عوامل موثر بر فروش ورق یونولیت

گزارش بازرگانی،   3980715053

از آن جایی که ورق یونولیت یکی از مهم ترین و پرمصرف ترین متریال های جایگزین محسوب می شود، امروزه فروش ورق یونولیت اهمیت خاصی پیدا کرده است. ولی نکته ای که بسیار اهمیت دارد این است که ورق های یونولیت دارای کاربرد های متنوع و گوناگونی می باشند.

عوامل موثر بر فروش ورق یونولیت

با توجه به کاربرد ورق یونولیت، نوع ورق یونولیت اهمیت پیدا می کند. به عنوان مثال ورق یونولیت سقفی یا ورق یونولیت فشرده که از معروف ترین و پرمصرف ترین ورق های یونولیت هستند، فروش آن ها نیز مهم می باشد. فروش ورق یونولیت نیاز به مهارت بازاریابی دارد و در آیندۀ نزدیک نیاز به این مهارت آشکارتر خواهد شد.

عوامل موثر بر فروش ورق یونولیت

مقدمه

    فروش ورق یونولیت در کارخانۀ تولید ورق یونولیت رکسانا فوم، بر اساس مهم ترین عامل و هدف شرکت، یعنی کیفیت بالا، سپس قیمت مناسب و در سریع ترین زمان ممکن صورت می گیرد. اگر تجربۀ خرید ورق یونولیت از ما را دارید، کاملاً متوجۀ منظور ما خواهید شد. در مورد فروش ورق یونولیت از کارخانۀ تولید ورق یونولیت رکسانا فوم، می توانید از سایت ما به آدرس www.yonolit.com  دیدن بفرمایید. با مراجعه به سایت کارخانۀ رکسانا فوم، علاوه بر این که اطلاعات شما دربارۀ نحوۀ فروش ورق یونولیت افزایش یافته و متوجه خواهید شد که به چه سادگی تمامی پرسنل متخصص و با تجربۀ شرکت، که همگام با علم روز دنیا قدم بر می دارند، درخواست شما را بابت فروش ورق یونولیت پیگیری می کنند تا به آن چه نیاز دارید، دسترسی پیدا کنید.

علاوه بر این با محصولات ما که از مواد اولیۀ درجه یک و با بالاترین کیفیت ممکن آن ها اطلاع حاصل خواهید کرد. عمده ترین محصولات ما، که از مواد اولیۀ با بالاترین کیفیت و به روش های روز دنیا تولید می شوند.

ورق های یونولیت محصول شرکت رکسانا فوم

 

۱-فروش ورق یونولیت

فروش ورق یونولیت، که یکی از مهم ترین خدماتی است که نهایت دقت و کیفیت را به همراه دارد، تنوع بسیار بالا و گستردگی طیف مفیدی را شامل می شود. هرچند در کشور خودمان، ایران، شرکت رکسانا فوم، در مبحث فروش ورق یونولیت موجود، خود را ملزم و وابسته به رعایت استاندارد کیفیت و تولید آن توسط مواد اولیۀ خالص از کشور کره جنوبی می داند؛ فروش ورق یونولیت با چگالی های مختلف مانند چگالی هایی همچون شش یا هشت گرفته الی شصت، هفتاد و هشتاد با ضخامت ها، عرض و طول های متنوعی که در حال عرضه نیز می باشد.

ورق یونولیت با ضخامت ها و چگالی های متفاوت

 

فروش ورق یونولیت، بسیاری از ورق های یونولیت، به لحاظ ضخامت و طول، را شامل می شود. ورق های یونولیتی که تولید آن ها بلامانع و ممکن می باشد، در فروش ورق یونولیت به چشم می آید و قابل تولید هستند. فروش ورق یونولیت می تواند ورق های یونولیت با ضخامت یک سانتی متر الی 120 سانتی متر را شامل شود. همچنین ورق های یونولیت با عرض صد الی صد و بیست سانتی متر، همچنین ورق یونولیت با عرض کمتر نیز در زمرۀ فروش ورق یونولیت قرار می گیرند. همچنین، فروش ورق یونولیت های با طول یک متر الی دو، سه، چهار، پنج وشش متری نیز روی می دهد.

فروش ورق یونولیت توسط شرکت رکسانا فوم، همان طور که اشاره شد، با ضخامت های گوناگون، طول و عرض های مختلف در طیف وسیعی نه تنها در تهران، بلکه در سرتاسر کشور صورت می گیرد.

 

۲-فروش ورق یونولیت با مدل های مختلف

فروش ورق یونولیت فقط به ورق های معمولی یا فشردۀ یونولیت محدود نمی شود و با وجود طیف گسترده، وسیع و متنوعی که در زمینۀ ورق های یونولیت وجود دارد، فروش ورق یونولیت، پا را از محدودۀ ورق های با ضخامت متنوع فراتر گذاشته و بر پایه و اساس پارامترهای مختلف دیگر، فروش ورق یونولیت صورت می گیرد.

در حال حاضر، در کشور ما، هم قدم با تکنولوژی روز دنیا در کنار تولید ورق های یونولیت متنوع با وزن، چگالی و ضخامت های کم و زیاد و دیگر عناصر و عوملی که روی قیمت و فروش ورق یونولیت تأثیر می گذارد.

فروش ورق یونولیت فشرده با چگالی مثلاً 25 کیلوگرمی فشرده ترین نوع یونولیت می باشد و همان طور که از تعریف چگالی ورق یونولیت که آن را به شما معرفی کردیم، می توان برداشت کرد، در اکثر صنایع کشور کاربرد دارد. یعنی این نوع ورق یونولیتی قطعاً قیمتی به مراتب بالاتر از انواع دیگر، به مثابۀ دارا بودن بیشترین چگالی و به اصطلاح دانسیته و تراکم بالا، می باشد.

 

فروش ورق یونولیت در این مرحله به نقطۀ حساسی رسیده است. چرا که الآن به شما یونولیتی را معرفی کردیم که در فروش ورق یونولیت دارای مزایا و محاسن مربوط به خودشان هستند و به واسطۀ تراکم بسیار بالا در عین حال داشتن وزن کم و سبک بودن، رکورد فروش ورق یونولیت را در اختیار دارد. لازم به ذکر است با معرفی ورق یونولیت فشرده، نباید از ورق های دیگر و فروش ورق یونولیت های دیگر که برخی دارای خواص فیزیکی و مکانیکی ویژه ای مانند وزن بسیار پایین و سبکی و برش تقریباً آسان و راحتی که دارا می باشند، غافل شد.

برخی از ورق های یونولیت که خوش برش هستند و توسط دستگاه لیزر برش می خورند جهت ساخت حروف برجستۀ تابلوهای حروف برجسته مورد استفاده قرار می گیرند. بنابرین فروش ورق یونولیت محدود به بسته بندی، عایق کاری و ... نیست. کاربردها بسیار فراوان هستند که یک مورد آن را به شما معرفی کردیم.

فروش ورق یونولیت نیز، که نوع دیگری از ورق های یونولیت بوده و کاربرد آن، همان طور که از نام آن پیداست، جهت پوشش دهی دیوارها و داخل مصالح ساختمانی تولید می شوند. به آن ها ورق فوم یا فوم ورقه ای نیز گفته می شود . خیلی ها در بازار آن را فقط با نام یونولیت می شناسند. ورق یونولیت نیز مانند دیگر محصولات یونولیت کالایی است که مواد اولیۀ آن مواد خام پلیمری بسیار زیاد می باشد. بنابراین قیمت این نوع ورق یونولیت یعنی دارای قیمت ثابتی نیست و دارای نوسانات بسیار زیادی می باشد. به خاطر این که در کشور ما به خاطر وجود شرایط نامساعد اقتصادی، مواد خام پلیمری از جمله موادی می باشند که به صورت روزانه قیمت آن ها بالا و پایین می شود و نوسانات زیادی دارد.

فروش یونولیت ورقه ای به توجه به موارد مذکور درگیر نوسانات قیمت می باشد. اگر شما یکی از این فروشندگان ورق یونولیت می باشید و حرفۀ شما فروش ورق یونولیت می باشد، سعی کنید در این زمینه از مهارت های بازاریابی و تخصصی استفاده کنید . البته نباید این نکته را فراموش کرد که، از آن جایی که فوم های گوناگون و ورق یونولیت در ساختمان ها معمولاً جهت عایق بندی مورد استفاده قرار می گیرد و از طرفی دیگر، پروژه های ساختمان سازی در جامعۀ ما یکی از مشاغل مهم و اصلی به حساب می آید، در نتیجه خرید و فروش یونولیت ورقه ای یا فوم ورق ، یک شغل با سود مناسب و بالایی خواهد بود.

کارخانجات تولیدی رکسانا فوم فعالیت های اقتصادی خود را از سال 1374 شروع و بعد از سالها تلاش در سال 1385 با عنایت خداوند و پشتکار راسخ و عشق به توسعه و پیشرفت موفق به راه اندازی خط تولید یونولیت و اخذ رسمی مجوز تولید به شماره ثبت 1528 از وزارت صنعت معدن تجارت با نام های تجاری رکسانا فوم گردید.این واحد تولیدی با پرسنل کار ازموده و دلسوز با خرید دستگاه های پیشرفته و تمام اتوماتیک موفق به یکی از کارخانجات برتر در صنعت تولید یونولیت و فوم در کنار دیگر همکاران در این رشته قرار گرفته است.

جهت مشاوره با کارشناسان فروش کارخانه تولید یونولید رکسانا فوم می توانید با شماره های بخش فروش 02156864466  و 02156864477  و 02156864488  تماس حاصل فرمائید.

آدرس کارخانه: تهران جاده ساوه سه راه آدران انتهای خ یخ سازی خ رکسانا فوم نبش خ عسگری پ 121

وبسایت: WWW.Yonolit.Com

پربحث‌های دیروز

 1. خط ویژه ژن های خوب برای ورود به دانشگاه

 2. رهبر کره‌شمالی سوار بر اسب سفید

 3. درخواست حسین فریدون پیش از ورود به زندان

 4. زندگی زنان و مردان منطقه چرنوبیل ۳۳ سال پس از حادثه

 5. یادآوری نشریه آمریکایی از پیروزی ایران بر آمریکا در یک جنگ شبیه‌سازی شده با رمز الله اکبر !

 6. اعتراض دانشجویان در مراسم آغاز سال تحصیلی

 7. روحانی: چرا برای فارغ‌التحصیلان شغل نیست؟

 8. پاسخ مدیرعامل سابق فارس به ادعاهای خلاف واقع وزیر خارجه: جز خسارت محض چه چیزی به ارمغان آوردید؟/ طنز تلخ است که نگرانی دیروز ما، امروز از زبان شما غلیظ تر جاری می‌شود

 9. حسین فریدون به زندان منتقل شد

 10. واکنش شمس الواعظین به هویت شغلی روح الله زم

 11. روحانی: تنها راه آینده و سرنوشت کشور انتخابات است/ دانشگاه را به بخش خصوصی نزدیک کنیم

 12. بازیکنان بحرین بعد پیروزی برابر ایران چه گفتند؟

 13. نامه صالحی امیری به FIFA درباره بی‌احترامی به سرود و پرچم ایران

 14. حقایقی جالب درباره وجود موجودات فضایی در فضا

 15. دروغ‌های پینوکیویی ترامپ به روایت «حقیقت سنج» واشنگتن پست

 16. قیمت مسکن در ارزان‌ترین منطقه تهران/ نرخ خانه‌های ۴۰ متری در پایتخت + نمودار

 17. برایان هوک: دنبال درگیری با ایران نیستیم/توافق جامع می‌خواهیم

 18. حضور روحانی در مراسم آغاز سال تحصیلی دانشگاه‌ها

 19. بازرسی هیئت امنای دانشگاه آزاد، سه ماه پیش خواستار ابطال مصوبه تبعیض‌آمیز شده بود + سند

 20. انتقاد روزنامه جوان از مجری صداوسیما

 21. تکذیب ارتباط و یا دیدار روح‌الله زم با آیت‌الله سیستانی

 22. ادعای همسر زم: روح‌الله به بغداد رفته بود!

 23. سخنگوی دولت: دستگیری «زم» موجب اتهام زنی‌های جدید نشود/ تحت تحریم گفت‌وگو نمی‌کنیم

 24. وزیر صنعت: قیمت تولید شده پراید کمتر از ۴۰ میلیون است

 25. ماجرای مرغ‌های تریاکی در کشور

پربحث‌های هفته

 1. شکار بزرگ سپاه/ روح الله زم سرشبکه آمدنیوز دستگیر شد

 2. حضور زنان در ورزشگاه‌ها و مطالبه ما از دولت

 3. دفاع از یک اشتباه؛‌ چرا؟!

 4. انتقاد از مجازات خفیف دختر پورشه سواری که گفت: کشتم که کشتم، دیه‌اش را می‌دهم

 5. تصویری از کانال "آمدنیوز" پس از دستگیری روح‌الله زم

 6. یک عکس؛‌ یک شرح | آفریدگار کماندار و تیرهایی رو به آینده! ...

 7. شوخی کاربران فضای مجازی با پراید

 8. پیشنهاد لاریجانی به رئیسی و روحانی برای محرمانه ماندن اطلاعات مالی مسئولان

 9. قوانین نباید مردم را مجرم کند

 10. درس‌هایی که باید از ماجرای روح الله زم گرفت

 11. خط ویژه ژن های خوب برای ورود به دانشگاه

 12. طرح نمایندگان برای حذف زبان انگلیسی از برنامه مدارس

 13. پایان بلندپروازی های یک آقازاده...

 14. جزئیات حمله موشکی به نفتکش ایرانی در نزدیکی بندر جده عربستان

 15. دادستان کشور‌: در برخورد با فساد با هیچ‌کس تعارف نداریم/ روز گذشته ۵ قاضی فاسد اخراج شدند

 16. تهدید رئیس موساد به ترور حسن نصرالله و سردار سلیمانی؛ فرمانده سپاه قدس تهدیدی بزرگ برای اسرائیل است

 17. طلسم منامه باز هم نشکست؛ شکست تلخ ایران مقابل بحرین در اولین آزمون جدی ویلموتس

 18. بانوان پرشور، ملی‌پوشان قدردان و تلاش ناکام برای فتنه‌گری

 19. انفجار در نفتکش ایرانی در دریای سرخ/ اطلاعیه شرکت ملی نفتکش/ هیچ حریقی رخ نداده و خدمه همگی سالم‌اند

 20. فقط ۱۵۰۰ روانپزشک برای ۸۰ میلیون ایرانی/ وزارت بهداشت برنامه ندارد ؛ هیچکس هم مشکل روانی ندارد!

 21. تصویری از نمای ویلای شبنم نعمت‌زاده

 22. سخنی با رئیس‌جمهور حقوقدان

 23. دیوار انحصار وکالت ترک برداشت

 24. درگیری فیزیکی رئیس هیئت مدیره مترو با کارمند معترض

 25. نماینده اسبق و مدیر فعلی با حقوق ۸۵ میلیون در یکی از وزارتخانه ها/ به رغم ممنوع الخروج بودن این فرد وی به خارج رفت

آخرین عناوین