فرمانده ناجا: اعتماد مردم به پلیس افزایش پیدا کرده است

گروه اجتماعی الف،   3980708068 ۷ نظر، ۰ در صف انتشار و ۴ تکراری یا غیرقابل انتشار

سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی کشور گفت: اعتمادی که امروز مردم نسبت به پلیس دارند افزایش پیدا کرده و سعی پلیس این است که برای مردم و امنیت مردم کار کند.

فرمانده ناجا: اعتماد مردم به پلیس افزایش پیدا کرده است

به گزارش ایسنا، در مراسم افتتاحیه هجدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم و تجهیزات پلیسی، امنیتی و ایمنی که با موضوع به روز رسانی، توسعه و ارتقاء کمی و کیفی تجهیزات پلیس و استفاده از فناوری های روز ، گسترش فرهنگ استفاده از تجهیزات ایمنی در جامعه و... برگزار شد، سردار حسین اشتری - فرمانده نیروی انتظامی کشور- اظهار کرد: هجدهمین نمایشگاه تجهیزات پلیسی امنیتی و ایمنی را که امروز افتتاح خواهد شد گرامی می‌داریم و امیدواریم هر سال نسبت به سال های قبل رشد و شکوفایی را مشاهده کنیم.

وی با بیان اینکه با استفاده از مبتکرین داخلی که همت کردند و نوآوری های خود را عرضه کردند نسبت به سال‌های گذشته شاهد رشد هستیم گفت: امروز امنیت جوامع بشری جزو نیازهای اولیه مردم است و جزو وظایف ذاتی دولتها و حکومتها است. دو نعمتی که پیامبر و ائمه به آن اشاره کردند نیز نعمت امنیت و سلامتی است. امروز به وسیله تجهیزات جدید و فناوریهای روز و تکنولوژی به وجود آمده به دست افراد مبتکر، پلیس توانسته این امنیت را در نقاط مختلف ایجاد کند و در کشور جمهوری اسلامی ایران امنیتی مثال زدنی را داریم. به وسیله تجهیزات همت همکاران و تجهیزاتی که در اختیار پلیس و دیگر دستگاه‌های امدادی است امنیت خوبی داریم. آینده باید بیشتر از اینکه به صورت فیزیکی از افراد استفاده کند باید از تجهیزات استفاده کند. در جهان امروز فناوری حرف اول را می زند، قدرت نرم افزاری و سخت افزاری همزمان باید در خدمت جوامع بشری باشد.

فرمانده انتظامی کشور افزود: پلیس جمهوری اسلامی ایران این راه را به خوبی طی کرده و هوشمند سازی نیروی انتظامی پلیس از برنامه‌های آینده است که اقدامات خوبی نیز شروع شده است. ما امروز ظرفیت های خوبی را در پلیس داریم و پلیس الکترونیک جا افتاده است. زیرساخت های لازم باید طی سه سال آینده ایجاد شود و با گزارش های که به بنده ارائه شده، این روند شدنی است و ما می توانیم به سمت پلیس هوشمند با معیارهای مد نظر برسیم.

اشتری ضمن تبریک پیشاپیش هفته نیروی انتظامی گفت: امیدواریم در آستانه این هفته خدماتی کامل تر ارائه دهیم و یکی از کارهای خوبی هم که صورت گرفته برگزاری همین نمایشگاه است. در هفته نیروی انتظامی بعضی از دستاوردهای خود را رو نمایی خواهیم کرد که بخشی از آن را در همین نمایشگاه ملاحضه خواهد شد.

وی ادامه داد: امیدواریم با آموزش ها و تجهیزات کامل تر و حرفه گرایی که از سال های گذشته مد نظر بوده و تقویت شده و در آن هوشمندی حرفه گرایی و اقتدار توام با رأفت و مهربانی نهفته است، که اگر بخواهیم به این هدف دست پیدا کنیم باید این گام ها را برداریم. امسال هم که سال رونق تولید است نیروی انتظامی نشان داد که در این حوزه هم گام‌های خوبی را برداشته، امیدواریم بتوانیم در حوزه های مختلف گام‌هایی را برای رونق برداریم.

فرمانده انتظامی کشور گفت: ۴٠ سال از پیروزی انقلاب اسلامی گذشته است در نگاهی به سال‌های گذشته با تمام وجود احساس خواهیم کرد که در ۴۰ سالی که جمهوری اسلامی تحت فشار قرار گرفته بود و دشمنان فشار و تحریم را ناعادلانه بر ما وارد کردند اما نتیجه آن پیشرفتهایی است شاهد آن هستیم و بخشی از آن در تجهیزات پلیسی و دفاعی دیده می شود. ما در حوزه تجهیزات دفاعی جزو برترین های منطقه و جزو کشورهای پیشرفته دنیا هستیم.

وی ادامه داد: در گام دوم انقلاب، نیروی انتظامی با برنامه ریزی صحیح و خوب حتما در دهه پنجم شاهد رشد و شکوفایی بیشتری خواهیم بود.

سردار اشتری با بیان اینکه هر کجا که ما به کشور های متخاصم اعتماد کردیم، شکست خوردیم و عقب نشستیم و هرکجا که اعتماد نکردیم پیروز شدیم گفت: نمونه آن نیز اتفاقات چند سال گذشته است. قراردادهایی که امضا شد و متاسفانه تنها کسی که به آن پایبند بود کشور ایران بود و ایران نیز تصمیم گرفت دیگر به آن پایبند نباشد. پس ما می توانیم با استفاده از جوانان کشور در عرصه‌های مختلف به صورت مستقل رشد کنیم.

وی با بیان اینک اعتمادی که امروز مردم نسبت به پلیس دارند افزایش پیدا کرده و سعی پلیس این است که برای مردم و امنیت مردم کار کند افزود: در دوران دفاع مقدس نیروی انتظامی بیش از ٨هزار و ۵٠٠ شهید و بعد از دفاع مقدس بیش  از ۵٠٠٠ شهید تقدیم کرده است. در مرز های کشور چه خشکی و چه دریایی همکاران بنده حضور دارند و از مرزها حراست می‌کنند. هر کجا که مردم حضور داشته باشند پلیس نیز حضور داشته و بیشترین شهدا را در راه مبارزه با مواد مخدر داشتیم و این افتخاری است و این رشادت پلیس برای کشور خود و منطقه باعث افتخار بوده چرا که با ورود و ترانزیت مواد مخدر مبارزه کرده است. در عرصه مقابله با هرگونه بی نظمی هم حضور داشته و افتخار آفریده است.

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۱۱۴۰۱۷۱۲:۲۵:۲۸ ۱۳۹۸/۷/۸
اعتماد مردم به پلیس افزایش پیدا کرده است خوب اصل باید بر همین باشد
ناشناس۱۱۱۴۱۰۹۱۳:۱۱:۰۳ ۱۳۹۸/۷/۸
شما افزایش اعتماد مردم به پلیس را می فرمایید خوب خدا را شکر
ناشناس۱۱۱۴۱۲۷۱۳:۱۹:۵۳ ۱۳۹۸/۷/۸
.. کی آمارگیری کردید؟ به چه روشی و از چند تعداد نمونه؟ میزان افزایش اعتماد چند درصد بوده است؟ میزان قبلی چند درصد بوده؟ چه راهکارهایی در جهت ایجاد این افزایش داشته اید؟.. ندارید!!! ایکاش مسئولین بابت حرفهایشان پاسخگو بودند.
ناشناس۱۱۱۴۱۲۸۱۳:۱۹:۵۶ ۱۳۹۸/۷/۸
از کدام آمار و نظرسنجی به این نتیجه رسیدید؟
ناشناس۱۱۱۴۱۷۸۱۳:۴۵:۳۶ ۱۳۹۸/۷/۸
من اینطور فکر نمی کنم چون مردم از آزاد بودن دزدان ماشین و موبایل و منزل و زورگیران در سطح شهر بسیار شاکی هستند ..
ناشناس۱۱۱۴۲۰۴۱۴:۰۱:۲۷ ۱۳۹۸/۷/۸
نا جا باید بیشتر با مردم و بویژه کودکان تعامل مثبت داشته باشد. هرجا پلیس وجود دارد باید مردم احساس امنیت کنند و از حضورش خشحال و خرسند باشند. پلیس باید محبوبترین قشر اجتماع باشد باید فیلمهای پلیسی خوبی ساخته شود و ..
ناشناس۱۱۱۴۲۹۱۱۴:۴۶:۳۲ ۱۳۹۸/۷/۸
خیلی خوبه که شما ..به این نتیجه رسیدی

پربحث‌های هفته

 1. رای قاطع نمایندگان به ریاست قالیباف/ اعضای هئیت رئیسه مجلس یازدهم مشخص شدند

 2. وقتی مردم مانند رییس مجلس دهم فکر نمی‌کنند...

 3. "دیپلماسی بنزین"، نمادی از بی اعتنایی به تهدیدات آمریکا

 4. کارناوال نفتکش های ایرانی در اقیانوس ها

 5. نامه احمد توکلی به روحانی: برای نجات کشور پیروی از اقتصاد آزاد را کنار بگذارید

 6. شاخ «غول» هم شکستنی است...

 7. اسکورت نفتکش «فارست» توسط هواپیماها و ناوهای جنگی ونزوئلا

 8. گشت و گذاری در آپارتمان‌های شمال شهر تهران با اجاره‌های نجومی

 9. درد کهنه غیزانیه، «امنیتی» نیست

 10. مجلس تراز انقلاب و حق مسکن یازده میلیونی؟!

 11. امروز تهرانی‌ها سورپرایز شدند!

 12. مجلس خدمت یا مجلس قدرت؟!

 13. تلفاتی سنگین‌تر از تلفات جنگ بر دوش ایالات متحده

 14. فطر و اعیاد مذهبی؛ آیا مسابقه شادمانی عمومی کافی است؟

 15. چرا فرزندآوری کم شده/ آیا جامعه هم پیر می‌شود؟

 16. واکنش «آشنا» به توئیت «محسن رضایی» درباره غیزانیه

 17. پایان ریاست لاریجانی با تقدیر روحانی/جدال توییتری نادران و آشنا/زیباکلام: هیچ‌کس به جهانگیری و هاشمی رای نمی‌دهد

 18. رهبر انقلاب: در عدالت نمره مطلوب به دست نیاورده‌ایم/ مجلس متعهد به وظایف، نقطه امید مردم و اتکاء مجریان است

 19. دو نشست معنادار توسط قالیباف و حاجی بابایی/ حیاط خلوت نمایندگان دوره دهم/ دلیل حمایت اصلاح‌طلبان از ظریف برای انتخابات ریاست جمهوری

 20. توضیح میرسلیم درباره مصاحبه با بی‌بی‌سی

 21. ریشه قتل دختر ۱۴ ساله تالشی اختلافات مذهبی نیست

 22. غیزانیه از نمای نزدیک

 23. رهبر انقلاب: وضعیت رژیم صهیونیستی در آینده‌ سخت‌تر خواهد شد/ فلسطین قابل فراموش شدن نیست

 24. وامی‌ برای آشنا، آشنایی برای وام !

 25. قیمت‌های شورای رقابت به خودروسازان ابلاغ شد/پراید ۳۷ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان+جدول

آخرین عناوین