شکست طرح ترور سردار سلیمانی در کرمان/ تیم ترور بازداشت شدند

گروه سیاسی الف،   3980711105 ۲۲ نظر، ۲۰ در صف انتشار و ۱۲ تکراری یا غیرقابل انتشار

حجت الاسلام طائب ازشکست طراحی سرویس های عبری-عربی برای ترور سرلشکر حاج قاسم سلیمانی و دستگیری تیم ترور توسط سازمان اطلاعات سپاه خبر داد.

شکست طرح ترور سردار سلیمانی در کرمان/ تیم ترور بازداشت شدند

به گزارش سپاه نیوز، حجت الاسلام حسین طائب رئیس سازمان اطلاعات سپاه در بیست و سومین مجمع عالی فرماندهان سپاه از طراحی و برنامه‌ریزی چندین ساله سرویس‌های امنیتی عبری ـ عربی برای ترور سرلشکر حاج قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه و ایجاد جنگ مذهبی در ایام فاطمیه و محرم و ناکامی و شکست آنان و نهایتاً دستگیری اعضای تیم ترور پرده‌برداشت.

رئیس سازمان اطلاعات سپاه در خصوص ابعاد این طرح گفت: دشمنان انقلاب اسلامی و ملت ایران پس از ناکامی توطئه ها و فتنه های مختلف برای تسلیم جمهوری اسلامی و راه اندازی دوقطبی جنگ و مقاومت و پیامدهای معکوس آن با شکل گیری احساس غرور ملی و افزایش روحیه مقاومت و استقامت برابر فشارهای اقتصادی، در صدد بودند در ایام فاطمیه و یا ایام محرم اقدامی در جنوب شرق کشور انجام دهند که به واسطه فضای حاکم و اشراف همه جانبه نیروهای امنیتی و اطلاعاتی و اقدامات خوب نیروی زمینی سپاه موفق نشدند.

وی افزود: آنها با سرخوردگی از ناتوانی در اقدام ضد امنیتی در این خصوص و نیز عملیات علیه مقرهای سپاه، برنامه ریزی چند ساله خود برای ترور سردار حاج قاسم سلیمانی را عملیاتی کردند تا بتوانند وی را در داخل کشور و در استان کرمان هدف قرار دهند.

رئیس سازمان اطلاعات سپاه در تشریح بخشی از طراحی سرویس های عبری ـ عربی برای ترور فرمانده نیروی قدس سپاه وی بیان داشت: در این طراحی قرار بود تیم تروریستی وابسته و اجیر شده با ورود به کشور در ایام فاطمیه ، محلی در جوار  حسینیه مرحوم پدر سردار سلیمانی را خریداری کرده و با استقرار در آن ۳۵۰ تا ۵۰۰ کیلو مواد منفجره را تهیه و از طریق ایجاد کانال در زیر حسینیه قرار دهند تا زمانی که این سردار عزیز به رسم همه ساله در ایام تاسوعا و عاشورا در این حسینیه و در جمع عزاداران حسینی  حضور می‌یابند، آن را منفجر کنند.

حجت الاسلام والمسلمین طائب در ادامه افزود: آنها با این اقدام شوم درصدد بودند یک جنگ مذهبی را راه اندازی و بگویند مسئله انتقام داخلی بوده است. اما به فضل الهی برغم برنامه ریزی چند ساله به سد هوشمندی و هوشیاری فرزندان ملت ایران برخورد و قبل از اقدام در تور اطلاعاتی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قرار گرفتند.

وی در ادامه با تاکید بر این که آنها تلاش کردند حتی زمانی که این تیم را برای آموزش از ایران به کشورهای همسایه بردند تا با هزینه‌های زیاد آماده و برای اجرای عملیات به داخل اعزام کنند، تحت کنترل و اشراف اطلاعاتی سپاه قرار داشتند، گفت: اعضای این تیم پس از دستگیری گفتند می خواستیم عملیات ایام فاطمیه را به ایام محرم و تاسوعا و عاشورا بیاوریم تا با ترور سردار سلیمانی اتفاق بزرگی را برای بر هم زدن اوضاع داخلی و افکار عمومی رقم زنیم.

طائب افزود: اما با الطاف الهی و کار دقیق و هوشمندانه اطلاعاتی با دستور سردار فرمانده محترم کل سپاه قبل از تاسوعا و عاشورا موفق شدیم با دستگیری این تیم سه نفره توطئه و برنامه ریزی چند ساله سرویس های عبری ـ عربی برای ارتکاب چنین جنایتی را خنثی و با شکست مواجه سازیم.

رئیس سازمان اطلاعات سپاه در پایان خاطرنشان کرد: این ها آنقدر به موفقیت طراحی و عملیات خود اطمینان داشتند که حتی نخست‌وزیر خبیث رژیم صهیونیستی مدتی قبل اظهار کرده بود که ما سردار سلیمانی را ترور می کنیم اما به یاری خداوند  نتوانستند و سربازان گمنام امام زمان (عج) در سپاه موفق به دستگیری تیم و خنثی سازی توطئه شدند.

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۱۱۸۰۵۳۱۲:۵۴:۴۲ ۱۳۹۸/۷/۱۱
خداوند این سردار دلاور و ذخیره اسلام را از گزند دشمنان محفوظ دارد امین
ناشناس۱۱۱۸۳۲۰۱۸:۴۱:۱۵ ۱۳۹۸/۷/۱۱
بله می بینیم که کلی پیرپسر و پیر دختر آلبانی نشین و ... نشستن مرتب برای آرزوی سلامتی سردار منفی می زنند ! ....هی بزنید تا جونتان دربیاد ! البته توبه بهتره اگر یه جو عقل توی اون کله... داشته باشید! والا جهنم برایتان بهتره !
ناشناس۱۱۱۸۳۳۷۱۹:۱۷:۳۲ ۱۳۹۸/۷/۱۱
منفیا نشون میده اجیرشده های سعودیها مشتری سایتهای ایرانند برای فریب ما مردم
ناشناس۱۱۱۸۴۵۲۲۲:۴۳:۰۱ ۱۳۹۸/۷/۱۱
افرادی که منفی دادن کسانی نیستند که در صورت جنگ جزو نفرات اول در دفاع از مملکت هستند و جان خود را نثار مردم و خانواده و ناموسشان میکنند و با بچه قرتی هایی که با دیدن امثال داعش شلوار خود را خیس میکنند و با اولین سیلی فورا ناموس خود را تقدیم میکنند تا سیلی دوم را نخورند خیلی فرق میکنند و یا شیر زنانی هستند که در دفاع از کشور پیش قدمند و دائم جلوی اینه به ارایش کردن و دنبال دک و پز خود نیستند.
ناشناس۱۱۱۸۴۵۵۲۲:۵۰:۱۶ ۱۳۹۸/۷/۱۱
نوکران آمریکا در آلبانی فعالند ولی بدانند در ایران جایگاهی ندارند . سلام بر سردار رشید و هوشمند اسلام .
محسن۱۱۱۸۰۶۵۱۳:۰۶:۴۹ ۱۳۹۸/۷/۱۱
خدا نگهدارش باشه انشالله
ناشناس۱۱۱۸۰۶۸۱۳:۱۱:۲۵ ۱۳۹۸/۷/۱۱
دست مریزاد هراران بار شکر
ناشناس۱۱۱۸۰۸۰۱۳:۳۳:۲۱ ۱۳۹۸/۷/۱۱
تا کور شود هر آنکه نتواند دید
ناشناس۱۱۱۸۰۸۵۱۳:۴۲:۱۷ ۱۳۹۸/۷/۱۱
اگر برای سردار اتفاقی بیفه اسراعیل و عربستان رو موشک بارون می کنیم
ناشناس۱۱۱۸۱۰۷۱۳:۵۶:۳۲ ۱۳۹۸/۷/۱۱
جناب طایب با سلام یک نکته امنیتی که در کشور رعایت نمی شود و بسیار مهم هست که بعضا در بعضی جلسات تمامی مسولان و فرماندهان ارشد کشور در یک جا تجمع می کنند این موضوع از لحاظ امنیتی بسیار خطرناک می باشد
ناشناس۱۱۱۸۱۱۲۱۴:۰۴:۲۶ ۱۳۹۸/۷/۱۱
دست خداوند حافظ و نگهدار این مرد سلحشور و سرمایه گرانبهای ملی باد!
ناشناس۱۱۱۸۱۱۷۱۴:۰۶:۵۲ ۱۳۹۸/۷/۱۱
لعنت بر ترور گران
ناشناس۱۱۱۸۲۰۴۱۵:۴۷:۲۵ ۱۳۹۸/۷/۱۱
اگر یک مو از سر سردار کم بشه ازتک تک کرم های سعودی صهیون منافق و سلطنت طلب انتقام میگیریم
ناشناس۱۱۱۸۲۱۱۱۵:۵۲:۴۷ ۱۳۹۸/۷/۱۱
خداوند پاسدار او باشد که مجاهد ی مخلص و خودساخته است.
ناشناس۱۱۱۸۲۳۸۱۶:۲۶:۰۴ ۱۳۹۸/۷/۱۱
خدا رو شکر که خنثی شد
ناشناس۱۱۱۸۲۹۴۱۸:۰۵:۰۶ ۱۳۹۸/۷/۱۱
جان من فدای ایشان
سیامک بچه بالا شهر۱۱۱۸۳۱۰۱۸:۲۲:۴۴ ۱۳۹۸/۷/۱۱
جانم فدای سرلشگر سلیمانی ...
ناشناس۱۱۱۸۴۰۱۲۱:۰۳:۴۷ ۱۳۹۸/۷/۱۱
سپاه باید جوری به اسرائیل بفهمونه ترور یعنی نابودی،در اینصورت خود اسرائیل کار اطلاعات ایرانو انجام میده هرکی نقشه بکشه اینا خودشون خنثی میکنن.
ناشناس۱۱۱۸۴۰۶۲۱:۱۴:۰۵ ۱۳۹۸/۷/۱۱
احتمالا محدود افرادی که چندباره منفی میدن دارن میترکن از سلامتی سردار... ولی قسمت لذت بخشش اینه که فراتر از این منفی های بیخود کاری ازشون ساخته نیست. توصیه میکنم وقتی دارن برای دفعه چندم منفی میزنند یه لیوان آب خنک هم بخورن
هادی۱۱۱۸۴۱۰۲۱:۲۲:۳۳ ۱۳۹۸/۷/۱۱
ما به سردار افتخار آفرین ایران و اسلام مباهات میکنیم و از خداوند سلامت و توفیق روز افزون ایشان را طلب میکنیم.
ناشناس۱۱۱۸۵۱۰۰۰:۴۰:۰۸ ۱۳۹۸/۷/۱۲
نام سردار سلیمانی درتاریخ خواهد درخشید . او یاری دهنده مردم مظلوم یمن ،لبنان ، عراق و سوریه و قهرمان شکست دهنده داعش و آمریکا در منطقه است
ناشناس۱۱۱۸۵۳۶۰۲:۱۴:۱۲ ۱۳۹۸/۷/۱۲
ایران هم باید از طریق حزب الله دست به ترور عوامل اسرائیلی بزنه

آخرین عناوین