رضایی: آمریکا حداقل ۵۰ میلیارد دلار خسارت بدهد تا به برجام برگردیم/ آمریکایی‌ها خواب بازگشت به ایران را می‌بینند

گروه سیاسی الف،   3980707084 ۲۶ نظر، ۰ در صف انتشار و ۲۱ تکراری یا غیرقابل انتشار

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: آمریکایی ها خواب بازگشت به ایران را می‌بینند. جنگ، کودتا و ترور و تحریم های ظالمانه در همین راستا است.

رضایی: آمریکا حداقل ۵۰ میلیارد دلار خسارت بدهد تا به برجام برگردیم/ آمریکایی‌ها خواب بازگشت به ایران را می‌بینند

به گزارش ایسنا، محسن رضایی در اولین جلسه کشوری برنامه ریزی مراسم حماسی یـوم الله ۱۳ آبـان مـاه که به همت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی برگزار شد، اظهار کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی یکی از نهادهای انقلابی است. در بسیاری از برهه‌های تاریخی نقش خاصی ایفا کرد، چه در دفاع مقدس و چه در بعدش با صلابت به کار ادامه داده است. امیدوارم در این جنگ نا برابر امریکا و استکبار همواه  در کنار ملت ایران باشید.

وی با اشاره به اهمیت روز ۱۳ آبان گفت: امام فرمودند انقلاب دومی آغاز شده است با تسخیر لانه جاسوسی؛ بنابراین فقط یادآوری یک واقعه نیست. در انقلاب اول نظام وابسته و نوکر امریکا و انگلیس ساقط شد. انقلاب دوم وابستگی به پشتوانه سلطه‌گری غرب و آمریکا از بین رفت. از آن زمان تا الان آمریکایی ها خواب بازگشت به ایران را می‌بینند. کودتا کردند، از صدام حسین حمایت مالی و نظامی کردند . اگر امروز از دست عراقی ها عصبانی هستند برای این است که بعد صدام ملت ما عراق را بخشید.

وی ادامه داد: تحریم های ظالمانه هم در همین راستا است. حتی بعضی تحریم ها را دوبار انجام می دهند مثل تحریم بانک مرکزی این نشان دهنده بغض آنان است.

رضایی گفت: در ۱۳ آبان سال گذشته ترامپ تحریم های حداکثری را علیه ایران آغاز کرد. در ۲۳ بهمن رهبری گام دوم انقلاب را اعلام کردند. چه ارتباطی بین  این دو اتفاق است؟ ترامپ و همراهانش به این نتیجه رسیدند باید سختی طاقت فرسا به مردم وارد کنیم تا خود مردم حمله کنند، لشگری از گرسنگان و بیکاران را هدایت می‌کنیم و بعد از گوشه ای ما هم وارد می شویم. کودتا و حمله نظامی که نمی توانیم بکنیم، پس درآمد دولت را کاهش می دهیم فشار را بر مردم زیاد می‌کنیم.

وی ادامه داد: یک روز بعد از ۲۲ بهمن سال گذشته گام دوم صادر شد. معنی اش چی است؟ اینکه یک دستور کار جدید داریم. یعنی ملت ایران جوانان ایران نخبگان ایران زنان و مردان ایرانی همان طور که آن انقلاب بزرگ را به ثمر رساندید آماده حرکت باشید که تمدن بزرگ اسلامی را می خواهیم به انجام برسانیم.

رضایی گفت: در ۱۳ آبان آنان مردم را می خواستند به خیابان علیه نظام بکشانند، در ۲۳ بهمن رهبر معظم انقلاب فراخان تمدن اسلامی را به ملت ایران دادند.

وی ادامه داد: خیلی ها می‌گویند ترامپ رای نمی آورد در دور دوم. اگر کسی هم مثل ترامپ بر سر کار بیاید دوباره معلوم نیست ما به برجام برگردیم. شرایطی فراتر از برجام می خواهیم. امریکایی ها اگر می خواهند ما به برجام برگردیم نه تنها خودشان باید برگردند که حداقل پنجاه میلیارد دلار باید خسارت تحریم ها به ما بدهند.

رضایی تصریح کرد: سیاست خارجی ما مقابل امریکایی‌ها باید در چارچوب گام دوم انقلاب تعریف شود. بله ما آماده همکاری همه کشورها در خلیج فارس هستیم . اما کدام کشورها. چه طور می شود با کشورهایی که تا دندان به امریکا وابسطه هستند همکاری کنیم. باید بخواهیم استقلال داشته باشند.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: نظر امریکایی ها از تحریم واردات و صادرات این بوده تا مبادلات تجاری ایران قطع شود و ایران در محاصر صد در صد قرار بگیرد تا خود به خود انفجاری در داخل ایجاد شود.

وی ادامه داد: ما از اول گفتیم این اقدامات بی جواب نخواهد ماند. دوستان ما در منطقه کارهایی انجام دادند. می خواهند بگویند کار ما است. ما گفته ایم دوستانمان قدرت مند شده اند. به رئیس جمهور در نیویویرک گفتند آرامکو تقصیر شما است. روحانی گفت سندتان کو؟ گفتند ما می دانیم ولیکن قدرتش را نداریم. روحانی گفت، کو سند و مدرک و عکس شما؟ یک نفر هم کشته نشده است. اگر بگویند انصارالله این کار را کرده آبرویشان می رود می خواهند بگویند کار یک کشور بزرگ در منطقه بوده است.
 رضایی همچنین گفت: مردم گرسنه و پا برهنه یمن را صبح تا شب بمباران می‌کنید حق ندارند واکنش نشان دهند؟ این سه تیپی که دیروز به محاصره یمنی ها درآمده‌اند را چه می گویید؟ این ها را هم می خواهید بگویید کار پاسداران ایران است؟ مشکل شما این است که قدرت اسلام و شهادت طلبی و دست خدا را نمی دانید.

رضایی در ادامه خاطرنشان کرد: آخرین امید امریکایی ها را باید ۱۳ آبان امسال به قلب توطئه کران بزنیم و آن زمانی است که مردم با شکوه به صحنه بیایند.

وی ادامه داد: باید روزانه یک میلیون بشکه نفت وارد کنیم تا تولیدات را ارائه دهیم ؛ اگر صنعت و کشاورزی ما راه افتد چنین می شود. ما انتظار اقتصاد مقاومتی از مجلس و دولت داریم که سیاست هایش پنج سال پیش ارائه شد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه حضور مردم در ۱۳ آبان امسال بسیار تعیین کننده است، گفت: گفته اند آرزویشان این است مردم با تحریم ها و فشارهای آنان به صحنه بیایند و علیه نظام شعار دهند. اگر ۱۳ آبان مردم برای شعار دادن به استکبار به صحنه بیایند اطرافیان خود ترامپ هم نا امید می شوند.

وی گفت: نفت قابل توجهی از عربستان با حادثه آرامکو قطع شده است. اگر ذخایر نفتی امریکا و عربستان نبود الان نفت از ۱۰۰ دلار هم بیش تر می شد. ماجرای پهباد امریکایی که ایجاد شد هند که می خواست پهیاد امریکایی بخرد منصرف شد. عده ای مثل بولتون می‌گفتند امشب باید به ایران حمله کنیم رئیس ستاد مشترکشان می گفت مصلحت نیست ایران به همه پایگاه های ما در منطقه حمله می کند.

رضایی گفت: سال گذشته ایشان در ۱۳ آبان تحریم ها را تثبیت کرد ؛ یک سال می گذرد از این واقعه، ملت ایران اگر به صحنه بیایند نشان می دهند در این اتفاق پشت سر نظام و مقابل استکبار ایستاده اند. این اتفاق در همه جای دنیا تحلیل می شود، اعتبار ملت ایران بالا می رود اعتبار امریکا شکسته می شود. دستاورد حضور وسیع ملت ایران می تواند پیام بسیاری داشته باشد. روی اقتصاد ما اثر می گذارد. شرکت هایی که به خاطر امریکا از ایران رفتند بر می گردند. خیلی از ملت ها و دولت ها تغییر جهت می دهد.

وی ادامه داد: مخالفین ما به نفع ما امروز برگشتند. مشارکت مردم در تولد ملی و روابط اقتصادی و ارتباطی ما تاثیر دارد.

رضایی گفت: سال گذشته جمعی از دوستان را جمع کردم و افول امریکایی را مطرح کردم و در فرمایشات مقام معظم رهبری هم منعکس شد. سال گذشته ابتکارات خوبی مطرح شد. خواهش می کنیم امسال هم با ابتکارات جدید به سمت ۱۳ آبان برویم.

وی ادامه داد: مراسم اربعین هم که دو هفته قبل از ۱۳ آبان است فرصت خوبی است اگر خوراک در اختیار خطبا قرار بگیرد می توانند مردم را توجیح کنند.

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۱۱۲۴۵۱۱۲:۲۴:۲۹ ۱۳۹۸/۷/۷
این همه ادعا بدون ذکر شاخص ها خوبیت ندارد برای مهمترین سرمایه یعنی اعتماد.
ناشناس۱۱۱۳۵۰۸۰۰:۳۸:۲۴ ۱۳۹۸/۷/۸
آقاي رضايي آنچه كه به كشور ما ضربه و صدمه زده است ، و مردم را به سيستم بي اعتماد و بدبين ساخته است به والله كه امريكا نيست ، بلكه دزدي مشتي مفسد اقتصادي است كه با رانت خواري خود و فرزندانشان ثروت اين كشور و فرصتهاي عادلانه را بر باد داده اند .
ناشناس۱۱۱۲۴۶۲۱۲:۲۸:۴۹ ۱۳۹۸/۷/۷
ان وقت دولتی ها می روند در سازمان ملل با حرف های ضد کشوری از نقض برجام و برجام های دیگر صحبت می کنند
ناشناس۱۱۱۳۲۵۶۲۰:۳۱:۲۸ ۱۳۹۸/۷/۷
رضایی این عدد رو از کجا اوورده ؟
ناشناس۱۱۱۲۵۰۸۱۳:۰۸:۱۷ ۱۳۹۸/۷/۷
الهم الا جعل عواقب امورنا خیرا
ناشناس۱۱۱۲۵۱۶۱۳:۱۲:۰۵ ۱۳۹۸/۷/۷
آنها منتظر شماره حساب از سوی ایران هستند!
ناشناس۱۱۱۳۲۵۳۲۰:۳۰:۲۴ ۱۳۹۸/۷/۷
یکی نیست بگه حاجی پول خودمون رو نمیدن، 50 میلیارد دلار هم میذارن روش ؟!!
ناشناس۱۱۱۳۵۰۲۰۰:۳۳:۲۱ ۱۳۹۸/۷/۸
چه اشکالی داره!؟ ترامپ شماره تلفن داد منتظر تماس ایرانه ما هم شماره حساب بدیم منتظر واریز باشیم؟ این به اون در! بالاخره هزینه تماس بین المللی زیاده.
ناشناس۱۱۱۲۵۱۸۱۳:۱۲:۳۱ ۱۳۹۸/۷/۷
آقای رضایی جلوی همین دله دزدیهای خودیها را بگیرید غنیمت از دشمن باشه پیشکش
کریم۱۱۱۲۵۹۲۱۳:۴۰:۰۷ ۱۳۹۸/۷/۷
خدا رو شکر میکنم که آقای رضائی رئیس جمهور نشد.
ناشناس۱۱۱۲۷۰۳۱۴:۵۳:۱۴ ۱۳۹۸/۷/۷
ایشون بهترین ها در زمینه اقتصادی است و اگر امده بود وضعتون اینقدر ناجور نبود
ناشناس۱۱۱۳۱۷۲۱۹:۱۷:۱۸ ۱۳۹۸/۷/۷
با سند و مدرک ادعا کنید.
ناشناس۱۱۱۳۲۴۴۲۰:۲۵:۳۴ ۱۳۹۸/۷/۷
شاید ایشون بهترین باشد در پادگان
ناشناس۱۱۱۳۲۴۷۲۰:۲۷:۳۳ ۱۳۹۸/۷/۷
من مطمئنم اگه جناب سرهنگ رئیس جمهور بود ؛ الان تورم کشور 783 % بود و باید پراید 111 رو 203 میلیون میخریدیم الان .
ناشناس۱۱۱۳۰۸۳۱۸:۰۹:۲۲ ۱۳۹۸/۷/۷
دیگه دلار تا 19000 بالا نمیرفت که هر کی میشد به غیر روحانی وضعیتمون بهتر بود
ناشناس۱۱۱۳۲۶۹۲۰:۴۱:۲۲ ۱۳۹۸/۷/۷
یعنی بقیه بهتر از رضایی بودن همه شان در یک سطح و ردیف هستند
ناشناس۱۱۱۲۶۲۲۱۳:۵۶:۴۷ ۱۳۹۸/۷/۷
گفته اند باید یک میلیو ن بشکه نفت وارد کنیم ؟ چرا؟ خودمان مگه نفت نداریم ؟
ناشناس۱۱۱۲۶۵۳۱۴:۱۳:۴۴ ۱۳۹۸/۷/۷
چین هم نفت دارد ولی به خاطر صنعت به نفت بیشتری نیاز دارد
ناشناس۱۱۱۲۷۱۵۱۴:۵۹:۱۴ ۱۳۹۸/۷/۷
چون مسئولین ما به غیر از درآمدزایی از پول نفت بلد نیستند از کارهای دیگه درآمدزایی کنند.
ناشناس۱۱۱۲۷۶۸۱۵:۱۷:۵۸ ۱۳۹۸/۷/۷
نفت در اعماق زمین داریم اما تکنولوژی استحصالش رو نداریم
ناشناس۱۱۱۲۷۰۰۱۴:۴۷:۵۵ ۱۳۹۸/۷/۷
آمریکا حداقل 50 میلیارد دلار خسارت بدهد!!!! حاجی یه کم تخفیف بده.
ناشناس۱۱۱۳۰۸۴۱۸:۱۰:۲۵ ۱۳۹۸/۷/۷
حاجی آکریکا 50 ترلیون دلار بدهی داره
ناشناس۱۱۱۳۳۳۲۲۱:۵۴:۴۹ ۱۳۹۸/۷/۷
چرا تخفیف؟ بیش از هفت تریلیون دلار آمریکا از مناقشات خاور میانه سود کرده.
ناشناس۱۱۱۲۹۹۷۱۷:۰۱:۱۳ ۱۳۹۸/۷/۷
اقا ی محسن رضایی شما پول های بلوکه شده ایران رو ازاد کن خسارت گرفتن پیش کش
ناشناس۱۱۱۳۱۵۶۱۹:۰۲:۴۰ ۱۳۹۸/۷/۷
در خبرها آمده که دزد به خانه عضو کمیسیون اقتصادی مجلس زده و 250 هزار یورو و 400 میلیون پول نقد رو دزدیده. شما همین داخلی ها رو جمع کنید بیشتر از 50 میلیارد جمع میشه
ناشناس۱۱۱۳۲۱۲۱۹:۵۱:۲۲ ۱۳۹۸/۷/۷
راستی چقدر خسارت جنگ هشت ساله رو از عراق گرفتید ؟!

پربحث‌های اخیر

 1. معترض جان به لب رسیده کجا و چگونه حرفش را بزند؟/ لطفا به معترضان تریبون بدهید

 2. علی مطهری: مجلس از حیز انتفاع ساقط است

 3. سخنگوی دولت: روحانی خود را فدای مصالح کرد/ احتمال وصل شدن اینترنت برخی استان‌ها/ در عربده کشی‌ها صدای به حق مردم کمتر شنیده می‌شود

 4. وزیر صمت: هیچ افزایش قیمتی در کالاها نداریم/ با گران‌فروشان مماشات نمی‌کنیم

 5. حکم کشته شدن آشوبگران از نگاه اروپا چیست؟

 6. شاکری: طرح افزایش قیمت بنزین قابلیت اصلاح دارد

 7. محدودیت دسترسی به اینترنت با تصویب شورای امنیت

 8. سخنگوی دولت:‌ رئیس‌جمهور خود را فدای مصالح کلان کشور و مردم کرد

 9. شهادت یک بسیجی در ملارد/ آخرین وضعیت شهرهای مختلف

 10. سپاه در واکنش به حوادث و وقایع اخیر: با ادامه هرگونه ناامنی قاطعانه برخورد خواهیم کرد

 11. وقتی آشوبگران به کتاب هم رحم نمی‌کنند + عکس

 12. گالوپ: ترامپ بی شخصیت ترین نامزد انتخابات آمریکا

 13. تاملاتی درباره اعتراضات اخیر/ وقتی رئیس جمهور با مردم حرف نمی‌زند

 14. ربیعی: یارانه حمایتی جدید در دولت‌های بعد هم پرداخت خواهد شد

 15. رئیسی: صف مردم از صف اشرار و اخلالگران جدا است/ انتقاد از شیوه اجرای طرح اصلاح قیمت بنزین

 16. هشدار رئیس قوه قضاییه به اشرار و اخلالگران امنیت

 17. مصباحی مقدم: دولت مسبب افزایش تنش‌ها در کشور است/ رشد نقدینگی موجب کاهش قدرت خرید مردم می‌شود

 18. فیلمی از خسارت زدن آشوبگران به اموال عمومی

 19. گریه‌های دردناک مردی که جهیزیه دخترش در آتش سوخت

 20. عارف به لاریجانی نامه زد

پربحث‌های دیروز

 1. رهبر انقلاب درباره افزایش نرخ سوخت: گفته بودم اگر سران سه قوّه تصمیم بگیرند حمایت خواهم کرد/ تصمیم سران قوا باید اجرا شود/ مسئولین دقت کنند هرچه ممکن است از مشکلات این کار کم کنند

 2. دروغ پردازی گوگل در مورد اعتراضات شب گذشته تهران + عکس

 3. نظر باهنر درباره حضور احمدی‌نژاد در انتخابات مجلس/ فرایند تصمیم‌گیری در جلسه سران سه قوه چگونه است؟/ احتمال استعفای محمود صادقی در اعتراض به افزایش قیمت بنزین

 4. یک مقام مطلع: محدودیت دسترسی به اینترنت با تصویب شورای امنیت صورت گرفته

 5. راه‌های رفته و نرفته اصلاح قیمت بنزین به روایت کارشناسان اقتصادی

 6. بیانیه حجت‌الاسلام رئیسی در مورد طرح سهمیه بندی و اعلام قیمت جدید بنزین

 7. محمود صادقی از نمایندگی مجلس استعفا می‌کند

 8. لاریجانی: مابه‌التفاوت حاصل افزایش قیمت بنزین سریع‌تر به حساب مردم واریز شود/ دغدغه نمایندگان برداشتن فشار از دوش مردم است

 9. روحانی: پرداخت کمک‌های معیشتی از دوشنبه آغاز می‌شود/ اعتراض حق مردم است اما حساب اعتراض از اغتشاش جداست

 10. توکلی: مسیر تصمیم‌گیری و اعلام قیمت بنزین بسیار بد طی شد/ کنار گذاشتن کارت سوخت خیانت بود

 11. تهیه طرح استیضاح رئیس جمهور در مجلس

 12. سخنگوی هیات رئیسه مجلس: همه موظفند از افزایش قیمت بنزین حمایت کنند

 13. طرح استیضاح لاریجانی در مجلس

 14. آلودگی و برودت هوا، بارش برف و سختی تردد؛ مدارس برخی مناطق را تعطیل کرد/ تعطیلی مدارس غرب تهران

 15. خرابکاری اغتشاش‌گران در تهران

 16. شمخانی: منافقین و ضدانقلاب در اغتشاشات دیروز نقش ایفا کردند و بعضا سلاح گرم داشتند

 17. گام‌های لرزان پیرمردها و بازیگران جوان سیاست

 18. معاون سازمان برنامه و بودجه: تورم ناشی از افزایش قیمت بنزین زیر ۲ درصد است

 19. دیلی اکسپرس: اشتباهات ترامپ چگونه خاورمیانه را به ایران و روسیه واگذار کرد

 20. جزئیات نشست غیرعلنی مجلس درباره افزایش قیمت بنزین

 21. دادستان کشور: خسارت‌دیدگان شکایت کنند تا اشرار محکوم شوند/ قیمت‌ها به بهانه بنزین افزایش نیابند

 22. قول روحانی به مردم درباره کمک‌های معیشتی

 23. خرازی: استعفای نمایندگان مجلس کدام گره از وضعیت معیشتی مردم را می گشاید؟

 24. ناجا: مماشاتی با برهم زنندگان نظم و امنیت نداریم/ شناسایی و برخورد با سرکردگان

 25. احتمال یک تا ۳ سال حبس برای «نجفی»

پربحث‌های هفته

 1. سهمیه‌بندی بنزین آغاز شد/ بنزین سهمیه‌ای ۱۵۰۰ تومان، بنزین آزاد ۳۰۰۰ تومان

 2. افزایش قیمت بنزین؛‌ چرا حالا،‌ چرا به این شکل؟

 3. رهبر انقلاب درباره افزایش نرخ سوخت: گفته بودم اگر سران سه قوّه تصمیم بگیرند حمایت خواهم کرد/ تصمیم سران قوا باید اجرا شود/ مسئولین دقت کنند هرچه ممکن است از مشکلات این کار کم کنند

 4. چرا روحانی عصبانی است؟

 5. معترض جان به لب رسیده کجا و چگونه حرفش را بزند؟/ لطفا به معترضان تریبون بدهید

 6. پاسخ منطقی قوه قضائیه به سخنان روحانی چه باید باشد؟

 7. نوبخت: پرداخت منابع حاصل از اصلاح قیمت بنزین به خانوارها/ یارانه جدید ۵۵ تا ۲۰۵ هزار تومان

 8. دروغ پردازی گوگل در مورد اعتراضات شب گذشته تهران + عکس

 9. جشن تولد ۷۱ سالگی روحانی در بالای ابرها

 10. عراق ۲ - ایران ۱ / شاگردان ویلموتس زور بردن نداشتند

 11. روایت شهید مطهری از چهره واقعی بحث چند همسری

 12. روحانی: افزایش قیمت بنزین به نفع مردم و اقشار ضعیف جامعه است

 13. امیرآبادی‌فراهانی: زنگنه با وجود ارتشاء در پرونده کرسنت دوباره وزیر شد/ روحانی دستگیری برادرش را تاب نیاورد

 14. نظر باهنر درباره حضور احمدی‌نژاد در انتخابات مجلس/ فرایند تصمیم‌گیری در جلسه سران سه قوه چگونه است؟/ احتمال استعفای محمود صادقی در اعتراض به افزایش قیمت بنزین

 15. طرح سه فوریتی نمایندگان برای جلوگیری از افزایش قیمت بنزین

 16. لاریجانی بدون در نظر گرفتن نظر نمایندگان مصوبه سهمیه‌بندی بنزین را امضا کرد

 17. نوبخت: درآمد ۳۰ هزار میلیارد تومانی افزایش قیمت بنزین بین مردم باز توزیع می شود

 18. نامه حاجی بابایی به رئیس مجلس در نقد افزایش قیمت بنزین

 19. یک مقام مطلع: محدودیت دسترسی به اینترنت با تصویب شورای امنیت صورت گرفته

 20. عضو کمیسیون اقتصادی: اقدام دولت در افزایش قیمت بنزین، به این صورت شتاب‌زده بود/ دولت باید پاسخگو باشد

 21. بررسی آخرین نظرسنجی‌ها درباره دولت روحانی/ افت بی‌سابقه محبوبیت رئیس‌جمهور

 22. چند نکته درباره انتقادات روحانی از قوه قضائیه و مبارزه با فساد

 23. واکنش‌ها به افزایش قیمت بنزین/ پگاه آهنگرانی در فهرست عفو رئیسی/ چرا روحانی استعفا نمی‌دهد؟

 24. تصاویری از اعتراضات به گرانی قیمت بنزین

 25. "چَت" جنجالی سعید ملایی با فدراسیون جهانی/ سناریو از پیش طراحی شده برای پناهندگی + سند

پربحث‌های دیروز

 1. رهبر انقلاب درباره افزایش نرخ سوخت: گفته بودم اگر سران سه قوّه تصمیم بگیرند حمایت خواهم کرد/ تصمیم سران قوا باید اجرا شود/ مسئولین دقت کنند هرچه ممکن است از مشکلات این کار کم کنند

 2. دروغ پردازی گوگل در مورد اعتراضات شب گذشته تهران + عکس

 3. نظر باهنر درباره حضور احمدی‌نژاد در انتخابات مجلس/ فرایند تصمیم‌گیری در جلسه سران سه قوه چگونه است؟/ احتمال استعفای محمود صادقی در اعتراض به افزایش قیمت بنزین

 4. محمود صادقی از نمایندگی مجلس استعفا می‌کند

 5. لاریجانی: مابه‌التفاوت حاصل افزایش قیمت بنزین سریع‌تر به حساب مردم واریز شود/ دغدغه نمایندگان برداشتن فشار از دوش مردم است

 6. روحانی: پرداخت کمک‌های معیشتی از دوشنبه آغاز می‌شود/ اعتراض حق مردم است اما حساب اعتراض از اغتشاش جداست

 7. تهیه طرح استیضاح رئیس جمهور در مجلس

 8. سخنگوی هیات رئیسه مجلس: همه موظفند از افزایش قیمت بنزین حمایت کنند

 9. طرح استیضاح لاریجانی در مجلس

 10. شمخانی: منافقین و ضدانقلاب در اغتشاشات دیروز نقش ایفا کردند و بعضا سلاح گرم داشتند

 11. گام‌های لرزان پیرمردها و بازیگران جوان سیاست

 12. خرازی: استعفای نمایندگان مجلس کدام گره از وضعیت معیشتی مردم را می گشاید؟

 13. وضعیت شهرهای مختلف بعد از گرانی بنزین/ بازگشت آرامش به کشور

 14. واکنش سفیر ایران در انگلیس به گرانی بنزین

 15. برآورد حضور ۸۷۴۰۰ نفر در اعتراضات روزهای گذشته/ آتش زدن بیش از ۱۰۰ بانک در کشور

 16. روایت احمد توکلی از توصیه رهبر انقلاب به روحانی درباره افزایش قیمت بنزین

 17. کدخدایی: نباید به اموال عمومی آسیب وارد شود/ اعتراض به تصمیم‌های اجرایی حق مردم است

پربحث‌های هفته

 1. افزایش قیمت بنزین؛‌ چرا حالا،‌ چرا به این شکل؟

 2. رهبر انقلاب درباره افزایش نرخ سوخت: گفته بودم اگر سران سه قوّه تصمیم بگیرند حمایت خواهم کرد/ تصمیم سران قوا باید اجرا شود/ مسئولین دقت کنند هرچه ممکن است از مشکلات این کار کم کنند

 3. چرا روحانی عصبانی است؟

 4. معترض جان به لب رسیده کجا و چگونه حرفش را بزند؟/ لطفا به معترضان تریبون بدهید

 5. پاسخ منطقی قوه قضائیه به سخنان روحانی چه باید باشد؟

 6. دروغ پردازی گوگل در مورد اعتراضات شب گذشته تهران + عکس

 7. امیرآبادی‌فراهانی: زنگنه با وجود ارتشاء در پرونده کرسنت دوباره وزیر شد/ روحانی دستگیری برادرش را تاب نیاورد

 8. نظر باهنر درباره حضور احمدی‌نژاد در انتخابات مجلس/ فرایند تصمیم‌گیری در جلسه سران سه قوه چگونه است؟/ احتمال استعفای محمود صادقی در اعتراض به افزایش قیمت بنزین

 9. طرح سه فوریتی نمایندگان برای جلوگیری از افزایش قیمت بنزین

 10. عضو کمیسیون اقتصادی: اقدام دولت در افزایش قیمت بنزین، به این صورت شتاب‌زده بود/ دولت باید پاسخگو باشد

 11. بررسی آخرین نظرسنجی‌ها درباره دولت روحانی/ افت بی‌سابقه محبوبیت رئیس‌جمهور

 12. چند نکته درباره انتقادات روحانی از قوه قضائیه و مبارزه با فساد

 13. واکنش‌ها به افزایش قیمت بنزین/ پگاه آهنگرانی در فهرست عفو رئیسی/ چرا روحانی استعفا نمی‌دهد؟

 14. فاصله ما و رهبری در این روزها

 15. توسعه نیروگاه بوشهر، توقف ناپذیری قطار هسته ای ایران

 16. آقای روحانی! مقصر بیکاری، جوان تحصیلکرده نیست

 17. استیگلیتز: آثار و نتایج آزادسازی بازار سرمایه، نفرت انگیز بوده اند/ مردم حق دارند که حس کنند فریب خورده اند

 18. روحانی: پرونده‌سازی برای افراد هنر نیست!/ با هم دوست باشیم

 19. علی مطهری: حکومت اسلامی می‌تواند در موضوع «چندهمسری»دخالت کند

 20. طرح سوال از رئیس جمهور در پنچ محور

 21. محمود صادقی از نمایندگی مجلس استعفا می‌کند

 22. لاریجانی: مابه‌التفاوت حاصل افزایش قیمت بنزین سریع‌تر به حساب مردم واریز شود/ دغدغه نمایندگان برداشتن فشار از دوش مردم است

 23. روحانی: پرداخت کمک‌های معیشتی از دوشنبه آغاز می‌شود/ اعتراض حق مردم است اما حساب اعتراض از اغتشاش جداست

 24. نظر علی مطهری درباره چندهمسری/ واکنش سرد رئیسی به سخنان روحانی/ آیا کاظم جلالی به ظریف تحمیل شده است؟

 25. محمود صادقی: رئیس هلال احمر آلوده به فساد است اما روحانی او را نگه داشته است

آخرین عناوین