چگونه می توان زبان فرانسه را با دشواری کمتر و بهتر یاد گرفت؟

گزارش بازرگانی،   3980631075

آیا شما تصمیم گرفته اید که یک زبان جدید بیاموزید و مایل هستید که بتوانید در استفاده از زبان فرانسه مهارت کسب کنید؟ زبان فرانسوی یک زبان بسیار زیبا می باشد و برای اینکه بتوانید به خوبی این زبان را درک کنید و در مکالمه از آن استفاده کنید نیاز به صرف زمان برای تمرین کردن است.

چگونه می توان زبان فرانسه را با دشواری کمتر و بهتر یاد گرفت؟

اما به شما توصیه نمی کنیم که به تنهایی و تنها با مطالعه کتاب به یادگیری این زبان بپردازید. هنگامی که شما از سطوح مبتدی شروع به یادگیری یک زبان جدید می کنید، با دشواری های گوناگون مواجه خواهید شد و سوال های بسیاری برای شما پیش خواهد آمد که لازم است آن ها را از یک معلم با تجربه سوال کنید. شرکت در دوره های آموزش زبان فرانسه دایلو می تواند در این مسیر شما را به موفقیت برساند.

برخی از افراد هنگامی که متوجه می شوند یادگیری زبان فرانسه ممکن است کمی دشوار باشد، به سرعت مایوس می گردند و هرگز تلاش نمی کنند. اما هنگامی که شما بتوانید در استفاده از زبان فرانسه مهارت کسب کنید و به صورت روان با دوستان خود و دیگر افراد مکالمه کنید، از مزایای زیادی بهره مند می شوید که برخی مرتبط با سلامتی و برخی دیگر در ارتباط با بهبود روابط اجتماعی شما و بسیاری از مزایای دیگر می باشد.

یادگیری زبان فرانسه و یا هر زبان دیگر می تواند یک تجربه بسیار ثمر بخش باشد. البته به خاطر داشته باشید که این روند می تواند زمان گیر باشد و موجب ایجاد کمی خستگی در شما شود که این مسئله بیشتر بستگی به روش و متدی که برای یادگیری انتخاب می کنید دارد. یادگیری در کلاس های آموزش زبان فرانسه موجب افزایش احتمال موفقیت شما در مدت زمان کوتاه می گردد و قادر هستید با صحبت کردن و پرسش سوالات گوناگون به شکل بهتری این زبان را درک کنید و از آن استفاده کنید.

آموختن زبان فرانسه نباید برای شما کاری دشوار باشد. ممکن است که زبان فرانسه آسان ترین زبان برای یادگیری نباشد، اما پس از گذشت چند ماه مطالعه و آموزش پیوسته، شما به طور حتمی قادر خواهید بود که سطح زبان فرانسه خود را به جایی برسانید که بتوانید به خوبی و روان در حد متوسط با استفاده از این زبان مکالمه کنید و منظور خود را بیان کنید.

بسیاری از افرادی که توانسته اند زبان فرانسه را به عنوان یک زبان خارجه بیاموزند و در به کار گیری آن مهارت بالایی کسب کنند، دارای انگیزه بالا برای پیشرفت و یادگیری بوده اند. اولین قدم در هر روند یادگیری زبان تصمیم گیری است. اینکه شما تصمیم بگیرید که مایل هستید تلاش خود را به کار گیرید و زمان کافی را برای مطالعه یک زبان جدید اختصاص دهید از کار های بسیار مهم و ابتدایی می باشد.

یادگیری یک زبان جدید نیاز به گذر زمان و تلاش دارد. هنگامی که شما کار جدیدی را آغاز می کنید، معمولا جدید بودن آن موجب می شود که شما به یادگیری و مطالعه آن بپردازید. حتی اگر پیشرفت کمی داشته باشید، موجب می گردد که شما پر انگیزه باقی بمانید و بیشتر مطالعه کنید. اما چه اتفاقی خواهد افتاد اگر که میزان جدید بودن و جالب بودن یادگیری زبان برای شما کاهش پیدا کند و پیشرفتی از خود در یادگیری مشاهده نکنید؟

ممکن است که شما مدت زمانی را بدون پیشرفت سپری کنید و به سرعتی که مایل هستید پیشرفت داشته باشید حرکت نکنید. حتی ممکن است که شما تنها در ارتباط با یکی از جنبه های یادگیری زبان با دشواری مواجه شوید که می تواند به خاطر سپردن یک کلمه یا یک قانون گرامری باشد. چیز هایی همانند این موارد ممکن است یادگیری زبان فرانسه را برای شما کاری دشوار کند. شما در چنین شرایطی لازم به یک عامل تشویق کننده برای پیشرفت خواهید داشت. به همین جهت انگیزه یکی از عوامل کلیدی در یادگیری موفقیت آمیز زبان می باشد.

شاید شما از خود پرسیده باشید که چرا می خواهید یک زبان جدید همانند زبان فرانسه را بیاموزید. بسیاری از زبان آموزان سوالاتی در این زمینه از خود می پرسند. برای مثال:

 • آیا هدف شما از یادگیری زبان این است که مایل هستید تجربه سفر بهتری داشته باشید؟
 • آیا قصد دارید شغل مناسب تری را کسب کنید؟
 • آیا می خواهید از فوایدی که برای سلامتی ذهن دارد بهره مند گردید؟
 • آیا می خواهید با افراد فرهنگ های گوناگون به صورت روان صحبت کنید؟

هر آن چه که موجب شده است تصمیم بگیرید زبان فرانسه را بیاموزید، بهتر است در شرایطی که احساس خستگی می کنید و یا پیشرفت مورد نظر خود را احساس نمی کنید آن را به خاطر بیاورید. زیرا بسیار آسان است که تصمیم بگیرید که مطالعات و یادگیری خود را در هنگامی که انگیزه شما کاهش پیدا کرده است متوقف کنید.

در کلاس های آموزش زبان فرانسه سعی می شود که زبان آموزان در مدت زمان کوتاهی به این نتیجه برسند که آیا مایل هستند به یادگیری این زبان ادامه دهند یا بهتر است به مطالعه و یادگیری زبان دیگری بپردازند. بسیاری از زبان آموزان با شرکت در دوره های آموزشی با کیفیت همانند کلاس های آموزش زبان دایلو قادر هستند از یادگیری زبانی که انتخاب کرده اند خشنود باشند.

این به دلیل آن است که در چنین دوره های آموزشی با کیفیت از متد های آموزشی نوین برای تدریس زبان استفاده می شود و منابعی انتخاب می گردد که زبان آموزان بتوانند با مطالعه و درک آن ها، پیشرفت بالایی داشته باشند. زبان آموزان با یادگیری در دوره های آموزشی قادر هستند به صورت منظم در طول هفته با زبان فرانسه در تماس باشند و این موجب می گردد که جملات را به زبان فرانسوی بشنوند.

با شنیدن تلفظ صحیح عبارت ها و اصطلاحات به زبان فرانسه، شما قادر هستید که تلفظ کلمات را بهتر درک کنید و به صورت ناخودآگاه خود را با انواع ساختار های دستور زبانی در زبان فرانسه آشنا کنید تا در هنگام صحبت کردن به این زبان بتوانید عملکرد بسیار خوبی داشته باشید. همچنین یادگیری یک زبان جدید با به خاطر سپردن عبارت ها و جملات نتیجه بهتری برای شما خواهد داشت. سعی کنید بیشتر کلمه ها را در جملات بیاموزید. یادگیری به این روش موجب می شود در هنگام صحبت کردن، مکث کمتری داشته باشید و بتوانید به صورت روان و طبیعی منظور خود را بیان کنید.

پربحث‌های هفته

 1. رای قاطع نمایندگان به ریاست قالیباف/ اعضای هئیت رئیسه مجلس یازدهم مشخص شدند

 2. وقتی مردم مانند رییس مجلس دهم فکر نمی‌کنند...

 3. "دیپلماسی بنزین"، نمادی از بی اعتنایی به تهدیدات آمریکا

 4. کارناوال نفتکش های ایرانی در اقیانوس ها

 5. نامه احمد توکلی به روحانی: برای نجات کشور پیروی از اقتصاد آزاد را کنار بگذارید

 6. شاخ «غول» هم شکستنی است...

 7. اسکورت نفتکش «فارست» توسط هواپیماها و ناوهای جنگی ونزوئلا

 8. گشت و گذاری در آپارتمان‌های شمال شهر تهران با اجاره‌های نجومی

 9. درد کهنه غیزانیه، «امنیتی» نیست

 10. مجلس تراز انقلاب و حق مسکن یازده میلیونی؟!

 11. امروز تهرانی‌ها سورپرایز شدند!

 12. مجلس خدمت یا مجلس قدرت؟!

 13. تلفاتی سنگین‌تر از تلفات جنگ بر دوش ایالات متحده

 14. فطر و اعیاد مذهبی؛ آیا مسابقه شادمانی عمومی کافی است؟

 15. چرا فرزندآوری کم شده/ آیا جامعه هم پیر می‌شود؟

 16. واکنش «آشنا» به توئیت «محسن رضایی» درباره غیزانیه

 17. پایان ریاست لاریجانی با تقدیر روحانی/جدال توییتری نادران و آشنا/زیباکلام: هیچ‌کس به جهانگیری و هاشمی رای نمی‌دهد

 18. رهبر انقلاب: در عدالت نمره مطلوب به دست نیاورده‌ایم/ مجلس متعهد به وظایف، نقطه امید مردم و اتکاء مجریان است

 19. دو نشست معنادار توسط قالیباف و حاجی بابایی/ حیاط خلوت نمایندگان دوره دهم/ دلیل حمایت اصلاح‌طلبان از ظریف برای انتخابات ریاست جمهوری

 20. توضیح میرسلیم درباره مصاحبه با بی‌بی‌سی

 21. ریشه قتل دختر ۱۴ ساله تالشی اختلافات مذهبی نیست

 22. غیزانیه از نمای نزدیک

 23. رهبر انقلاب: وضعیت رژیم صهیونیستی در آینده‌ سخت‌تر خواهد شد/ فلسطین قابل فراموش شدن نیست

 24. وامی‌ برای آشنا، آشنایی برای وام !

 25. قیمت‌های شورای رقابت به خودروسازان ابلاغ شد/پراید ۳۷ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان+جدول

آخرین عناوین