت‌های پزشكي‌مان پول در نمی‌آوریم؟/ وزیر اسبق بهداشت: شبکه های برون مرزی روایتگر پیشرفت‌ پزشکی ایران باشند

آخرین عناوین