خیانت عروس جوان با توهم خیانت همسرش

گروه حوادث الف،   3980704050 ۱۵ نظر، ۰ در صف انتشار و ۵ تکراری یا غیرقابل انتشار

خراسان: اردیبهشت 96 دختر جوان سرگرم درس خواندن و آماده شدن برای شرکت در کنکور سراسری بود تا در رشته مورد علاقه اش قبول شود. یک روز مادرش وارد اتاق شد و از سحر خواست کمی با هم صحبت کنند. سحر که شوکه شده بود با چهره‌ای متعجب کتاب های درسی‌اش را جمع کرد و لب تخت در کنار مادرش نشست.

مادر شروع به مقدمه چینی کرد و سحر که کنجکاو شده بود، از مادرش خواست سر اصل موضوع برود که لبخند معنادار مادر روی لبانش نشست و گفت، همیشه آرزوی دیدن لباس عروسی دخترم را داشتم و حالا قرار است به آرزویم برسم.

دختر جوان شوکه شد و فهمید قرار است برایش خواستگار بیاید. سرخی روی گونه های سحر نشان از خجالت زدگی داشت. مادر آرام گونه هایش را بوسید و گفت به خواستگارش فکر کند که دختر جوان با صدایی لرزان گفت، اجازه بدهید بعد از کنکور خواستگار به خانه بیاید اما مادر مخالفت کرد.

مراسم خواستگاری اوایل خرداد بود که زنگ خانه به صدا در آمد و پسری شیک پوش و جوان همراه خانواده اش با یک دسته گل و جعبه شیرینی وارد خانه سحر و مراسم خواستگاری آغاز شد. حمید 28 ساله لیسانس عمران داشت، به کار ساخت و ساز مشغول بود و وضعیت مالی خوبی داشت، همه چیز برای سحر ایده‌آل بود اما ازدواج را برای خودش زود می دید. مخالفت ابتدایی سحر باعث شوکه شدن و رنجش مادر شده بود. پدر خانواده شروع به صحبت با دختر جوانش کرد تا او را راضی به این ازدواج کند.

سحر با وجود این که با این ازدواج مخالف بود اما با اصرارهای پدر و مادرش سر سفره عقد نشست و با حمید ازدواج کرد. دختر جوان به خاطر مراسم خواستگاری و ازدواجش در رشته مد نظرش قبول نشد و منتظر ماند تا سال بعد در کنکور شرکت کند.

یک سال بعد یک سال گذشت و زندگی زوج جوان از نگاه همه دوستان و بستگان یک زندگی رضایت بخش بود اما سحر هیچ حسی به این زندگی نداشت و همیشه در خانه سرگرم درس خواندن بود تا این که روز کنکور فرا رسید.

سفر به خارج

دختر جوان که تنها امیدش قبولی در کنکور بود تا خودش را با درس خواندن و دانشگاه سرگرم کند، یک روز مانده به کنکور همسرش یک بلیت سفر خارجی روی میز آشپزخانه گذاشت و گفت سحر چمدان ها را ببندد تا شب به سفر بروند. سحر شوکه شد و مخالفت کرد و با صدایی لرزان گفت که قرار است فردا در کنکور شرکت کند و این که یک سال منتظر این روز بوده است. اما حمید بی توجه بود و تاکید کرد من برای استراحت این سفر را تدارک دیده ام و از کنکور اطلاعی نداشتم.

دختر جوان اشک ریخت و به اتاق رفت. گوشی موبایلش را برداشت و با مادرش تماس گرفت. مادر خواست دخترش رفتار بدی نکند و سرش به زندگی گرم باشد و با شوهرش همقدم شود.

دختر جوان با اصرار به سفر رفت و در آن جا از شوهرش شنید که علاقه ای ندارد او ادامه تحصیل بدهد و این در حالی بود که شرط ازدواج سحر دانشگاه رفتن بود.

همه رویاهای سحر به خاطر اصرارهای خانواده اش به ازدواج بر باد رفته و حاضر بود به همان خانه پدری برگردد تا هدفی را که در زندگی اش داشت، دنبال کند. حمید ادعا می کرد دوست ندارد سحر به دانشگاه برود چون با پسرهای دیگر همکلاس می شود و نمی خواهد کسی به او نگاه چپ کند.

مرد بدبین

همین جا بود که سحر متوجه شکاک بودن شوهرش شد ولی به خاطر مادرش سکوت کرد و تصمیم گرفت زندگی مردابی خود را ادامه دهد، زندگی که تنها شکل یک زندگی را داشت اما تمام حس و معنای زندگی در آن مرده بود.

سحر که به خاطر کنکور هیچ وقت به دنیای مجازی نرفته بود، وقتی دید دنیای واقعی‌اش بی معنا شده است، چند برنامه روی گوشی موبایلش ریخت و وارد دنیای مجازی شد. دختر جوان هر روزش را در دنیای مجازی سپری می‌کرد تا این که در یکی از کانال های تلگرامی با پسر جوانی به نام آرش آشنا شد.

دوستی مجازی

سحر که احساساتش در زندگی له شده بود، دچار اشتباه شد؛ در دنیای مجازی به دنبال یک همدم گشت تا این که با آرش که پسر جوانی بود آشنا شد و خیلی زود پس از چند پیام کوتاه به او اعتماد کرد. دختر جوان خیلی زود سفره دلش را برای آرش باز کرد و بعد از یک ماه دوستی اینترنتی قرار ملاقاتی را برای دیدن آرش تدارک دید. آرش داخل یک کافی شاپ نشسته بود. سحر با چهره ای آراسته وارد محل قرار شد، لبخند ملیحانه آرش کافی بود تا سحر یک دل نه صد دل عاشق دوست مجازی اش شود و دوستی آن ها از همان روز صمیمی و گرم تر شد.

سحر با اطلاع از این که شوهرش مرد شکاکی است، دوستی اش را با آرش تا یک سال بعد ادامه داد. آرش می گفت تصمیم دارد با سحر ازدواج کند و دختر جوان نیز قصد داشت خودش را از زندگی با حمید بیرون بکشد.

درخواست طلاق

حمید که سرگرم زندگی خودش و خوش گذرانی با دوستانش بود و شیطنت های خودش را داشت فکر می کرد کسی از این شیطنت ها خبر ندارد، یک روز در محل کارش نامه ای به دست اش رسید.

پسر جوان در پاکت را باز کرد و شوکه شد. در خواست طلاق از دادگاه برای او آمده بود. گوشی موبایلش را برداشت و با سحر تماس گرفت اما همسرش جواب تلفن را نداد و حمید با عصبانیت به خانه مادرزنش رفت. مادر سحر در را باز کرد و از حمید خواست آرام باشد، اما داماد خانواده که عصبانی بود، علت این درخواست را از مادرزنش پیگیر شد که در برابر یک عکس قرار گرفت. تصویر حمید با یک دختر جوان در یک سفره خانه بود. داماد خانواده با دیدن این تصویر خواست توضیح بدهد اما گوش شنوایی نبود، سکوت کرد و از خانه خارج شد و هرچه با سحر تماس گرفت، جوابی نشنید و تنها یک پیامک به دست اش رسید که در آن سحر به او گفته بود، روز دادگاه منتظرش است.

سحر و حمید طلاق گرفتند.

مدت کمی از این ماجرا گذشت و سحر در انتظار خواستگاری آرش بود اما خبری نشد. آرش با جدایی سحر از شوهرش ادعا کرد که با دخترخاله اش نامزد کرده و در این مدت به خاطر کمک به او همراهش شده است.

سحر زندگی اش را باخته بود. پسر جوانی که روزی به او کمک کرده بود تا از مرداب زندگی حمید نجات پیدا کند، او را به باتلاقی انداخت که هر چه دست و پا می زد بی فایده بود. آرش که در این مدت از سوی سحر ماموریت داشت تا حمید را تعقیب کند و به خاطر همین پول خوبی به جیب زده بود، بعد از این که سحر به خواسته اش رسید تصمیم گرفت به این رابطه پایان دهد.

بعد از مدتی سحر فهمید دختر همراه حمید، یکی از کارمندان شرکت دوست شوهرش بوده که تصمیم داشته در شرکت حمید مشغول کار شود و تصاویر گرفته شده از یک جلسه کاری بوده و شوهرش به او خیانت نکرده است. بدتر این که مشخص شد آرش از همکاران حمید بوده و به خاطر درگیری در محیط کار وارد زندگی سحر شده و می دانسته عکس هایی که تهیه کرده از یک جلسه کاری بوده و حمید خیانتی نکرده است.

دیگر دیر شده و سحر در حالی که همه درها به رویش بسته شده بود به اداره پلیس رفت و از مددکار اجتماعی خواست تا برای دستگیری آرش به خاطر فریب دادن و کلاهبرداری ! و بازگشتن اش به زندگی حمید، به او کمک کند.

تحقیقات برای کمک به این دختر که در دنیای مجازی زندگی واقعی اش را از دست داده است، ادامه دارد.

دیدگاه کاربران

سارا۱۱۰۹۱۷۱۱۲:۱۳:۴۶ ۱۳۹۸/۷/۴
والا بخدا من دوستای خارجی دارم از چندتا کشور یعنی آنقدر که توی ایران وضعیت زندگی زناشویی پر از خیانته ،خارجیا اینجوری نیستن خارجیا خیلی متعهدن ..
ناشناس۱۱۰۹۵۸۹۱۷:۴۵:۲۷ ۱۳۹۸/۷/۴
خیلی!!!!! آمارهای رسمیشون چیز دیگری می گوید
ناشناس۱۱۰۹۲۸۳۱۳:۰۵:۴۷ ۱۳۹۸/۷/۴
اینکه همسرش اجازه تحصیل نداده برای جدایی کافی است. قرار کاری رو هم تو سفره خونه نمی گذارن. این بد ذاتی یک آدم رو نشون میده که شب کنکور بلیط سفر میگیره بدون گفتن به همسر. برده می خواسته. حداقل می گذاشت کنکور رو بده و بعد در موردش صحبت می کردند. یا شرط عقد قبول نمی کرد. یا یک سال دختر بیچاره رو سر کار نمی گذاشت. چقدر پدر و مادر بی مسئولیت و بی فکر بودند
ناشناس۱۱۰۹۲۹۷۱۳:۲۰:۲۳ ۱۳۹۸/۷/۴
مرد بدبین؟ جهت اطلاع شما بی ..های امروزی که وضع کشور و دنیا را به این روز انداختین در قدیم اینقدر دختر راحت رفت و نمی کرد و مردها مواظب نوامیسشان بودن
ناشناس۱۱۰۹۳۰۳۱۳:۲۶:۲۶ ۱۳۹۸/۷/۴
زن ها آوردین بیرون از خانه آن وقت می گویی خیانت نباشد؟ این ماجرا فقط دسیسه بوده و خیلی ها با اشتیاق به هم خیانت می کنند
ناشناس۱۱۰۹۳۶۰۱۴:۰۰:۳۳ ۱۳۹۸/۷/۴
اینکه یه داستان کوتاه شبیه داستان های عشقی مجله های زرد بود
ناشناس۱۱۰۹۴۹۴۱۶:۰۳:۰۵ ۱۳۹۸/۷/۴
آخه به پلیس چه مربوطه؟!رفتی .. اومدی چی میگی
ناشناس۱۱۰۹۵۱۸۱۶:۲۳:۲۹ ۱۳۹۸/۷/۴
جلسه کاری تو سفره خونه؟؟؟؟ حتما..
ناشناس۱۱۰۹۵۶۴۱۷:۰۸:۰۲ ۱۳۹۸/۷/۴
زنه اول رفته دنبال .. بعد با توهم یک عکس انگ خیانت به شوهرش زده یه سال با یه مرد غریبه تو رابطه بوده حالا چی می خوای مگه عاشق درس خوندن نبودی برو درس بخو ن دانشگاه ها هم که پرشده از دانشجو و استاد ..
مصطفی۱۱۰۹۵۷۵۱۷:۲۶:۰۶ ۱۳۹۸/۷/۴
واقعا نمیفهمم بعضی دخترها چه فکر میکنن که مرد ممکنه بیاد با زنی ازدواج کنه که حتی 1% شک کنه .. ! درسته مردها برای رسیدن به اهدافشون هرکاری میکنن اما حتی بی غیرت ترین هاشون امکان نداره با زنی .. ازدواج کنن و تشکیل زندگی و یار و دیار بدن.
ناشناس۱۱۰۹۶۹۸۲۰:۵۲:۱۹ ۱۳۹۸/۷/۴
بنده خدا دنیای مجازی که همه گناه ها باید گردن ایشان بیفته.
ناشناس۱۱۰۹۷۰۸۲۱:۱۴:۴۹ ۱۳۹۸/۷/۴
دلیل طلاق درست نبوده ولی طلاق بخاطر نامردی و ناسازکاری شوهر نافهم کاملا درست.
ناشناس۱۱۰۹۷۱۱۲۱:۱۵:۲۰ ۱۳۹۸/۷/۴
داستانهای تخیلی .. را باور نکنید
کاوه۱۱۰۹۸۲۶۰۰:۱۸:۱۱ ۱۳۹۸/۷/۵
نو بهار است در آن کوش که خوش دل باشی شک و دودلی و منفی اندیشی باعث می شود انسان دچار اختلالات خلقی مانند افسردگی و شیزو فرنی شود و تخیلات خود را واقعیت بپندارد و تصمیمات اشتباه بگیرد .
...۱۱۰۹۸۳۶۰۰:۲۳:۴۷ ۱۳۹۸/۷/۵
داستان های تخیلی! آنقدر ساده گیر آوردن صرفا ..

پربحث‌های هفته

 1. رای قاطع نمایندگان به ریاست قالیباف/ اعضای هئیت رئیسه مجلس یازدهم مشخص شدند

 2. وقتی مردم مانند رییس مجلس دهم فکر نمی‌کنند...

 3. "دیپلماسی بنزین"، نمادی از بی اعتنایی به تهدیدات آمریکا

 4. کارناوال نفتکش های ایرانی در اقیانوس ها

 5. نامه احمد توکلی به روحانی: برای نجات کشور پیروی از اقتصاد آزاد را کنار بگذارید

 6. شاخ «غول» هم شکستنی است...

 7. اسکورت نفتکش «فارست» توسط هواپیماها و ناوهای جنگی ونزوئلا

 8. گشت و گذاری در آپارتمان‌های شمال شهر تهران با اجاره‌های نجومی

 9. درد کهنه غیزانیه، «امنیتی» نیست

 10. مجلس تراز انقلاب و حق مسکن یازده میلیونی؟!

 11. امروز تهرانی‌ها سورپرایز شدند!

 12. مجلس خدمت یا مجلس قدرت؟!

 13. تلفاتی سنگین‌تر از تلفات جنگ بر دوش ایالات متحده

 14. فطر و اعیاد مذهبی؛ آیا مسابقه شادمانی عمومی کافی است؟

 15. چرا فرزندآوری کم شده/ آیا جامعه هم پیر می‌شود؟

 16. واکنش «آشنا» به توئیت «محسن رضایی» درباره غیزانیه

 17. پایان ریاست لاریجانی با تقدیر روحانی/جدال توییتری نادران و آشنا/زیباکلام: هیچ‌کس به جهانگیری و هاشمی رای نمی‌دهد

 18. رهبر انقلاب: در عدالت نمره مطلوب به دست نیاورده‌ایم/ مجلس متعهد به وظایف، نقطه امید مردم و اتکاء مجریان است

 19. دو نشست معنادار توسط قالیباف و حاجی بابایی/ حیاط خلوت نمایندگان دوره دهم/ دلیل حمایت اصلاح‌طلبان از ظریف برای انتخابات ریاست جمهوری

 20. توضیح میرسلیم درباره مصاحبه با بی‌بی‌سی

 21. ریشه قتل دختر ۱۴ ساله تالشی اختلافات مذهبی نیست

 22. غیزانیه از نمای نزدیک

 23. وامی‌ برای آشنا، آشنایی برای وام !

 24. دست کارگران کوتاه و سبد معیشت بر نخیل !

 25. جزئیات عملکرد شبکه فساد خودرویی با مشارکت ۲ نماینده مجلس و مدیرعامل وقت سایپا

آخرین عناوین