اینگونه غذا خوردن موجب کاهش وزن می‌شود

گروه سلامت الف،   3980718001 ۴ نظر، ۱ در صف انتشار و ۲ تکراری یا غیرقابل انتشار

محققان عنوان می‌کنند غذاخوردن دسته جمعی تاثیر شدیدی بر افزایش مصرف غذا در مقایسه با تنهایی غذاخورن دارد.

به گزارش مهر، اگر قصد کاهش مصرف غذای روزانه تان را دارید بهتر است تنها غذا بخورید چراکه تحقیق جدید محققان دانشگاه بیرمینگام بریتانیا نشان می‌دهد افراد در کنار خانواده و دوستان شان بیشتر غذا می‌خورند.

«هلن رادوک»، سرپرست تیم تحقیق، در این باره می‌گوید: «ما دریافتیم افراد در زمان غذاخوردن در کنار دوستان و اعضای خانواده شان بیش از زمانی که تنها هستند غذا می‌خوردند.»

مطالعات قبلی نشان داده اند افراد در زمان غذاخوردن همراه با دیگران بالغ بر ۴۸ درصد بیشتر از زمانی که تنها هستند، غذا می‌خورند و زنان چاق در دورهمی‌های دوستانه بالغ بر ۲۹ درصد بیشتر غذا می‌خورند.

در این مطالعه، محققان ۴۲ مطالعه موجود مربوط به غذاخوردن دسته جمعی را بررسی کردند.

محققان عنوان می‌کنند غذاخوردن در کنار دوستان و اعضای خانواده بسیار لذت بخش است از اینرو غذاخوردن دسته جمعی در افزایش میزان غذاخوردن تاثیر می‌گذارد.

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۱۲۶۱۲۹۱۰:۴۹:۵۵ ۱۳۹۸/۷/۱۸
این چه تبلیغی است که شما می کنید؟ ، خانواده ها در روز آنهم یکبار سرسفره غذا همدیگر را می دیدند اینهم به سبک زندگی شکست خورده غربی شما از مردم بگیرید . تبلیغی برخلاف سبک زندگی اسلامی ایرانی.!!!!!
ناشناس۱۱۲۶۱۶۷۱۱:۱۴:۴۹ ۱۳۹۸/۷/۱۸
...پا شدید تحرک بدنی داشته باشید. صبحا 5 کیلومتر بدوید. این یه کف دست نان خوردن و حالا هم تنها غذا خوردن یعنی چه؟
ناشناس۱۱۲۶۴۴۱۱۵:۰۷:۰۴ ۱۳۹۸/۷/۱۸
ما هي ميگيم ،مجردي يه خوبيهايي هم داره! ولي كسي قبول نمي كنه
ناشناس۱۱۲۶۶۰۳۱۸:۴۳:۳۶ ۱۳۹۸/۷/۱۸
تنهایی غذا خوردن از نظر اسلام مکروه است

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

آخرین عناوین