قاضی قاتل را از صحنه جرم فراری داد

گروه حوادث الف،   3980715040 ۲۶ نظر، ۰ در صف انتشار و ۱۱ تکراری یا غیرقابل انتشار

بررسی‌های میدانی مقام قضایی در محل وقوع جنایت ادامه داشت که ناگهان فریادهای هولناکی از داخل کوچه، همه چیز را به هم ریخت. فریادهای «میکشمت» نشان می‌داد عده ای با آلات قتاله پنهانی در صدد ورود به منزل هستند تا عامل جنایت را به قتل برسانند! قاضی با تجربه ویژه قتل عمد، دستور داد قاتل درون یک تابوت خوابیده و روی او را با پتویی مندرس پوشانده بودند تا از چشم های خشمگین دور بماند...

قاضی قاتل را از صحنه جرم فراری داد

روزنامه خراسان نوشت: شب یک شنبه هیاهوی عجیبی در خیابان حر 82 مشهد بر پا بود. خبر قتل فجیع زن جوان دهان به دهان می پیچید. اهالی محل، مرد کریستالی را که سر و وضعی خون آلود داشت به داخل حیاط منزل ویلایی هدایت کردند او چند دقیقه قبل و بعد از مصرف مواد افیونی، گلوی همسرش را به طرز فجیعی بریده بود! تماس اهالی با سامانه 110، خش خش بی سیم های پلیس را به راه انداخت. لحظاتی بعد خودروهای گشت کلانتری شهید باهنر عازم پلاک 48 شدند جایی که وقوع جنایتی هولناک، اهالی محل و رهگذران را به سوی منزل ویلایی می کشاند. نیروهای کلانتری بلافاصله قاتل خون آلود را درون یکی از اتاق ها زندانی کردند و با قاضی ویژه قتل عمد تماس گرفتند. عقربه های ساعت به کندی در حال عبور از 22 بودند که خودروی حامل مقام قضایی و کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی به محل رسید.

کوچه محل وقوع جنایت، از جمعیت موج می زد و عبور از میان آن ها به سختی امکان پذیر بود. با حضور «قاضی کاظم میرزایی» تحقیقات درباره این جنایت وحشتناک آغاز شد. جسد مربوط به زن 25 ساله ای به نام نازنین بود که با گلوی شکافته کف پذیرایی قرار داشت. خون زیادی گل های قهوه ای و سفید قالی را قرمز رنگ کرده بود. با دستور قاضی شعبه 211 دادسرای عمومی و انقلاب مشهد ابتدا نیروهای انتظامی سه کودک 11، 9 و هفت ساله مقتول را از منزل بیرون بردند تا شاهد صحنه دلخراش مرگ مادرشان نباشند، سپس مرد کریستالی در حالی از اتاق منزل بیرون آورده شد که گویا هنوز خمار بود!! چشمان نیمه بازش را به زحمت به قاضی دوخت و گفت: پرونده اش را بستم! او آبروی مرا برده بود!

مرد کریستالی که حدود 30 سال دارد در ادامه اظهاراتش ادعا کرد: زنم به من بها نمی داد، در خانه ام دوربین کار گذاشته بودند و از من فیلم می گرفتند! من هم در خواب طوری با گلویش را بریدم که تیغه چاقو شکست و  ...

این مرد کریستالی که گویی توهم ناشی از مواد مخدر سراسر وجودش را تسخیر کرده بود، ادامه داد: مردم در کوچه و خیابان مرا «هو» می کردند! به طوری که رفتار و حرکاتم را نیز زیرنظر داشتند! هنوز بررسی های میدانی مقام قضایی در محل وقوع جنایت ادامه داشت که ناگهان فریادهای هولناکی از داخل کوچه، همه چیز را به هم ریخت. فریادهای «می کشمت!» نیروهای انتظامی را به تکاپو واداشت. با اشاره قاضی میرزایی، چند نفر از ماموران به بیرون از حیاط رفتند و بررسی های غیرمحسوس نشان داد که عده ای با آلات قتاله پنهانی در صدد ورود به منزل مسکونی هستند تا عامل جنایت را به قتل برسانند!!

صدای فریادهای جیغ گونه هر لحظه بیشتر می شد و دیگر در کوچه مذکور جای سوزن انداختن نبود!

هر آن امکان داشت فاجعه ای رخ دهد که ناگهان چند نفر تلاش کردند از در و دیوار منزل ویلایی به درون حیاط بپرند در این هنگام بود که قاضی با تجربه ویژه قتل عمد به درگاه منزل آمد  و ا فراد مسلح به سلاح سرد و احتمالا سلاح گرم را روی دیوار میخکوب کرد و گفت: بهتر است خونسردی خود را حفظ کنید تا حادثه تلخ دیگری رقم نخورد! چند فرد مذکور با  دیدن این وضعیت به داخل کوچه رفتند و منتظر ماندند! از سوی دیگر با دستور سرهنگ صارمی ساداتی (رئیس پلیس مشهد) عوامل انتظامی چند کلانتری دیگر و گروه ویژه ای از یگان امداد نیز عازم محل وقوع جنایت شدند اما هر لحظه احتمال یک درگیری مرگبار ذهن مقام قضایی و نیروهای انتظامی را به خود مشغول کرده بود. در همین حال گروهی از نیروهای پلیس برای شناسایی موقعیت جغرافیایی انتقال قاتل به مقر انتظامی وارد کوچه شدند اما بررسی ها نشان می داد که هیچ راهی برای عبور دادن قاتل از میان جمعیت و اطرافیان خشمگین مقتول وجود ندارد!

ناگهان ذهن قاضی به یک ترفند خاص معطوف شد تا راه هدایت قاتل باز شود! چند لحظه بعد با اشاره مقام قضایی، آمبولانسی که دو تابوت در آن قرار داشت طوری به در حیاط منزل ویلایی چسبید که همه فضای مذکور را اشغال کرد و کسی درون حیاط را نمی دید. چند دقیقه از این ماجرا نگذشته بود که ماموران تابوت ها را به درون خودروی نعش کش انتقال دادند و این خودرو در میان اسکورت نیروهای یگان امداد به حرکت درآمد و بدین ترتیب تحقیقات قضایی در حالی ادامه یافت که عقربه های ساعت یک بامداد روز گذشته را پشت سر گذاشته بودند.  قاضی میرزایی بعد از اتمام بررسی های صحنه جرم به میان اهالی و اطرافیان مقتول آمد و ضمن دعوت آن ها به رعایت قانون و جلوگیری از خشم و خشونت، گفت: یقین بدانید ماجرای این قتل همانند پرونده های جنایی دیگر به طور کامل و دقیق مورد رسیدگی قرار می گیرد.  با وجود این زمانی اطرافیان مقتول به سوی کلانتری محل حرکت کردند که با دستور قاضی ویژه قتل عمد، قاتل نیز درون یکی از تابوت ها خوابیده و روی او را با پتویی مندرس پوشانده بودند تا از چشم های خشمگین دور بماند! در واقع قاتل درون یکی از تابوت ها خوابید و مقتول هم درون تابوتی دیگر قرار گرفت تا از بروز هر حادثه احتمالی جلوگیری شود و بدین ترتیب قاضی قاتل را از صحنه جرم فراری داد.

بررسی های بیشتر درباره این جنایت وحشتناک درحالی با دستور سرهنگ غلامی ثانی (رئیس اداره جنایی پلیس آگاهی) ادامه دارد که قاضی شعبه 211 دادسرای عمومی و انقلاب مشهد از همراهی و اقدامات سریع و عملیاتی فرماندهان انتظامی به ویژه سرهنگ عبداللهی (سرکلانتر) و فرماندهان کلانتری های شهید باهنر، شهید رجایی و همچنین نیروهای یگان امداد و کارآگاهان زبده   اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی در ماجرای این قتل هولناک، قدردانی کرد.

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۱۲۲۳۳۶۰۹:۵۱:۵۰ ۱۳۹۸/۷/۱۵
نویسنده داستان جنایی نوشته یا گزارش خبری؟
مظلوم۱۱۲۳۲۵۳۲۱:۲۱:۲۸ ۱۳۹۸/۷/۱۵
یعنی آن همه آدم متوجه نشدن دوتا تابوت برای یک مرده مشکوکه..!!!؟؟؟
ناشناس۱۱۲۲۳۷۳۱۰:۱۴:۲۶ ۱۳۹۸/۷/۱۵
چرا فراریش داد باید این مجرم بدست خانواده زن تکه تکه کرد
ناشناس۱۱۲۲۷۹۶۱۴:۳۰:۳۷ ۱۳۹۸/۷/۱۵
مگه تو قبیله بادیه نشین و دوران بربریت زندگی میکنیم ؟ فرهنگ زندگی جمعی زیر صفررررر ؟
ناشناس۱۱۲۳۲۳۸۲۰:۵۰:۱۸ ۱۳۹۸/۷/۱۵
این کامنت خودش می‌تونه موضوع یه مقاله باشه. ((الف)) جان، می‌تونی روش کار کنی.
ناشناس۱۱۲۲۵۴۳۱۱:۵۱:۵۸ ۱۳۹۸/۷/۱۵
این قاتل هم مثل قاتل میترا استاد آخرش تبرئه میشه
ناشناس۱۱۲۳۰۷۸۱۷:۵۲:۳۶ ۱۳۹۸/۷/۱۵
مگه قاتل اصلاح طلبه که آزاد بشه
ناشناس۱۱۲۲۶۴۷۱۲:۵۵:۳۳ ۱۳۹۸/۷/۱۵
زن 25 ساله فرزند 11 ساله داشته باشد یعنی در 14 سالگی زایمان کرده یعنی در 13 سالگی حامله شده، یعنی کودک بوده که به یک زندگی بزرگسالانه هول داده شده! اطرافیان وی خود مجرم هستند، خود در حق کودک جنایت کرده اند، خود اگر قانونی وجود داشت باید پاسخگو می بودند، آدمکشی بلد بودن غیرت نیست، غیرت را آنی دارد که می تواند از حق کودک دفاع کند!
حسین۱۱۲۲۶۷۰۱۳:۰۹:۴۱ ۱۳۹۸/۷/۱۵
به نام خدا وقتی که جنایتی در پائین شهر به وقوع می‌پیوندد، رسانه‌ها آدرس دقیق محل وقوع جرم را منتشر می‌کنند (مثلاً در اینجا می‌گویند حر ۸۲) ولی خبر قتل‌هایی که در بالاشهر مشهد یا هر بالا شهر دیگری اتفاق می‌افتد را اینگونه پوشش می‌دهند که در یکی از مناطق مرفه‌نشین چنین قتلی به وقوع پیوست و حداکثر سعی‌شان را می‌کنند که بار منفی آن جنایت، از نظر روانی بر روی ذهنیت زندگی در آن محل و یا حتی، خرید و فروش مسکن آنجا، تأثیر منفی نگذارد
ناشناس۱۱۲۲۶۹۸۱۳:۲۸:۳۹ ۱۳۹۸/۷/۱۵
حالا اگه این زن معصوم میخواست از این حیوون وحشی جدا بشه، هزار منع قانونی وجود داشت و هیچ پولی هم دستشو نمگیرفت که باهاش زندگی خودش و بچه هاشو تامین کنه. یعنی زن: بسوز و بساز
ناشناس۱۱۲۲۷۱۱۱۳:۴۱:۰۴ ۱۳۹۸/۷/۱۵
آزادش کنید و سه بچه را یتیم نکنید
رها۱۱۲۲۸۴۶۱۴:۵۷:۴۰ ۱۳۹۸/۷/۱۵
کسی که با مصرف کریستال زنشو کشته صددرصد بچه هاشم یه بلایی سرشون میاد!حتی اگه هم آزادش کنن متاسفانه بچه هاش تا آخر عمرشون انگشت نمای بقیه هستن.
ناشناس۱۱۲۲۸۸۸۱۵:۲۶:۵۷ ۱۳۹۸/۷/۱۵
پدر معتاد، با این دوز مصرف شیشه، به چه درد بچه ها میخوره؟
محمد۱۱۲۲۷۱۴۱۳:۴۲:۳۲ ۱۳۹۸/۷/۱۵
نباید اینکار رو می کرد این انگل ها رو باید از روی زمین پاکشون کرد
ناشناس۱۱۲۲۷۹۹۱۴:۳۱:۲۴ ۱۳۹۸/۷/۱۵
من مشهد زندگی می کنم و جریان حقیقت داره
ناشناس۱۱۲۲۸۳۹۱۴:۵۶:۱۱ ۱۳۹۸/۷/۱۵
آیا کسی که‌ مواد میزنه ، قبل از مصرف نمیدونه که‌مسئول رفتارش در زمان مصرفه ؟ میدونه ،پس جرمش قتل عمد هست. ولی ما با یک قانون‌ .. خون مقتول پایمال میکنیم . این قانون عدم تعادل روانی برای کسی هست که بدون اختیار خودش روانی شده باشه نه سر بساط مواد مخدر
ناشناس۱۱۲۲۹۱۸۱۵:۵۱:۳۱ ۱۳۹۸/۷/۱۵
باز هم جرم و جنایت وحشیانه ..‌
ناشناس۱۱۲۲۹۳۰۱۵:۵۸:۵۳ ۱۳۹۸/۷/۱۵
چقدر مشهد جنایت زیاد داره
ناشناس۱۱۲۲۹۳۲۱۶:۰۰:۰۹ ۱۳۹۸/۷/۱۵
امان از فقر اعتیاد اختلافات طبقاتی تبعیض که سر منشا خیلی از جرایم است
ناشناس۱۱۲۳۰۴۹۱۷:۲۹:۵۷ ۱۳۹۸/۷/۱۵
فرقی نمی کند بعداً اعدامش می کنید
هموطن۱۱۲۳۱۱۸۱۸:۲۷:۵۲ ۱۳۹۸/۷/۱۵
.. به زودی آزاد خواهد شد مراقب فرزندان و دختران خود باشید
ناشناس۱۱۲۳۱۳۲۱۸:۴۸:۴۱ ۱۳۹۸/۷/۱۵
فقط پناه برخدا
ناشناس۱۱۲۳۱۸۱۱۹:۴۹:۲۱ ۱۳۹۸/۷/۱۵
اعدام حقشه
علیرصا۱۱۲۳۱۸۵۱۹:۵۴:۳۷ ۱۳۹۸/۷/۱۵
سلام بنظرم در سالهای اتی از قبیل خبرها بیشتر خواهیم دیدوشنید.. ..
ناشناس۱۱۲۳۲۳۵۲۰:۴۷:۲۴ ۱۳۹۸/۷/۱۵
چه حیف شد که این ملعون همانطور داغ داغ به سزای اعمالش نرسید.
ناشناس۱۱۲۳۲۸۰۲۲:۰۲:۲۰ ۱۳۹۸/۷/۱۵
فرزند 11 ساله مادر 25 ساله به این معنی است که این مرحومه در سن 14 سالگی مادر شده است و در سن 13 سالگی ازدواج کرده است.

پربحث‌های دیروز

 1. عراق ۲ - ایران ۱ / شاگردان ویلموتس زور بردن نداشتند

 2. روایت شهید مطهری از چهره واقعی بحث چند همسری

 3. محمود صادقی: رئیس هلال احمر آلوده به فساد است اما روحانی او را نگه داشته است

 4. گزارش غلط دانش آموز به والدین کار دست معلم داد

 5. قبح‌شکنی‌های سریالی برخی از نمایش‌ها

 6. طرح معیشت ملی در آستانه اجرا/ افزایش قیمت بنزین در ازای بسته حمایتی

 7. مورالس: آماده بازگشت به کشور هستم/ همچنان رئیس‌جمهوری بولیوی هستم

 8. روزنامه چینی: ناآرامی های بولیوی، نتیجه دخالت مستقیم آمریکا

 9. رئیس سازمان اطلاعات سپاه: مفسدان اقتصادی فراری را به کشور بازمی‌گردانیم

 10. عضو هیئت رئیسه مجلس: نحوه ثبت‌نام طرح اقدام ملی مسکن عقلانی نبود

 11. تشدید اعتراضات به انتخاب «آنز» بعنوان رئیس‌جمهور موقت بولیوی؛ یک نفر کشته شد

 12. سرنخ جدید از ترافیک ناگهانی تهران

 13. تیم ملی فوتبال ایران در جایگاه سوم گروه

 14. برای نخستین بار/ ۳۲ محکوم امنیتی با پیشنهاد جداگانه رئیس قوه قضاییه مشمول عفو، تخفیف و تبدیل مجازات شدند

 15. پیام صادقیان ۱۵ سال محروم شد

 16. واتس‌اپ، مقصر افت شارژ گوشی‌های اندرویدی!

 17. بیمه‌شدگان مشاغل آزاد تامین اجتماعی بخوانند

پربحث‌های هفته

 1. سهمیه‌بندی بنزین آغاز شد/ بنزین سهمیه‌ای ۱۵۰۰ تومان، بنزین آزاد ۳۰۰۰ تومان

 2. چرا روحانی عصبانی است؟

 3. پاسخ منطقی قوه قضائیه به سخنان روحانی چه باید باشد؟

 4. جشن تولد ۷۱ سالگی روحانی در بالای ابرها

 5. مشکلات کشور برجای خود باقی است حتی اگر آمریکا به دوست خوب ما تبدیل شود !...

 6. پزشکان کلاه خود را قاضی کنند، مردم توان افزایش تعرفه‌های درمانی را ندارند

 7. عراق ۲ - ایران ۱ / شاگردان ویلموتس زور بردن نداشتند

 8. امیرآبادی‌فراهانی: زنگنه با وجود ارتشاء در پرونده کرسنت دوباره وزیر شد/ روحانی دستگیری برادرش را تاب نیاورد

 9. شعار اعتراضی مردم یزد: روحانی حیا کن آمریکا رو رها کن

 10. مقایسه قیمت بنزین در ایران با همسایگان و دیگر کشورها

 11. بگویید و مردم را خلاص کنید !

 12. بررسی آخرین نظرسنجی‌ها درباره دولت روحانی/ افت بی‌سابقه محبوبیت رئیس‌جمهور

 13. چند نکته درباره انتقادات روحانی از قوه قضائیه و مبارزه با فساد

 14. نوبخت: پرداخت منابع حاصل از اصلاح قیمت بنزین به خانوارها/ یارانه جدید ۵۵ تا ۲۰۵ هزار تومان

 15. جرم حداد عادل چیست؟

 16. "چَت" جنجالی سعید ملایی با فدراسیون جهانی/ سناریو از پیش طراحی شده برای پناهندگی + سند

 17. توسعه نیروگاه بوشهر، توقف ناپذیری قطار هسته ای ایران

 18. در برجام تضمین های کافی نگرفتیم/ روحانی بد شانسی آورد/ امروز که در موضع قدرت هستیم بهترین زمان برای حل و فصل مسایل مان است

 19. استیگلیتز: آثار و نتایج آزادسازی بازار سرمایه، نفرت انگیز بوده اند/ مردم حق دارند که حس کنند فریب خورده اند

 20. روحانی: پرونده‌سازی برای افراد هنر نیست!/ با هم دوست باشیم

 21. جانباز قمی پس از خودسوزی، فوت کرد

 22. چه کسانی عراق و لبنان را به این روز انداختند؟!

 23. علی مطهری: حکومت اسلامی می‌تواند در موضوع «چندهمسری»دخالت کند

 24. درددل های مردم با وزیر کار روحانی درباره بیکاری

 25. پاره کردن پلاکارد دانشجویان منتقد در سخنرانی دیروز رئیس جمهور

آخرین عناوین