پایان عشق تلگرامی دختر 17 ساله به پسر افغانستانی

گروه حوادث الف،   3980704054 ۷ نظر، ۰ در صف انتشار و ۲ تکراری یا غیرقابل انتشار

دختر نوجوان که به‌دنبال عشق تلگرامی به پسر افغانستانی از خانه فرار کرده و به تهران آمده بود وقتی از سوی پلیس دستگیر شد که به عقد پسر جوان درآمده بود.

پایان عشق تلگرامی دختر 17 ساله به پسر افغانستانی

به گزارش ایران، روز 23 شهریور مرد میانسالی به پلیس یکی از شهرهای جنوبی کشور مراجعه کرد و از ناپدید شدن دختر 17 ساله‌اش خبر داد. وی مدعی بود دخترش به‌نام فرشته برای خرید لوازم التحریر از خانه خارج شده و دیگر برنگشته است.

با شکایت پدر تحقیقات آغاز شد، در نخستین گام مأموران به سراغ کلانتری‌ها و بیمارستان‌ها رفتند اما هیچ رد و نشانی از وی به‌دست نیامد. از آنجا که وضع مالی این خانواده متوسط بود و تماسی مبنی بر گروگانگیری نیز برقرار نشده بود کارآگاهان پیگیری‌های خود را بر موضوع فرار دختر نوجوان از خانه متمرکز کردند.

بدین ترتیب به سراغ دوستان فرشته رفتند اما آنها پرده از واقعیتی تلخ برداشتند. دوستان وی مدعی شدند که دختر نوجوان مدتی است با پسری افغانستانی که در تهران ساکن است آشنا شده و با وی از طریق تلگرام ارتباط  داشته است.

ادامه تحقیقات در پایتخت
با مشخص شدن این موضوع، تحقیقات ادامه یافت و کارآگاهان به سرنخ‌هایی رسیدند که نشان می‌داد فرشته همان روزی که ناپدید شده به تهران آمده است.بدین ترتیب موضوع به پلیس پایتخت اعلام شد و به دستور بازپرس زمانی از شعبه ششم دادسرای امور جنایی ردیابی‌ها برای یافتن دختر نوجوان در تهران ادامه یافت.تا اینکه یکی از دوستان فرشته در تماس با پلیس گفت: فرشته روز گذشته با من تماس گرفت و گفت که به همراه بابک – دوست افغانستانی اش- در خانه‌ای نیمه ساز در ولنجک زندگی می‌کند. من هم با این ترفند که می‌خواهم به تهران بیایم آدرس محل سکونتش را گرفتم.

با این اطلاعات کارآگاهان به نشانی مورد نظر رفته و بابک و فرشته را دستگیر کردند اما وی مدعی شد همسر قانونی بابک است. پدر فرشته وقتی این حرف را از زبان دخترش شنید در حالی که از ناراحتی گریه می‌کرد، گفت: دوهفته شب و روز برای پیدا کردن دخترم خواب و خوراک نداشتم از ترس اینکه اتفاق بدی برایش افتاده باشد غصه می‌خوردم اما حالا دخترم می‌گوید که ازدواج کرده و با این پسر زندگی خوبی دارد.

قاضی پرونده دستور بازداشت  بابک و اخراج او از کشور را صادر کرد.

گفت‌و‌گو با دختر فراری
سن و سالش کمتر از 17 سال نشان می‌دهد اما خودش مدعی است که امسال قرار بوده به کلاس دوازدهم برود. وی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ما از ماجرای فرار از خانه گفت.

چگونه با این پسر آشنا شدی؟
در یک گروه تلگرامی او به من پیشنهاد دوستی داد. اول قرار نبود که با او دوست شوم. به خاطر نوع حرف زدنش با دوستانم مدام مسخره‌اش می‌کردیم.

 اما چند ماهی که گذشت عاشق او شدم. بعد از آن تماس‌های تصویری ما آغاز شد اما تا زمانی که به تهران آمدم او را حضوری ندیده بودم.

چه شد که راهی تهران شدی؟
موضوع بابک را که به خانواده‌ام گفتم آنها مخالفت کردند. من هم که دیدم بدون او نمی‌توانم زندگی کنم تصمیم گرفتم به تهران بروم و برای همیشه با او باشم.

 نترسیدی که اتفاقی برایت رخ دهد؟
من عاشق بابک شده بودم.

عشق اینترنتی؟
نمی دانم.

بعد از آمدن به تهران چه کردی؟
بابک به راه‌آهن آمد و باهم به خانه‌ای که در آنجا کار می‌کرد رفتیم. خانه‌ای در حال ساخت که چندین کارگر دیگر هم آنجا بودند. فردای آن روز بابک مردی را به ساختمان آورد و با دادن 100 هزار تومان پول، ما را عقد کرد.

بعد از عقد تصمیم نداشتی با خانواده‌ات تماس بگیری؟
نه. می‌خواستم با بابک به کابل بروم و آنجا شناسنامه افغانستانی بگیریم و بعد به ایران برگردیم. اما باز هم دلم نمی‌خواست با خانواده‌ام در تماس باشم چرا که عاشق بابک بودم.

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۱۰۹۲۵۳۱۲:۵۰:۲۲ ۱۳۹۸/۷/۴
چرا پایان؟هر دو زنده و سلامت هستند.
ناشناس۱۱۰۹۳۷۲۱۴:۰۹:۵۷ ۱۳۹۸/۷/۴
با کدام حقی این خانم را از شوهرش که به صورت شرعی عقد کرده جدا کردید بسیاری از علماء اجازه پدر را شرط نمی دانند قانونی عمل کنید نه ظالمانه ..این آغاز عشق است نه آخر آن .
ناشناس۱۱۰۹۵۳۶۱۶:۴۶:۳۸ ۱۳۹۸/۷/۴
از سوی پلیس دستگیر شد ????????????????
ناشناس۱۱۰۹۷۱۳۲۱:۱۷:۱۸ ۱۳۹۸/۷/۴
اینا عاشقانه همو دوست داره چرا جداشون کرده ..
حسین۱۱۰۹۸۳۳۰۰:۲۲:۱۸ ۱۳۹۸/۷/۵
عاشق شدن جرم نیست اما اینکه از خانه فرار کرده و بدون اطلاع والدینش با مرد مورد علاقه اش ازدواج کرده آنهم در سن غیر قانونی با فردی که شناسنامه ایرانی ندارد جرم است .
ناشناس۱۱۰۹۹۴۸۰۸:۳۱:۵۴ ۱۳۹۸/۷/۵
چطوری دختری را بدون اجازه پدر و مادرش عقد کرده است این اسمش آدم ربائی است به خصوص که دختر به سن قانونی ۱۸ سالگی نرسیده است.
ناشناس۱۱۰۹۹۵۰۰۸:۳۳:۰۲ ۱۳۹۸/۷/۵
کار غیر قانونی اونهم ازدواج با اتباع بیگانه

پربحث‌های هفته

 1. قانون، قاتل رومینا!؟

 2. اقدام عجیب احمدی‌نژاد در محله نارمک!

 3. گشت و گذاری در آپارتمان‌های شمال شهر تهران با اجاره‌های نجومی

 4. پلیس آمریکا شهروند سیاه‌پوست را خفه کرد/ شهر به آتش کشیده شد

 5. پرسشي تأمل‌برانگیز از مراجع عظام تقليد

 6. آقایان؛ قانون، تابوت عدالت نیست!..

 7. اغتشاشات آبانماه با آشوب‌های آمریکا چه فرقی دارد

 8. جزئیاتی کامل از مرگ «آسیه پناهی»/ شهرداری: ما به وظیفه قانونی خود عمل کردیم!

 9. پرداخت هدیه به نمایندگان؛ چراغ اول شفافیت روشن می‌شود؟!

 10. چاره نکنیم، ایران پیر می‌شود و قدرتش از بین می‌رود

 11. چند پرسش از وزیر کشور درباره حوادث آبان‌ماه

 12. من رویایی دارم؛ بازگشت روح مارتین لوترکینگ به آمریکا

 13. اعتراضات داخلی آمریکا ادامه جنبش وال استریت است

 14. لطفا فراکسیون‌های قومی و منطقه‌ای را تعطیل کنید

 15. اعتراض ۳ نماینده مجلس یازدهم به اعتبارنامه تاجگردون

 16. پاسخ به هشت سوال درباره آینده بازار مسکن

 17. درخواست احمد توکلی از رئیسی: مجوزهای اعطایی به نمایندگان ادوار مجلس را بررسی کنید

 18. تهدید مسلحانه مخالفان تاجگردون/پیشنهادی برای قالیباف/چرا احمدی‌نژاد دیگر برنمی‌گردد/ روحانی در پاستور و اصلاح‌طلبان در بهارستان مردم را عصبانی کردند

 19. موج اعتراض به اعتبارنامه تاجگردون/انتقاد سلیمی‌نمین از پیشنهاد ختم قرآن در مجلس/نماینده‌ای که نقش مهمی در پیروزی قالیباف داشت/ عارف: بسیاری از اقدامات فراکسیون امید نادیده گرفته شد

 20. عارف، اصلاح‌طلبان و معضلات این روزها

 21. اعتبارنامه‌ها و انتظار از مجلس انقلابی

 22. نماینده مجلس: تخلفات تاجگردون به ۱۰ محور رسیده است/ تهدیدها را هنوز به تخلفات اضافه نکرده‌ایم

 23. فارین پالیسی: "چراغ راهنمای آمریکا" در جهان خاموش شده است

 24. اعتراض به برخی اعتبارنامه ها/ آغاز گروکشی برخی منتخبان

 25. موتلفه به دنبال چیست؟

پربحث‌های اخیر

  پربحث‌های دیروز

   آخرین عناوین