زورگیری خشن زن صیغه ای

گروه حوادث الف،   3980716033 ۱۲ نظر، ۳ در صف انتشار و ۳ تکراری یا غیرقابل انتشار

مرد شرور که با همدستی همسر صیغه‌ای خود و دوستش به بهانه مسافرکشی از مردم زورگیری می‌کردند با قرار وثیقه‌های 3 میلیاردی روانه زندان شدند.

به‌گزارش ایران، روز دهم شهریور زن جوانی به کلانتری 152 خانی آباد رفت و گفت: از روبه‌روی ایستگاه مترو شهرک شریعتی به‌عنوان مسافر سوار یک دستگاه خودرو سواری سمند سفید شدم. غیر از راننده یک مرد روی صندلی عقب و خانمی هم در صندلی جلو نشسته بود و همین مسأله خیالم را راحت کرد که خودرو مسافرکش است. در طول مسیر راننده خودرو که فرد جوانی بود به یکباره تغییر مسیر داد و وارد اتوبان تندگویان شد که به او اعتراض کردم در همین هنگام آقایی که در صندلی عقب نشسته بود چاقوی بزرگی را از زیر صندلی در آورد، ضرباتی را با انتهای دسته چاقو به پایم زد و با تهدید و فحاشی حلقه ازدواج و ساعت مچی‌ام را به زور از دستم خارج کرد و پس از آن کیفم که داخل آن 2 دستگاه تلفن همراه و کارت‌های عابربانکم بود را هم از من گرفت.

این مالباخته در ادامه افزود: آنها با زور رمز عابربانک‌هایم را هم گرفتند و با مراجعه به خودپردازها و فروشگاه‌ها وجوه آن را برداشت کردند. پس از آن مرد زورگیر گوشی هایم را به زنی که همدستشان بود داد و او هم با بررسی پیامک‌های بانکی‌ام متوجه شد که یک کارت دیگر هم دارم و مبالغ قابل توجهی در داخل حسابم هست به‌همین خاطر من را مجبور کردند تا با خانواده‌ام تماس بگیرم و از آنها بخواهم تا مبلغ آن حساب را به یکی از کارت‌هایی که همراهم بود واریز کنند. اما وقتی خبری نشد در نهایت حوالی ساعت 11 شب به من گفتند که آدرس خانه ات را بده تا تو را به آنجا ببریم و خودت پول‌ها را به‌کارتی که در اختیارمان است واریز کنی. زورگیران تهدیدم کردند اگر آدرس را اشتباه بدهم مرا به باغی برده و مورد تعرض قرار می‌دهند و از من فیلم می‌گیرند. من هم از ترس به خانه رفتم. آنها با تهدید چاقو گفتند تا ساعت یک بامداد وقت‌داری پول را واریز کنی. اگر هم به سراغ پلیس بروی روزگارت را سیاه خواهیم کرد.

زورگیرها چگونه دستگیر شدند
احمد نجفی معاون مبارزه با سرقت‌های خاص در خصوص این پرونده گفت: با توجه به حساسیت موضوع اکیپی از مأموران عملیات اداره پنجم پلیس آگاهی تحقیقات میدانی در این خصوص را آغاز کردند و در بررسی‌های میدانی تصویری نیمه واضح از متهمان به دست آمد ولی پلاک انتظامی خودرو شناسایی نشد.

وی با اشاره به اینکه تصویر متهمان مورد تأیید شاکی قرار گرفت، گفت: در ادامه تحقیقات پلیسی مخفیگاه این فرد در محدوده خلازیر شناسایی و با هماهنگی‌های قضایی تیمی از کارآگاهان اداره پنجم برای دستگیری متهم وارد عمل شدند و ضمن کنترل محدوده مخفیگاه متهم، موفق شدند راننده خودرو را در مخفیگاهش دستگیر و برای تحقیقات تکمیلی به اداره پنجم منتقل کنند.

 متهم در بازجویی اولیه به جرم ارتکابی اعتراف کرد و گفت که به همراه همسر موقت و یکی از دوستانش دست به این زورگیری زده است. با شناسایی سایر متهمان پرونده، 2 متهم دیگر در مخفیگاهشان دستگیر و برای ادامه تحقیقات تکمیلی و کشف سایر جرایم مشابه به پلیس آگاهی منتقل شدند.

سرهنگ نجفی با بیان اینکه متهمان به جرم ارتکابی اعتراف کردند، در پایان گفت: هر 3 متهم با قرار وثیقه 3 میلیارد تومانی با دستور مقام قضایی روانه زندان شدند.‌

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۱۲۳۷۰۱۱۰:۵۴:۲۰ ۱۳۹۸/۷/۱۶
خانمها سوار خودرو شخصی نشيد.
ناشناس۱۱۲۴۰۰۵۱۴:۱۳:۰۷ ۱۳۹۸/۷/۱۶
راست میگه سوارخودرو شخصی نشوید پیاده بروید تا فلج شوند؟؟؟؟؟
ناشناس۱۱۲۳۸۹۸۱۳:۰۰:۲۳ ۱۳۹۸/۷/۱۶
سه تا دزد بودن دو نفرشون مرد هستند و یکی زن تیتر شما فقط به یک زن صیغه ای اشاره کرده شاید باورتون نشه ولی تیتر شما توهین آمیز و ضد زنه
لیبرال۱۱۲۳۹۴۷۱۳:۴۱:۳۱ ۱۳۹۸/۷/۱۶
واسه چی گرفتیدشون؟ انسان هرکاری دوس داره باید انجام بده.
پیرمرد۱۱۲۴۱۲۷۱۵:۳۴:۱۳ ۱۳۹۸/۷/۱۶
سه میلیاردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ناشناس۱۱۲۴۴۳۲۲۱:۴۰:۵۲ ۱۳۹۸/۷/۱۶
آره داداش سه میلیارد پول خرده
ناشناس۱۱۲۴۱۶۸۱۶:۱۰:۲۵ ۱۳۹۸/۷/۱۶
وثیقه!
هموطن۱۱۲۴۲۲۴۱۷:۰۹:۴۱ ۱۳۹۸/۷/۱۶
این تیم های خشن را نباید در شهر رها کرد . این ها هر کاری ازشون بر میاید این کارشون نه اولی بوده و نه آخری
ناشناس۱۱۲۴۲۵۶۱۷:۳۵:۱۴ ۱۳۹۸/۷/۱۶
باید تصویرشون رو نشون بدن تا بقیه شاکی ها شناسایی شون بکنند
م۱۱۲۴۳۵۰۱۹:۳۵:۲۳ ۱۳۹۸/۷/۱۶
باید این ..ها رو اعدام کرد
ناشناس۱۱۲۴۳۸۶۲۰:۲۱:۲۰ ۱۳۹۸/۷/۱۶
عدم برخورد قاطع قوه قضاییه باعث جسور شدن اینگونه افراد شده است. متاسفانه بعد از چند ماه زندانی آزاد می شوند روز از نو و روزی از نو
سید۱۱۲۴۴۲۳۲۱:۲۴:۲۰ ۱۳۹۸/۷/۱۶
دوتا از اینها را دستشان را قطع کنند دیگه از این خبرها نمیشه ولی نه هنوز راه زیادی تا رسیدن به این حکم داریم چرا که فعلا میلیاردرهای دزد و اختلاس گر راحتر از همه به زندگی لاکچری خود در حال ادامه دادن هستند

نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.

آخرین عناوین