لاریجانی: فحش به مجلس جز خواسته اسرائیل است؟/ این چه وضعی است که به نمایندگان اتهامات دروغ می‌زنند

گروه سیاسی الف،   3980702044 ۲۹ نظر، ۱۹ در صف انتشار و ۱۲ تکراری یا غیرقابل انتشار

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: خیلی روشن است که در این شرایط حساس که ملت ایران با استقامت جلوی زیاده خواهی آمریکا و نوکرانش در منطقه ایستاده است، انتظار داشته باشیم که صاحبان تریبون ها و رسانه ها فهم درستی از شرایط سخت اقتصادی کشور داشته باشند. آیا فحش و توهین به مجلس به عنوان مهمترین رکن مردم سالاری نظام آیا جز خواسته آمریکا و اسرائیل است؟

لاریجانی: فحش به مجلس جز خواسته اسرائیل است؟/ این چه وضعی است که به نمایندگان اتهامات دروغ می‌زنند

به گزارش مهر، علی لاریجانی در نطق پیش از دستور جلسه علنی امروز مجلس، ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی جدید اظهار داشت: امیدوارم که سال جدید تحصیلی با حضور وزیر جدید آموزش و پرورش که اخیراً از مجلس رأی اعتماد گرفت، گام‌هایی بلند در تحقق سند تحول آموزش و پرورش برداشته شود و با روش علمی و زمانبندی مناسب، این اقدامات صورت عینی گیرد و لازم است کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از وزارت آموزش و پرورش این امر را مطالبه کند تا هم کیفیت کار وزارت آموزش و پرورش و هم کرامت معلمان و منزلت آنان، سامان دقیق‌تری یابد.

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه هفته دفاع‌مقدس را به همه رزمندگان اعم از ارتش، سپاه، نیروی انتظامی و بسیج تبریک و تهنیت می‌گویم، ادامه داد: این افراد با میراثی که از مجاهدت سرافرازانه دفاع‌مقدس دارند، امروز هم با سلحشوری از منافع و امنیت ملی کشور پاسداری می‌کنند.

وی با بیان اینکه مجلس شورای اسلامی از تدبیر دولت در برداشتن گام سوم در موضوع هسته‌ای حمایت می‌کند، تصریح کرد: گرچه برخی از دول، حرف‌های نسنجیده‌ای زدند اما منطق ایران در این امر روشن است چرا که ما در توافق هسته‌ای، تعهداتی در مقابل تعهدات طرف مقابل داشتیم اما رئیس‌جمهور آمریکا این تعادل را به هم زد و دیگران هم تلاش درستی در ایجاد تعادل منظور در این توافق صورت ندادند بنابراین سیاست رعایت میزان تعهد در مقابل تعهد طرف مقابل، سیاست عادلانه‌ای است و درشت‌گویی در مقابل سخن عادلانه را هیچ‌کس نمی‌پذیرد.

لاریجانی ادامه داد: ناپسندی در کار کسانی است که به جای پذیرش حرف حق و پیشنهاد و راه‌حل، به سوی فرافکنی و غوغاسالاری در میدان دیگر می‌روند و دعوای طولانی مدت در منطقه و ماجرای جنگ یمن را به آوردگاه تبلیغاتی علیه ایران تبدیل می‌کنند.

وی گفت: آمریکا و عربستان که جنگ‌های منطقه را در چند دهه اخیر باعث شده‌اند و در اکثر کشورهای درگیر، ردپای آنان دیده می‌شود و در جنگ ناجوانمردانه با ملت مظلوم یمن به بن‌بست رسیده‌اند، نمی‌توانند سرریز ناتوانی خود را به صحنه اختلافات و درگیری هسته‌ای با ایران سوق دهند.

رئیس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: از سوی دیگر، اگر تصور می‌کنند که با ازدیاد نیرو در خلیج‌فارس به بهانه امنیت می‌توانند بر اراده پایدار ملت ایران تأثیر بگذارند، اشتباه می‌کنند چرا که این نیروها خود عامل ناامنی و اصطکاک امنیتی می‌گردند که مقصر آن، خودشان خواهند بود.

لاریجانی خاطرنشان کرد: این تئوری پیمان امنیت خلیج‌فارس، به سرنوشت معامله کثیف قرن دچار می‌شود و نیروهای مسلح و سلحشور جمهوری اسلامی ایران، وظیفه مهمی بر عهده دارند و به موقع از منافع و امنیت ملی کشور دفاع خواهند کرد. بنده از کمیسیون امنیت ملی مجلس می‌خواهم که در اجرای درست گام سوم، از طریق سازمان انرژی اتمی پیگیری‌های لازم را انجام دهند.

لاریجانی بیان کرد: خیلی روشن است که در این شرایط حساس که ملت ایران با استقامت جلوی زیاده خواهی آمریکا و نوکرانش در منطقه ایستاده است، انتظار داشته باشیم که صاحبان تریبون ها و رسانه ها فهم درستی از شرایط سخت اقتصادی کشور داشته باشند و این توقع حداقلی است که به وحدت ملی کشور لطمه وارد نکنند.

رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: فحش و توهین به مجلس به عنوان مهمترین رکن مردم سالاری نظام آیا جز خواسته آمریکا و اسرائیل است؟ کسانی که این روش را برگزیده اند، دقیقا مخالفت صریح با نظریه امام راحل و مقام معظم رهبری کرده اند که مجلس را در رأس امور دانستند.

وی اظهارداشت: نگویید که ما انتقاد کردیم، چرا که این عبارات شما انتقاد از باب امر به معروف و نهی از منکر نبود، بلکه فحش و توهین بود. آیا در تاریخ انقلاب اسلامی هیچ سابقه ای برای چنین حرف هایی از جانب امام (ره) و رهبری بوده است؟ آیا در سنت اسلامی بزرگان دینی ما در مقام امر به معروف و نهی از منکر این روش ها را مذموم نمی دانستند؟

لاریجانی گفت: بنده وارد محتوای بحث نمی شوم. اما باید بگویم که این چه وضعی است که به یک نماینده یا تعدادی از آنان اتهامات دروغ می زنند و عده ای از سایت های خبری آن را منتشر می کنند و بعد معلوم می شود آغازگر آن یک سایت ضدانقلاب بوده است و سایت های خبری هم از منظر اختلاف نظر سیاسی با عجله به نشر آن پرداختند، سؤال بنده این است آیا شما قبول ندارید و در روایات ندیده اید که آبروی مؤمن حرمت کعبه را دارد؟

وی تصریح کرد: این افراد باید پاسخ دهند که در پیشگاه خداوند چه پاسخی خواهند داد؟ کسی با نقد نظر نماینده ای مخالفت نمی کند اما توهین و جعل دروغ از لحاظ موضوعی شأن متفاوتی دارد و بنده از کمیسیون اصل نود مجلس می خواهم که این مسائل را با جدیت مورد رسیدگی قرار دهد و هم به مجلس گزارش دهد و هم از طریق قوه قضائیه پیگیری های لازم را انجام دهد.

رئیس مجلس تأکید کرد: از ریاست محترم قوه قضائیه می خواهم که با این فساد سیاسی برخورد کند، چرا که اهمیت فساد سیاسی کمتر از فساد اقتصادی نیست. این یک وظیفه ملی و انقلابی است که در شرایط مصاف با دشمنان نظام، وحدت داخلی کشور حفظ شود و کسانی که این خواستِ ملی که در بیانات رهبر معظم انقلاب بارها تجلی داشته است که به حواشی نپردازید را رعایت نمی کنند و به عنوان مخلِ وحدت ملی کشور باید پاسخگوی اعمال خود باشند.

وی با اشاره به اینکه متاسفانه قضاوت های ناصحیحی درباره لایحه تجارت این روزها در رسانه ها مطرح شده است، اظهار داشت: امر عجیبی است که وقتی مجلس به یک قانون مادر در اقتصاد کشور ورود می‌کند برخی در رسانه‌ها سر و صدا راه می‌اندازند که چنین و چنان بوده بدون آنکه سوابق امر را بدانند اما وقتی مجلس در این زمینه‌ها ورود نمی کند، باز هم ماجرا درست می‌کنند که چرا در مسائل اقتصادی مجلس وارد نمی‌شود.

لاریجانی گفت: چند بار باید این مساله را گفت که این قانون به صورت لایحه در زمان دولت خاتمی به مجلس داده شد و در چند دوره در مجلس روی آن کار شد و اتفاقا زمان زیادی برای بررسی آن گذاشته شد و به هیچ وجه حرفی که می‌زنند مبنی بر اینکه با عجله انجام شد، درست نیست و اگر ایرادی وارد باشد این است که چرا این لایحه تا این حد به صورت طولانی در مجلس بررسی شد چرا که حدود ۱۶ سال در مجلس مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: این تصور غلطی است که همه کار روی یک لایحه باید در صحن مجلس انجام شود در حالی که کار اصلی در کمیسیون‌ها و با کمک متخصصان و مرکز پژوهش‌های مجلس و دولت باید صورت گیرد و اگر کار «منقح» انجام شد دلیلی ندارد در مجلس یک کار کارشناسی شده که مورد بررسی علمی قرار گرفته، معطل بماند.

لاریجانی اظهار داشت: اگر به خاطر داشته باشید در آیین نامه قبلی مجلس روش اینگونه بود که در طرح ها و لوایح صرفا در مواردی که نظری نمایندگان ارائه می کردند، در صحن مجلس بررسی می شد و سپس یکجا در مورد آن رای گیری می شد که البته این مساله در این مجلس تغییر کرد.

وی با اشاره به اینکه ادعایی مطرح شده که بخش های اقتصادی در بررسی لایحه تجارت حضور نداشتند اظهار داشت: این حرف کاملا ناصحیح است و ادعایی که در صدا و سیما و رسانه ها مطرح گردید که حقوقدانان در این لایحه نظر دادند و اقتصاددانان مشارکت نداشتند حرف درستی نیست چراکه اتاق بازرگانی و دولت در بخش اقتصادی مشارکت داشتند و متن اصلی لایحه را دولت ارائه کرده است که با حضور کارشناسان اقتصادی تدوین شده است.

رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: بنده خود از جلسات مستمری که کمیسیون با حضور اتاق بازرگانی در مجلس قبل داشتند، مطلع بودم و حتی در اجلاسی که در مجلس قبل به طور مداوم در یک هفته در مشهد برقرار شده بود، شرکت کردم و نمایندگان همه دستگاه های اقتصادی دولت و اتاق بازرگانی وقت در آن جلسات حضور داشتند. ماده به ماده این لایحه خوانده می شد و بحث روی آن صورت می گرفت.

لاریجانی تصریح کرد: ما حتی در صحن مجلس از مسئولان اتاق بازرگانی دعوت کردیم و آقایان نظر کتبی خود را به ما ارائه دادند و در چند مورد نظر داشتند که ما با آنها گفتگو کردیم و برخی را قبول کردند که مصلحت نیست و برخی را اصلاح کردیم و در مورد پیشنهادات هم در صحن مجلس نظر آنان اتخاذ می شد و حتی برخی مواد جهت اصلاحات و رفع ابهام به کمک ارجاع شد.

وی گفت: بحث درباره محتوای لایحه تجارت می تواند متفاوت باشد کما اینکه در کمیسیون هم نظرات مختلف بود اما اینکه در رادیو و تلویزیون یک مرتبه و بدون توجه به سوابق راه افتاده اند و طوری موضوع را مطرح می کنند که انگار این لایحه یک روزه به مجلس آمد و با عجله تصویب شد اقدام ناصواب، ناعادلانه و غلطی است که توصیه بنده به آنان این است که لااقل زحمت بکشید و ابعاد مساله بفهمید و سپس وارد کار شوید.

وی افزود: تاسف آورتر این است برخی مجری ها در شبکه های تلویزیونی «هزل‌گویی» می کنند که هیئت نظارت بر صدا و سیما باید به این مساله رسیدگی کند و همه باید بدانند قانون‌گذاری کار جدی حکومت است و صدا و سیما موظف است فرهنگ قانونی را در جامعه رشد دهد نه با سخنان تمسخرآمیز که مثلا «مجلس رکورد زد» حرف های وهن آمیز و غلط مطرح کنند.

رئیس مجلس شورای اسلامی بیان کرد: حکمرانی در سطح قانون گذاری از امور فکاهی نیست که دستاویز یک مجری کم اطلاع شود و آن را وسیله هجوگویی قرار دهد و هر و کر راه بیندازد. متاسفانه برخی همکاران هم در این زمینه شأن مجلس را رعایت نکردند که بنده از رئیس سازمان صداوسیما می خواهم که به این وضع نابسامان شخصا رسیدگی کند چرا که وظیفه صداوسیما در حکمرانی خوب این است که زمینه تحقق قانون را فراهم کند.

لاریجانی خاطرنشان کرد: ضمنا آقایانی که در دولت و اتاق بازرگانی در بخش های مختلف اقتصادی صاحب نظر هستند، اگر نظری در مابقی مواد لایحه تجارت دارند به کمیسیون مراجعه کنند و نظرشان را اعلام کنند و دوباره مساله ایجاد نکنند.

عناوین مرتبط

دیدگاه کاربران

ناشناس۱۱۰۵۷۰۴۰۹:۴۶:۲۴ ۱۳۹۸/۷/۲
مجلس شورای اسلامی آدم باش، و شجاعت اعلام نظر خود در پیشگاه مردم را داشته باش.
ناشناس۱۱۰۵۹۷۵۱۲:۲۶:۲۲ ۱۳۹۸/۷/۲
هرجا کم میارند یک دشمن فرضی هست بندازند گردنش
ناشناس۱۱۰۶۰۳۳۱۲:۵۱:۴۱ ۱۳۹۸/۷/۲
لاریجانی استاد فلسفه است
mostafa.kamali95@yahoo.com۱۱۰۶۱۱۴۱۳:۳۷:۱۳ ۱۳۹۸/۷/۲
چرا چندین سال جلوی طرخ تحقیق و تفحص از بانک مرکزی را گرفتید و حالا که طرح در مجلس تصویب شده چرا اجازه نداده اید این تحقیق و تفحص عملیاتی و اجرایی شود
ناشناس۱۱۰۵۷۱۳۰۹:۵۳:۰۰ ۱۳۹۸/۷/۲
پروژه منحرف کردن خواسته های مردم شروع شد. آقای لاریجانی هنوز رئیس جمهور نشدی که اینجوری داری میتازی! در ضمن کسانی که به خانم سلحشوری تهمت زدن، خودشون نماینده های همون مجلس بودن!
ناشناس۱۱۰۶۲۲۴۱۴:۵۵:۲۳ ۱۳۹۸/۷/۲
رییس کل بانک مرکزی و معاون نظارتی و معاوت ارزی ایشان را هرچه سریعتر محاکمه علنی کنید
ناشناس۱۱۰۵۷۱۸۰۹:۵۵:۴۹ ۱۳۹۸/۷/۲
ریاست محترم مجلس: سؤال بنده این است آیا شما قبول ندارید و در روایات ندیده اید که آبروی مؤمن حرمت کعبه را دارد؟ سوال بنده هم این است: مجلسی که در برابر تمام زشت کاری ها و دروغ های دروازه‌ی تمام قد از او دفاع کرد، اصلا چیزی به نام آبرو می شناسد که مدعی حرمت کعبه می شود؟ بگذار به ما تهمت اسرائیلی بودن بزنند، باکی نیست!
بهرام۱۱۰۵۷۴۵۱۰:۱۷:۱۶ ۱۳۹۸/۷/۲
اقای لاریجانی ما مردم ایران تا کنون هر چه فحش و توهین شنیدیم از طرف مسئولان بود
ناشناس۱۱۰۵۷۶۵۱۰:۲۴:۰۰ ۱۳۹۸/۷/۲
فقط بگویید و پاسخ دهید آقای سخنران : از این مجلس با این مخارج سنگینش برای مبارزه با فساد چه قانونی استخراج شد . چه نظارتی انجام گرفت . طلبکار هم هستید
ناشناس۱۱۰۵۷۶۸۱۰:۲۵:۱۲ ۱۳۹۸/۷/۲
مجلسیها خودشون احترام خودشون رو نگهدارند ، انصافا شما آقای رئیس اگر کسی تخطی میکنه به اشد برخورد کن تا هم خاطی پرو نشه هم بقیه حساب کار دستشون بیاد ، مادامی که هر کار غلطی که میکنند شما بی دلیل پشتشون هستی انتظار بدتر داشته باش (، حالا در هر کس هر فکری میخواد بکنه)
رسول۱۱۰۵۸۱۴۱۰:۴۹:۱۵ ۱۳۹۸/۷/۲
اقای لاریجانی نتیجه بیش از ده سال ریاست شما بر مجلس را اگر در کفه ترازو بگذاریم جز توهین به ملت بوده!
ناشناس۱۱۰۵۸۲۲۱۰:۵۲:۴۰ ۱۳۹۸/۷/۲
جناب دکتر ولی به نظر میرسد در راس بعضی امور اختلاس گران ورانت خواران قرار دارند
ناشناس۱۱۰۵۸۲۹۱۰:۵۸:۴۱ ۱۳۹۸/۷/۲
این اشکال داره اما وقتی یه نماینده میاد و در مورد دختر آبی جامعه را با دروغ به هم می ریزد اشکال نداره. نظارت بر رفتار نمایندگان هم با ماست مالی جنابعالی حل و فصل می‌شود.
ناشناس۱۱۰۵۸۶۴۱۱:۱۵:۱۶ ۱۳۹۸/۷/۲
با اینکه من به آقای لاریجانی هم انتقادهایی دارم اما در این مورد حق را به ایشان می دهم برخی آدمها برای دیده شدن از مراسم عزاداری و منبر و لباس روحانیت برای هدف شوم خود سوء استفاده کردند و با بدزبانی روح ملت را آزار دادند
ناشناس۱۱۰۵۹۰۷۱۱:۴۱:۰۵ ۱۳۹۸/۷/۲
سلام نه اینکه نماینده ها خیلی زحمت می کشند جون عمه شون مردم دارن زیر بار تورم خرد میشوند اینا هم بیخال دنبال کار خودشون هستندمجلس را باید به توپ بست با این وضع واوضاع مملکت
ناشناس۱۱۰۵۹۲۸۱۱:۵۰:۴۸ ۱۳۹۸/۷/۲
آقای لاریجانی چرا تهمت می زنی لطفا ادب را رعایت کنید.
ناشناس۱۱۰۵۹۴۹۱۲:۰۴:۱۲ ۱۳۹۸/۷/۲
کدومش دروغ بوده؟ نماینده ای که به مردم فحش می داد نماینده ای که باعث مرگ اون دختر شد؟ نمایندهایی که بنگاه راهه انداختن؟و...
ناشناس۱۱۰۵۹۵۷۱۲:۱۰:۲۸ ۱۳۹۸/۷/۲
دکتر احمدی‌نژاد همین‌ روحیه‌ی متکبرانه و دیکتاتور مآبانه رو فریاد کرد و لرزه بر اندام انداخت در حال حاضر فقط ایشون میتونه بشوره و کنار بگذاره‌
ناشناس۱۱۰۵۹۵۹۱۲:۱۰:۴۱ ۱۳۹۸/۷/۲
مجلس شورای اسلامی نظرات مردم رو بپرسین اون وقت می فهمین پناهیان ازتون تعریفم کرده
محسن۱۱۰۶۰۰۵۱۲:۳۷:۵۰ ۱۳۹۸/۷/۲
آقای لاریجانی اگر چیزی در چنته دارید از خود و مجلس دفاع کنید .پشت اسراییل پنهان نشوید
ناشناس۱۱۰۶۰۲۱۱۲:۴۵:۳۸ ۱۳۹۸/۷/۲
ببخشید آقای دکتر دیگه تکرار نمیشه.
مهدی۱۱۰۶۰۶۲۱۳:۰۳:۳۲ ۱۳۹۸/۷/۲
زمانه عوض شده دوره ی نمایندگی و رای مخفی گذشته الان زمان شفافیت هست تعارف رو کنار بگذاریم آدم زنده وکیل و وصی نمی خواد مجلس به این شکل سنتی هدر دادن وقت و پول هست
ناشناس۱۱۰۶۲۶۲۱۵:۲۴:۰۲ ۱۳۹۸/۷/۲
از نماینده متجاوز ملکان و نمایندکان رانتی خودرویی چه خبر ماست مالی شد رفت
ناشناس۱۱۰۶۱۰۲۱۳:۳۱:۱۴ ۱۳۹۸/۷/۲
گهی پشت به زینو گهی زین به پشت, یادمون نرفته برنامه‌های تلویزیون در زمان مدیریت شمارو
ناشناس۱۱۰۶۱۲۲۱۳:۴۲:۱۹ ۱۳۹۸/۷/۲
هرکسی انتقاد کرد نچسبانیدش به اسراییل هر چند که این روش شماست وبهش عادت دارید اما نکنید این کار رو
ناشناس۱۱۰۶۱۴۶۱۳:۵۷:۲۸ ۱۳۹۸/۷/۲
مجلسی که از شفاف بودن در مقابل موکلانشان ترس دارندهمان بهتر که تعطیل شود.
الف ر۱۱۰۶۱۸۱۱۴:۲۹:۴۲ ۱۳۹۸/۷/۲
نماینده ای که اولین کارش انتقال خودش از آموزش و پرورش به شرکت نفت آیا مجلسی با این نماینده قابل اعتماد است این گوشه ای از استفاده از موقعیت نمایندگی است یعنی سیستم ها ی نظارتی نمیدونند
ناشناس۱۱۰۶۱۹۶۱۴:۳۶:۵۰ ۱۳۹۸/۷/۲
کسانی که به خانم سلحشوری تهمت زدن، خودشون نماینده های همون مجلس بودن
ناشناس۱۱۰۶۳۱۴۱۵:۵۳:۰۷ ۱۳۹۸/۷/۲
تهمت نزدن سلحشوری در معرض اتهامات که نه ، جرم‌های زیادی مرتکب شده لاریجانی بخاطر خودش داره از سلحشوری دم میزنه

پربحث‌های دیروز

 1. شکار بزرگ سپاه/ روح الله زم سرشبکه آمدنیوز دستگیر شد

 2. تصویری از کانال "آمدنیوز" پس از دستگیری روح‌الله زم

 3. قوانین نباید مردم را مجرم کند

 4. پایان بلندپروازی های یک آقازاده...

 5. حذف بازیگر زن سینما بعد از سفر اربعین!

 6. نماینده اسبق و مدیر فعلی با حقوق ۸۵ میلیون در یکی از وزارتخانه ها/ به رغم ممنوع الخروج بودن این فرد وی به خارج رفت

 7. اولین تصاویر از دستگیری و اعترافات روح الله زم

 8. ربیعی: مشخص نیست چند درصد فرزندان مسئولان دولتی خارج از کشور هستند

 9. نشریه کنگره آمریکا: ترامپ در حال آبروریزی است!...

 10. حضور هیاتی از متخصصان انگلیسی برای مدرن‌سازی راکتور اراک

 11. افزایش قیمت خودرو راهی برای دستیابی مجدد به سود/ آخرین وضعیت بازار

 12. تصاویری جدید از حفره ایجاد شده روی بدنه نفتکش سابیتی

 13. واکنش های توییتری به دستگیری روح الله زم

 14. معماران آمریکایی برجام: ایران بدون توافق تکمیلی انتظار رفع تحریم نداشته باشد

 15. عصبانیت وهابیون از حضور اهل سنت در اربعین

 16. وزیر کشور: جلوی رشد فزاینده طلاق را گرفته‌ایم

 17. سخنان تحقیرآمیز اردوغان در مورد اتحادیه عرب

 18. رهبر انقلاب از آیت‌الله مکارم شیرازی عیادت کردند + تصاویر

 19. مخالفت صریح منابع طبیعی مازندران با انتقال آب خزر

 20. واکنش پدر روح‌الله زم به بازداشت پسرش/ دنیا دار مکافات و مجازات است

 21. شفر خواستار تعلیق فوتبال ایران شد

 22. ترامپ چگونه پادشاه عربستان را مسخره کرد؟ + فیلم

 23. ۱۰ نکته درباره نحوه بازداشت روح‌الله زم؛ او که بود و چه می‌کرد؟

 24. درخواست آشنا از قوه قضائیه/ شرط خاتمی برای وزیر شدن یونسی/آیا دستگیری روح‌الله زم آغاز دستگیری یک شبکه است؟

 25. واکنش شمخانی به دستگیری "روح‌الله زم"/ اقدام سپاه نشان اقتدار اطلاعاتی کشور وضعف سرویس‌های اطلاعاتی حریف بود

پربحث‌های هفته

 1. شکار بزرگ سپاه/ روح الله زم سرشبکه آمدنیوز دستگیر شد

 2. حضور زنان در ورزشگاه‌ها و مطالبه ما از دولت

 3. دفاع از یک اشتباه؛‌ چرا؟!

 4. جایگاه بانوان آزادی حفاظ کشی شد (عکس)

 5. انتقاد از مجازات خفیف دختر پورشه سواری که گفت: کشتم که کشتم، دیه‌اش را می‌دهم

 6. تصویری از کانال "آمدنیوز" پس از دستگیری روح‌الله زم

 7. بی‌بی‌سی: ایران یک‌میلیون و 300 هزار «برده» دارد!

 8. چالش انتظار در مطب پزشکان/چرا مردم اینقدر نسبت به حقوق خود بی‌تفاوتند؟

 9. شوخی کاربران فضای مجازی با پراید

 10. یک عکس؛‌ یک شرح | آفریدگار کماندار و تیرهایی رو به آینده! ...

 11. پیشنهاد لاریجانی به رئیسی و روحانی برای محرمانه ماندن اطلاعات مالی مسئولان

 12. طرح نمایندگان برای حذف زبان انگلیسی از برنامه مدارس

 13. قوانین نباید مردم را مجرم کند

 14. جزئیات حمله موشکی به نفتکش ایرانی در نزدیکی بندر جده عربستان

 15. پایان بلندپروازی های یک آقازاده...

 16. بانوان پرشور، ملی‌پوشان قدردان و تلاش ناکام برای فتنه‌گری

 17. آفساید پرکن های وطنی! نگاهی به حادثه لردگان

 18. انفجار در نفتکش ایرانی در دریای سرخ/ اطلاعیه شرکت ملی نفتکش/ هیچ حریقی رخ نداده و خدمه همگی سالم‌اند

 19. فقط ۱۵۰۰ روانپزشک برای ۸۰ میلیون ایرانی/ وزارت بهداشت برنامه ندارد ؛ هیچکس هم مشکل روانی ندارد!

 20. دادستان کشور‌: در برخورد با فساد با هیچ‌کس تعارف نداریم/ روز گذشته ۵ قاضی فاسد اخراج شدند

 21. تصویری از نمای ویلای شبنم نعمت‌زاده

 22. سخنی با رئیس‌جمهور حقوقدان

 23. دیوار انحصار وکالت ترک برداشت

 24. درگیری فیزیکی رئیس هیئت مدیره مترو با کارمند معترض

 25. آقای ظریف! اروپایی ها «ماشه» را چکانده اند اما بی صدا/ تاریخ نباید دوباره تکرار شود

پربحث‌های دیروز

 1. شکار بزرگ سپاه/ روح الله زم سرشبکه آمدنیوز دستگیر شد

 2. تصویری از کانال "آمدنیوز" پس از دستگیری روح‌الله زم

 3. پایان بلندپروازی های یک آقازاده...

 4. نماینده اسبق و مدیر فعلی با حقوق ۸۵ میلیون در یکی از وزارتخانه ها/ به رغم ممنوع الخروج بودن این فرد وی به خارج رفت

 5. اولین تصاویر از دستگیری و اعترافات روح الله زم

 6. ربیعی: مشخص نیست چند درصد فرزندان مسئولان دولتی خارج از کشور هستند

 7. واکنش های توییتری به دستگیری روح الله زم

 8. رهبر انقلاب از آیت‌الله مکارم شیرازی عیادت کردند + تصاویر

 9. واکنش پدر روح‌الله زم به بازداشت پسرش/ دنیا دار مکافات و مجازات است

 10. ۱۰ نکته درباره نحوه بازداشت روح‌الله زم؛ او که بود و چه می‌کرد؟

 11. درخواست آشنا از قوه قضائیه/ شرط خاتمی برای وزیر شدن یونسی/آیا دستگیری روح‌الله زم آغاز دستگیری یک شبکه است؟

 12. واکنش شمخانی به دستگیری "روح‌الله زم"/ اقدام سپاه نشان اقتدار اطلاعاتی کشور وضعف سرویس‌های اطلاعاتی حریف بود

 13. شعار علیه وزیر نیرو در صحن مجلس

 14. اما و اگرهای میانجیگری عمران خان

 15. شکار ویژه... جعبه سیاه جنگ روانی دشمن در اختیار ایران

 16. توصیه مشاور روحانی به قوه‌قضائیه

پربحث‌های هفته

 1. شکار بزرگ سپاه/ روح الله زم سرشبکه آمدنیوز دستگیر شد

 2. حضور زنان در ورزشگاه‌ها و مطالبه ما از دولت

 3. دفاع از یک اشتباه؛‌ چرا؟!

 4. تصویری از کانال "آمدنیوز" پس از دستگیری روح‌الله زم

 5. پیشنهاد لاریجانی به رئیسی و روحانی برای محرمانه ماندن اطلاعات مالی مسئولان

 6. پایان بلندپروازی های یک آقازاده...

 7. آفساید پرکن های وطنی! نگاهی به حادثه لردگان

 8. سخنی با رئیس‌جمهور حقوقدان

 9. آقای ظریف! اروپایی ها «ماشه» را چکانده اند اما بی صدا/ تاریخ نباید دوباره تکرار شود

 10. درس‌هایی که باید از ماجرای روح الله زم گرفت

 11. اموال و دارایی ۲۵۰ هزار مدیر زیر ذره بین قانون/ شفافیت این بار نتیجه می‌دهد؟

 12. وکیل حسین فریدون: موکلم بی‌گناه است/ هر کسی که در دادگاه محکوم می‌شود گناهکار نیست/ دنبال مسائل دیگری هستند

 13. واکنش ایران به هدف قرار گرفتن نفتکش ایرانی در دریای سرخ

 14. کنایه روحانی به شورای نگهبان/ اموال مسئولان برای مردم محرمانه است! / ایرادات کتاب زیباکلام درباره رضاشاه/ سخنان مهم رئیسی درباره تخلفات مسئولین

 15. نماینده اسبق و مدیر فعلی با حقوق ۸۵ میلیون در یکی از وزارتخانه ها/ به رغم ممنوع الخروج بودن این فرد وی به خارج رفت

 16. جهانگیری: بگذاریم کاندیدای همه جریان‌ها در انتخابات حضور داشته باشند

 17. زرآبادی: برای نطقم در مجلس تحت فشار بودم/ انتصابات فامیلی در وزارت ارتباطات اگر اصلاح نشود، اطلاع رسانی می کنم

 18. پزشکیان: جامعه‌ای که مردم بترسند اگر سخنی بگویند برای آنها پرونده تشکیل می‌شود، روی سعادت نخواهد دید

 19. آیا «دستگاه قضایی» هم مانند «ریاست قوه قضاییه» متحول می شود؟

 20. سحر تبر بیمار بود، چرا بازداشت شد؟/ تا وقتی انحصار پزشکان شکسته نشود اوضاع سلامت درست نخواهد شد/ پرداخت نکردن حقوق کارگران، برده‌داری نیست؟

 21. اولین تصاویر از دستگیری و اعترافات روح الله زم

 22. ربیعی: مشخص نیست چند درصد فرزندان مسئولان دولتی خارج از کشور هستند

 23. نطق صریح نماینده قزوین علیه وزیر ارتباطات /آقای وزیر در خصوص قراردادهای تبلیغاتی و اسپانسری مالی  شفاف سازی کنید

 24. نامه توکلی به ولایتی: مانع رانت تحصیلی باقیمانده فرزندان اساتید دانشگاه آزاد شوید

 25. وقتی ۱۳۴ دامپزشک با سهمیه پزشک می شوند/ ناطق نوری؛ کاتالیزور وحدت یا افتراق اصولگرایان/ انتقاد تند یک اصلاح طلب از صحبت های روحانی درباره شورای نگهبان

آخرین عناوین