نام یک فرد جدید در پرونده شبنم نعمت‌زاده

گروه اجتماعی الف،   3980708031 ۱۶ نظر، ۰ در صف انتشار و ۷ تکراری یا غیرقابل انتشار

در جلسه سوم دادگاه شبنم نعمت زاده، نام متهم سومی برده شد که به عنوان مسئول حسابرسی انبارها فعالیت می‌کرده است. متهم ردیف دوم نام دختر و پدر شبنم نعمت‌زاده (وزیر اسبق صمت) را نیز در این جلسه مطرح کرد.

نام یک فرد جدید در پرونده شبنم نعمت‌زاده

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، در جریان برگزاری جلسات دادگاه شبنم نعمت زاده که همچنان ادامه دارد و ختم رسیدگی به اتهامات او اعلام نشده است،  رد پای افراد مختلف در پرونده دیده شد، افرادی از قبیل دختر خوانده شبنم و پدر او.

در جلسه سوم دادگاه رسیدگی به پرونده متهمان، احمدرضا لشکری پور از فرد جدیدی به نام آقای فرجی نام برد و او را مسئول حسابرسی به انبارها معرفی کرد.

بر اساس اظهارات متهم لشکری پور پدر شبنم نعمت زاده وزیر اسبق صنعت، فرجی را به عنوان حسابرس  برای شرکت ورشکسته انتخاب کرده بود.

فرجی از سوی چه شخصی و برای چه کاری وارد شرکت شد؟

به گفته احمدرضا لشکری پور از ابتدای دی ماه ۹۶  فرجی به عنوان قائم مقام از سوی آقای نعمت زاده وارد شرکت شد و عمده وظیفه او پیدا کردن اختلاف شرکت با رسا فارمین بود؛  فرجی همان کسی است که توسط آقای نعمت زاده به عنوان حسابرس و مشاور مالی وارد شرکت شد.

به گفته نماینده دادستان، فرجی به قصد درست کردن به هم ریختگی‌های شرکت و فروش‌های نامتعارف متعدد وارد شرکت شده است.

خانم شبنم نعمت زاده در اظهارات خود بیان کرد: از آبان ۹۶ به دلیل کمبود بودجه حتی توان پرداخت حقوق پرسنل را هم نداشتیم، به همین دلیل از پدرم و در مواردی هم از آقای فرجی کمک خواستم تا در حسابرسی‌های شرکت به ما کمک کنند.

البته طبق اعدای متهم لشکری پور، ورود آقای فرجی به شرکت با مخالفت شدید وی به عنوان شریک خانم نعمت زاده همراه بود و لشکری پور اظهار کرده که اصلا آقای فرجی را نمی‌شناخته و کاری با او نداشته است.

ردپای وزیر

امضای قائم مقام فروش شرکت زیر پای نامه‌ها

با ورود فرجی به شرکت، وی نامه‌ای به تمام مدیران زد و درخواست می‌کرد که لیست انبار‌ها ارائه شود تا مجموعه انبار‌ها با قیمتی خوب به فروش برسند، اما پس از انجام این کار مشخص نمی‌شود که پول‌ها به کجا رفته است.

بنا به اظهارات لشکری پور، فرجی به مدیران شهر‌های ارومیه، گرگان، رشت، شهرکرد و یزد هم درباره فروش محصولات نامه زده است و امضای او به عنوان قائم مقام فروش در تمام نامه‌ها وجود دارد.

لشکری پور درباره امضای فرجی بیان کرد: در ۲۶ اسفند سال ۹۶ خانم نعمت زاده از طرف من نامه‌ها را امضا کرد که البته علت انجام این کار آن بود که نامه‌ها همگی دارای مشکل دارویی بودند و نعمت زاده با انجام این کار می‌خواست مشکلات را گردن من بیندازد.

وی با بیان اینکه من با حضور آقای فرجی در شرکت مخالف بودم و وی را نمی‌شناختم، گفت: اواخر سال ۹۶ وکیل خانم نعمت زاده با من تماس گرفت و تقاضای جلسه‌ای سه نفره کرد و در آن جلسه که در رستوران نایب واقع در خیابان ولیعصر(عج) برگزار شد، از من درخواست شد که به شرکت بازگردم و کار‌ها را به دست گیرم تا آن‌ها هم از پدر خانم نعمت زاده تقاضا کنند که عذر فرجی را بخواهد، اما باید به این نکته توجه کرد که اگر من با فرجی مشکل داشتم، چرا آن‌ها این حرف را به من زدند؟

نقش پدر خانم نعمت زاده در این پرونده با دعوت از آقای فرجی نمایان شد و البته جز آقای نعمت زاده، نام افراد دیگری هم از خانواده خانم شبنم نعمت زاده در شرکت توسعه دارویی وجود دارد.

ردپای وزیر

نقش دختر شبنم نعمت زاده در پرونده دارویی چیست؟

جز شبنم نعمت زاده، دختر او هم در شرکت نقش و بنا به اظهارات لشکری پور او به عنوان مدیر یکی از شرکت‌های دارویی حق امضا داشته است.

لشکری پور تصریح کرد: در سال ۹۶ خانم نعمت زاده گفت شرکتی به نام رساپخش داریم که می‌خواهیم آن را فعال کنیم و شرکت رسا را در آن ادغام کنیم و گفتند، چون این شرکت باید مثل شرکت توسعه باشد، سهامداران آن هم باید مثل هم باشند. سهامداران این شرکت من، خانم نعمت‌زاده، آقای مرزبند و مریم محبعلی دختر خانم نعمت‌زاده بودند. بعد از اینکه حساب‌های شرکت توسعه مسدود شد، شرکت رساپخش آمد و تمام امضا‌ها را نیز خود خانم نعمت‌زاده انجام می‌داد و حتی به جای مریم محبعلی امضا می‌کرد. خانم نعمت‌زاده امضا را از طرف خانم محبعلی نمی‌زد، بلکه به جای مریم محبعلی امضا می‌کرد، البته امضای دختر خانم نعمت زاده بیشتر صوری بود و خود این متهم در جریان تمام امور قرار داشت.

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۱۱۳۸۲۴۱۰:۰۸:۱۹ ۱۳۹۸/۷/۸
.. این خانواده برای عبرت‌آموزی لازم و از مطالبات ملی‌ست
ناشناس۱۱۱۳۹۹۰۱۱:۵۸:۱۲ ۱۳۹۸/۷/۸
آرزوی مرگ برای اینجماعت ، یعنی دعا برای حیات ملت _________ کسب حرام تبدیل به این ژن‌ها میشود
ناشناس۱۱۱۳۸۲۹۱۰:۱۰:۲۱ ۱۳۹۸/۷/۸
عجب پس رد پای پدر هم هست عجب کشفی .. آقای نعمت زاده اموالش رو یک حساب سر انگشتی بکنی دزد بودنش مشخصه..
ناشناس۱۱۱۳۸۵۱۱۰:۲۸:۲۸ ۱۳۹۸/۷/۸
مشخصا پدر این خانم هم به اندازه این فرد دلال در خون و جان مردم مقصر است ،چه کودکان ،زنان،معلولان و بیماران صعب العلاج که بواسطه عدم دسترسی به دارو بواسطه اعمال این افراد جان خود را از دست داده و چه جگرهایی که خون نشده است
ناشناس۱۱۱۳۸۶۲۱۰:۳۴:۰۳ ۱۳۹۸/۷/۸
سالهای سال با در اختیار داشتن قدرت سیاسی هر چه که دلشان خواست از خزانه بیت المال ( بردند ، خوردند ) اما متاسفانه هنوز سیر نشده اند .
محسن۱۱۱۳۹۱۵۱۱:۱۰:۰۶ ۱۳۹۸/۷/۸
من درک نمی کنم ، که چرا شرکت های دارویی اجازه دادند که مطلباتشان سر از صدها میلیارد تومان برسد و با اولین چک برگشتی اقدام نکردند
ناشناس۱۱۱۳۹۱۸۱۱:۱۱:۱۵ ۱۳۹۸/۷/۸
همین الان هم امثال این افراد و شرکتها در میان مسولان کشور زیاد هستند فقط کافی است به دقت و بدون عینک جناحی بررسی کنید و کسانی را به دلیل وابستگی به فلان شخص یا نهاد مستثنی نکنید
پیمان۱۱۱۳۹۳۰۱۱:۱۶:۴۱ ۱۳۹۸/۷/۸
این گدا گشنه ها سیر نمی شن. بودجه آمریکا رو هم بهشون بدی سیر نمی شن
ناشناس۱۱۱۳۹۸۲۱۱:۵۳:۱۱ ۱۳۹۸/۷/۸
.. نعمت زاده در طول سالهای گذشته در تمام دولت ها مسئولیت و همکاری داشته است سالهای طولانی در دولت های مختلف بعد از انقلاب وزیر بوده و مدتهای طولانی هم بعنوان مدیر عامل و عضو هیئت مدیره و معاون وزیر و مشاور وزیر بوده است . تو خود بخوان حدیت مفصل از این مجمل !!!!!!!؟
ناشناس۱۱۱۳۹۸۶۱۱:۵۵:۱۲ ۱۳۹۸/۷/۸
خدالعنتشان‌کندمن‌مجبورشدم‌داروی‌اریتمی‌قلبی‌راکه‌هفت‌هزارتومان‌بود‌به‌مبلغ‌پانصدوپنجاه‌هزارتومان‌از خیابان‌ناصرخسرو‌بخرم‌
حسن۱۱۱۴۰۰۴۱۲:۱۴:۵۰ ۱۳۹۸/۷/۸
سال 92 نعمت زاده رییس ستاد روحانی بود سال 96 بوری حسینی هردو هم مسیله دار خدا به روحانی رحم کند
ناشناس۱۱۱۴۰۲۶۱۲:۳۲:۲۰ ۱۳۹۸/۷/۸
شکی نیست که از اول دختر وزیر روحانی با رانت و مساعدت مستقیم پدر(وزیر صمت روحانی) درگیر این کار شد.
ناشناس۱۱۱۴۰۵۷۱۲:۵۰:۱۸ ۱۳۹۸/۷/۸
بدون شک پشت تمام این پرونده و احتمالا اتفاقات دیگری شبیه به این پرونده که برملا نشده و امیدوارم که پرده در افتد و آشکار گردد
ناشناس۱۱۱۴۱۹۰۱۳:۵۲:۱۵ ۱۳۹۸/۷/۸
آقای رییسی دست این ها را مطابق فرموده از بازو قطع کنید
دلارام۱۱۱۴۲۷۲۱۴:۳۷:۴۱ ۱۳۹۸/۷/۸
روحانی که وزیر مرفه بیدرد دارای هزاران میلیارد تومن رو میذا ره سرکار باید جواب بده ‌اگه این رئیس جمهوری محاکمه بشه بعدی ها هم مواظب تار اج وزیران وزیر مجموعه دولتشون میشن
حمید۱۱۱۴۴۱۷۱۵:۴۲:۵۱ ۱۳۹۸/۷/۸
مافیا وسلطان سکه وارز وزمین وشکر ؟خودرو و..دیدیم ولی مافیای جان مردم را باید قانون به اشد مجازات در ملاء عام محکوم کند تا عبرتی شود برای کسانی که میخواهند روی جنازه هموطنانمان کاخ بسازند

پربحث‌های هفته

 1. شکار بزرگ سپاه/ روح الله زم سرشبکه آمدنیوز دستگیر شد

 2. دفاع از یک اشتباه؛‌ چرا؟!

 3. انتقاد از مجازات خفیف دختر پورشه سواری که گفت: کشتم که کشتم، دیه‌اش را می‌دهم

 4. تصویری از کانال "آمدنیوز" پس از دستگیری روح‌الله زم

 5. یک عکس؛‌ یک شرح | آفریدگار کماندار و تیرهایی رو به آینده! ...

 6. شوخی کاربران فضای مجازی با پراید

 7. خط ویژه ژن های خوب برای ورود به دانشگاه

 8. پیشنهاد لاریجانی به رئیسی و روحانی برای محرمانه ماندن اطلاعات مالی مسئولان

 9. قوانین نباید مردم را مجرم کند

 10. درس‌هایی که باید از ماجرای روح الله زم گرفت

 11. آقای روحانی! لطفا از این دوگانه ها فراتر بروید

 12. پایان بلندپروازی های یک آقازاده...

 13. جزئیات حمله موشکی به نفتکش ایرانی در نزدیکی بندر جده عربستان

 14. دادستان کشور‌: در برخورد با فساد با هیچ‌کس تعارف نداریم/ روز گذشته ۵ قاضی فاسد اخراج شدند

 15. تهدید رئیس موساد به ترور حسن نصرالله و سردار سلیمانی؛ فرمانده سپاه قدس تهدیدی بزرگ برای اسرائیل است

 16. نظر سنجی منابع غربی: اکثر ایرانیان دیگر حامی توافق هسته ای نیستند/ ۵۹ درصد از شرکت کنندگان در نظرسنجی خواستار خروج از برجام اند

 17. طلسم منامه باز هم نشکست؛ شکست تلخ ایران مقابل بحرین در اولین آزمون جدی ویلموتس

 18. فقط ۱۵۰۰ روانپزشک برای ۸۰ میلیون ایرانی/ وزارت بهداشت برنامه ندارد ؛ هیچکس هم مشکل روانی ندارد!

 19. تصویری از نمای ویلای شبنم نعمت‌زاده

 20. سخنی با رئیس‌جمهور حقوقدان

 21. درگیری فیزیکی رئیس هیئت مدیره مترو با کارمند معترض

 22. پاسخ مدیرعامل سابق فارس به ادعاهای خلاف واقع وزیر خارجه: جز خسارت محض چه چیزی به ارمغان آوردید؟/ طنز تلخ است که نگرانی دیروز ما، امروز از زبان شما غلیظ تر جاری می‌شود

 23. نماینده اسبق و مدیر فعلی با حقوق ۸۵ میلیون در یکی از وزارتخانه ها/ به رغم ممنوع الخروج بودن این فرد وی به خارج رفت

 24. تركيه چه مي‌كند؟

 25. پیشنهاد روحانی برای برگزاری رفراندوم/ درخواست حسین فریدون از قوه قضائیه/تحلیل عباس عبدی از آمدنیوز

آخرین عناوین