حدادعادل: پیاده‌روی اربعین نمایش وحدت شیعیان جهان است

گروه اجتماعی الف،   3980725172 ۱ نظر، ۰ در صف انتشار و ۴ تکراری یا غیرقابل انتشار

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه کنگره عظیم اربعین نمایش وحدت شیعیان جهان است، گفت: کار رسانه‌ای قوی به اهداف اربعین کمک می‌کند.

غلامعلی حدادعادل در حاشیه بازدید از موکب رسانه‌ای فجر سمنان واقع در عمود 1120 کربلا، در گفت‌وگو با فارس استان سمنان با اشاره به حضور و استقبال پرشور شیعیان جهان از رویداد بزرگ اربعین اظهار کرد: راهپیمایی امسال و شمار شرکت‌کنندگان در این حماسه عظیم، بی‌سابقه بوده و قابل قیاس با سال‌های گذشته نیست.

وی با بیان اینکه این حضور حامل پیام‌های مهمی ازجمله وفای به عهد، قرآن، انقلاب و رهبری است، افزود: پیام اربعین درواقع اتمام حجت با دشمنان اسلام و دیگر پیام این مانور عظیم،نمایش وحدت شیعیان جهان است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به سکوت رسانه‌ای برخی کشورها در انعکاس اخبار اربعین اظهار کرد: کسی نمی‌تواند این واقعیت رو به رشد را نادیده بگیرد و اربعین رسانه‌ای است که نیاز به برجسته کردن ندارد.

وی با بیان اینکه تلاش دشمنان برای نادیده گرفتن این واقعیت بزرگ به جایی نمی‌رسد، افزود: قدرت اربعین به حدی است که دنیا را می‌شکافد و به گوش جهانیان می‌رسد.

حدادعادل اقدامات خلاقانه و بدیع فرهنگی را روش مؤثری برای بازتاب هر چه بهتر این رویداد عظیم دانست و یادآور شد: هر موکبی در این مسیر یک فعالیت فرهنگی بوده و کار رسانه، کمک به هدف اربعین است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام خاطرنشان کرد: اقدامات فعالان موکب رسانه‌ای فجر اقدامی ارزشمند برای انعکاس هر چه بهتر این واقعیت عظیم است و مقام معظم رهبری، اربعین را به‌عنوان رسانه عاشورا معرفی کردند.